HRVATSKI KUGLAČKI SAVEZ

Dokumenti
Propozicije

Popis klubova po ligama
Kalendar
e-mail:
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Obrasci
Ekipni zapisnik
Izvješće GS
Prijava delegacije ekipe
Zamjena Igrača
Dopuna popisa igrača: .xls   .pdf
2. HKLC 3. HKLC 4. HKLC    
Raspored
Adresar
Popis igrača
Raspored
Adresar
Popis igrača
Raspored
Raspored - Play off
Adresar
Popis igrača
   

Konačni poredak
Statistika:

Poredak igrača lige
Prosjeci igrača
Prosjeci ekipa
Učinak igrača po ekipama
Prosjeci kuglana






 

Konačni poredak
Statistika:
Poredak igrača lige
Prosjeci igrača
Prosjeci ekipa
Učinak igrača po ekipama
Prosjeci kuglana






 

Konačni poredak
Statistika:
Poredak igrača lige
Prosjeci igrača
Play Off
Prosjeci ekipa
Učinak igrača po ekipama
Prosjeci kuglana
1. dio
Prosjeci igrača
Prosjeci ekipa
Učinak igrača po ekipama
Prosjeci kuglana
   

Izvješća po kolima:

Izvješća po kolima:

Izvješća po kolima:
   
123456789 123456789 12345678910    
101112131415161718 101112131415161718 Play off: 123456    
         
Izvješća svih kola Izvješća svih kola Izvješća svih kola    


Ines Maričić - dvostruka prvakinja svijeta i svjetska rekorderka pojedinačno (675) i u kombinaciji (876) - SP Novigrad 2016


Hrvoje Marinović - 3. mjesto pojedinačno i 3. mjesto u kombinaciji - SP NOVIGRAD 2016


Ines Maričić - 1. mjesto pojedinačno, Nataša Ravnić Gašparini 3. mjesto pojedinačno  - SP NOVIGRAD 2016


Hrvatska ženska juniorska reprezentacija U23 - 2. mjesto ekipno - SP NOVIGRAD 2016


Klara Sedlar - 3. mjesto u kombinaciji U23 - SP NOVIGRAD 2016


Mirna Bosak - 2. mjesto u sprintu U23 - SP NOVIGRAD 2016


Klara Sedlar i Domagoj Bradarić - 3. mjesto u TANDEM MIXu U23 - SP NOVIGRAD 2016


Matija Tutnjević - 2. mjesto pojedinačno U18 - Svjetski kup Novigrad 2016


Hrvatska ženska reprezentacija - Najbolja ekipa 2015. godine HOO


Hrvatska ženska reprezentacija - 1. mjesto ekipno SP Speichersdorf 2015.



Hrvatska juniorska reprezentacija U18 - Zlato ekipno U18 SP Speichersdorf 2015.



Leo Herceg, Matija Tutnjević i Domagoj Bradarić - 1., 2. i 3. mjesto u kombinaciji - SP Speichersdorf 2015.

Nataša Ravnić-Gašparini - zlato EWC Hirschau 2015.

Hrvatske juniorske reprezentacije - SP Brno 2014.

Miše Mrkonjić i Ivana Krajačić - osvajači Hrvatskog kupa u bowlingu



Ivana Krajačić - zlato MC Chania 2015.