2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene

Regija: Regija Sjever

Stupanj natjecanja: III stupanj

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Siscia
Sisak
16 14 0 2 28 91.0 37.0
2. ŽKK Varaždin
Varaždin
16 10 0 6 20 77.0 51.0
3. Moslavina
Kutina
16 8 1 7 17 69.0 59.0
4. ŽKK Novska
Novska
16 8 1 7 17 61.0 67.0
5. Jedinstvo
Sisak
16 7 0 9 14 62.0 66.0
6. Koprivnica
Koprivnica
16 0 0 16 0 24.0 104.0
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Preuzimanja

Raspored utakmica
Izvješća kola:
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
Statistika:

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ana Matić
ŽKK Varaždin
6.0
3302
547.50
3849.50
549.93
2. Ana Marija Dujmić
Jedinstvo
6.0
3226
547.83
3773.83
539.12
3. Ivana Belši
Moslavina
9.0
4784
564.20
5348.20
534.82
4. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
6.0
3200
508.00
3708.00
529.71
5. Ankica Glajh
Siscia
7.0
3656
537.00
4193.00
524.13
6. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
6.0
3146
516.44
3662.44
523.21
7. Mirjana Kukovec
ŽKK Varaždin
7.0
3637
529.00
4166.00
520.75
8. Mira Malović
Moslavina
10.0
5177
529.00
5706.00
518.73
9. Lucija Sever
Siscia
8.0
4126
530.46
4656.46
517.38
10. Ankica Novalić
Jedinstvo
7.0
3606
526.25
4132.25
516.53
11. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
7.0
3601
518.13
4119.13
514.89
12. Ana Januš
ŽKK Novska
5.0
2558
501.22
3059.22
509.87
13. Katarina Gršić
Moslavina
9.0
4522
538.20
5060.20
506.02
14. Tamara Arežina
Moslavina
9.0
4529
510.33
5039.33
503.93
15. Snježana Barberić
ŽKK Novska
5.5
2776
498.19
3274.19
503.72
16. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
6.0
2997
516.00
3513.00
501.86
17. Vesna Sertić
Koprivnica
6.0
2997
495.47
3492.47
498.92
18. Ivana Marković
Jedinstvo
7.0
3466
493.71
3959.71
494.96
19. Mirela Zeman
ŽKK Novska
5.2
2571
506.38
3077.38
493.96
20. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
10.0
4904
496.44
5400.44
490.95
21. Ljubica Dorić
Koprivnica
7.0
3418
488.33
3906.33
488.29
22. Mirica Ilić
Koprivnica
7.0
3368
490.00
3858.00
482.25
23. Mirjana Gabaj
Koprivnica
6.0
2772
467.08
3239.08
462.73

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ana Matić
ŽKK Varaždin
6.00
3302.00
550.33
8.00
4380.00
547.50
14.00
7682.00
548.71
2. Magdalena Lukinić
Jedinstvo
5.00
2689.00
537.80
5.00
2515.00
503.00
10.00
5204.00
520.40
3. Ana Marija Dujmić
Jedinstvo
6.00
3226.00
537.67
6.00
3287.00
547.83
12.00
6513.00
542.75
4. Dražena Smuđ
Siscia
6.75
3621.00
536.44
6.50
3579.00
550.62
13.25
7200.00
543.40
5. Valentina Smuđ
Siscia
5.50
2945.00
535.45
3.50
1877.00
536.29
9.00
4822.00
535.78
6. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
6.00
3200.00
533.33
9.00
4572.00
508.00
15.00
7772.00
518.13
7. Ivana Belši
Moslavina
9.00
4784.00
531.56
5.00
2821.00
564.20
14.00
7605.00
543.21
8. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
6.00
3146.00
524.33
6.75
3486.00
516.44
12.75
6632.00
520.16
9. Ankica Glajh
Siscia
7.00
3656.00
522.29
6.00
3222.00
537.00
13.00
6878.00
529.08
10. Mirjana Kukovec
ŽKK Varaždin
7.00
3637.00
519.57
8.00
4232.00
529.00
15.00
7869.00
524.60
11. Sara Pejak
Siscia
6.50
3376.00
519.38
7.00
3669.00
524.14
13.50
7045.00
521.85
12. Mira Malović
Moslavina
10.00
5177.00
517.70
4.00
2116.00
529.00
14.00
7293.00
520.93
13. Lucija Sever
Siscia
8.00
4126.00
515.75
6.50
3448.00
530.46
14.50
7574.00
522.34
14. Ankica Novalić
Jedinstvo
7.00
3606.00
515.14
8.00
4210.00
526.25
15.00
7816.00
521.07
15. Valerija Smuđ
Siscia
6.75
3473.00
514.52
2.25
1177.00
523.11
9.00
4650.00
516.67
16. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
7.00
3601.00
514.43
8.00
4145.00
518.13
15.00
7746.00
516.40
17. Ana Januš
ŽKK Novska
5.00
2558.00
511.60
4.90
2456.00
501.22
9.90
5014.00
506.46
18. Helena Tunjić
Moslavina
7.33
3726.00
508.32
5.00
2729.00
545.80
12.33
6455.00
523.52
19. Snježana Barberić
ŽKK Novska
5.50
2776.00
504.73
7.75
3861.00
498.19
13.25
6637.00
500.91
20. Tamara Arežina
Moslavina
9.00
4529.00
503.22
3.00
1531.00
510.33
12.00
6060.00
505.00
21. Katarina Gršić
Moslavina
9.00
4522.00
502.44
5.00
2691.00
538.20
14.00
7213.00
515.21
22. Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
4.00
2007.00
501.75
4.58
2252.00
491.70
8.58
4259.00
496.39
23. Izidora Dolenc
ŽKK Varaždin
5.50
2750.00
500.00
2.50
1187.00
474.80
8.00
3937.00
492.13
24. Vesna Sertić
Koprivnica
6.00
2997.00
499.50
7.50
3716.00
495.47
13.50
6713.00
497.26
25. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
6.00
2997.00
499.50
9.00
4644.00
516.00
15.00
7641.00
509.40
26. Lara Slavik
ŽKK Varaždin
4.25
2114.00
497.41
1.25
559.00
447.20
5.50
2673.00
486.00
27. Ivana Marković
Jedinstvo
7.00
3466.00
495.14
7.00
3456.00
493.71
14.00
6922.00
494.43
28. Mirela Zeman
ŽKK Novska
5.23
2571.00
491.59
8.00
4051.00
506.38
13.23
6622.00
500.53
29. Ankica Keč
ŽKK Novska
4.67
2294.00
491.22
7.10
3592.00
505.92
11.77
5886.00
500.08
30. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
10.00
4904.00
490.40
4.50
2234.00
496.44
14.50
7138.00
492.28
31. Lejla Štrbac
Siscia
4.97
2432.00
489.34
6.50
3383.00
520.46
11.47
5815.00
506.97
32. Ljubica Dorić
Koprivnica
7.00
3418.00
488.29
6.00
2930.00
488.33
13.00
6348.00
488.31
33. Lidija Iveković
Jedinstvo
5.50
2650.00
481.82
7.00
3625.00
517.86
12.50
6275.00
502.00
34. Mirica Ilić
Koprivnica
7.00
3368.00
481.14
8.00
3920.00
490.00
15.00
7288.00
485.87
35. Barbara Ramić
Jedinstvo
4.50
2127.00
472.67
6.42
3034.00
472.59
10.92
5161.00
472.62
36. Paula Švogor
ŽKK Varaždin
4.25
1996.00
469.65
3.50
1676.00
478.86
7.75
3672.00
473.81
37. Sandra Pehnec
Koprivnica
5.03
2357.00
468.59
7.50
3492.00
465.60
12.53
5849.00
466.80
38. Mirjana Gabaj
Koprivnica
6.00
2772.00
462.00
6.50
3036.00
467.08
12.50
5808.00
464.64
39. Vesna Benotić
Koprivnica
5.50
2541.00
462.00
7.25
3367.00
464.41
12.75
5908.00
463.37
40. Tatjana Balog
Koprivnica
4.97
2283.00
459.36
3.25
1425.00
438.46
8.22
3708.00
451.09

Tanja Kuzel
ŽKK Varaždin
2.00
1045.00
522.50
3.50
1691.00
483.14
5.50
2736.00
497.45
Renata Kovačević
Jedinstvo
1.00
504.00
504.00
2.50
1240.00
496.00
3.50
1744.00
498.29
Snježana Glavaš
Moslavina
3.00
1505.00
501.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1505.00
501.67
Lana Čudina
ŽKK Novska
1.83
898.00
490.71
4.75
2325.00
489.47
6.58
3223.00
489.82
Nikolina Pavlić
Jedinstvo
2.00
963.00
481.50
1.50
711.00
474.00
3.50
1674.00
478.29
Tea Durbas
Siscia
2.53
1210.00
478.26
3.75
1817.00
484.53
6.28
3027.00
482.01
Maja Josić
ŽKK Novska
0.27
123.00
455.56
0.00
0.00
NaN
0.27
123.00
455.56
Kristina Borojević
Moslavina
2.67
1189.00
445.32
1.50
741.00
494.00
4.17
1930.00
462.83
Zrinka Vidaković
ŽKK Novska
1.50
639.00
426.00
3.50
1673.00
478.00
5.00
2312.00
462.40
Andreja Demeterfi
Koprivnica
0.50
210.00
420.00
0.00
0.00
NaN
0.50
210.00
420.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Siscia
8.0
16958
7881
24839
517.48
310
7.0
15042
7130
22172
527.90
245
15.0
32000
15011
47011
522.34
555
2. ŽKK Varaždin
7.0
14792
6799
21591
514.07
309
8.0
16747
8007
24754
515.71
320
15.0
31539
14806
46345
514.94
629
3. Jedinstvo
7.0
14698
6540
21238
505.67
374
8.0
16669
7661
24330
506.88
367
15.0
31367
14201
45568
506.31
741
4. Moslavina
10.0
20927
9409
30336
505.60
508
5.0
11018
4885
15903
530.10
247
15.0
31945
14294
46239
513.77
755
5. ŽKK Novska
6.0
12458
5598
18056
501.56
271
9.0
18876
8298
27174
503.22
450
15.0
31334
13896
45230
502.56
721
6. Koprivnica
7.0
14249
5697
19946
474.90
571
8.0
15701
6672
22373
466.10
548
15.0
29950
12369
42319
470.21
1119
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više