Državna prvenstva

Pojedinačno prvenstvo regije zapad za sezonu 2019./2020. - ŽENE


Ukupno

Izvještaj
Ime i prezime
HKS ID
Klub
Pune
Čišćenje
Prazne
Ukupno

1. Ana Jambrović
110006
Mlaka Rijeka
375
256
0
631
2. Marijana Liović
110089
ŽKK Istra Poreč
409
219
1
628
3. Valentina Gal
110220
Mlaka Rijeka
393
217
1
610
4. Venesa Bogdanović
110158
Mlaka Rijeka
405
204
1
609
5. Ivona Škalamera
110146
Karlovac Karlovac
384
224
1
608
6. Matea Juričić
110287
Rijeka Rijeka
372
227
1
599
7. Mirna Bosak
110009
Mlaka Rijeka
391
208
1
599
8. Nataša Ravnić
110100
ŽKK Istra Poreč
393
204
1
597
9. Ivana Juričić
110286
Rijeka Rijeka
397
195
0
592
10. Ines Kolar
110012
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
389
198
3
587
11. Gordana Balent
110301
Rijeka Rijeka
366
220
8
586
12. Milana Pavlic
110007
Mlaka Rijeka
367
214
0
581
13. Klara Sedlar
110230
ŽKK Istra Poreč
391
190
4
581
14. Marina Bašić Palković
110005
Mlaka Rijeka
378
200
2
578
15. Sanja Gizdulić
110647
Rijeka Rijeka
363
214
4
577
16. Maja Nanić
110211
ŽKK Istra Poreč
364
210
2
574
17. Ivana Neralić
110163
Mlaka Rijeka
357
207
2
564
18. Ana Maležić
110589
Karlovac Karlovac
374
186
5
560
19. Tanja Galac
110073
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
366
184
2
550
20. Branka Neralić
110162
ŽKK Ogulin Ogulin
372
174
4
546
21. Natalija Sonički
110271
Karlovac Karlovac
343
201
5
544
22. Ružica Jelinek
110284
Rijeka Rijeka
368
176
3
544
23. Marija Liović
110088
ŽKK Istra Poreč
373
171
6
544
24. Martina Legović Matošević
110586
ŽKK Istra Poreč
360
181
5
541
25. Ana Rapo
110080
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
345
195
4
540
26. Mirela Hodak
110079
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
355
182
3
537
27. Nika Grubišić
110004
Mlaka Rijeka
342
193
2
535
28. Dijana Mlinarić
110078
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
356
178
2
534
29. Mira Blažina
110151
ŽKK Kupa Ozalj
377
156
11
533
30. Vesna Križanić
110267
ŽKK Kupa Ozalj
366
165
5
531
31. Maria Gračan
110075
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
344
186
2
530
32. Gordana Gračan
110074
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
364
166
6
530
33. Barbara Žilić
110167
ŽKK Ogulin Ogulin
370
160
8
530
34. Iva Cindrić
110008
Mlaka Rijeka
361
166
5
527
35. Mirjana Orelj
110166
ŽKK Ogulin Ogulin
373
151
10
524
36. Anamarija Antonić
110627
Rijeka Rijeka
338
184
7
522
37. Barbara Buretić
110655
ŽKK Istra Poreč
351
171
6
522
38. Dunja Mikulić
110648
Rijeka Rijeka
343
176
3
519
39. Jasna Miletić
110302
Rijeka Rijeka
345
173
4
518
40. Danijela Šagovac
110757
Karlovac Karlovac
355
158
10
513
41. Ramiza Sopčić
110773
Karlovac Karlovac
360
151
12
511
42. Katarina Zajec
110236
Karlovac Karlovac
343
155
7
498
43. Štefica Pavlaković
110156
ŽKK Kupa Ozalj
356
142
7
498
44. Iva Francetić
110731
ŽKK Ogulin Ogulin
335
160
9
495
45. Karolina Grčević
110076
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
342
143
17
485
46. Ivana Rapo
110081
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
330
153
6
483
47. Ana Karas
110161
ŽKK Ogulin Ogulin
347
121
20
468
48. Valentina Stipetić
110593
ŽKK Ogulin Ogulin
335
128
14
463
49. Tatjana Bebić
110093
Rijeka Rijeka
0
0
0
0
50. Anamarija Grdić
110471
Mlaka Rijeka
0
0
0
0
51. Elvira Kranjčec
110152
ŽKK Kupa Ozalj
0
0
0
0
52. Katja Oplanić
110092
ŽKK Istra Poreč
0
0
0
0
53. Štefica Pavlaković
110156
ŽKK Kupa Ozalj
0
0
0
0

Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više