Kuglana: | SRC Mladost |
Broj staza: | 4 |
Adresa: | Sportska 2 |
Grad: | Čakovec |
Županija: | Međimurska |
Regija: | Sjever |
Kategorija kuglane: | 2 |
Vrsta licence: | WNBA |
Licenca vrijedi do: | 27.06.2025 |
Datum pregleda: | 28.06.2022 |
Komisija: | Pintarić |
Automati: | Funk M4002 3/8 |
Segmenti: | Funk 3/26 |
Čunjevi: | Syndur top 21/55 |
Kugle: | Aramith |
Vlasnik/upravitelj: | GP Ekom d.o.o. |
Kontakt osoba: | Damir Barić |
Kontakt broj: | 099 514 15 58 |
Kontakt e-mail: | srcmladost@ekom.hr |
ŽENE |
---|
MUŠKARCI | |||
---|---|---|---|
Pojedinačno | Hrvoje Marinović | 687 | 29.10.2016 |
Ekipno | KK Mertojak | 3755 | 02.03.2024 |
20 | 54 | Zanatlija Čk | Željezničar Kc | SRC Mladost 1-4 |
7.0 : 1.0 (3376 : 3127) | 23.03.2024 17:00 |
Zvonimir Turk, A |
| | | |
17 | 83 | Željezničar Čk | Grmoščica | SRC Mladost 1-4 |
3.0 : 5.0 (3489 : 3503) | 16.03.2024 15:00 |
Nikola Turk, A Stjepan Blažek, C |
| | | |
18 | 90 | Željezničar Čk II | Željezničar Bj | SRC Mladost 1-4 |
5.0 : 3.0 (3369 : 3289) | 10.03.2024 10:00 |
Mladen Kacun, B Zvonimir Žinić, C |
| | | |
15 | 72 | Željezničar Čk | Mertojak | SRC Mladost 1-4 |
2.0 : 6.0 (3602 : 3755) | 02.03.2024 15:00 |
Igor Maček, A Stjepan Blažek, C |
| | | |
16 | 79 | Željezničar Čk II | Željezničar Vž | SRC Mladost 1-4 |
6.0 : 2.0 (3464 : 3281) | 25.02.2024 10:00 |
Josip Filajdić, A Predrag Turk, A |
| | | |
16 | 46 | Zanatlija Čk | Elektra Kž | SRC Mladost 1-4 |
3.0 : 5.0 (3300 : 3303) | 24.02.2024 17:00 |
Zvonimir Turk, A |
| | | |
15 | 43 | Zanatlija Čk | Koprivnica | SRC Mladost 1-4 |
6.0 : 2.0 (3240 : 3125) | 17.02.2024 17:00 |
Denis Košak, C |
| | | |
14 | 68 | Željezničar Čk II | Obrtnik Or | SRC Mladost 1-4 |
6.0 : 2.0 (3304 : 3179) | 11.02.2024 10:00 |
Mladen Kacun, B Predrag Turk, A |
| | | |
12 | 60 | Željezničar Čk | Osijek | SRC Mladost 1-4 |
0.0 : 8.0 (3413 : 3635) | 10.02.2024 15:00 |
Nikola Turk, A Stjepan Blažek, C |
| | | |
14 | 41 | Prosvjetar | Željezničar Kc | SRC Mladost 1-4 |
3.0 : 5.0 (3141 : 3185) | 09.02.2024 18:00 |
Denis Košak, C Zvonimir Žinić, C |
| | | |
13 | 61 | Željezničar Čk | Zaprešić | SRC Mladost 1-4 |
2.0 : 6.0 (3534 : 3601) | 03.02.2024 15:00 |
Igor Maček, A Mladen Kacun, B |
| | | |
13 | 37 | Zanatlija Čk | Dubravčan | SRC Mladost 1-4 |
5.0 : 3.0 (3159 : 3150) | 02.02.2024 18:00 |
Josip Filajdić, A |
| | | |
12 | 57 | Željezničar Čk II | Slavonac Li | SRC Mladost 1-4 |
2.0 : 6.0 (3182 : 3230) | 28.01.2024 10:00 |
Igor Maček, A Denis Košak, C |
| | | |
12 | 36 | Zanatlija Čk | Obrtnik 2011 | SRC Mladost 1-4 |
6.0 : 2.0 (3341 : 3084) | 27.01.2024 17:00 |
Nikola Turk, A |
| | | |
11 | 33 | Prosvjetar | Koprivnica | SRC Mladost 1-4 |
2.0 : 6.0 (3089 : 3105) | 19.01.2024 18:00 |
Josip Filajdić, A Predrag Turk, A |
| | | |
10 | 49 | Željezničar Čk | Poštar | SRC Mladost 1-4 |
2.0 : 6.0 (3442 : 3560) | 13.01.2024 15:00 |
Nikola Turk, A Mladen Kacun, B |
| | | |
10 | 29 | Zanatlija Čk | Elektra Kž | SRC Mladost 1-4 |
7.5 : 0.5 (3296 : 3177) | 12.01.2024 18:00 |
Zvonimir Turk, A |
| | | |
finale | 3 | Zanatlija Čk | Željezničar Čk | SRC Mladost 1-4 |
1.0 : 7.0 (3241 : 3419) | 10.01.2024 18:00 |
Nikola Turk, A Stjepan Blažek, C |
| | | |
polufinale | 2 | Željezničar Čk | Dubravčan | SRC Mladost 1-4 |
8.0 : 0.0 (3363 : 3074) | 04.01.2024 18:00 |
Mladen Kacun, B Zvonimir Turk, A |
| | | |
polufinale | 1 | Prosvjetar | Zanatlija Čk | SRC Mladost 1-4 |
2.0 : 6.0 (3109 : 3215) | 20.12.2023 18:00 |
Josip Filajdić, A Zvonimir Žinić, C |
| | | |
9 | 27 | Prosvjetar | Zanatlija Čk | SRC Mladost 1-4 |
2.0 : 6.0 (3096 : 3175) | 01.12.2023 18:00 |
Zvonimir Turk, A Zvonimir Žinić, C |
| | | |
8 | 37 | Željezničar Čk II | Lepoglava | SRC Mladost 1-4 |
6.0 : 2.0 (3274 : 3137) | 26.11.2023 10:00 |
Josip Filajdić, A Denis Košak, C |
| | | |
8 | 22 | Zanatlija Čk | Koprivnica | SRC Mladost 1-4 |
5.0 : 3.0 (3252 : 3044) | 25.11.2023 17:00 |
Nikola Turk, A |
| | | |
9 | 43 | Željezničar Čk | Đurđenovac | SRC Mladost 1-4 |
3.0 : 5.0 (3360 : 3362) | 18.11.2023 15:00 |
Igor Maček, A Stjepan Blažek, C |
| | | |
6 | 28 | Željezničar Čk II | Zanatlija Sk | SRC Mladost 1-4 |
0.0 : 8.0 (3163 : 3334) | 12.11.2023 10:00 |
Mladen Kacun, B Predrag Turk, A |
| | | |
6 | 18 | Prosvjetar | Elektra Kž | SRC Mladost 1-4 |
2.0 : 6.0 (2939 : 3123) | 10.11.2023 18:00 |
Zvonimir Turk, A Zvonimir Žinić, C |
| | | |
7 | 34 | Željezničar Čk | Medveščak-1958 | SRC Mladost 1-4 |
6.0 : 2.0 (3365 : 3359) | 04.11.2023 15:00 |
Nikola Turk, A Stjepan Blažek, C |
| | | |
5 | 13 | Prosvjetar | Dubravčan | SRC Mladost 1-4 |
5.0 : 3.0 (3012 : 3008) | 03.11.2023 18:00 |
Denis Košak, C Josip Filajdić, A |
| | | |
4 | 19 | Željezničar Čk II | Graničar | SRC Mladost 1-4 |
6.0 : 2.0 (3362 : 3221) | 29.10.2023 10:00 |
Igor Maček, A Predrag Turk, A |
| | | |
4 | 11 | Zanatlija Čk | Željezničar Kc | SRC Mladost 1-4 |
5.0 : 3.0 (3181 : 3093) | 28.10.2023 17:00 |
Mladen Kacun, B |
| | | |
5 | 25 | Željezničar Čk | Velebit | SRC Mladost 1-4 |
3.0 : 5.0 (3416 : 3457) | 21.10.2023 15:00 |
Nenad Perši, A Stjepan Blažek, C |
| | | |
2 | 10 | Željezničar Čk II | Cesta | SRC Mladost 1-4 |
8.0 : 0.0 (3272 : 3096) | 15.10.2023 10:00 |
Igor Maček, A Denis Košak, C |
| | | |
2 | 6 | Zanatlija Čk | Prosvjetar | SRC Mladost 1-4 |
8.0 : 0.0 (3264 : 3006) | 04.10.2023 17:00 |
Zvonimir Turk, A |
| | | |
1 | 1 | Željezničar Čk II | Obrtnik Krt | SRC Mladost 1-4 |
8.0 : 0.0 (3289 : 3101) | 01.10.2023 10:00 |
Mladen Kacun, B Zvonimir Žinić, C |
| | | |
1 | 2 | Prosvjetar | Obrtnik 2011 | SRC Mladost 1-4 |
3.0 : 5.0 (2843 : 3009) | 29.09.2023 18:00 |
Josip Filajdić, A Predrag Turk, A |
| | | |
2 | 7 | Željezničar Čk | Zadar | SRC Mladost 1-4 |
2.0 : 6.0 (3396 : 3499) | 23.09.2023 15:00 |
Nikola Turk, A Stjepan Blažek, C |
| | | |
Ekipa | Broj utakmica | Prosjeci | Najbolja ekipa | Najbolji pojedinac | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gosti | Domaći | Prosjek | Ukupno | ||||||||||
HEP Hrvatska kuglačka superliga za muškarce 2023./2024. (Prosjek lige: 593.88 ) |
|||||||||||||
Željezničar Čk | 9 | 587.61 | 574.39 | 586.29 | 581.00 | Mertojak | 3755 | 625.83 | Alen Kujundžić | 672 | |||
2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2023./2024. (Prosjek lige: 547.61 ) |
|||||||||||||
Željezničar Čk II | 9 | 534.59 | 549.61 | 536.09 | 542.10 | Zanatlija Sk | 3334 | 555.67 | Mladen Vresk | 601 | |||
3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2023./2024. (Prosjek lige: 523.24 ) |
|||||||||||||
Zanatlija Čk | 9 | 520.54 | 544.61 | 522.94 | 532.57 | Elektra Kž | 3303 | 550.50 | Dejan Kirin | 632 | |||
Prosvjetar | 6 | 516.81 | 503.33 | 514.88 | 510.07 | Željezničar Kc | 3185 | 530.83 | Miroslav Šaško | 612 | |||
1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2022./2023. (Prosjek lige: 594.89 ) |
|||||||||||||
Željezničar Čk | 9 | 573.91 | 571.44 | 573.66 | 572.68 | Zaprešić | 3741 | 623.50 | Alen Kujundžić | 665 | |||
3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2022./2023. (Prosjek lige: 522.41 ) |
|||||||||||||
Željezničar Čk II | 7 | 517.69 | 530.33 | 519.27 | 524.01 | Zanatlija Čk | 3236 | 539.33 | Bojan Plevnjak | 587 | |||
Zanatlija Čk | 7 | 508.60 | 540.95 | 512.64 | 524.77 | Željezničar Kc | 3172 | 528.67 | Zvonimir Horžitzky | 569 | |||
Prosvjetar | 7 | 511.10 | 495.74 | 509.18 | 503.33 | Zanatlija Čk | 3288 | 548.00 | Miroslav Šaško | 599 | |||
1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2021./2022. (Prosjek lige: 585.67 ) |
|||||||||||||
Željezničar Čk | 9 | 577.91 | 579.04 | 578.02 | 578.47 | Mertojak | 3625 | 604.17 | Alen Kujundžić | 667 | |||
3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2021./2022. (Prosjek lige: 520.75 ) |
|||||||||||||
Prosvjetar | 8 | 519.10 | 527.29 | 520.01 | 523.20 | Željezničar Čk II | 3300 | 550.00 | Franjo Gosarić | 589 | |||
Željezničar Čk II | 8 | 517.15 | 536.69 | 519.32 | 526.92 | Željezničar Vž | 3203 | 533.83 | Ivan Silić | 559 | |||
Zanatlija Čk | 8 | 514.73 | 523.58 | 515.71 | 519.16 | Željezničar Vž | 3257 | 542.83 | Zvonimir Plevnjak | 595 | |||
1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2020./2021. (Prosjek lige: 581.01 ) |
|||||||||||||
Željezničar Čk | 9 | 564.39 | 572.00 | 565.15 | 568.19 | Mertojak | 3516 | 586.00 | Nikola Muše | 618 | |||
3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2020./2021. (Prosjek lige: NaN ) |
|||||||||||||
Prosvjetar | 3 | 519.67 | 531.06 | 522.51 | 525.36 | Zanatlija Čk | 3244 | 540.67 | Rajmond Pokrivač | 579 | |||
Zanatlija Čk | 2 | 518.83 | 525.92 | 521.19 | 522.38 | Željezničar Čk II | 3239 | 539.83 | Igor Ružić | 602 | |||
Željezničar Čk II | 2 | 510.08 | 535.08 | 518.42 | 522.58 | Željezničar Kc | 3093 | 515.50 | Boris Ivaniš | 544 | |||
1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 ) |
|||||||||||||
Željezničar Čk | 9 | 568.70 | 569.52 | 568.79 | 569.11 | Mertojak | 3539 | 589.83 | Marijo Baljak | 633 | |||
3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2019./2020. (Prosjek lige: 514.15 ) |
|||||||||||||
Zanatlija Čk | 8 | 515.79 | 521.98 | 516.48 | 518.92 | Željezničar Kc | 3168 | 528.00 | Ana Matić | 558 | |||
Prosvjetar | 9 | 512.59 | 514.06 | 512.74 | 513.32 | Obrtnik Krt | 3194 | 532.33 | Denis Košak | 579 | |||
Željezničar Čk II | 8 | 509.85 | 531.31 | 512.24 | 520.58 | Zanatlija Čk | 3190 | 531.67 | Franjo Žarković | 581 |