Pregled svih liga

Radnik

Liga: 1. B HKLS
Klub: Kuglački klub Radnik
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, 10 410 Velika Gorica
Email: zkukuruzovic@gmail.com

Kuglana: Radnik   Staze: 1-4
Redovni termin: Subota, 16:00
Rezervni termin: Srijeda, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Zlatko Kukuruzović 098 315 551 zkukuruzovic@gmail.com
Odgovorna osoba Željko Popovčić 091 621 72 39 zeljko.popovcic1@gmail.com
Voditelj ekipe Petar Maričić 098 315 551 petar.maricic@inet.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Karlo Milinković
121055
121055
7.0
9.0
3.0
4.5
12.5
21.0
25.0
26.0
369.86
368.44
186.86
190.33
556.71
558.78
2. Aleksandar Drljača
121470
121470
8.0
7.75
4.0
3.0
16.5
13.0
31.0
29.0
371.0
361.16
181.88
194.58
552.88
555.74
3. Luka Popovčić
121013
121013
5.0
5.0
1.0
2.0
7.5
8.0
17.0
6.0
370.2
370.6
179.0
187.6
549.2
558.2
4. Vedran Lovrić
121032
121032
11.0
8.0
5.0
3.0
21.5
14.5
31.0
24.0
365.82
365.13
181.0
189.13
546.82
554.25
5. Ivan Kovačević
121007
121007
9.0
11.0
5.0
5.0
18.0
24.0
31.0
35.0
359.89
359.45
186.67
188.73
546.56
548.18
6. Petar Maričić
121010
121010
10.39
11.0
3.0
5.0
14.5
20.0
37.0
19.0
357.07
364.18
174.4
194.64
531.47
558.82
7. Robert Stepanić
121019
121019
8.61
4.5
1.0
1.0
8.0
5.0
49.0
35.0
346.92
358.22
168.76
170.22
515.68
528.44
8. Fran Grdenić
121003
121003
2.0
1.0
0.0
0.0
2.0
0.0
9.0
4.0
339.0
327.0
165.0
148.0
504.0
475.0
9. Željko Popovčić
121017
121017
3.0
2.75
0.0
2.0
0.0
5.0
35.0
30.0
334.67
357.82
139.67
150.18
474.33
508.0
10. Dubravko Brakus
120995
120995
2.0
3.0
0.0
1.0
2.0
4.5
24.0
35.0
331.0
365.0
138.5
151.0
469.5
516.0
11. Borna Barišić
120993
120993
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
6.0

348.0

174.0

522.0
12. Ivan Bura
120998
120998
0.0
1.5
0.0
0.0
0.0
3.0
0.0
10.0

353.33

151.33

504.67
13. Ivan Goran Popovčić
121014
121014
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
8.0

338.0

152.0

490.0
BEZ NASTUPA
1. Goran Bratković
120996
120996
2. David Dačović
120999
120999
3. Andrija Dalić
121000
121000
4. Dominik Grdenić
121002
121002
5. Josip Kramer
121008
121008
6. Zlatko Kukuruzović
121009
121009
7. Mesud Mehmedagić
121012
121012
8. Bruno Milinković
121668
121668
9. Želimir Mulković
121983
121983
10. Matija Popovčić
121016
121016
11. Marko Popovčić
121015
121015
12. Željko Tadić
121021
121021
13. Ivan Veselić
121022
121022
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Elektra Kž Radnik Kuglana 2
6.0 : 2.0 (3123 : 3048) 14.09.2019 14:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, A
| | |
2 7 Radnik Novska Radnik
1.0 : 7.0 (3216 : 3492) 21.09.2019 16:00 Robert Sekušak, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 13 Zrinski-Pivovara Radnik Pampas
2.0 : 6.0 (3190 : 3258) 28.09.2019 17:00 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
4 19 Radnik Kandit Radnik
2.0 : 6.0 (3313 : 3496) 12.10.2019 16:00 Ivica Krapljan, A
Petra Fiamengo, B
| | |
5 25 Fortuna Radnik Fortuna
5.0 : 3.0 (3318 : 3295) 19.10.2019 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
6 31 Radnik Slavonac Radnik
2.0 : 6.0 (3235 : 3240) 26.10.2019 16:00 Goran Marko, A
Milan Stančić, B
| | |
7 37 Pakrac Radnik Gradska kuglana Pa
7.0 : 1.0 (3298 : 3150) 02.11.2019 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
8 43 Radnik Obrtnik Torbar Radnik
4.0 : 4.0 (3235 : 3249) 09.11.2019 16:00 Nikola Filipović, A
Miroslav Noršić, A
| | |
9 49 Lepoglava Radnik Drava
7.0 : 1.0 (3424 : 3276) 16.11.2019 17:00 Nenad Perši, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
10 55 Radnik Podravka Radnik
2.5 : 5.5 (3321 : 3388) 30.11.2019 16:00 Miroslav Semenski, A
Petra Fiamengo, B
| | |
11 61 Đurđenovac Radnik Fortuna
2.0 : 6.0 (3260 : 3361) 07.12.2019 16:00 Ante Lovričić, A
Dalija Perković, B
| | |
12 67 Radnik Elektra Kž Radnik
7.0 : 1.0 (3296 : 3133) 25.01.2020 16:00 Miroslav Noršić, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
13 73 Novska Radnik Gradska kuglana No
6.0 : 2.0 (3374 : 3138) 30.01.2020 18:00 Ljiljana Gulić, A
Darko Kasumović, B
| | |
14 79 Radnik Zrinski-Pivovara Radnik
5.0 : 3.0 (3327 : 3307) 08.02.2020 16:00 Elizabeta Štajdohar, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
15 85 Kandit Radnik Pampas
8.0 : 0.0 (3464 : 3118) 15.02.2020 16:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
16 91 Radnik Fortuna Radnik
2.0 : 6.0 (3251 : 3300) 22.02.2020 16:00 Goran Marko, A
Ivan Jurišić, A
| | |
17 97 Slavonac Radnik SRC Vijuš
7.0 : 1.0 (3341 : 3249) 29.02.2020 15:00 Ivan Ćosić, A
Josip Filajdić, A
| | |
18 103 Radnik Pakrac Radnik
2.0 : 6.0 (3304 : 3319) 07.03.2020 16:00 Elizabeta Štajdohar, A
Petar Filipčić, A
| | |
19 109 Obrtnik Torbar Radnik Grmoščica
3.0 : 5.0 (3349 : 3358) 13.06.2020 15:00 Gordana Senta, A
Filip Boc, A
| | |
20 115 Radnik Lepoglava Radnik
1.0 : 7.0 (3262 : 3386) 20.06.2020 16:00 Ivan Jurišić, A
Gordana Senta, A
| | |
21 121 Podravka Radnik Kuglana 2
7.0 : 1.0 (3238 : 3081) 22.06.2020 17:00 Jelena Kolarić, A
Stjepan Bračko, A
| | |
22 127 Radnik Đurđenovac Radnik
5.0 : 3.0 (3300 : 3285) 27.06.2020 16:00 Miroslav Semenski, A
Gordana Senta, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više