Hep sponzor

Treneri


Ime i prezime HKS ID Klub, mjesto kluba Funkcija Kategorija Licence
Robert Bakić 320096 Nove nade, Požega Trener svih kategorija B licenca
Zdravko Balač 320029 Jedinstvo, Sisak Trener svih kategorija B licenca
Mirko Banjac 320017 Graničar, Đurđevac Trener seniora i 1. ekipe B licenca
Tihomir Barišić 320098 Vrlika, Split Trener seniora B licenca
Nada Belčić 310012 ŽKK Kupa, Ozalj Trenerica svih kategorija B licenca
Ivica Bertović 320102 Klek, Ogulin Trener svih kategorija B licenca
Dario Blaško 320048 Bilogora, Bjelovar Trener svih kategorija B licenca
Darko Blaško 320008 Bjelovar, Bjelovar Trener svih kategorija B licenca
Vanja Bobanović 310020 Donat, Zadar Trenerica seniorki B licenca
Josip Bošnjak 320083 Slavonija, Nova Gradiška Trener svih kategorija B licenca
Darinka Bunić 310001 ŽKK Varaždin, Varaždin Trenerica svih kategorija A licenca
Zdravko Cegur 320078 Mostanje 1949, Karlovac Pomoćni trener B licenca
Davor Celinšćak 320081 Mostanje 1949, Karlovac Trener seniora i 1. ekipe B licenca
Luko Del Ponte 320049 Ciglenica, Ciglenica Trener svih kategorija B licenca
Nikola Dragaš 320004 Medveščak-1958, Zagreb Trener seniora A licenca
Budimir Dragojević 320072 Fortuna, Đakovo Trener svih kategorija B licenca
Jakov Džaja 320024 Medveščak-1958, Zagreb Trener svih kategorija B licenca
Petar Filipčić 320105 Ponikve, Zagreb Trener 1. ekipe B licenca
Damir Fučkar 320033 Kustošija, Zagreb Trener svih kategorija A licenca
Igor Gal 320046 Lepoglava, Lepoglava Trener svih kategorija B licenca
Vladimir Galjanić 320036 Grmoščica, Zagreb Trener svih kategorija B licenca
Ante Garmaz 320106 Hrvatski vitezovi, Split Trener 1. ekipe B licenca
Dragan Glajh 320010 Siscia, Sisak Trener mlađih dobnih kategorija i muške ekipe B licenca
Tomislav Grdić 320103 Klek, Ogulin Trener svih kategorija B licenca
Igor Habljak 320053 BK Zagreb, Zagreb trener bowlinga
Marko Hećimović 320092 Novska, Novska Trener svih kategorija B licenca
Kristina Juras Kovač 310009 Endi-Tekstilac, Zagreb Trenerica svih kategorija A licenca
Antun Jurčević 320104 Našice, Našice Trener svih kategorija B licenca
Drago Jurišić 320025 Rijeka, Rijeka Trener svih kategorija B licenca
Tomislav Karlo 320052 ŽKK Zaprešić, Zaprešić Trener svih kategorija B licenca
Dalibor Kerhin 320035 Ponikve, Zagreb Trener svih kategorija B licenca
Davor Kostelac 320089 Vatrogasac, Otočac Trener svih kategorija B licenca
Bojan Košak 320087 Željezničar, Čakovec Trener 2. ekipe B licenca
Denis Košak 320086 Željezničar, Čakovec Trener mlađih dobnih kategorija B licenca
Božidar Krajačić 320066 Zanatlija, Slavonski Brod Trener svih kategorija B licenca
Ivica Krapljan 320040 Ponikve, Zagreb Trener svih kategorija B licenca
Marijana Liović 310023 ŽKK Istra, Poreč Trenerica 1. ekipe, pomoćna trenerica A licenca
Miroslav Liović 320006 ŽKK Osijek '97, Osijek Trener svih kategorija A licenca
Ivica Lišnić 320011 Bojovnik Trilj, Trilj Trener seniora B licenca
Željko Lončar 320039 Nove nade, Požega Trener svih kategorija B licenca
Tomislav Luksetić 320012 Novska, Novska Trener svih kategorija B licenca
Branko Magaš 320065 Zanatlija, Slavonski Brod Trener svih kategorija B licenca
Matija Mance 320044 Zaprešić, Zaprešić Trener svih kategorija A licenca
Drago Marčinko 320061 Radnik, Velika Gorica Trener svih kategorija B licenca
Nikola Martinović 320067 Zanatlija, Slavonski Brod sve selekcije B licenca
Marinko Matić 320095 Mertojak, Split Trener seniora i 1. ekipe B licenca
Tonči Mikac 320001 Mlaka, Rijeka Trener svih kategorija A licenca
Žarko Mladin 320077 Promet, Split Trener seniora B licenca
Ružica Močibob 310008 ŽKK Istra, Poreč Trenerica svih kategorija A licenca
Marijan Mučić 320091 Zanatlija Ivanić, Ivanić Grad Trener svih kategorija B licenca
Zlatko Novak 320084 Beli Manastir, Beli Manastir sve selekcije B licenca
Ivan Novosel 320062 Radnik, Velika Gorica Trener svih kategorija B licenca
Ivan Obajdin 320013 Korana, Slunj Trener svih kategorija B licenca
Josip Orešković 320093 Velebit, Otočac Trener svih kategorija B licenca
Damir Pavlaković 320016 Kupa, Ozalj Trener svih kategorija B licenca
Tanja Perović 310003 Donat, Zadar Trenerica seniorki B licenca
Saša Petković 320050 Kustošija, Zagreb Trener seniorki B licenca
Saša Petković 320064 BK Nomad, Zagreb trener bowlinga
Dražen Posavec 320047 Lepoglava, Lepoglava Trener svih kategorija B licenca
Janko Radaković 320007 ŽKK Osijek '97, Osijek Pomoćni trener B licenca
Nataša Ravnić 310024 ŽKK Istra, Poreč Trenerica mlađih dobnih kategorija, pomoćna trenerica A licenca
Robert Sekušak 320034 Zanatlija, Zagreb seniori B licenca
Elda Sinovčić 310011 Poštar, Split Trenerica svih kategorija A licenca
Josip Skorić 320097 Šubićevac, Šibenik Trener svih kategorija A licenca
Mirko Slavica Klarić 320059 BK Zapad, Zagreb trener bowlinga
Dražena Smuđ 310006 Siscia, Sisak Trenerica mlađih dobnih kategorija i 1. ekipe B licenca
Damir Soldo 320037 Grmoščica, Zagreb Trener mlađih dobnih kategorija i 2. ekipe B licenca
Katarina Srpak 310010 Jedinstvo, Sisak Trener svih kategorija B licenca
Miljenko Šarac 320002 Mlaka, Rijeka Trener 1. ekipe A licenca
Damir Šimunović 320071 Željezničar, Osijek Trener svih kategorija B licenca
Ronald Šutić 320088 Dugo Selo 1934, Dugo Selo Trener seniora B licenca
Ines Tomić 310017 ŽKK Osijek '97, Osijek Pomoćna trenerica B licenca
Anita Turkalj 310018 ŽKK Kupa, Ozalj Trener svih kategorija B licenca
Ana Vidan 310016 ŽKK Split, Split Trenerica svih kategorija B licenca
Ines Vidošević 310025 ŽKK Plitvice, Plitvička jezera Trener svih kategorija B licenca
Srećko Vuka 320069 Hrvatske telekomunikacije, Osijek Trener seniora B licenca
Petar Zubčić 320080 Poličnik, Poličnik Trener svih kategorija A licenca
Barbara Žilić 310022 ŽKK Ogulin, Ogulin Trener svih kategorija B licenca
Zvonimir Žinić 320085 Željezničar, Čakovec trener 1. ekipe B licenca

Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više