Pregled svih liga

Đurđenovac

Liga: 1. B HKLS
Klub: Kuglački klub Đurđenovac
Adresa: Sunčana 5, 31 511 Đurđenovac
Email: droncevic19@gmail.com

Kuglana: Fortuna   Staze: 1-4
Redovni termin: Subota, 17:30
Rezervni termin: Utorak, 16:30

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Davor Rončević 095 393 00 40 droncevic19@gmail.com
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Danijel Rončević 091 596 38 74 droncevic82@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Igor Šarkezi
122074
122074
7.31
10.0
5.5
7.0
20.0
27.0
8.0
20.0
376.33
381.3
200.41
205.6
576.74
586.9
2. Dario Domnjak
120682
120682
11.0
10.0
5.0
7.0
20.0
26.0
23.0
26.0
367.45
368.4
188.82
194.8
556.27
563.2
3. Matej Fadljević
121641
121641
1.0
1.0
0.0
0.0
1.0
1.0
4.0
5.0
352.0
376.0
201.0
159.0
553.0
535.0
4. Branko Grandić
122019
122019
11.0
11.0
2.0
1.0
14.5
15.0
37.0
51.0
358.73
354.45
188.0
175.18
546.73
529.64
5. Davor Rončević
120686
120686
11.0
11.0
5.0
8.0
20.0
25.5
28.0
47.0
362.73
374.27
182.55
183.27
545.27
557.55
6. Filip Domnjak
122193
122193
11.0
11.0
6.0
5.0
19.0
23.5
56.0
36.0
360.36
373.09
174.64
183.64
535.0
556.73
7. Tomislav Čačić
122196
122196
7.56
9.0
1.0
2.0
10.0
14.5
31.0
51.0
350.93
353.56
171.83
182.67
522.75
536.22
8. Danijel Rončević
120685
120685
4.44
2.0
0.0
0.0
2.5
1.0
34.0
15.0
344.59
359.5
156.53
165.5
501.13
525.0
9. Drago Keceli
122778
122778
1.69
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
16.0
0.0
340.83
147.34
488.17
10. Nik Kolgjeraj
121450
121450
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
12.0

344.0

140.0

484.0
BEZ NASTUPA
1. Roberto Fadljević
123065
123065
2. Dražen Grgić-Ivanković
120683
120683
3. Josip Knežević
123051
123051
4. Matheas Lipovac
123066
123066
5. Luka Miškulin
123050
123050
6. Filip Stojanović
123052
123052
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 6 Đurđenovac Novska Fortuna
1.0 : 7.0 (3277 : 3437) 14.09.2019 17:30 Tomislav Liović, A
Ante Lovričić, A
| | |
2 8 Kandit Đurđenovac Pampas
7.5 : 0.5 (3435 : 3191) 21.09.2019 16:00 Željko Hidek, A
Goran Mlinarec, A
| | |
3 17 Đurđenovac Slavonac Fortuna
6.0 : 2.0 (3271 : 3225) 28.09.2019 17:30 Tomislav Liović, A
Ante Lovričić, A
| | |
4 21 Obrtnik Torbar Đurđenovac Grmoščica
7.0 : 1.0 (3400 : 3242) 12.10.2019 15:00 Tin Buconjić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
5 28 Đurđenovac Podravka Fortuna
2.0 : 6.0 (3228 : 3325) 19.10.2019 17:30 Tomislav Liović, A
Ante Lovričić, A
| | |
6 34 Elektra Kž Đurđenovac Kuglana 2
2.0 : 6.0 (3166 : 3197) 26.10.2019 14:00 Stjepan Bračko, A
Zlatko Betlehem, B
| | |
7 39 Đurđenovac Zrinski-Pivovara Fortuna
2.0 : 6.0 (3301 : 3338) 02.11.2019 17:30 Tomislav Liović, A
Dalija Perković, B
| | |
8 47 Fortuna Đurđenovac Fortuna
6.0 : 2.0 (3346 : 3319) 09.11.2019 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
9 50 Đurđenovac Pakrac Fortuna
2.0 : 6.0 (3213 : 3258) 16.11.2019 15:00 Tomislav Liović, A
Dalija Perković, B
| | |
10 60 Lepoglava Đurđenovac Drava
5.0 : 3.0 (3440 : 3306) 30.11.2019 17:00 Goran Peršić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
11 61 Đurđenovac Radnik Fortuna
2.0 : 6.0 (3260 : 3361) 07.12.2019 16:00 Ante Lovričić, A
Dalija Perković, B
| | |
12 72 Novska Đurđenovac Gradska kuglana No
8.0 : 0.0 (3349 : 3190) 25.01.2020 14:00 Ljiljana Gulić, A
Milka Peulić, A
| | |
13 74 Đurđenovac Kandit Fortuna
2.0 : 6.0 (3413 : 3502) 01.02.2020 17:30 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
14 83 Slavonac Đurđenovac SRC Vijuš
4.0 : 4.0 (3259 : 3290) 08.02.2020 15:00 Ivan Ćosić, A
Krešimir Grčević, A
| | |
15 87 Đurđenovac Obrtnik Torbar Fortuna
7.0 : 1.0 (3471 : 3175) 15.02.2020 17:30 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
16 94 Podravka Đurđenovac Kuglana 2
6.0 : 2.0 (3207 : 3167) 22.02.2020 17:00 Mladen Orehovec, A
Helena Bolić, B
| | |
17 100 Đurđenovac Elektra Kž Fortuna
5.0 : 3.0 (3398 : 3165) 29.02.2020 17:30 Ivan Perković, B
Dalija Perković, B
| | |
18 105 Zrinski-Pivovara Đurđenovac Pampas
3.0 : 5.0 (3211 : 3236) 07.03.2020 17:00 Mario Mušanić, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
19 113 Đurđenovac Fortuna Fortuna
5.0 : 3.0 (3340 : 3323) 13.06.2020 16:00 Ivan Perković, B
Dalija Perković, B
| | |
20 116 Pakrac Đurđenovac Gradska kuglana Pa
2.0 : 6.0 (3267 : 3364) 20.06.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
21 126 Đurđenovac Lepoglava Fortuna
6.0 : 2.0 (3307 : 3237) 22.06.2020 15:00 Ivan Perković, B
Dalija Perković, B
| | |
22 127 Radnik Đurđenovac Radnik
5.0 : 3.0 (3300 : 3285) 27.06.2020 16:00 Miroslav Semenski, A
Gordana Senta, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više