Pregled svih liga

Jedinstvo

Liga: 3. HKLS-Bj
Klub: Športski kuglački klub Jedinstvo
Adresa: Kneza Branimira 5, 44 000 Sisak
Email: melanijap@gmail.com

Kuglana: SRC Sisak   Staze: 1-4
Redovni termin: Subota, 19:00
Rezervni termin: Srijeda, 19:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Melanija Perenčević Ivanić 098 160 94 88 melanijap@gmail.com
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Ervin Fuka 098 321 04 86 ervin.fuka@smz.hr
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Dražem Đukić 091 521 51 54
Trener Katarina Srpak 099 250 74 84 katarina.srpak@gmail.com
Trener Zdravko Balač zdravko.balac@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Srećko Pavlović
122782
122782
5.0
5.0
3.0
3.0
15.0
12.5
19.0
15.0
354.6
352.4
180.0
170.6
534.6
523.0
2. Ervin Fuka
120207
120207
6.0
5.0
4.0
2.0
13.0
9.0
56.0
30.0
359.17
356.4
173.5
168.2
532.67
524.6
3. Krešimir Iveković
120208
120208
4.0
2.0
1.0
1.0
9.0
4.0
26.0
17.0
358.75
350.5
160.5
150.5
519.25
501.0
4. Daniel Novalić
122302
122302
6.0
6.0
3.0
4.0
11.0
12.5
38.0
34.0
351.33
347.83
167.17
170.33
518.5
518.17
5. Dražen Đukić
120206
120206
6.0
6.0
3.0
5.0
9.5
16.5
24.0
35.0
345.83
354.67
172.17
172.83
518.0
527.5
6. Dominik Pavlović
123105
123105
1.0
1.0
0.0
0.0
1.0
2.0
8.0
13.0
349.0
334.0
157.0
147.0
506.0
481.0
7. Abdul-Karim Lafta
120210
120210
6.0
3.57
1.0
1.0
6.0
7.5
53.0
21.0
345.67
346.22
152.0
146.22
497.67
492.44
8. Tomislav Plesec
122301
122301
1.5
3.43
0.0
1.0
1.0
5.0
13.0
38.0
340.67
331.49
146.67
138.48
487.33
469.97
9. Tomislav Kožić
120209
120209
0.5
4.0
0.0
1.0
0.0
5.0
5.0
29.0
344.0
349.75
136.0
160.0
480.0
509.75
BEZ NASTUPA
1. Bojan Burnać
120201
120201
2. Ante Bužančić
120202
120202
3. Matija Cavrić
120203
120203
4. Saša Domitrović
120204
120204
5. Marijan Smolčić
120211
120211
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Slavonac Li Jedinstvo Gradska kuglana No
5.0 : 3.0 (3031 : 3026) 06.10.2019 10:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
2 5 Jedinstvo Siscia SRC Sisak
2.0 : 6.0 (3106 : 3158) 12.10.2019 19:00 Davorka Novak, A
Valerija Smuđ, A
| | |
3 9 Poštar Bj Jedinstvo Gradska kuglana Bj
8.0 : 0.0 (3301 : 3132) 20.10.2019 15:00 Darko Blaško, A
Tomislav Grof, C
| | |
4 10 Jedinstvo Stolar SRC Sisak
3.0 : 5.0 (3083 : 3120) 26.10.2019 19:00 Dragan Glajh, A
Valentino Smuđ, C
| | |
6 16 Željezničar Bj Jedinstvo Gradska kuglana Bj
6.0 : 2.0 (3250 : 3094) 09.11.2019 18:30 Dario Blaško, A
Andrija Filipović, C
| | |
7 21 Jedinstvo Bilogora SRC Sisak
2.0 : 6.0 (3072 : 3083) 16.11.2019 19:00 Pajo Raužan, B
Darko Jurković, C
| | |
8 23 Jedinstvo Slavonac Li SRC Sisak
7.0 : 1.0 (3115 : 2998) 30.11.2019 19:00 Dragan Glajh, A
Merzeta Perak, D
| | |
9 26 Siscia Jedinstvo SRC Sisak
5.0 : 3.0 (3195 : 3166) 11.01.2020 15:00 Dražena Smuđ, A
Darko Jurković, C
| | |
10 30 Jedinstvo Poštar Bj SRC Sisak
3.0 : 5.0 (2944 : 2964) 18.01.2020 19:00 Vladimir Vukmanović, A
Mirna Matić, B
| | |
11 31 Stolar Jedinstvo Gradska kuglana No
1.0 : 7.0 (2910 : 3059) 25.01.2020 18:00 Dario Duda, A
Željka Babić, B
| | |
13 37 Jedinstvo Željezničar Bj SRC Sisak
4.0 : 4.0 (3084 : 3084) 08.02.2020 19:00 Vladimir Vukmanović, A
Darko Jurković, C
| | |
14 42 Bilogora Jedinstvo Gradska kuglana Bj
6.0 : 2.0 (3193 : 3151) 14.02.2020 19:00 Darko Blaško, A
Josip Košutić, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više