Hep sponzor

Pregled svih kuglana


Kuglana:SRC Sisak
Broj staza:4
Adresa:Trg grada Heidenheima 1
Grad:Sisak
Županija:Sisačko-moslavačka
Regija:Sjever
Sisak

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:01.07.2025
Datum pregleda:02.07.2022
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer KSA 10 9/19
Segmenti:Vollmer 9/42
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:ŠRC Sisak
Kontakt osoba:
Kontakt broj:044 543 048
Kontakt e-mail:src-sisak@src-sisak.hr
ŽENE
Pojedinačno Valentina Gal 614 10.02.2024
Ekipno KK Mlaka 3513 29.10.2022

MUŠKARCI
Pojedinačno Luka Bolanča 684 25.05.2018
Ekipno KK Zaprešić 3622 03.06.2018
16 79 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
09.03.2024 15:00 Dragan Glajh, A
Daniel Novalić, C
| | |
21 105 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
17.03.2024 15:00 Valerija Smuđ, A
Ana Butković, D
| | |
18 90 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
23.03.2024 11:00 | | |
19 94 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3227 : 3022) 03.03.2024 15:00 Valerija Smuđ, A
Tomislav Pejak, B
| | |
17 84 Zanatlija Sk Slavonac Li SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3312 : 3143) 02.03.2024 15:00 Davorka Novak, A
Daniel Novalić, C
| | |
14 68 Siscia Zagreb SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3163 : 3275) 24.02.2024 15:00 Dragan Glajh, A
Ivana Marković, C
| | |
15 73 Zanatlija Sk Željezničar Čk II SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3242 : 3128) 17.02.2024 15:00 Davorka Novak, A
Mirna Matić, B
| | |
17 83 Jedinstvo ŽKK Obrtnik SB SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3086 : 2995) 14.02.2024 19:00 Valerija Smuđ, A
Ana Butković, D
| | |
14 40 Zanatlija Sk II Poštar Bj SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3015 : 2962) 11.02.2024 15:00 Dražena Smuđ, A
Ana Butković, D
| | |
12 57 Siscia Mlaka SRC Sisak
1-4
0.0 : 8.0 (3085 : 3373) 10.02.2024 15:00 Dragan Glajh, A
Vladimir Vukmanović, B
| | |
15 72 Jedinstvo Moslavina SRC Sisak
1-4
5.5 : 2.5 (3125 : 2887) 04.02.2024 15:00 Valerija Smuđ, A
Dragan Glajh, A
| | |
13 37 Siscia Stolar SRC Sisak
1-4
8.0 : 0.0 (3114 : 2058) 03.02.2024 19:00 Valerija Smuđ, A
Mirna Matić, B
| | |
13 62 Zanatlija Sk Lepoglava SRC Sisak
1-4
8.0 : 0.0 (3333 : 3166) 03.02.2024 15:00 Davorka Novak, A
Daniel Novalić, C
| | |
12 34 Zanatlija Sk II Kutina SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3092 : 3182) 28.01.2024 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Mirna Matić, B
| | |
13 61 Jedinstvo Sloboda-Tvin SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (2922 : 2970) 21.01.2024 15:00 Valerija Smuđ, A
Ana Butković, D
| | |
11 31 Siscia Zanatlija Sk II SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3001 : 3075) 20.01.2024 19:00 Dražena Smuđ, A
Daniel Novalić, C
| | |
11 51 Zanatlija Sk Obrtnik Krt SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3273 : 3178) 20.01.2024 15:00 Dragan Glajh, A
Mirna Matić, B
| | |
10 28 Zanatlija Sk II Slavonija SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3190 : 3064) 14.01.2024 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Mirna Matić, B
| | |
10 30 Siscia Bilogora SRC Sisak
1-4
1.0 : 7.0 (3171 : 3231) 13.01.2024 19:00 Davorka Novak, A
Ivana Marković, C
| | |
10 50 Zanatlija Sk Obrtnik Or SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3326 : 3178) 13.01.2024 15:00 Dragan Glajh, A
Ana Butković, D
| | |
11 51 Jedinstvo ŽKK Pitomača SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3197 : 3016) 03.12.2023 15:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, C
| | |
9 42 Zanatlija Sk Graničar SRC Sisak
1-4
8.0 : 0.0 (3350 : 3195) 02.12.2023 15:00 Davorka Novak, A
Ana Butković, D
| | |
8 22 Zanatlija Sk II Stolar SRC Sisak
1-4
4.0 : 4.0 (3008 : 2960) 26.11.2023 15:00 Tomislav Pejak, B
Ana Butković, D
| | |
8 23 Siscia Kutina SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3088 : 3164) 25.11.2023 19:00 Dražena Smuđ, A
Ivana Marković, C
| | |
9 42 Jedinstvo ŽKK Đakovo SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3016 : 3121) 19.11.2023 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Merzeta Perak, C
| | |
7 21 Siscia Slavonija SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3059 : 3170) 19.11.2023 10:00 Davorka Novak, A
Ivana Marković, C
| | |
7 33 Zanatlija Sk Cesta SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3320 : 3031) 18.11.2023 15:00 Dragan Glajh, A
Mirna Matić, B
| | |
četvrtfinale 3 Siscia. Kutina SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3129 : 3073) 16.11.2023 19:00 Dražena Smuđ, A
Ivana Marković, C
| | |
8 37 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3183 : 3210) 11.11.2023 15:00 Davorka Novak, A
Daniel Novalić, C
| | |
7 33 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
8.0 : 0.0 (3217 : 3020) 05.11.2023 15:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, C
| | |
5 24 Zanatlija Sk Željezničar Bj SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3268 : 3205) 04.11.2023 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Ivana Marković, C
| | |
4 10 Zanatlija Sk II Siscia SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3099 : 3110) 29.10.2023 15:00 Dražena Smuđ, A
Ivana Marković, C
| | |
6 28 Siscia ŽKK Osijek '97 SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3136 : 3069) 28.10.2023 15:00 Dragan Glajh, A
Daniel Novalić, C
| | |
5 24 Jedinstvo Obrtnik NG SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3155 : 3094) 22.10.2023 15:00 Valerija Smuđ, A
Ana Butković, D
| | |
3 15 Zanatlija Sk Željezničar Vž SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3280 : 3337) 21.10.2023 15:00 Davorka Novak, A
Daniel Novalić, C
| | |
2 4 Zanatlija Sk II Bilogora SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (2936 : 3081) 15.10.2023 15:00 Tomislav Pejak, B
Merzeta Perak, C
| | |
2 5 Siscia Poštar Bj SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3240 : 3082) 14.10.2023 19:00 Dražena Smuđ, A
Ivana Marković, C
| | |
4 19 Siscia Endi-Tekstilac SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3163 : 3074) 14.10.2023 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Tomislav Pejak, B
| | |
3 15 Jedinstvo Beli Manastir SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3116 : 2941) 01.10.2023 15:00 Dražena Smuđ, A
Mirna Matić, B
| | |
2 10 Siscia Kustošija SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3160 : 3297) 23.09.2023 15:00 Dragan Glajh, A
Tomislav Pejak, B
| | |
1 1 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
4.0 : 4.0 (3259 : 3245) 16.09.2023 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

HEP Hrvatska kuglačka superliga za žene 2023./2024. (Prosjek lige: 548.35 )

Siscia 7 536.74 527.36 535.57 532.05 Mlaka 3373 562.17 Valentina Gal 614

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2023./2024. (Prosjek lige: 495.54 )

Jedinstvo 8 500.92 517.38 502.75 509.15 ŽKK Đakovo 3121 520.17 Ivana Prugović 562

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2023./2024. (Prosjek lige: 547.56 )

Zanatlija Sk 8 529.54 549.83 531.80 539.69 Željezničar Vž 3337 556.17 Dražen Posavec 578

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar 2023./2024. (Prosjek lige: 519.10 )

Zanatlija Sk II 6 509.97 509.44 509.90 509.71 Kutina 3182 530.33 Tomislav Relković 575
Siscia 6 508.00 518.69 509.53 513.42 Bilogora 3231 538.50 Kristijan Dvornik 579

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2022./2023. (Prosjek lige: 549.63 )

Siscia 8 542.83 533.60 541.81 538.22 Mlaka 3513 585.50 Anita Mehesz 601

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2022./2023. (Prosjek lige: 493.92 )

Jedinstvo 10 493.63 495.23 493.78 494.43 Obrtnik NG 3148 524.67 Bara Bosnić 573

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar 2022./2023. (Prosjek lige: 514.13 )

Siscia 7 506.14 535.07 509.76 520.61 Zanatlija Sk 3281 546.83 Mario Išek 591
Zanatlija Sk 6 486.36 531.00 492.74 508.68 Siscia 3146 524.33 Dominik Pavlović 556

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 538.04 )

Siscia 9 537.00 536.15 536.91 536.57 Mlaka 3415 569.17 Magdalena Škreblin 602

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 505.40 )

Jedinstvo 9 502.00 515.70 503.37 508.85 ŽKK Varaždin 3201 533.50 Helena Bolić 572

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar 2021./2022. (Prosjek lige: 521.94 )

Jedinstvo 7 523.14 538.26 525.03 530.70 Zanatlija Sk 3290 548.33 Srećko Pavlović 581
Siscia 7 523.10 528.81 523.81 525.95 Slavonija 3296 549.33 Dražen Leški 579
Zanatlija Sk 7 520.74 524.86 521.25 522.80 Jedinstvo 3262 543.67 Filip Turkalj 599

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 539.67 )

Siscia 9 537.15 533.67 536.80 535.41 Mlaka 3389 564.83 Ana Jambrović 604

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 506.83 )

Jedinstvo 3 495.06 525.39 502.64 510.22 ŽKK Zaprešić 3123 520.50 Josipa Petković 545

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar 2020./2021. (Prosjek lige: 519.18 )

Jedinstvo 3 528.00 514.17 524.54 521.08 Slavonac Li 3221 536.83 Antonio Fijačko 574
Siscia 3 514.28 515.89 514.68 515.08 Bilogora 3177 529.50 Goran Grof 562
Zanatlija Sk 4 506.42 534.83 512.10 520.63 Jedinstvo 3155 525.83 Marko Plivalić 545

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 532.90 )

Zanatlija Sk 9 536.72 525.43 535.59 531.07 Ciglenica 3367 561.17 Leonardo Horvat 621

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 505.81 )

Jedinstvo 9 511.96 507.35 511.50 509.66 ŽKK Varaždin 3192 532.00 Ana Matić 574
Siscia 10 507.77 524.42 509.28 516.09 ŽKK Varaždin 3153 525.50 Ankica Novalić 554

3. Hrvatska kuglačka liga sjever zona Bjelovar 2019./2020. (Prosjek lige: 516.78 )

Siscia 6 517.78 530.08 519.54 523.93 Željezničar Bj 3250 541.67 Dražen Mišir 561
Jedinstvo 6 511.31 511.22 511.29 511.26 Siscia 3158 526.33 Vladimir Lončarević 561
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više