Hep sponzor

Pregled svih kuglana


Kuglana:Grmoščica
Broj staza:8
Adresa:Ilica 298
Grad:Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Regija:Centar
Grm

Kategorija kuglane:3
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:19.08.2025
Datum pregleda:20.08.2022
Komisija:Pintarić
Automati:S.T.I. 3/97
Segmenti:Devetka 26/72
Čunjevi:Syndur TOP 21/55
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:KŠK Grmoščica
Kontakt osoba:Alen Rosandić
Kontakt broj:098 351 775
Kontakt e-mail:kskgrmoscica@gmail.com
ŽENE
Pojedinačno 1-4 Ines Maričić 626 21.02.2015
Pojedinačno 5-8 Ines Maričić 685 17.02.2010
Ekipno 1-4 KK Zagreb Zaboky 3462 15.11.2014
Ekipno 5-8 KK Kustošija 3640 20.01.2024

MUŠKARCI
Pojedinačno 1-4 Alen Kujundžić 682 14.01.2024
Pojedinačno 5-8 Damir Fučkar 737 28.10.2023
Ekipno 1-4 KK Medveščak-1958 3615 12.04.2011
Ekipno 5-8 KK Zaprešić 3900 30.09.2023
18 89 Grmoščica Velebit Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3702 : 3547) 23.03.2024 15:00 Ivan Jurišić, A
Andreya Alpeza, C
| | |
22 131 Ponikve Fortuna Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3356 : 3366) 23.03.2024 15:00 Kristina Juras Kovač, A
Mirela Đeri, B
| | |
18 89 Kustošija Rijeka Grmoščica
5-8
4.5 : 3.5 (3348 : 3323) 23.03.2024 11:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
22 127 Zanatlija Hrabri Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3229 : 3303) 18.03.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
21 121 Grmoščica II Zanatlija Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3356 : 3270) 15.03.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
Svjetlana Kokotović, C
| | |
21 124 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3271 : 3262) 13.03.2024 18:00 Luka Bakić, B
Vladimir Galjanić, D
| | |
20 60 Ponikve II Zaprešić III Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3170 : 3040) 12.03.2024 18:00 Milan Uzelac, C
Vladimir Galjanić, D
| | |
20 58 Medika Centar Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3175 : 3098) 11.03.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
Tomislav Vuković, C
| | |
20 118 Ponikve Nove nade Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3391 : 3343) 09.03.2024 15:00 Miroslav Noršić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
16 78 Grmoščica Osijek Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3739 : 3654) 09.03.2024 15:00 Vedran Štajdohar, A
Petar Filipčić, A
| | |
16 78 Kustošija ŽKK Osijek '97 Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3599 : 3187) 09.03.2024 11:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
20 120 Grmoščica II Zanatlija Ivanić Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3420 : 3383) 08.03.2024 18:00 Milan Uzelac, C
Karlo Boroš, D
| | |
20 115 Zanatlija Medvedgrad Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3222 : 3169) 04.03.2024 18:00 Kristijan Kerhin, B
| | |
19 111 Zagrebačka pivovara Vodovod Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3248 : 3175) 28.02.2024 18:00 Kristijan Kerhin, B
Vladimir Galjanić, D
| | |
18 53 Ponikve II Centar Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3244 : 3188) 27.02.2024 18:00 Milan Uzelac, C
Andreya Alpeza, C
| | |
18 52 Medika Zaprešić II Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3236 : 3040) 26.02.2024 18:00 Petar Filipčić, A
Vladimir Galjanić, D
| | |
14 67 Grmoščica Poštar Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3679 : 3681) 24.02.2024 15:00 Miroslav Noršić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
18 105 Ponikve Pakrac-Papuk Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3318 : 3451) 24.02.2024 15:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
14 67 Kustošija Endi-Tekstilac Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3626 : 3381) 24.02.2024 11:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
18 107 Zagrebačka pivovara Grmoščica II Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3225 : 3244) 21.02.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
18 103 Zanatlija Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3189 : 3240) 19.02.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
17 98 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3237 : 3218) 14.02.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
Vladimir Galjanić, D
| | |
16 46 Medika Ponikve II Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3123 : 3233) 12.02.2024 18:00 Milan Uzelac, C
Vladimir Galjanić, D
| | |
16 92 Ponikve Ciglenica Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3357 : 3245) 10.02.2024 15:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
16 94 Grmoščica II Hrabri Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3255 : 3354) 09.02.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
16 91 Zanatlija Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3300 : 3213) 05.02.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
15 85 Zagrebačka pivovara Zanatlija Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3249 : 3212) 31.01.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
14 41 Ponikve II Harmica Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3143 : 3178) 30.01.2024 18:00 Milan Uzelac, C
Vladimir Galjanić, D
| | |
14 40 Medika Zaprešić III Grmoščica
1-4
8.0 : 0.0 (3279 : 2925) 29.01.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
Karlo Boroš, D
| | |
14 84 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3295 : 3360) 24.01.2024 18:00 Milan Uzelac, C
Karlo Boroš, D
| | |
14 79 Zanatlija Obrtnik Torbar Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3230 : 3165) 22.01.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
11 55 Grmoščica Medveščak-1958 Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3805 : 3588) 20.01.2024 15:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
13 78 Ponikve Zrinski-Pivovara Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3265 : 3401) 20.01.2024 15:00 Miroslav Noršić, A
| | |
11 55 Kustošija Siscia Grmoščica
5-8
8.0 : 0.0 (3640 : 3229) 20.01.2024 11:00 Nikola Filipović, A
| | |
12 36 Ponikve II Zaprešić II Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3242 : 3181) 16.01.2024 18:00 Luka Bakić, B
Tomislav Vuković, C
| | |
12 34 Medika Harmica Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3139 : 3244) 15.01.2024 18:00 Milan Uzelac, C
Vladimir Galjanić, D
| | |
12 68 Grmoščica II Obrtnik Torbar Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3319 : 3180) 12.01.2024 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Andreya Alpeza, C
| | |
12 71 Zagrebačka pivovara Medvedgrad Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3288 : 3155) 10.01.2024 18:00 Petar Filipčić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
11 31 Ponikve II Medika Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3083 : 3121) 09.01.2024 18:00 Matija Pavlinić, C
Andreya Alpeza, C
| | |
12 67 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3236 : 3100) 08.01.2024 18:00 Gordana Senta, A
| | |
1. kolo 1 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3249 : 3275) 13.12.2023 18:00 Miroslav Noršić, A
Karlo Boroš, D
| | |
1. kolo 4 Zanatlija Zg Ponikve Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3151 : 3278) 11.12.2023 18:00 Luka Bakić, B
| | |
11 66 Grmoščica II Vodovod Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3391 : 3261) 01.12.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
Andreya Alpeza, C
| | |
11 63 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3242 : 3146) 29.11.2023 18:00 Luka Bakić, B
Tomislav Vuković, C
| | |
10 30 Ponikve II Zaprešić III Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3088 : 2977) 28.11.2023 18:00 Luka Bakić, B
Tomislav Vuković, C
| | |
10 28 Medika Centar Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3164 : 3129) 27.11.2023 18:00 Milan Uzelac, C
Tihana Čavlović, C
| | |
10 57 Ponikve Belina-Novska Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3383 : 3403) 25.11.2023 15:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
10 55 Zanatlija Grmoščica II Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3105 : 3196) 20.11.2023 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
9 52 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3244 : 3150) 15.11.2023 18:00 Luka Bakić, B
Karlo Boroš, D
| | |
8 22 Medika Zaprešić II Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3128 : 3296) 13.11.2023 18:00 Milan Uzelac, C
Vladimir Galjanić, D
| | |
8 38 Grmoščica Željezničar Čk Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3611 : 3482) 11.11.2023 15:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
8 38 Kustošija ŽKK Istra Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3522 : 3614) 11.11.2023 11:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 44 Grmoščica II Ban Jelačić Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3292 : 3331) 10.11.2023 18:00 Luka Bakić, B
Ljubica Dolanski, C
| | |
8 43 Zanatlija Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3276 : 3283) 06.11.2023 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
7 41 Grmoščica II Zagrebačka pivovara Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3403 : 3348) 03.11.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Milan Uzelac, C
| | |
6 16 Medika Ponikve II Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3039 : 3240) 30.10.2023 18:00 Luka Bakić, B
Vladimir Galjanić, D
| | |
6 29 Grmoščica Zadar Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3852 : 3737) 28.10.2023 15:00 Petar Filipčić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
6 35 Ponikve Bjelovar Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3312 : 3489) 28.10.2023 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
6 29 Kustošija Zagreb Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3563 : 3501) 28.10.2023 11:00 Petar Filipčić, A
| | |
6 33 Grmoščica II Radnik Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3306 : 3445) 27.10.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Mirela Đeri, B
| | |
6 31 Zanatlija Ban Jelačić Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (3239 : 3525) 23.10.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
5 30 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3316 : 3447) 18.10.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
Tomislav Vuković, C
| | |
4 11 Ponikve II Harmica Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3185 : 2992) 17.10.2023 18:00 Luka Bakić, B
Milan Uzelac, C
| | |
4 10 Medika Zaprešić III Grmoščica
1-4
8.0 : 0.0 (3123 : 3001) 16.10.2023 18:00 Matija Pavlinić, C
Valentina Smuđ, D
| | |
4 24 Ponikve Novska Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3327 : 3377) 14.10.2023 15:00 Gordana Senta, A
| | |
4 20 Grmoščica Đurđenovac Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3666 : 3509) 14.10.2023 15:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 20 Kustošija Mlaka Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3508 : 3513) 14.10.2023 11:00 Filip Boc, A
Ivan Jurišić, A
| | |
4 22 Grmoščica II Medvedgrad Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3264 : 3177) 13.10.2023 18:00 Alen Kujundžić, A
Karlo Boroš, D
| | |
3 8 Ponikve II Centar Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3275 : 2962) 10.10.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Vladimir Galjanić, D
| | |
4 19 Zanatlija Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3205 : 3333) 09.10.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
2 6 Ponikve II Zaprešić II Grmoščica
1-4
6.5 : 1.5 (3214 : 3037) 03.10.2023 18:00 Luka Bakić, B
Andreya Alpeza, C
| | |
2 4 Medika Harmica Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3114 : 3105) 02.10.2023 18:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, C
Karlo Boroš, D
| | |
3 11 Grmoščica Zaprešić Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3786 : 3900) 30.09.2023 15:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
3 13 Ponikve Zabok Grmoščica
1-4
1.5 : 6.5 (3299 : 3537) 30.09.2023 15:00 Filip Boc, A
| | |
3 11 Kustošija Podravka Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3485 : 3355) 30.09.2023 11:00 Nikola Filipović, A
| | |
3 15 Grmoščica II Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3277 : 3238) 29.09.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Andreya Alpeza, C
| | |
1 1 Ponikve II Medika Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3036 : 2990) 26.09.2023 18:00 Alen Kujundžić, A
Vladimir Galjanić, D
Valentina Smuđ, D
| | |
2 11 Grmoščica II Sidra Zagreb Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3250 : 3398) 22.09.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Milan Uzelac, C
| | |
2 8 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3239 : 3184) 20.09.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
Vladimir Galjanić, D
| | |
2 7 Zanatlija Radnik Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3150 : 3288) 18.09.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
1 2 Ponikve Željezničar Bel Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3186 : 3410) 16.09.2023 15:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
1 2 Grmoščica Mertojak Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3668 : 3668) 16.09.2023 15:00 Miroslav Noršić, A
Filip Boc, A
| | |
1 2 Kustošija ŽKK Split Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3497 : 3314) 16.09.2023 11:00 Miroslav Noršić, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

HEP Hrvatska kuglačka superliga za muškarce 2023./2024. (Prosjek lige: 593.88 )

Grmoščica 9 606.78 620.52 608.15 613.65 Zaprešić 3900 650.00 Csongor Barany 699

HEP Hrvatska kuglačka superliga za žene 2023./2024. (Prosjek lige: 548.41 )

Kustošija 9 563.28 588.67 565.82 575.97 ŽKK Istra 3614 602.33 Valentina Pavlaković 658

1. Hrvatska kuglačka liga sjever 2023./2024. (Prosjek lige: 558.70 )

Ponikve 10 567.03 553.23 565.78 560.13 Zabok 3537 589.50 Darko Zovko 636

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2023./2024. (Prosjek lige: 538.28 )

Grmoščica II 11 551.29 553.53 551.47 552.41 Radnik 3445 574.17 Neven Gojčeta 645
Zanatlija 11 542.65 536.08 542.10 539.36 Ban Jelačić 3525 587.50 Božo Munjas 672
Zagrebačka pivovara 11 538.68 543.24 539.06 540.96 Ban Jelačić 3447 574.50 Fran Hećimović 644

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2023./2024. (Prosjek lige: 523.03 )

Medika 10 521.85 525.33 522.17 523.59 Zaprešić II 3296 549.33 Mario Fridl 593
Ponikve II 10 511.10 528.00 512.64 519.55 Centar 3188 531.33 Marin Zekić 574

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2022./2023. (Prosjek lige: 594.89 )

Grmoščica 9 597.54 601.24 597.91 599.39 Zaprešić 3877 646.17 Luka Bolanča 678

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2022./2023. (Prosjek lige: 549.63 )

Kustošija 9 560.56 578.83 562.38 569.69 Mlaka 3592 598.67 Venesa Bogdanović 631

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2022./2023. (Prosjek lige: 557.78 )

Ponikve 11 567.42 567.48 567.43 567.45 Medveščak-1958 3601 600.17 Darko Kasumović 642

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2022./2023. (Prosjek lige: 535.48 )

Medika 11 547.27 531.17 545.93 539.22 Ban Jelačić 3453 575.50 Filip Boc 609
Zagrebačka pivovara 11 539.24 545.53 539.77 542.39 Ban Jelačić 3380 563.33 Nenad Kolundžija 606
Zanatlija 11 534.55 545.41 535.45 539.98 Ban Jelačić 3357 559.50 Slavko Zrile 604

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2022./2023. (Prosjek lige: 522.30 )

Ponikve II 8 532.28 527.19 531.71 529.71 Zaprešić II 3248 541.33 Marin Zekić 596
Grmoščica II 8 520.83 533.21 522.21 527.02 Zaprešić II 3261 543.50 Alen Sever 596

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2021./2022. (Prosjek lige: 585.67 )

Grmoščica 9 589.39 614.80 591.93 602.09 Zaprešić 3757 626.17 Hrvoje Marinović 665

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 538.04 )

Admiral 9 554.11 568.85 555.59 561.48 Mlaka 3487 581.17 Valentina Gal 637

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2021./2022. (Prosjek lige: 537.38 )

Ponikve 9 543.30 559.02 544.87 551.16 Zanatlija Ivanić 3353 558.83 Goran Kijuk 606
Zagrebačka pivovara 9 542.91 534.78 542.09 538.84 Ponikve 3323 553.83 Ivica Damjanović 600

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2021./2022. (Prosjek lige: 510.89 )

Zanatlija 7 522.50 534.64 524.02 528.57 Ponikve II 3473 578.83 Karlo Mezak 617
Ponikve II 7 519.26 533.14 521.00 526.20 Centar 3274 545.67 Stjepan Novosel 572
Medika 7 515.36 527.81 516.91 521.58 Centar 3205 534.17 Filip Dužević 566

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2020./2021. (Prosjek lige: 581.01 )

Grmoščica 9 589.48 603.61 590.89 596.55 Mertojak 3746 624.33 Nikola Muše 672

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 539.67 )

Admiral 9 561.28 571.09 562.26 566.19 ŽKK Istra 3508 584.67 Marijana Liović 641

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Ponikve 3 545.22 562.56 549.56 553.89 Obrtnik Torbar II 3405 567.50 Stjepan Pongrac 593
Zagrebačka pivovara 4 538.13 545.71 539.64 541.92 Obrtnik Torbar II 3315 552.50 Slavko Zrile 597

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2020./2021. (Prosjek lige: 512.70 )

Ponikve II 4 534.25 528.75 533.15 531.50 Zanatlija 3378 563.00 Zlatko Bučar 599
Medika 3 537.28 514.67 531.63 525.97 Vodovod 3241 540.17 Zlatko Bučar 610
Zanatlija 4 515.17 542.04 520.54 528.60 Croatia-Osiguranje 3115 519.17 Marko Franić 543

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 506.83 )

Elektra 4 498.83 512.33 501.53 505.58 Endi-Tekstilac 3264 544.00 Ivanka Tomljanović 565

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Grmoščica 9 589.38 606.13 591.06 597.92 Mertojak 3679 613.17 Hrvoje Marinović 662

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

Admiral 9 558.89 571.89 560.19 565.39 Mlaka 3558 593.00 Valentina Gal 635

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Obrtnik Torbar 11 549.50 562.21 550.56 555.86 Novska 3435 572.50 Dario Duda 634

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 535.03 )

Ponikve 11 536.27 551.53 537.54 543.90 Ban Jelačić 3377 562.83 Martin Prstec 611
Zagrebačka pivovara 11 527.79 535.20 528.41 531.49 Ponikve 3286 547.67 Tomislav Kerhin 597

2. Hrvatska kuglačka liga centar - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 499.13 )

Elektra 7 505.45 501.05 504.90 503.25 Endi-Tekstilac 3161 526.83 Velinka First 556

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 515.91 )

Ponikve II 7 522.40 523.33 522.52 522.87 Zanatlija Ivanić 3281 546.83 Tomo Krznarić 591
Obrtnik Torbar II 7 521.00 528.86 521.98 524.93 Zanatlija Ivanić 3253 542.17 Zdravko Serdar 593
Medika 7 522.12 512.79 520.95 517.45 Obrtnik Torbar II 3196 532.67 Zdravko Serdar 595
Zanatlija 7 512.19 524.67 513.75 518.43 Ponikve II 3192 532.00 Branko Tomljanović 593
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više