Pregled svih kuglana


Kuglana:Pampas
Broj staza:6
Adresa:Šandora Petefija 204 A
Grad:Osijek
Županija:Osječko-baranjska
Regija:Istok
Pampa

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:15.08.2022
Datum pregleda:16.08.2019
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer 9/19
Segmenti:Vollmer 9/45
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:KK Osijek
Kontakt osoba:Mario Mušanić
Kontakt broj:098 799 194
Kontakt e-mail:mariomusanic@net.hr
ŽENE
Pojedinačno Željka Orehovec 624 20.04.2008
Ekipno KK Zagreb 3356 23.10.2010

MUŠKARCI
Pojedinačno Mario Liović 679 21.03.2015
Ekipno Konikom Osijek 3745 13.09.2008
12.09 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Zagreb
12.09 15:00
1. B HKLS
Osijek
Zrinski-Pivovara
19.09 16:00
1. B HKLS
Kandit
Zrinski-Pivovara
26.09 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Rijeka
26.09 15:00
1. B HKLS
Osijek
Belišće
26.09 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Pakrac
02.10 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Pitomača
09.10 19:00
3. HKLI-Os
Monte-mont
Našice
10.10 16:00
1. B HKLS
Kandit
Pakrac
10.10 19:00
2. HKLI
Osijek II
Šećerana Viro
16.10 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
HT
17.10 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Admiral
17.10 15:00
1. B HKLS
Osijek
Lepoglava
17.10 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Zabok
23.10 19:00
3. HKLI-Os
Monte-mont
Darda
24.10 16:00
1. B HKLS
Kandit
Belišće
24.10 19:00
2. HKLI
Osijek II
Obrtnik Pž
31.10 15:00
1. B HKLS
Osijek
Podravka
31.10 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Obrtnik Torbar
06.11 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
HVIDR-a
13.11 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Orahovica
14.11 19:00
2. HKLI
Osijek II
Slavonski Banovac
20.11 19:00
3. HKLI-Os
Monte-mont
Pitomača
27.11 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Beli Manastir
28.11 16:00
1. B HKLS
Kandit
Zabok
28.11 19:00
2. HKLI
Osijek II
Silos
04.12 19:00
3. HKLI-Os
Monte-mont
HT
05.12 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Mlaka
05.12 15:00
1. B HKLS
Osijek
Fortuna
05.12 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Đurđenovac
11.12 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Vodovod GV
12.12 16:00
1. B HKLS
Kandit
Lepoglava
12.12 19:00
2. HKLI
Osijek II
Brod
18.12 19:00
3. HKLI-Os
Monte-mont
Tramvaj
19.12 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Siscia
19.12 15:00
1. B HKLS
Osijek
Kandit
19.12 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Slavonac
15.01 19:00
3. HKLI-Os
Monte-mont
Orahovica
16.01 13:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Osijek
16.01 16:00
1. B HKLS
Kandit
Obrtnik Torbar
16.01 19:00
2. HKLI
Osijek II
Željezničar Os
23.01 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Podravka
23.01 15:00
1. B HKLS
Osijek
Pakrac
23.01 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Kandit
29.01 19:00
3. HKLI-Os
Monte-mont
Beli Manastir
30.01 16:00
1. B HKLS
Kandit
Podravka
30.01 19:00
2. HKLI
Osijek II
Nove nade
05.02 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Donji Miholjac
06.02 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
ŽKK Ogulin
06.02 15:00
1. B HKLS
Osijek
Zabok
06.02 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Belišće
12.02 19:00
3. HKLI-Os
Monte-mont
Vodovod GV
13.02 16:00
1. B HKLS
Kandit
Đurđenovac
13.02 19:00
2. HKLI
Osijek II
Željezničar Bel
19.02 19:00
3. HKLI-Os
Monte-mont
HVIDR-a
20.02 15:00
1. B HKLS
Osijek
Obrtnik Torbar
20.02 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Lepoglava
26.02 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Našice
27.02 16:00
1. B HKLS
Kandit
Fortuna
27.02 19:00
2. HKLI
Osijek II
Nova Gradiška
06.03 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
ŽKK Split
06.03 15:00
1. B HKLS
Osijek
Đurđenovac
06.03 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Podravka
12.03 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Darda
13.03 16:00
1. B HKLS
Kandit
Slavonac
13.03 19:00
2. HKLI
Osijek II
Zanatlija SB
19.03 19:00
3. HKLI-Os
Monte-mont
Donji Miholjac
20.03 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
ŽKK Istra
20.03 15:00
1. B HKLS
Osijek
Slavonac
20.03 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Fortuna
26.03 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Monte-mont
27.03 16:00
1. B HKLS
Kandit
Osijek
27.03 19:00
2. HKLI
Osijek II
Slatina
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020.

Osijek 9 564.43 567.35 564.73 565.91 Zaprešić 3470 578.33 Darko Kasumović 641

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020.

ŽKK Osijek '97 9 520.61 516.46 520.20 518.54 ŽKK Istra 3274 545.67 Marijana Liović 587

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020.

Zrinski-Pivovara 11 539.61 535.45 539.26 537.53 Kandit 3431 571.83 Željko Rupčić 641
Kandit 11 532.92 563.62 535.48 548.27 Fortuna 3321 553.50 Zlatko Erceg 585

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2019./2020.

Monte-mont 11 530.95 517.50 529.83 524.23 Nova Gradiška 3285 547.50 Darko Živić 599
Osijek II 11 523.68 527.35 523.99 525.52 Nove nade 3285 547.50 Darko Zovko 606

3. Hrvatska kuglačka liga istok zona Osijek 2019./2020.

Tramvaj 8 497.73 517.83 499.96 507.78 Vodovod GV 3136 522.67 Zvonimir Satler 584
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više