Pregled svih kuglana


Kuglana:Pampas
Broj staza:6
Adresa:Šandora Petefija 204 A
Grad:Osijek
Županija:Osječko-baranjska
Regija:Istok
Pampa

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:15.08.2022
Datum pregleda:16.08.2019
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer 9/19
Segmenti:Vollmer 9/45
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:KK Osijek
Kontakt osoba:Mario Mušanić
Kontakt broj:098 799 194
Kontakt e-mail:mariomusanic@net.hr
ŽENE
Pojedinačno Željka Orehovec 624 20.04.2008
Ekipno KK Zagreb 3356 23.10.2010

MUŠKARCI
Pojedinačno Mario Liović 679 21.03.2015
Ekipno Konikom Osijek 3745 13.09.2008
27.11 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Beli Manastir
28.11 16:00
1. B HKLS
Kandit
Lepoglava
Video prijenos
28.11 19:00
2. HKLI
Osijek II
Silos
Video prijenos
04.12 19:00
3. HKLI-Os
Zara-Auto Matrix
HT
05.12 15:00
1. B HKLS
Osijek
Kandit
Video prijenos
05.12 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Slavonac
Video prijenos
09.12 20:00
3. HKLI-Os
Zara-Auto Matrix
Donji Miholjac
11.12 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Vodovod GV
12.12 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Podravka
Video prijenos
12.12 19:00
2. HKLI
Osijek II
Brod
Video prijenos
18.12 19:00
3. HKLI-Os
Zara-Auto Matrix
Tramvaj
16.01 13:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Osijek
Video prijenos
16.01 16:00
1. B HKLS
Kandit
Obrtnik Torbar
Video prijenos
16.01 19:00
2. HKLI
Osijek II
Željezničar Os
Video prijenos
23.01 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
ŽKK Ogulin
Video prijenos
23.01 15:00
1. B HKLS
Osijek
Pakrac-Papuk
Video prijenos
23.01 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Kandit
Video prijenos
29.01 19:00
3. HKLI-Os
Zara-Auto Matrix
Beli Manastir
30.01 16:00
1. B HKLS
Kandit
Podravka
Video prijenos
30.01 19:00
2. HKLI
Osijek II
Nove nade
Video prijenos
06.02 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
ŽKK Split
Video prijenos
06.02 15:00
1. B HKLS
Osijek
Zabok
Video prijenos
06.02 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Belišće
Video prijenos
12.02 19:00
3. HKLI-Os
Zara-Auto Matrix
Vodovod GV
13.02 16:00
1. B HKLS
Kandit
Đurđenovac
Video prijenos
13.02 19:00
2. HKLI
Osijek II
Željezničar Bel
Video prijenos
19.02 19:00
3. HKLI-Os
Zara-Auto Matrix
HVIDR-a
20.02 15:00
1. B HKLS
Osijek
Obrtnik Torbar
Video prijenos
20.02 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Lepoglava
Video prijenos
26.02 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Našice
27.02 16:00
1. B HKLS
Kandit
Fortuna
Video prijenos
27.02 19:00
2. HKLI
Osijek II
Nova Gradiška
Video prijenos
06.03 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
ŽKK Istra
Video prijenos
06.03 15:00
1. B HKLS
Osijek
Đurđenovac
Video prijenos
06.03 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Podravka
Video prijenos
12.03 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Darda
13.03 16:00
1. B HKLS
Kandit
Slavonac
Video prijenos
13.03 19:00
2. HKLI
Osijek II
Zanatlija SB
Video prijenos
20.03 15:00
1. B HKLS
Osijek
Slavonac
Video prijenos
20.03 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Fortuna
Video prijenos
26.03 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Zara-Auto Matrix
27.03 16:00
1. B HKLS
Kandit
Osijek
Video prijenos
27.03 19:00
2. HKLI
Osijek II
Slatina
Video prijenos
21.11 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Siscia
5.0 : 3.0
Pregled
20.11 19:00
3. HKLI-Os
Zara-Auto Matrix
Pitomača
5.0 : 3.0
Pregled
14.11 19:00
2. HKLI
Osijek II
Slavonski Banovac
5.0 : 3.0
Pregled
14.11 16:00
1. B HKLS
Kandit
Zabok
7.0 : 1.0
Pregled
07.11 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Obrtnik Torbar
2.0 : 6.0
Pregled
07.11 15:00
1. B HKLS
Osijek
Podravka
8.0 : 0.0
Pregled
07.11 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Mlaka
1.0 : 7.0
Pregled
06.11 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
HVIDR-a
6.0 : 2.0
Pregled
24.10 19:00
2. HKLI
Osijek II
Obrtnik Pž
5.0 : 3.0
Pregled
24.10 16:00
1. B HKLS
Kandit
Belišće
6.0 : 2.0
Pregled
23.10 19:00
3. HKLI-Os
Zara-Auto Matrix
Darda
6.0 : 2.0
Pregled
21.10 18:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Donji Miholjac
7.0 : 1.0
Pregled
17.10 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Zabok
6.0 : 2.0
Pregled
17.10 15:00
1. B HKLS
Osijek
Lepoglava
7.0 : 1.0
Pregled
17.10 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Admiral
1.0 : 7.0
Pregled
16.10 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
HT
4.0 : 4.0
Pregled
10.10 19:00
2. HKLI
Osijek II
Šećerana Viro
7.0 : 1.0
Pregled
10.10 16:00
1. B HKLS
Kandit
Pakrac-Papuk
7.0 : 1.0
Pregled
09.10 19:00
3. HKLI-Os
Zara-Auto Matrix
Našice
5.0 : 3.0
Pregled
02.10 19:00
3. HKLI-Os
Tramvaj
Pitomača
7.0 : 1.0
Pregled
26.09 18:00
1. B HKLS
Zrinski-Pivovara
Pakrac-Papuk
8.0 : 0.0
Pregled
26.09 15:00
1. B HKLS
Osijek
Belišće
3.0 : 5.0
Pregled
26.09 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Rijeka
5.5 : 2.5
Pregled
19.09 16:00
1. B HKLS
Kandit
Zrinski-Pivovara
7.0 : 1.0
Pregled
12.09 15:00
1. B HKLS
Osijek
Zrinski-Pivovara
7.0 : 1.0
Pregled
12.09 12:00
1. HKL-ž
ŽKK Osijek '97
Zagreb
4.0 : 4.0
Pregled
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Osijek 9 564.43 567.35 564.73 565.91 Zaprešić 3470 578.33 Darko Kasumović 641

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

ŽKK Osijek '97 9 520.61 516.46 520.20 518.54 ŽKK Istra 3274 545.67 Marijana Liović 587

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Zrinski-Pivovara 11 539.61 535.45 539.26 537.53 Kandit 3431 571.83 Željko Rupčić 641
Kandit 11 532.92 563.62 535.48 548.27 Fortuna 3321 553.50 Zlatko Erceg 585

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2019./2020. (Prosjek lige: 524.54 )

Monte-mont 11 530.95 517.50 529.83 524.23 Nova Gradiška 3285 547.50 Darko Živić 599
Osijek II 11 523.68 527.35 523.99 525.52 Nove nade 3285 547.50 Darko Zovko 606

3. Hrvatska kuglačka liga istok zona Osijek 2019./2020. (Prosjek lige: 503.86 )

Tramvaj 8 497.73 517.83 499.96 507.78 Vodovod GV 3136 522.67 Zvonimir Satler 584
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više