Pregled svih kuglana


Kuglana:SRC Vijuš
Broj staza:8
Adresa:Stanka Vraza 2a
Grad:Slavonski Brod
Županija:Brodsko-posavska
Regija:Istok
Sb

Kategorija kuglane:1
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:29.08.2025
Datum pregleda:29.08.2022
Komisija:Filipović
Automati:S.E.S. K800 1/5
Segmenti:Pro-Tec 19/48
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Grad Slavonski Brod
Kontakt osoba:Antonio Martić i Miroslav Stefanović
Kontakt broj:035 267 034; 099 392 70 64
Kontakt e-mail:kuglana@uzgso.hr
ŽENE
Pojedinačno 1-4 Mirna Bosak 628 01.12.2018
Pojedinačno 5-8 Tihana Čavlović 614 15.12.2018
Ekipno 1-4 KV 1996 Liedolsheim 3356 10.05.2019
Ekipno 5-8 ŽKK Osijek '97 3180 23.01.2010

MUŠKARCI
Pojedinačno 1-4 Lovro Buzov 657 30.09.2022
Pojedinačno 5-8 Matko Bulka 645 30.04.2010
Ekipno 1-4 KK Konikom Osijek 3758 24.02.2013
Ekipno 5-8 KK Medveščak-1958 3451 23.09.2017
11 64 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
08.12.2022 16:30 Božidar Krajačić, A
| | |
9 41 Regoč Lipik 1974 SRC Vijuš
1-4
09.12.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
9 42 Brod PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
09.12.2022 18:30 Marko Liović, C
Arijan Rukavina, D
| | |
11 64 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
10.12.2022 18:00 Ivan Keser, B
Dalija Šljivarić, B
| | |
10 28 Zanatlija SB II Slavonija NG SRC Vijuš
1-4
13.01.2023 18:00 | | |
10 50 Brod Regoč SRC Vijuš
5-8
13.01.2023 18:30 | | |
12 70 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
14.01.2023 14:30 | | |
12 70 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
14.01.2023 18:00 | | |
11 52 Regoč Obrtnik-BAM SRC Vijuš
1-4
20.01.2023 18:00 | | |
11 51 Brod Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
20.01.2023 18:30 | | |
13 77 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Đakovo SRC Vijuš
1-4
21.01.2023 14:00 | | |
11 55 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
21.01.2023 18:00 | | |
12 57 PKK Halo 192 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
27.01.2023 18:00 | | |
12 34 Zanatlija SB II Pakrac-Papuk II SRC Vijuš
1-4
27.01.2023 18:00 | | |
14 83 Zanatlija SB Vodovod GV SRC Vijuš
1-4
28.01.2023 18:00 | | |
13 63 Regoč Hrast SRC Vijuš
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
13 62 Brod Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
03.02.2023 18:30 | | |
15 90 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Pitomača SRC Vijuš
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
14 68 PKK Halo 192 Regoč SRC Vijuš
5-8
10.02.2023 18:00 | | |
16 96 Slavonac Zrinski-Pivovara SRC Vijuš
5-8
11.02.2023 14:30 | | |
16 96 Zanatlija SB Zara-Auto Matrix SRC Vijuš
1-4
11.02.2023 18:00 | | |
14 67 Lokomotiva 1967 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
11.02.2023 18:30 | | |
15 74 Regoč Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
15 73 Brod PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
17.02.2023 18:30 | | |
17 97 Slavonac Medveščak-1958 SRC Vijuš
5-8
18.02.2023 14:30 | | |
17 97 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
18.02.2023 18:00 | | |
16 79 PKK Halo 192 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
24.02.2023 18:00 | | |
18 104 ŽKK Obrtnik SB Sloboda-Tvin SRC Vijuš
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
16 78 Lokomotiva 1967 Brod SRC Vijuš
5-8
25.02.2023 18:00 | | |
17 85 Regoč PPK Kutjevo SRC Vijuš
1-4
03.03.2023 18:00 | | |
17 84 Brod INA - Požega SRC Vijuš
5-8
03.03.2023 18:30 | | |
19 110 Slavonac Ciglenica SRC Vijuš
5-8
04.03.2023 14:30 | | |
19 110 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
04.03.2023 18:00 | | |
18 90 PKK Halo 192 Hrast SRC Vijuš
5-8
10.03.2023 18:00 | | |
20 117 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Novska SRC Vijuš
1-4
11.03.2023 14:00 | | |
18 89 Lokomotiva 1967 Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
11.03.2023 18:00 | | |
21 123 Slavonac Novska SRC Vijuš
5-8
18.03.2023 14:30 | | |
21 123 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
18.03.2023 18:00 | | |
22 130 ŽKK Obrtnik SB Koprivnica SRC Vijuš
1-4
25.03.2023 14:00 | | |
8 22 Zanatlija SB II HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3094 : 2972) 27.11.2022 11:00 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
8 38 Lokomotiva 1967 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3124 : 3198) 26.11.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
10 58 ŽKK Obrtnik SB Jedinstvo SRC Vijuš
1-4
4.0 : 4.0 (3061 : 3043) 26.11.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
8 37 PKK Halo 192 Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
4.0 : 4.0 (3201 : 3200) 23.11.2022 17:00 Božidar Krajačić, A
| | |
9 53 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3218 : 3284) 12.11.2022 18:00 Ivan Keser, B
Dalija Šljivarić, B
| | |
9 53 Slavonac Ponikve SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3426 : 3269) 12.11.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
7 33 Brod Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3051 : 3189) 11.11.2022 18:30 Dalija Šljivarić, B
Ivan Keser, B
| | |
7 32 Regoč INA - Požega SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3273 : 3173) 11.11.2022 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
6 29 Lokomotiva 1967 Regoč SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3175 : 3139) 05.11.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
| | |
8 47 ŽKK Obrtnik SB Beli Manastir SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3170 : 2955) 05.11.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
6 28 PKK Halo 192 Brod SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3204 : 3069) 04.11.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
6 16 Zanatlija SB II Elektra Pž SRC Vijuš
1-4
4.0 : 4.0 (3097 : 3104) 04.11.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
7 42 Zanatlija SB TVIN SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3303 : 3164) 29.10.2022 18:00 Ivan Keser, B
Marko Liović, C
| | |
7 42 Slavonac Nove nade SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3327 : 3344) 29.10.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
5 24 Brod Hrast SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3298 : 3132) 28.10.2022 18:30 Božidar Krajačić, A
| | |
5 23 Regoč PKK Halo 192 SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3118 : 3171) 28.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
4 20 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3100 : 3066) 22.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
6 36 ŽKK Obrtnik SB Moslavina SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3158 : 2742) 22.10.2022 14:00 Ivan Keser, B
Hrvoje Ćosić, D
| | |
4 19 PKK Halo 192 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
4.0 : 4.0 (3262 : 3191) 21.10.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
4 10 Zanatlija SB II Zlatni Lug SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3188 : 3069) 21.10.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
5 25 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Varaždin SRC Vijuš
1-4
3.0 : 5.0 (3044 : 3129) 15.10.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
3 15 Brod Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (2905 : 3134) 14.10.2022 18:30 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
3 14 Regoč Croatia Mi SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3260 : 3123) 14.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
Arijan Rukavina, D
| | |
3 11 Lokomotiva 1967 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3122 : 2927) 08.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
1 5 Regoč Brod SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3155 : 3209) 07.10.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
Arijan Rukavina, D
| | |
4 20 Zanatlija SB Belišće SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3296 : 3176) 01.10.2022 18:00 Maja Biželj, B
Hrvoje Ćosić, D
| | |
4 20 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3131 : 3302) 01.10.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
2 4 Zanatlija SB II Sloga SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3378 : 3115) 30.09.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
2 10 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3202 : 3165) 30.09.2022 18:00 Marko Liović, C
| | |
1 2 Lokomotiva 1967 Hrast SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3094 : 2920) 24.09.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
3 14 ŽKK Obrtnik SB Podravka II SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3020 : 2748) 24.09.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
1 1 PKK Halo 192 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3111 : 2993) 23.09.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
3 17 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
8.0 : 0.0 (3394 : 3131) 20.09.2022 16:30 Dalija Šljivarić, B
Ivan Keser, B
| | |
2 9 Zanatlija SB Požega SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3160 : 3269) 17.09.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
| | |
2 9 Slavonac Fortuna SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3247 : 3304) 17.09.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
1 3 ŽKK Obrtnik SB Obrtnik NG SRC Vijuš
1-4
1.0 : 7.0 (3033 : 3237) 10.09.2022 14:00 Božidar Krajačić, A
Arijan Rukavina, D
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2021./2022. (Prosjek lige: 542.39 )

Slavonac 10 534.72 537.58 534.98 536.15 Zrinski-Pivovara 3358 559.67 Zlatko Erceg 615

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2021./2022. (Prosjek lige: 529.16 )

Zanatlija SB 11 534.68 539.70 535.10 537.19 Nove nade 3271 545.17 Josip Vuković 593
Brod 11 531.52 525.39 531.01 528.45 Željezničar Os 3331 555.17 Damir Šimunović 586

2. Hrvatska kuglačka liga istok - žene 2021./2022. (Prosjek lige: NaN )

ŽKK Obrtnik SB 6 500.94 514.89 502.94 507.92 ŽKK Osijek '97 3137 522.83 Marina Matković 561

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega 2021./2022. (Prosjek lige: 504.39 )

Regoč 9 513.65 521.91 514.47 517.78 PKK Halo 192 3198 533.00 Milan Burivoda 562
PKK Halo 192 9 509.07 527.00 510.87 518.04 Obrtnik-BAM 3147 524.50 Krešimir Vidačić 557
Lokomotiva 1967 9 499.39 518.48 501.30 508.94 PKK Halo 192 3159 526.50 Zlatko Andraković 555

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Slavonac 5 545.93 540.67 545.06 543.30 Đurđenovac 3320 553.33 Marko Jeličić 613

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2020./2021. (Prosjek lige: 529.11 )

Zanatlija SB 3 532.39 559.50 539.17 545.94 Željezničar Os 3251 541.83 Ivo Klasan 598
Brod 3 525.72 526.33 525.88 526.03 Željezničar Bel 3238 539.67 Dario Andrejev 564

2. Hrvatska kuglačka liga istok - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 503.76 )

ŽKK Obrtnik SB 3 509.11 523.94 512.82 516.53 Obrtnik Ng 3143 523.83 Julija Ivić 539

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega 2020./2021. (Prosjek lige: 509.72 )

Regoč 4 523.67 530.00 524.93 526.83 PKK Halo 192 3215 535.83 Mato Brekalo 584
Lokomotiva 1967 4 518.83 509.38 516.94 514.10 Regoč 3177 529.50 Antun Gruić 564
PKK Halo 192 4 515.54 519.96 516.43 517.75 Požega 3149 524.83 Tomislav Biželj 550

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Slavonac 11 538.86 540.98 539.04 539.92 Novska 3374 562.33 Josip Rukavina 602

2. Hrvatska kuglačka liga centar - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 499.13 )

ŽKK Obrtnik SB 7 497.55 511.36 499.27 504.45 Obrtnik NG 3114 519.00 Kata Ćutić 556

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2019./2020. (Prosjek lige: 524.54 )

Brod 11 528.94 531.06 529.12 530.00 Nove nade 3280 546.67 Božidar Krajačić 584
Zanatlija SB 11 525.39 541.56 526.74 533.48 Željezničar BEL 3260 543.33 Željko Lončar 626

3. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 513.20 )

Regoč 8 517.29 525.21 518.17 521.25 Požega 3248 541.33 Tomislav Gruić 567

4. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 494.46 )

PKK Halo 192 6 498.31 533.72 503.37 516.01 Zlatni Lug 3089 514.83 Josip Mauzner 549
Lokomotiva 1967 6 491.20 513.14 494.33 502.32 PKK Halo 192 3172 528.67 Josip Filajdić 605
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više