Pregled svih kuglana


Kuglana:Poljud
Broj staza:6
Adresa:VIII. Mediteranskih igara 21
Grad:Split
Županija:Splitsko-dalmatinska
Regija:Jug
Polj

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:06.09.2025
Datum pregleda:06.09.2022
Komisija:Filipović
Automati:Funk M4002 3/8
Segmenti:Funk 3/26
Čunjevi:Tornado Plus
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:JUSOS
Kontakt osoba:Stanko Čota
Kontakt broj:098 402 807
Kontakt e-mail:javna.ustanova.sportski.objekt@st.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Ines Maričić 644 20.12.2015
Ekipno ŽKK Split 3483 31.01.2015

MUŠKARCI
Pojedinačno Andrej Kovač 691 22.02.2014
Ekipno KK Zadar 3790 22.02.2014
2 4 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
28.09.2022 17:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
2 6 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
28.09.2022 20:00 Ana Vidan, A
Višnja Dragičević, B
| | |
2 8 Vrlika PZC Poljud
1-6
30.09.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Valentina Prpić, B
| | |
2 6 Poljud Marjan 1934 Poljud
1-6
30.09.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
4 18 Mertojak Zaprešić Poljud
1-4
01.10.2022 15:00 Dražen Babić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
3 13 PZC Poličnik Poljud
1-6
10.10.2022 19:30 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
3 15 Marjan 1934 Sinj Poljud
1-6
12.10.2022 17:00 Ana Vidan, A
Stanko Čota, A
| | |
3 9 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
12.10.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
3 12 Promet Trogir Poljud
1-6
14.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ante Šarić, D
| | |
3 8 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
14.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
5 22 ŽKK Split ŽKK Osijek '97 Poljud
1-6
15.10.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
5 22 Poštar Osijek Poljud
1-6
15.10.2022 15:00 Ivanka Kragić, A
Ana Vidan, A
| | |
3 7 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
15.10.2022 18:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
4 10 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
19.10.2022 17:00 Tomislav Odrljin, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 11 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
19.10.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
4 17 Vrlika Marjan 1934 Poljud
1-6
21.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 16 Poljud Sinj Poljud
1-6
21.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Višnja Dragičević, B
| | |
6 27 Mertojak Zadar Poljud
1-4
22.10.2022 15:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
4 12 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
22.10.2022 19:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
5 22 PZC Biokovo Poljud
1-6
24.10.2022 19:30 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 24 Marjan 1934 Poličnik Poljud
1-6
26.10.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Ana Vidan, A
| | |
5 14 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
26.10.2022 20:00 Tomislav Odrljin, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
5 21 Promet Poljud Poljud
1-6
28.10.2022 17:00 Ana Vidan, A
Ante Šarić, D
| | |
5 13 KKGO Marjan Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
28.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
7 31 ŽKK Split Kustošija Poljud
1-6
29.10.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
7 31 Poštar Grmoščica Poljud
1-6
29.10.2022 15:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
6 16 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
02.11.2022 17:00 | | |
6 18 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
02.11.2022 20:00 | | |
6 30 Promet PZC Poljud
1-6
04.11.2022 17:00 | | |
6 26 Poljud Vrlika Poljud
1-6
04.11.2022 20:00 | | |
8 40 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
05.11.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
8 40 Poštar Zaprešić Poljud
1-6
05.11.2022 15:00 | | |
7 31 PZC Poljud Poljud
1-6
07.11.2022 19:30 | | |
7 33 Marjan 1934 Biokovo Poljud
1-6
09.11.2022 17:00 | | |
7 19 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
09.11.2022 20:00 | | |
7 35 Vrlika Poličnik Poljud
1-6
11.11.2022 17:00 | | |
7 20 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
11.11.2022 20:00 | | |
9 45 Mertojak Đurđenovac Poljud
1-4
12.11.2022 15:00 | | |
7 21 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
12.11.2022 19:00 | | |
8 40 PZC Šubićevac Poljud
1-6
21.11.2022 19:30 | | |
8 22 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
23.11.2022 17:00 | | |
8 23 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
23.11.2022 20:00 | | |
8 39 Promet Marjan 1934 Poljud
1-6
25.11.2022 17:00 | | |
8 36 Poljud Poličnik Poljud
1-6
25.11.2022 20:00 | | |
9 26 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
30.11.2022 20:00 | | |
9 27 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
02.12.2022 20:00 | | |
10 28 Hrvatski vitezovi KKGO Marjan Poljud
1-6
05.12.2022 19:30 | | |
9 42 Marjan 1934 PZC Poljud
1-6
07.12.2022 17:00 | | |
10 30 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
07.12.2022 20:00 | | |
9 44 Vrlika Biokovo Poljud
1-6
09.12.2022 17:00 | | |
10 29 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
10.12.2022 18:00 | | |
10 50 Marjan 1934 Šubićevac Poljud
1-6
11.01.2023 17:00 | | |
10 48 Vrlika Promet Poljud
1-6
13.01.2023 17:00 | | |
10 46 Poljud Trogir Poljud
1-6
13.01.2023 20:00 | | |
10 47 Mertojak Osijek Poljud
1-4
14.01.2023 15:00 | | |
11 53 PZC Vrlika Poljud
1-6
16.01.2023 19:30 | | |
11 51 Marjan 1934 Poljud Poljud
1-6
18.01.2023 17:00 | | |
11 31 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
18.01.2023 20:00 | | |
11 54 Promet Poličnik Poljud
1-6
20.01.2023 17:00 | | |
11 33 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
20.01.2023 20:00 | | |
11 53 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
21.01.2023 12:00 | | |
11 53 Poštar Željezničar Čk Poljud
1-6
21.01.2023 15:00 | | |
11 32 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
21.01.2023 18:00 | | |
12 34 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
25.01.2023 17:00 | | |
12 36 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
25.01.2023 20:00 | | |
12 59 Vrlika Šubićevac Poljud
1-6
27.01.2023 17:00 | | |
12 56 Poljud Biokovo Poljud
1-6
27.01.2023 20:00 | | |
12 58 Mertojak Poštar Poljud
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
13 64 PZC Trogir Poljud
1-6
30.01.2023 19:30 | | |
13 62 Marjan 1934 Vrlika Poljud
1-6
01.02.2023 17:00 | | |
13 39 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
01.02.2023 20:00 | | |
13 65 Promet Biokovo Poljud
1-6
03.02.2023 17:00 | | |
13 38 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
03.02.2023 20:00 | | |
13 64 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
04.02.2023 12:00 | | |
13 64 Poštar Đurđenovac Poljud
1-6
04.02.2023 15:00 | | |
13 37 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
14 40 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
08.02.2023 17:00 | | |
14 41 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
08.02.2023 20:00 | | |
14 70 Vrlika Sinj Poljud
1-6
10.02.2023 17:00 | | |
14 66 Poljud Promet Poljud
1-6
10.02.2023 20:00 | | |
14 42 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
11.02.2023 18:00 | | |
15 75 PZC Promet Poljud
1-6
13.02.2023 19:30 | | |
15 73 Marjan 1934 Trogir Poljud
1-6
15.02.2023 17:00 | | |
15 44 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
15.02.2023 20:00 | | |
15 71 Vrlika Poljud Poljud
1-6
17.02.2023 17:00 | | |
15 43 KKGO Marjan Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
17.02.2023 20:00 | | |
16 46 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
22.02.2023 17:00 | | |
16 48 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
22.02.2023 20:00 | | |
16 77 Promet Šubićevac Poljud
1-6
24.02.2023 17:00 | | |
16 76 Poljud PZC Poljud
1-6
24.02.2023 20:00 | | |
14 69 Mertojak Bjelovar Poljud
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
17 84 Marjan 1934 Promet Poljud
1-6
01.03.2023 17:00 | | |
17 49 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
01.03.2023 20:00 | | |
17 82 Vrlika Trogir Poljud
1-6
03.03.2023 17:00 | | |
17 50 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
03.03.2023 20:00 | | |
15 75 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
04.03.2023 12:00 | | |
15 75 Poštar Plitvice Poljud
1-6
04.03.2023 15:00 | | |
17 51 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
18 87 PZC Marjan 1934 Poljud
1-6
06.03.2023 19:30 | | |
18 52 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
08.03.2023 17:00 | | |
18 53 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
08.03.2023 20:00 | | |
18 88 Promet Sinj Poljud
1-6
10.03.2023 17:00 | | |
18 86 Poljud Šubićevac Poljud
1-6
10.03.2023 20:00 | | |
16 80 Mertojak Željezničar Čk Poljud
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
19 56 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
15.03.2023 20:00 | | |
19 57 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
17.03.2023 20:00 | | |
17 81 Mertojak Grmoščica Poljud
1-4
18.03.2023 15:00 | | |
20 58 Hrvatski vitezovi KKGO Marjan Poljud
1-6
22.03.2023 17:00 | | |
20 60 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
22.03.2023 20:00 | | |
18 87 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
25.03.2023 12:00 | | |
18 87 Poštar Bjelovar Poljud
1-6
25.03.2023 16:00 | | |
20 59 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
25.03.2023 19:00 | | |
1 2 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2535 : 3162) 24.09.2022 18:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
3 13 Poštar Mertojak Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3605 : 3718) 24.09.2022 15:00 Dražen Babić, A
Ana Vidan, A
| | |
3 13 ŽKK Split ŽKK Ogulin Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3255 : 3199) 24.09.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
1 3 Promet Vrlika Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3152 : 3227) 23.09.2022 17:00 Paško Dragičević, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
1 1 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3116 : 3195) 21.09.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
1 3 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
1.5 : 6.5 (3040 : 3280) 21.09.2022 17:00 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
1 4 PZC Sinj Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3242 : 3212) 19.09.2022 19:30 Paško Dragičević, A
Valentina Prpić, B
| | |
2 9 Mertojak Plitvice Poljud
1-4
7.0 : 1.0 (3666 : 3541) 17.09.2022 11:00 Dražen Babić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
1 4 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3329 : 3285) 10.09.2022 12:00 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
1 4 Poštar Zadar Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3563 : 3713) 09.09.2022 17:00 Ana Vidan, A
Dražen Babić, A
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2021./2022. (Prosjek lige: 585.67 )

Poštar 9 580.07 600.59 582.13 590.33 Zaprešić 3662 610.33 Hrvoje Marinović 645
Mertojak 9 578.13 610.67 581.38 594.40 Zaprešić 3635 605.83 Milan Kolić 649

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 538.04 )

ŽKK Split 9 545.94 557.17 547.07 551.56 Mlaka 3376 562.67 Matea Juričić 624

2. Hrvatska kuglačka liga jug 2021./2022. (Prosjek lige: 539.90 )

Marjan 1934 8 545.13 540.19 544.58 542.66 Zadar II 3366 561.00 Ante Ćapin 631
OTP BANKA 8 541.31 539.98 541.16 540.65 Šubićevac 3345 557.50 Borna Bakran 589
Vrlika 8 540.33 541.50 540.46 540.92 Promet 3324 554.00 Boris Bočina 594
Promet 8 535.38 553.67 537.41 544.52 Marjan 1934 3313 552.17 Velimir Kurtin 592
Hrvatski vitezovi 8 531.40 536.94 532.01 534.17 Promet 3285 547.50 Martin Čović 583

3. Hrvatska kuglačka liga jug 2021./2022. (Prosjek lige: 509.23 )

Brodosplit 7 513.38 534.45 516.01 523.92 Sinj 3281 546.83 Hrvoje Spaija 593
Županijske ceste 7 513.83 524.29 515.14 519.06 Sinj 3227 537.83 Ivan Tomić 586
PZC 7 510.24 537.83 513.69 524.04 Sinj 3177 529.50 Željko Maloča 580
Poštar II 7 513.98 494.76 511.57 504.37 PZC 3203 533.83 Nediljko Gudelj 563
KKGO Marjan 7 516.48 446.21 507.69 481.35 Trogir 3181 530.17 Ivica Lišnić 575

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2020./2021. (Prosjek lige: 581.01 )

Poštar 9 584.48 594.09 585.44 589.29 Mertojak 3712 618.67 Andrej Kovač 652
Mertojak 9 575.30 609.28 578.69 592.29 Medveščak-1958 3624 604.00 Damir Fučkar 652

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 539.67 )

ŽKK Split 9 547.80 553.50 548.37 550.65 ŽKK Istra 3405 567.50 Nataša Ravnić 643

2. Hrvatska kuglačka liga jug 2020./2021. (Prosjek lige: 542.86 )

OTP BANKA 3 553.67 539.28 550.07 546.47 Marjan 1934 3371 561.83 Ivica Skorić 601
Marjan 1934 4 551.13 545.17 549.93 548.15 Liburnija 3370 561.67 Josip Arbanas 603
Hrvatski vitezovi 5 549.73 547.60 549.38 548.67 Mertojak II 3357 559.50 Leonardo Cindrić 584
Mertojak II 3 541.33 559.06 545.76 550.19 Liburnija 3307 551.17 Petar Maroš 590
Vrlika 4 537.50 543.08 538.62 540.29 Hrvatski vitezovi 3248 541.33 Marijan Vučemilović-Grgić 581
Promet 3 527.72 542.17 531.33 534.94 OTP BANKA 3404 567.33 Nediljko Baljak 610

3. Hrvatska kuglačka liga jug 2020./2021. (Prosjek lige: 509.86 )

Brodosplit 2 522.33 528.50 524.39 525.42 Poštar II 3152 525.33 Tonči Bauk 624
PZC 2 517.58 538.00 524.39 527.79 Brodosplit 3124 520.67 Tonči Bauk 574
Županijske ceste 2 506.25 536.33 516.28 521.29 Trogir 3297 549.50 Mladen Kandžija 561
Poštar II 2 526.92 478.83 510.89 502.88 Trogir 3193 532.17 Mario Gudelj 567
KKGO Marjan 3 527.78 457.72 510.26 492.75 Trogir 3308 551.33 Tonči Bauk 598

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Mertojak 9 581.07 604.63 583.43 592.85 Zadar 3596 599.33 Damir Fučkar 635

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

ŽKK Split 9 540.39 543.20 540.67 541.80 Rijeka 3371 561.83 Matea Juričić 616

1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 555.16 )

Poštar 9 556.09 577.33 558.22 566.71 Korana 3428 571.33 Marko Jakljević 609
Vrlika 9 552.02 554.20 552.24 553.11 Poštar 3463 577.17 Safet Falatović 604

2. Hrvatska kuglačka liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 536.84 )

PZC 9 541.65 534.19 540.90 537.92 Hrvatski vitezovi 3380 563.33 Danijel Bjekić 607
Hrvatski vitezovi 8 538.23 541.79 538.63 540.03 Liburnija 3310 551.67 Josip Arbanas 582
OTP BANKA 9 535.65 541.33 536.22 538.49 Marjan 1934 3352 558.67 Ivica Crnjak 593
Promet 9 534.89 544.91 535.89 539.90 PZC 3277 546.17 Božidar Šarić 644
Marjan 1934 9 535.37 540.31 535.86 537.84 Promet 3371 561.83 Žarko Mladin 597

3. Hrvatska kuglača liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 514.92 )

KKGO Marjan 8 530.15 454.23 521.71 492.19 Mertojak II 3322 553.67 Goran Žubrinić 583
Mertojak II 7 516.95 542.40 520.13 529.68 Biokovo 3314 552.33 Ivan Lozo 591
Županijske ceste 8 516.98 535.58 519.05 526.28 Mertojak II 3397 566.17 Duško Milanović 607
Brodosplit 7 512.86 518.48 513.56 515.67 Mertojak II 3365 560.83 Duško Milanović 602
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više