Pregled svih kuglana


Kuglana:Drava
Broj staza:6
Adresa:Šetalište Franje Tuđmana 1
Grad:Varaždin
Županija:Varaždinska
Regija:Sjever
Kuglana u varazdinu11

Kategorija kuglane:1
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:22.08.2022
Datum pregleda:23.08.2019
Komisija:Pintarić
Automati:S.E.S K800 1/5
Segmenti:Pro-Tec 19/48
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Max Bögl Croatia d.o.o.
Kontakt osoba:Suzana Grabar
Kontakt broj:042 659 125
Kontakt e-mail:info@arena-varazdin.hr
ŽENE
Pojedinačno Ines Maričić 649 29.04.2017
Ekipno KK Mlaka 3417 02.10.2014

MUŠKARCI
Pojedinačno Branko Manev 677 10.06.2012
Ekipno SKC Staffelstein 3818 04.10.2019
24.10 14:00
3. HKLS-Vž
Lepoglava II
Prosvjetar
Video prijenos
24.10 17:00
1. B HKLS
Lepoglava
Zrinski-Pivovara
Video prijenos
06.11 19:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Vž
Željezničar Čk II
07.11 14:00
2. HKLS-ž
ŽKK Varaždin
Jedinstvo
07.11 17:00
2. HKLS
Cesta
Obrtnik Krt
Video prijenos
13.11 19:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Vž
Dubravčan
14.11 14:00
3. HKLS-Vž
Lepoglava II
Željezničar Kc
Video prijenos
14.11 17:00
1. B HKLS
Lepoglava
Belišće
Video prijenos
20.11 20:00
3. HKLS-Vž
Obrtnik 2011
Lepoglava II
21.11 14:00
2. HKLS-ž
ŽKK Varaždin
ŽKK Sidra
21.11 17:00
2. HKLS
Cesta
Sirela
Video prijenos
28.11 14:00
2. HKLS-ž
ŽKK Varaždin
ŽKK Zaprešić
04.12 20:00
3. HKLS-Vž
Obrtnik 2011
Koprivnica
05.12 14:00
2. HKLS
Cesta
Kutina
Video prijenos
05.12 17:00
1. B HKLS
Lepoglava
Obrtnik Torbar
Video prijenos
05.12 20:00
3. HKLS-Vž
Lepoglava II
Zanatlija Čk
Video prijenos
15.01 20:00
3. HKLS-Vž
Obrtnik 2011
Željezničar Vž
16.01 14:00
3. HKLS-Vž
Lepoglava II
Koprivnica
Video prijenos
16.01 17:00
1. B HKLS
Lepoglava
Podravka
Video prijenos
22.01 19:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Vž
Lepoglava II
23.01 14:00
2. HKLS-ž
ŽKK Varaždin
Moslavina
23.01 17:00
2. HKLS
Cesta
Graničar
Video prijenos
29.01 20:00
3. HKLS-Vž
Obrtnik 2011
Prosvjetar
30.01 14:00
3. HKLS-Vž
Lepoglava II
Dubravčan
Video prijenos
30.01 17:00
1. B HKLS
Lepoglava
Fortuna
Video prijenos
05.02 19:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Vž
Koprivnica
06.02 14:00
2. HKLS-ž
ŽKK Varaždin
Elektra
06.02 17:00
2. HKLS
Cesta
Ciglenica
Video prijenos
12.02 20:00
3. HKLS-Vž
Obrtnik 2011
Željezničar Kc
13.02 17:00
1. B HKLS
Lepoglava
Osijek
Video prijenos
19.02 20:00
3. HKLS-Vž
Obrtnik 2011
Željezničar Čk II
20.02 14:00
2. HKLS-ž
ŽKK Varaždin
Koprivnica
20.02 17:00
2. HKLS
Cesta
Elektra Kž
Video prijenos
26.02 19:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Vž
Prosvjetar
27.02 14:00
3. HKLS-Vž
Lepoglava II
Obrtnik 2011
Video prijenos
27.02 17:00
1. B HKLS
Lepoglava
Pakrac-Papuk
Video prijenos
05.03 20:00
3. HKLS-Vž
Obrtnik 2011
Zanatlija Čk
06.03 14:00
3. HKLS-Vž
Lepoglava II
Željezničar Čk II
Video prijenos
06.03 17:00
2. HKLS
Cesta
Željezničar Bj
Video prijenos
12.03 19:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Vž
Željezničar Kc
13.03 14:00
2. HKLS-ž
ŽKK Varaždin
Endi-Tekstilac
13.03 17:00
1. B HKLS
Lepoglava
Zabok
Video prijenos
20.03 17:00
1. B HKLS
Lepoglava
Kandit
Video prijenos
17.10 14:30
2. HKLS
Cesta
Belina-Novska
7.0 : 1.0
Pregled
16.10 19:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Vž
Zanatlija Čk
4.0 : 4.0
Pregled
10.10 17:00
1. B HKLS
Lepoglava
Slavonac
2.0 : 6.0
Pregled
10.10 14:00
3. HKLS-Vž
Lepoglava II
Željezničar Vž
0.0 : 8.0
Pregled
09.10 20:00
3. HKLS-Vž
Obrtnik 2011
Dubravčan
8.0 : 0.0
Pregled
03.10 14:00
2. HKLS-ž
ŽKK Varaždin
ŽKK Novska
7.0 : 1.0
Pregled
02.10 19:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Vž
Obrtnik 2011
7.0 : 1.0
Pregled
01.10 20:00
2. HKLS
Cesta
Obrtnik Or
5.0 : 3.0
Pregled
19.09 17:00
1. B HKLS
Lepoglava
Đurđenovac
2.0 : 6.0
Pregled
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Lepoglava 11 541.64 557.15 542.93 549.39 Kandit 3445 574.17 Dario Duda 642

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 532.90 )

Cesta 9 538.15 543.41 538.67 540.78 Zabok 3316 552.67 Martin Huis 615

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 505.81 )

ŽKK Varaždin 9 498.56 517.19 500.42 507.87 Siscia 3099 516.50 Magdalena Lukinić 576

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2019./2020. (Prosjek lige: 514.15 )

Obrtnik 2011 9 526.35 521.30 525.85 523.82 Obrtnik Krt 3350 558.33 Robert Cmrk 605
Ivančica 8 528.00 506.25 525.58 517.13 Željezničar Kc 3267 544.50 Vladimir Grošanić 580
Lepoglava II 8 520.10 531.17 521.33 525.64 Željezničar Čk II 3345 557.50 Bruno Milički 608
Željezničar Vž 8 520.13 523.98 520.55 522.05 Lepoglava II 3351 558.50 Bojan Barač 581
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više