Pregled svih kuglana


Kuglana:Kuglana 2
Broj staza:6
Adresa:Taraščice 2
Grad:Koprivnica
Županija:Koprivničko-križevačka
Regija:Sjever

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:02.04.2022
Datum pregleda:03.04.2019
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer KSA 9/19
Segmenti:Funk 3/27
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:KS Koprivničko-križevačke županije
Kontakt osoba:Ljiljana Picer
Kontakt broj:091 574 83 73
Kontakt e-mail:stjepan.picer@kc.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Željka Orehovec 634 16.10.2010
Ekipno KK Mlaka 3444 23.01.2016

MUŠKARCI
Pojedinačno Hrvoje Marinović 643 23.04.2016
Ekipno KK Podravka 3509 22.02.2009
27.11 18:00
3. HKLS-Vž
Koprivnica
Željezničar Kc
28.11 14:00
2. HKLS
Elektra Kž
Graničar
28.11 17:00
1. B HKLS
Podravka
Belišće
Video prijenos
29.11 10:00
3. HKLS-Vž
Dubravčan
Prosvjetar
29.11 15:00
2. HKLS-ž
Koprivnica
Endi-Tekstilac
04.12 18:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Kc
Željezničar Vž
05.12 13:00
1. HKL-ž
Podravka
ŽKK Istra
Video prijenos
05.12 17:00
2. HKLS
Graničar
Sirela
12.12 14:00
2. HKLS
Elektra Kž
Sirela
15.01 18:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Kc
Dubravčan
16.01 13:00
1. HKL-ž
Podravka
Zagreb
Video prijenos
16.01 17:00
2. HKLS
Graničar
Željezničar Bj
22.01 18:00
3. HKLS-Vž
Koprivnica
Zanatlija Čk
23.01 13:00
1. HKL-ž
Podravka
Siscia
Video prijenos
23.01 17:00
1. B HKLS
Podravka
Obrtnik Torbar
Video prijenos
23.01 20:00
2. HKLS
Elektra Kž
Obrtnik Krt
24.01 10:00
3. HKLS-Vž
Dubravčan
Obrtnik 2011
30.01 17:00
2. HKLS
Graničar
Obrtnik Or
04.02 20:00
3. HKLS-Vž
Koprivnica
Željezničar Vž
05.02 18:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Kc
Željezničar Čk II
06.02 13:00
1. HKL-ž
Podravka
ŽKK Ogulin
Video prijenos
06.02 17:00
2. HKLS
Graničar
Kutina
07.02 10:00
3. HKLS-Vž
Dubravčan
Zanatlija Čk
07.02 15:00
2. HKLS-ž
Koprivnica
Jedinstvo
12.02 18:00
3. HKLS-Vž
Koprivnica
Dubravčan
13.02 14:00
2. HKLS
Elektra Kž
Željezničar Bj
13.02 17:00
1. B HKLS
Podravka
Fortuna
Video prijenos
19.02 18:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Kc
Lepoglava II
20.02 17:00
2. HKLS
Graničar
Ciglenica
21.02 10:00
3. HKLS-Vž
Dubravčan
Željezničar Vž
27.02 14:00
2. HKLS
Elektra Kž
Obrtnik Or
27.02 17:00
1. B HKLS
Podravka
Osijek
Video prijenos
28.02 15:00
2. HKLS-ž
Koprivnica
ŽKK Zaprešić
05.03 18:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Kc
Koprivnica
06.03 12:00
1. HKL-ž
Podravka
ŽKK Split
Video prijenos
06.03 17:00
2. HKLS
Graničar
Elektra Kž
12.03 18:00
3. HKLS-Vž
Koprivnica
Obrtnik 2011
13.03 14:00
2. HKLS
Elektra Kž
Belina-Novska
13.03 17:00
1. B HKLS
Podravka
Pakrac-Papuk
Video prijenos
14.03 15:00
2. HKLS-ž
Koprivnica
ŽKK Novska
27.03 17:00
1. B HKLS
Podravka
Zabok
Video prijenos
22.11 10:00
3. HKLS-Vž
Dubravčan
Željezničar Čk II
2.0 : 6.0
Pregled
21.11 17:00
2. HKLS
Graničar
Obrtnik Krt
1.0 : 7.0
Pregled
21.11 13:00
1. HKL-ž
Podravka
Mlaka
2.0 : 6.0
Pregled
20.11 18:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Kc
Zanatlija Čk
3.0 : 5.0
Pregled
18.11 14:00
1. B HKLS
Podravka
Slavonac
3.0 : 5.0
Pregled
14.11 17:00
1. B HKLS
Podravka
Zrinski-Pivovara
1.0 : 7.0
Pregled
13.11 18:00
3. HKLS-Vž
Koprivnica
Prosvjetar
2.0 : 6.0
Pregled
08.11 15:00
2. HKLS-ž
Koprivnica
ŽKK Sidra
6.0 : 2.0
Pregled
07.11 17:00
2. HKLS
Graničar
Belina-Novska
6.0 : 2.0
Pregled
07.11 13:00
1. HKL-ž
Podravka
Admiral
3.0 : 5.0
Pregled
06.11 18:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Kc
Obrtnik 2011
4.0 : 4.0
Pregled
18.10 15:00
2. HKLS-ž
Koprivnica
Elektra
7.0 : 1.0
Pregled
18.10 10:00
3. HKLS-Vž
Dubravčan
Lepoglava II
2.0 : 6.0
Pregled
17.10 16:00
2. HKLS
Elektra Kž
Kutina
2.0 : 6.0
Pregled
17.10 13:00
1. HKL-ž
Podravka
Rijeka
7.0 : 1.0
Pregled
16.10 18:00
3. HKLS-Vž
Koprivnica
Željezničar Čk II
3.0 : 5.0
Pregled
10.10 17:00
1. B HKLS
Podravka
Đurđenovac
3.0 : 5.0
Pregled
10.10 13:00
2. HKLS
Graničar
Cesta
2.0 : 6.0
Pregled
09.10 18:00
3. HKLS-Vž
Željezničar Kc
Prosvjetar
2.0 : 6.0
Pregled
04.10 15:00
2. HKLS-ž
Koprivnica
Moslavina
5.0 : 3.0
Pregled
04.10 10:00
3. HKLS-Vž
Dubravčan
Željezničar Kc
1.0 : 7.0
Pregled
03.10 14:00
2. HKLS
Elektra Kž
Ciglenica
1.0 : 7.0
Pregled
02.10 18:00
3. HKLS-Vž
Koprivnica
Lepoglava II
2.0 : 6.0
Pregled
26.09 17:00
1. B HKLS
Podravka
Kandit
1.0 : 7.0
Pregled
19.09 13:00
1. HKL-ž
Podravka
ŽKK Osijek '97
8.0 : 0.0
Pregled
12.09 17:00
1. B HKLS
Podravka
Lepoglava
6.0 : 2.0
Pregled
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

Podravka 9 517.94 534.80 519.63 526.37 Mlaka 3394 565.67 Mirna Bosak 604

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Podravka 11 537.18 546.33 537.94 541.76 Novska 3398 566.33 Marko Hećimović 599
Elektra Kž 11 534.32 524.29 533.48 529.30 Novska 3327 554.50 Marko Jeličić 609

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 532.90 )

Graničar 9 519.20 528.98 520.18 524.09 Ciglenica 3166 527.67 Mato Nikolić 565

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 505.81 )

Koprivnica 10 494.27 474.71 492.49 484.57 Siscia 3037 506.17 Valentina Smuđ 573

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2019./2020. (Prosjek lige: 514.15 )

Dubravčan 8 507.75 520.02 509.11 513.89 Obrtnik Krt 3171 528.50 Stjepan Pintarić 573
Željezničar Kc 8 508.27 515.23 509.04 511.75 Obrtnik Krt 3215 535.83 Bruno Milički 560
Koprivnica 8 498.44 501.77 498.81 500.10 Željezničar Čk II 3284 547.33 Luka Požega 601
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više