Hep sponzor

Pregled svih kuglana


Kuglana:Kuglana 2
Broj staza:6
Adresa:Taraščice 2
Grad:Koprivnica
Županija:Koprivničko-križevačka
Regija:Sjever

Kategorija kuglane:3
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:17.08.2025
Datum pregleda:18.08.2022
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer KSA 9/19
Segmenti:Funk 3/27
Čunjevi:Kebo tech, Tornado plus 10/63
Kugle:Winner
Vlasnik/upravitelj:KS Koprivničko-križevačke županije
Kontakt osoba:Ljiljana Picer
Kontakt broj:091 574 83 73
Kontakt e-mail:stjepan.picer@kc.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Željka Orehovec 634 16.10.2010
Ekipno KK Mlaka 3444 23.01.2016

MUŠKARCI
Pojedinačno Hrvoje Marinović 643 23.04.2016
Ekipno KK Podravka 3509 22.02.2009
18 50 Željezničar Kc Elektra Kž Kuglana 2
1-6
08.03.2024 18:00 | | |
16 76 Podravka Endi-Tekstilac Kuglana 2
1-6
09.03.2024 13:00 | | |
18 87 Graničar Zanatlija Sk Kuglana 2
1-4
09.03.2024 17:00 | | |
18 49 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
10.03.2024 10:00 | | |
19 51 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
15.03.2024 18:00 | | |
19 52 Elektra Kž Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
16.03.2024 14:00 | | |
18 86 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
23.03.2024 12:00 | | |
20 53 Koprivnica Elektra Kž Kuglana 2
1-6
24.03.2024 10:00 | | |
19 95 Koprivnica ŽKK Đakovo Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3057 : 3105) 03.03.2024 15:00 Željko Košutić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
17 47 Elektra Kž Koprivnica Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3081 : 3028) 02.03.2024 14:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
17 48 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3158 : 3142) 01.03.2024 18:00 Valentina Gal, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
14 66 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3139 : 3409) 24.02.2024 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, C
| | |
16 45 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3107 : 3194) 23.02.2024 18:00 Valentina Gal, A
Stjepan Bračko, B
| | |
17 84 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (2904 : 2890) 18.02.2024 15:00 Zdravko Vučić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
15 75 Graničar Slavonac Li Kuglana 2
1-4
6.0 : 2.0 (3225 : 3087) 17.02.2024 17:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
15 44 Elektra Kž Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3134 : 3024) 16.02.2024 18:00 Željko Košutić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
14 40 Dubravčan Elektra Kž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3114 : 3115) 11.02.2024 15:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
14 42 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (2970 : 3021) 11.02.2024 10:00 Valentina Gal, A
Stjepan Bračko, B
| | |
12 56 Podravka Kustošija Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3308 : 3122) 10.02.2024 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, C
| | |
15 73 Koprivnica Obrtnik NG Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3016 : 3128) 04.02.2024 15:00 Valentina Gal, A
Siniša Brez, C
| | |
13 64 Graničar Željezničar Čk II Kuglana 2
1-4
6.0 : 2.0 (3355 : 3242) 03.02.2024 17:00 Željko Košutić, A
Mladen Dobrošek, C
| | |
13 39 Elektra Kž Prosvjetar Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3213 : 3025) 03.02.2024 14:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
13 38 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3167 : 3103) 02.02.2024 18:00 Stjepan Bračko, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
finale 3 Željezničar Kc Graničar Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3161 : 3173) 31.01.2024 16:30 Filip Bolić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
12 34 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3150 : 3006) 28.01.2024 15:00 Jelena Kolarić, A
Ivica Benotić, D
| | |
12 35 Koprivnica Elektra Kž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3159 : 3220) 28.01.2024 10:00 Željko Košutić, A
Stjepan Bračko, B
| | |
polufinale 2 Koprivnica_ Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2989 : 3248) 26.01.2024 18:00 Valentina Gal, A
Siniša Brez, C
| | |
11 53 Graničar Lepoglava Kuglana 2
1-4
4.0 : 4.0 (3237 : 3272) 20.01.2024 17:00 Filip Bolić, B
Matija Orehovec, C
| | |
11 32 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3207 : 3210) 19.01.2024 18:00 Željko Košutić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
polufinale 1 Elektra Kž Graničar Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3172 : 3218) 17.01.2024 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
10 28 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3013 : 3084) 14.01.2024 15:00 Valentina Gal, A
Mladen Dobrošek, C
| | |
10 46 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3258 : 3159) 13.01.2024 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, C
| | |
9 26 Elektra Kž Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3221 : 3064) 02.12.2023 14:00 Željko Košutić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
9 25 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3232 : 3141) 01.12.2023 18:00 Filip Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
10 50 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3126 : 3015) 26.11.2023 15:00 Valentina Gal, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
8 40 Graničar Obrtnik Or Kuglana 2
1-4
5.0 : 3.0 (3315 : 3286) 25.11.2023 17:00 Zdravko Vučić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
8 24 Željezničar Kc Elektra Kž Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3213 : 3103) 24.11.2023 18:00 Željko Košutić, A
Matija Orehovec, C
| | |
9 41 Koprivnica ŽKK Pitomača Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3027 : 3063) 19.11.2023 15:00 Željko Košutić, A
Matija Orehovec, C
| | |
7 31 Graničar Obrtnik Krt Kuglana 2
1-4
2.0 : 6.0 (3366 : 3376) 18.11.2023 17:00 Zdravko Vučić, A
Stjepan Bračko, B
| | |
7 19 Elektra Kž Dubravčan Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3257 : 3177) 18.11.2023 14:00 Helena Bolić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
7 20 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3266 : 3107) 17.11.2023 18:00 Valentina Gal, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
6 16 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3185 : 3364) 12.11.2023 15:00 Helena Bolić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
6 17 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3255 : 3254) 12.11.2023 10:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
8 36 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3343 : 3238) 11.11.2023 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, C
| | |
7 32 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3131 : 3101) 05.11.2023 15:00 Željko Košutić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
5 22 Graničar Cesta Kuglana 2
1-4
5.0 : 3.0 (3310 : 3241) 04.11.2023 17:00 Filip Bolić, B
Matija Orehovec, C
| | |
5 14 Elektra Kž Koprivnica Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3221 : 3180) 04.11.2023 14:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, C
| | |
4 10 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3114 : 3133) 29.10.2023 15:00 Filip Bolić, B
Siniša Brez, C
| | |
4 12 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3034 : 3043) 29.10.2023 10:00 Jelena Kolarić, A
Stjepan Bračko, B
| | |
6 26 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3256 : 3186) 28.10.2023 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
5 23 Koprivnica ŽKK Obrtnik SB Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3126 : 3098) 22.10.2023 15:00 Valentina Gal, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
3 7 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3204 : 3256) 22.10.2023 10:00 Željko Košutić, A
Davor Dasović, D
| | |
3 13 Graničar Željezničar Bj Kuglana 2
1-4
7.0 : 1.0 (3262 : 3244) 21.10.2023 17:00 Zdravko Vučić, A
Mladen Dobrošek, C
| | |
3 8 Elektra Kž Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3202 : 3279) 21.10.2023 14:00 Filip Bolić, B
Ivica Benotić, D
| | |
3 9 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3345 : 3049) 20.10.2023 18:00 Valentina Gal, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
4 16 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
1.5 : 6.5 (3357 : 3441) 14.10.2023 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, C
| | |
2 4 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3120 : 3188) 13.10.2023 18:00 Filip Bolić, B
Ivica Benotić, D
| | |
1 4 Graničar Željezničar Vž Kuglana 2
1-4
5.0 : 3.0 (3304 : 3369) 04.10.2023 19:00 Željko Košutić, A
Matija Orehovec, C
| | |
3 14 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3022 : 3024) 01.10.2023 15:00 Valentina Gal, A
Mladen Dobrošek, C
| | |
1 1 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3146 : 3253) 01.10.2023 10:00 Jelena Kolarić, A
Stjepan Bračko, B
| | |
1 3 Elektra Kž Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3277 : 3281) 30.09.2023 14:00 Helena Bolić, B
Siniša Brez, C
| | |
2 7 Koprivnica Beli Manastir Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3093 : 3048) 24.09.2023 15:00 Valentina Gal, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
2 6 Podravka ŽKK Osijek '97 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3186 : 3141) 23.09.2023 13:00 Zdravko Vučić, A
Filip Bolić, B
| | |
1 5 Koprivnica Sloboda-Tvin Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3173 : 2977) 17.09.2023 15:00 Zdravko Vučić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

HEP Hrvatska kuglačka superliga za žene 2023./2024. (Prosjek lige: 548.35 )

Podravka 7 540.38 543.98 540.83 542.18 ŽKK Istra 3441 573.50 Nataša Ravnić 626

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2023./2024. (Prosjek lige: 495.54 )

Koprivnica 9 506.37 511.44 506.88 508.91 Obrtnik NG 3128 521.33 Renata Belani 573

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2023./2024. (Prosjek lige: 547.56 )

Graničar 8 544.10 549.46 544.70 546.78 Obrtnik Krt 3376 562.67 Ivan Silić 605

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2023./2024. (Prosjek lige: 524.14 )

Koprivnica 7 529.55 520.83 528.46 525.19 Dubravčan 3256 542.67 Miroslav Šaško 613
Elektra Kž 7 524.52 536.31 526.00 530.42 Željezničar Kc 3281 546.83 Igor Maček 591
Dubravčan 6 524.72 519.33 523.95 522.03 Zanatlija Čk 3364 560.67 Bojan Plevnjak 588
Željezničar Kc 6 519.81 539.72 522.65 529.76 Zanatlija Čk 3210 535.00 Siniša Zidar 578

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2022./2023. (Prosjek lige: 549.63 )

Podravka 9 544.00 553.67 544.97 548.83 ŽKK Istra 3384 564.00 Amela Nicol Imširović 603

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2022./2023. (Prosjek lige: 493.92 )

Podravka II 11 503.02 492.56 502.14 497.79 Moslavina 3169 528.17 Valentina Šeliga 584
Koprivnica 11 499.29 493.83 498.83 496.56 ŽKK Đakovo 3197 532.83 Julija Ivić 581

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2022./2023. (Prosjek lige: 540.71 )

Graničar 9 539.07 545.02 539.67 542.05 Željezničar Vž 3315 552.50 Andrija Filipović 591

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2022./2023. (Prosjek lige: 522.41 )

Dubravčan 7 532.14 514.55 529.94 523.35 Željezničar Kc 3380 563.33 Zvonimir Horžitzky 620
Koprivnica 7 529.48 526.67 529.13 528.07 Željezničar Kc 3414 569.00 Luka Štrukelj 599
Željezničar Kc 7 523.88 551.43 527.32 537.65 Željezničar Čk II 3386 564.33 Luka Požega 609
Elektra Kž 7 525.07 538.90 526.80 531.99 Željezničar Čk II 3328 554.67 Luka Štrukelj 609

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 538.04 )

Podravka 9 533.26 537.89 533.72 535.57 ŽKK Istra 3306 551.00 Valentina Gal 597

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2021./2022. (Prosjek lige: 534.94 )

Graničar 9 531.43 535.19 531.80 533.31 Ciglenica 3288 548.00 Ivan Smešnjak 571
Elektra Kž 9 529.31 530.06 529.39 529.69 Ciglenica 3292 548.67 Josip Kruljec 583

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 505.40 )

Koprivnica 6 500.11 498.28 499.85 499.19 Jedinstvo 3158 526.33 Ljiljana Gulić 565

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2021./2022. (Prosjek lige: 520.75 )

Koprivnica 8 518.48 526.83 519.41 522.66 Željezničar Čk II 3233 538.83 Mladen Vresk 582
Željezničar Kc 8 518.27 526.69 519.21 522.48 Željezničar Čk II 3206 534.33 Mladen Vresk 606
Dubravčan 8 512.79 511.63 512.66 512.21 Željezničar Čk II 3300 550.00 Filip Bolić 578

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 539.67 )

Podravka 9 522.06 531.72 523.02 526.89 ŽKK Istra 3317 552.83 Valentina Gal 619

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Podravka 0 NaN NaN NaN NaN 0.00

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: 534.62 )

Graničar 3 533.11 524.28 530.90 528.69 Obrtnik Krt 3253 542.17 Zoran Potočki 591
Elektra Kž 2 524.33 511.08 519.92 517.71 Ciglenica 3224 537.33 Leonardo Horvat 582

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 506.83 )

Koprivnica 3 477.94 497.50 482.83 487.72 Moslavina 2906 484.33 Mira Malović 528

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Željezničar Kc 3 521.06 518.94 520.53 520.00 Prosvjetar 3173 528.83 Rajmond Pokrivač 556
Dubravčan 3 518.00 495.89 512.47 506.94 Željezničar Čk II 3179 529.83 Luka Štrukelj 564
Koprivnica 3 504.11 492.89 501.31 498.50 Željezničar Čk II 3048 508.00 Ilija Višić 540

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

Podravka 9 517.94 534.80 519.63 526.37 Mlaka 3394 565.67 Mirna Bosak 604

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Podravka 11 537.18 546.33 537.94 541.76 Novska 3398 566.33 Marko Hećimović 599
Elektra Kž 11 534.32 524.29 533.48 529.30 Novska 3327 554.50 Marko Jeličić 609

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 532.90 )

Graničar 9 519.20 528.98 520.18 524.09 Ciglenica 3166 527.67 Mato Nikolić 565

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 505.81 )

Koprivnica 10 494.27 474.71 492.49 484.57 Siscia 3037 506.17 Valentina Smuđ 573

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2019./2020. (Prosjek lige: 514.15 )

Dubravčan 8 507.75 520.02 509.11 513.89 Obrtnik Krt 3171 528.50 Stjepan Pintarić 573
Željezničar Kc 8 508.27 515.23 509.04 511.75 Obrtnik Krt 3215 535.83 Bruno Milički 560
Koprivnica 8 498.44 501.77 498.81 500.10 Željezničar Čk II 3284 547.33 Luka Požega 601
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više