Hep sponzor

Pregled svih kuglana


Kuglana:SRC Kutina
Broj staza:6
Adresa:Hrvatskih branitelja 8
Grad:Kutina
Županija:Sisačko-moslavačka
Regija:Sjever
2

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:11.08.2025
Datum pregleda:12.08.2022
Komisija:Pintarić
Automati:Funk KSM4002 3/8
Segmenti:ARX classic 26/72
Čunjevi:KeBo Tech, Tornado Plus
Kugle:Waldhauer
Vlasnik/upravitelj:Športski centar Kutina
Kontakt osoba:Renato Habek
Kontakt broj:098 493 935
Kontakt e-mail:renato.habek@sportskikt.hr
ŽENE
Pojedinačno Anita Safrany 639 10.06.2023
Ekipno KK Mlaka 3659 10.06.2023

MUŠKARCI
Pojedinačno Dario Duda 667 10.06.2023
Ekipno KK Zaprešić 3769 11.06.2023
18 88 Slavonac Li Željezničar Vž SRC Kutina
1-6
09.03.2024 14:00 Leonardo Horvat, B
Luko Del Ponte, B
| | |
20 116 Ciglenica Pakrac-Papuk SRC Kutina
1-6
09.03.2024 17:00 Leonardo Horvat, B
| | |
18 49 Kutina Slavonija SRC Kutina
1-6
10.03.2024 16:00 | | |
21 102 Moslavina ŽKK Obrtnik SB SRC Kutina
1-6
17.03.2024 15:00 Leonardo Horvat, B
| | |
22 129 Ciglenica Nove nade SRC Kutina
1-6
23.03.2024 17:00 Željko Vacula, B
Tomislav Pleše, B
| | |
20 53 Kutina Poštar Bj SRC Kutina
1-6
24.03.2024 16:00 | | |
19 91 Moslavina ŽKK Pitomača SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3065 : 2898) 03.03.2024 15:00 Luko Del Ponte, B
Željko Vacula, B
| | |
16 45 Kutina Bilogora SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3214 : 3219) 25.02.2024 18:00 Leonardo Horvat, B
Tea Plaskonj, D
| | |
18 90 Moslavina Beli Manastir SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (2966 : 3028) 25.02.2024 15:00 Leonardo Horvat, B
| | |
16 77 Slavonac Li Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3182 : 3226) 24.02.2024 14:00 Danijel Dado, B
| | |
17 102 Ciglenica Novska SRC Kutina
1-6
1.0 : 7.0 (3212 : 3369) 17.02.2024 17:00 Danijel Dado, B
| | |
14 41 Kutina Bilogora SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3182 : 3100) 11.02.2024 16:00 Luko Del Ponte, B
Tea Plaskonj, D
| | |
15 89 Ciglenica Zrinski-Pivovara SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (3384 : 3371) 03.02.2024 17:00 Danijel Dado, B
Ivana Belši, D
| | |
13 65 Slavonac Li Cesta SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3299 : 3199) 03.02.2024 14:00 Danijel Dado, B
Ivana Belši, D
| | |
14 69 Moslavina Koprivnica SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (2995 : 2951) 28.01.2024 15:00 Leonardo Horvat, B
Luko Del Ponte, B
| | |
11 33 Kutina Slavonija SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3306 : 3132) 21.01.2024 16:00 Luko Del Ponte, B
Leonardo Horvat, B
| | |
13 76 Ciglenica Fortuna SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3349 : 3299) 20.01.2024 17:00 Danijel Dado, B
| | |
11 54 Slavonac Li Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3197 : 3308) 20.01.2024 14:00 Danijel Dado, B
Luko Del Ponte, B
| | |
12 58 Moslavina ŽKK Varaždin SRC Kutina
1-6
4.0 : 4.0 (3013 : 2996) 14.01.2024 15:00 Željko Vacula, B
Leonardo Horvat, B
| | |
11 54 Moslavina ŽKK Novska SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (2984 : 3047) 03.12.2023 15:00 Luko Del Ponte, B
| | |
8 39 Slavonac Li Zanatlija Sk SRC Kutina
1-6
4.5 : 3.5 (3346 : 3296) 25.11.2023 14:00 Luko Del Ponte, B
Ivana Belši, D
| | |
četrvrtfinale 4 Slavonac Li Slavonija No SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3216 : 3076) 22.11.2023 17:00 Leonardo Horvat, B
| | |
9 45 Moslavina Obrtnik NG SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3038 : 3105) 19.11.2023 15:00 Luko Del Ponte, B
| | |
6 18 Kutina Poštar Bj SRC Kutina
1-6
1.0 : 7.0 (3123 : 3166) 12.11.2023 16:00 Željko Vacula, B
Leonardo Horvat, B
| | |
8 48 Ciglenica Bjelovar SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3355 : 3544) 11.11.2023 17:00 Danijel Dado, B
Željko Vacula, B
| | |
6 30 Slavonac Li Graničar SRC Kutina
1-6
2.5 : 5.5 (3266 : 3284) 11.11.2023 14:00 Luko Del Ponte, B
Tomislav Pleše, B
| | |
5 13 Kutina Zanatlija Sk II SRC Kutina
1-6
8.0 : 0.0 (3300 : 2955) 05.11.2023 16:00 Leonardo Horvat, B
Ivana Belši, D
| | |
7 37 Ciglenica Zabok SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3398 : 3403) 04.11.2023 17:00 Danijel Dado, B
Željko Vacula, B
| | |
5 21 Slavonac Li Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3164 : 3353) 04.11.2023 14:00 Luko Del Ponte, B
Danijel Dado, B
| | |
6 27 Moslavina Sloboda-Tvin SRC Kutina
1-6
8.0 : 0.0 (3025 : 2755) 29.10.2023 15:00 Leonardo Horvat, B
Luko Del Ponte, B
| | |
3 8 Kutina Stolar SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3153 : 2910) 22.10.2023 16:00 Tomislav Pleše, B
Ivana Belši, D
| | |
5 26 Ciglenica Ponikve SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (3321 : 3319) 21.10.2023 17:00 Željko Vacula, B
Danijel Dado, B
| | |
3 12 Slavonac Li Željezničar Čk II SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3349 : 3181) 21.10.2023 14:00 Luko Del Ponte, B
| | |
4 17 Moslavina Jedinstvo SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3003 : 2933) 15.10.2023 15:00 Leonardo Horvat, B
| | |
1 2 Kutina Siscia SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (3251 : 3188) 01.10.2023 16:00 Leonardo Horvat, B
Ivana Belši, D
| | |
3 15 Ciglenica Željezničar Bel SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3399 : 3321) 30.09.2023 17:00 Tomislav Pleše, B
Danijel Dado, B
| | |
1 3 Slavonac Li Lepoglava SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (3231 : 3184) 30.09.2023 14:00 Luko Del Ponte, B
Danijel Dado, B
| | |
2 8 Moslavina ŽKK Đakovo SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (2997 : 3126) 24.09.2023 15:00 Luko Del Ponte, B
Tomislav Pleše, B
| | |
1 4 Ciglenica Belina-Novska SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (3300 : 3299) 16.09.2023 17:00 Željko Vacula, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga sjever 2023./2024. (Prosjek lige: NaN )

Ciglenica 8 560.94 556.63 560.46 558.78 Bjelovar 3544 590.67 Samir Borčak 625

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2023./2024. (Prosjek lige: 495.54 )

Moslavina 8 498.77 500.44 498.96 499.60 ŽKK Đakovo 3126 521.00 Dalija Perković 583

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2023./2024. (Prosjek lige: 547.56 )

Slavonac Li 8 542.31 542.38 542.32 542.34 Obrtnik Krt 3353 558.83 Josip Balažinec 597

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar 2023./2024. (Prosjek lige: 519.10 )

Kutina 7 515.95 536.40 518.51 526.18 Bilogora 3219 536.50 Kristijan Dvornik 574

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2022./2023. (Prosjek lige: 557.78 )

Ciglenica 11 567.11 567.36 567.13 567.23 Medveščak-1958 3594 599.00 Darko Mađar 639

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2022./2023. (Prosjek lige: 493.92 )

Moslavina 11 500.36 517.80 501.82 509.08 ŽKK Đakovo 3215 535.83 Ana Matić 578

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2022./2023. (Prosjek lige: 540.71 )

Slavonac Li 9 543.93 547.04 544.24 545.48 Graničar 3342 557.00 Rajmond Pokrivač 618
Kutina 9 542.46 535.35 541.75 538.91 Obrtnik Krt 3319 553.17 Darko Bratković 598

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2021./2022. (Prosjek lige: 534.94 )

Kutina 9 558.59 552.61 557.99 555.60 Željezničar Bj 3463 577.17 Leonardo Horvat 640
Ciglenica 9 550.63 575.24 553.09 562.94 Željezničar Bj 3443 573.83 Dušan Grulović 623

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 505.40 )

Moslavina 6 514.14 516.81 514.52 515.47 ŽKK Zaprešić 3258 543.00 Magdalena Lukinić 586

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar 2021./2022. (Prosjek lige: 521.94 )

Slavonac Li 7 535.45 550.55 537.34 543.00 Zanatlija Sk 3351 558.50 Dražen Leški 605

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: 534.62 )

Ciglenica 3 559.11 577.11 563.61 568.11 Graničar 3435 572.50 Zdravko Vokšan 603
Kutina 3 552.44 569.78 556.78 561.11 Graničar 3379 563.17 Dražen Švarbić 603

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 506.83 )

Moslavina 2 522.50 531.83 525.61 527.17 Endi-Tekstilac 3274 545.67 Martina Lozić 577

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar 2020./2021. (Prosjek lige: 519.18 )

Slavonac Li 4 533.92 550.63 537.26 542.27 Zanatlija Sk 3325 554.17 Josip Lipovac 577

2. Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 532.90 )

Ciglenica 9 553.48 565.70 554.70 559.59 Cesta 3437 572.83 Josip Balažinec 629
Kutina 8 550.23 554.27 550.68 552.25 Zabok 3488 581.33 Filip Sedlar 616

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 505.81 )

Moslavina 9 519.69 528.54 520.57 524.11 ŽKK Varaždin 3358 559.67 Ljiljana Zorec 607

3. Hrvatska kuglačka liga sjever zona Bjelovar 2019./2020. (Prosjek lige: 516.78 )

Slavonac Li 2 517.17 555.00 529.78 536.08 Poštar Bj 3121 520.17 Nikola Žmegač 568
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više