Pregled svih kuglana


Kuglana:SRC 3. maj
Broj staza:6
Adresa:Pulska
Grad:Rijeka
Županija:Primorsko-goranska
Regija:Zapad
3 maj

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:HKS
Licenca vrijedi do:22.09.2022
Datum pregleda:23.09.2019
Komisija:Jurišić
Automati:Vollmer KSA 10 9/19
Segmenti:Vollmer 9/45
Čunjevi:Syndur TOP Premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Grad Rijeka
Kontakt osoba:Zvonko Mladenović
Kontakt broj:099 240 64 41
Kontakt e-mail:zvonko.mladenovic@rijekasport.hr
ŽENE
Pojedinačno Marijana Liović 640 20.11.2011
Ekipno KK Mlaka 3509 14.11.2011

MUŠKARCI
Pojedinačno Zvonko Buk 692 02.05.2009
9 34 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
30.05.2021 10:30 | | |
9 35 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
30.05.2021 13:30 | | |
11 43 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
20.06.2021 10:30 | | |
11 44 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
20.06.2021 13:30 | | |
13 52 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
04.07.2021 10:30 | | |
14 54 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
11.07.2021 13:30 | | |
7 25 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (3019 : 3185) 22.11.2020 10:30 Boris Sanković, A
Nebojša Šušnjar, C
| | |
6 24 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3139 : 3103) 15.11.2020 13:30 Boris Sanković, A
Ana Grčić, C
| | |
5 17 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3036 : 2968) 08.11.2020 13:30 Nebojša Šušnjar, C
Dino Kos, C
| | |
5 18 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
4.0 : 4.0 (3128 : 3107) 08.11.2020 10:30 Dino Kos, C
Nebojša Šušnjar, C
| | |
3 10 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3137 : 3072) 18.10.2020 13:30 Gordana Balent, B
Anamarija Antonić, C
| | |
3 11 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (2962 : 3139) 18.10.2020 10:30 Gordana Balent, B
Anamarija Antonić, C
| | |
1 4 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
2.0 : 6.0 (3158 : 3201) 04.10.2020 13:30 Boris Sanković, A
Dino Kos, C
| | |
1 3 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3234 : 3108) 04.10.2020 10:30 Boris Sanković, A
Nebojša Šušnjar, C
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

3. Hrvatska kuglačka liga zapad PGŽ-Istra 2019./2020. (Prosjek lige: 515.81 )

Grobničan RB 8 523.81 539.50 525.56 531.66 Mladost 3199 533.17 Patrick Demarki 606

4. Hrvatska kuglačka liga zapad PGŽ-Istra 2019./2020. (Prosjek lige: 504.13 )

Elektroprimorje 9 513.39 515.94 513.64 514.67 Gomirje 3193 532.17 Zoran Majnarić 583
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više