Pregled svih kuglana


Kuglana:Gradska kuglana Pa
Broj staza:4
Adresa:Hrvatske policije iz Domovinskog rata bb
Grad:Pakrac
Županija:Požeško-slavonska
Regija:Istok

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:07.08.2022
Datum pregleda:08.08.2019
Komisija:Pintarić
Automati:S.E.S. K800 1/5
Segmenti:Pro-Tec 19/48
Čunjevi:Ke - Bo - Tech
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Sportska zajednica grada Pakraca
Kontakt osoba:Sadmir Delihodžić
Kontakt broj:098 963 45 22
Kontakt e-mail:delihodis@gmail.com
ŽENE
Pojedinačno Ines Hasić 607 16.11.2013
Ekipno Zagreb-Zaboky 3357 16.11.2013

MUŠKARCI
Pojedinačno Bojan Vlakevski 641 30.04.2019
Ekipno KK Pakrac 3452 25.10.2013
9 53 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
06.03.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
11 63 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
06.03.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
8 40 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
12.03.2021 18:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
12 71 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
13.03.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
9 45 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
19.03.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
11 64 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
20.03.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
10 47 Sloga INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
26.03.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
12 70 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
27.03.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
14 84 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
27.03.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
11 53 Lipik 1974 Požega Gradska kuglana Pa
1-4
09.04.2021 18:00 Tomislav Luksetić, A
Božidar Petrovečki, B
| | |
15 85 Pakrac-Papuk Kandit Gradska kuglana Pa
1-4
10.04.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
12 58 Sloga Lipik 1974 Gradska kuglana Pa
1-4
16.04.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
14 83 Slavonski Banovac Slatina Gradska kuglana Pa
1-4
17.04.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
13 64 Lipik 1974 HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
23.04.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
17 98 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
24.04.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
14 69 Sloga Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
07.05.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
16 96 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
08.05.2021 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
15 75 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
14.05.2021 18:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
17 97 Slavonski Banovac Osijek II Gradska kuglana Pa
1-4
15.05.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
19 111 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
15.05.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
16 80 Sloga Požega Gradska kuglana Pa
1-4
21.05.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
17 81 Sloga PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
28.05.2021 18:00 Božidar Petrovečki, B
Damir Rendić, C
| | |
19 110 Slavonski Banovac Brod Gradska kuglana Pa
1-4
29.05.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
21 124 Pakrac-Papuk Đurđenovac Gradska kuglana Pa
1-4
29.05.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
18 87 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
04.06.2021 18:00 Tomislav Luksetić, A
Damir Rendić, C
| | |
21 123 Slavonski Banovac Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
12.06.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
7 42 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3196 : 3224) 21.11.2020 13:00 Tomislav Luksetić, A
Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
7 31 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
3.5 : 4.5 (3167 : 3168) 20.11.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
6 27 Sloga PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3102 : 3120) 13.11.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
7 41 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3308 : 3260) 07.11.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
5 22 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3116 : 3101) 06.11.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
4 20 Slavonski Banovac Šećerana Viro Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3241 : 3101) 24.10.2020 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
4 18 Sloga Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3139 : 3108) 23.10.2020 18:00 Božidar Petrovečki, B
Damir Rendić, C
| | |
5 30 Pakrac-Papuk Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (3147 : 3287) 17.10.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
3 13 Lipik 1974 Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3110 : 3085) 16.10.2020 18:00 Tomislav Luksetić, A
Damir Rendić, C
| | |
2 9 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3276 : 3297) 10.10.2020 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
2 9 Sloga Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3088 : 3069) 09.10.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
1 4 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (2999 : 3124) 02.10.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
2 8 Pakrac-Papuk Osijek Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (3240 : 3318) 19.09.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Pakrac 11 541.29 544.11 541.52 542.70 Novska 3375 562.50 Dario Duda 610

3. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 513.20 )

Slavonski Banovac 8 520.19 527.10 520.96 523.65 Lipik 1974 3176 529.33 Domagoj Tušim 562
Lipik 1974 8 519.29 511.42 518.42 515.35 Požega 3166 527.67 Ivan Nemec 563
Papuk 8 511.29 519.25 512.18 515.27 Slavonski Banovac 3180 530.00 Ilija St Turković 568
Sloga 8 510.35 510.35 510.35 510.35 PPK Kutjevo 3193 532.17 Goran Urh 582
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više