Pregled svih kuglana


Kuglana:Gradska kuglana Pa
Broj staza:4
Adresa:Hrvatske policije iz Domovinskog rata bb
Grad:Pakrac
Županija:Požeško-slavonska
Regija:Istok

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:08.07.2025
Datum pregleda:09.07.2022
Komisija:Pintarić
Automati:S.E.S. K800 1/5
Segmenti:Pro-Tec 19/48
Čunjevi:Syndur TOP Premium 21/56
Kugle:Waldhauer 17/70
Vlasnik/upravitelj:Sportska zajednica grada Pakraca
Kontakt osoba:Jure Rosić
Kontakt broj:099 417 33 38
Kontakt e-mail:jure.rosic@gmail.com; sportska-zajednica@pakrac.hr
ŽENE
Pojedinačno Ines Hasić 607 16.11.2013
Ekipno Zagreb-Zaboky 3357 16.11.2013

MUŠKARCI
Pojedinačno Darko Zovko 670 10.09.2022
Ekipno KK Nove nade 3527 10.09.2022
2 6 Lipik 1974 Brod Gradska kuglana Pa
1-4
30.09.2022 18:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
3 9 Sloga Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
14.10.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
5 25 Pakrac-Papuk Medveščak-1958 Gradska kuglana Pa
1-4
15.10.2022 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
5 25 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
15.10.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
3 8 Pakrac-Papuk II HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
16.10.2022 10:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 16 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
21.10.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
6 36 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
22.10.2022 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
6 36 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
22.10.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
5 14 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
28.10.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
5 13 Pakrac-Papuk II Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
30.10.2022 10:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
6 26 Lipik 1974 Croatia Mi Gradska kuglana Pa
1-4
04.11.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
8 47 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
05.11.2022 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
8 47 Slavonski Banovac Vodovod GV Gradska kuglana Pa
1-4
05.11.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
7 19 Sloga Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pa
1-4
11.11.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
8 36 Lipik 1974 Hrast Gradska kuglana Pa
1-4
25.11.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 58 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
26.11.2022 12:00 Tomislav Luksetić, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
10 58 Slavonski Banovac Zara-Auto Matrix Gradska kuglana Pa
1-4
26.11.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
9 25 Sloga Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
09.12.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
9 26 Pakrac-Papuk II Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
11.12.2022 10:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 46 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
13.01.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
11 32 Sloga Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
20.01.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
13 77 Pakrac-Papuk Ciglenica Gradska kuglana Pa
1-4
21.01.2023 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
13 77 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
21.01.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
11 33 Pakrac-Papuk II Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2023 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
12 56 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
27.01.2023 18:00 Božidar Petrovečki, B
Damir Rendić, C
| | |
13 39 Sloga Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
03.02.2023 18:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
15 90 Pakrac-Papuk Novska Gradska kuglana Pa
1-4
04.02.2023 12:00 Tomislav Luksetić, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
15 90 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
04.02.2023 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
14 66 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
10.02.2023 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 40 Pakrac-Papuk II Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2023 10:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
16 76 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
24.02.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
18 104 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2023 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
18 104 Slavonski Banovac Požega Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
18 86 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
10.03.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
20 117 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2023 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
20 117 Slavonski Banovac Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
22 130 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
25.03.2023 12:00 Sadmir Delihodžić, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
22 130 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
25.03.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
1 3 Pakrac-Papuk II Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3038 : 3064) 25.09.2022 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
3 14 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3250 : 3316) 24.09.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
3 14 Pakrac-Papuk Ponikve Gradska kuglana Pa
1-4
8.0 : 0.0 (3452 : 3237) 24.09.2022 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
1 3 Slavonski Banovac TVIN Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3450 : 3390) 10.09.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
1 3 Pakrac-Papuk Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3521 : 3527) 10.09.2022 12:00 Tomislav Luksetić, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2021./2022. (Prosjek lige: 542.39 )

Pakrac-Papuk 10 545.02 546.78 545.18 545.90 Novska 3483 580.50 Uroš Ramić 643

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2021./2022. (Prosjek lige: 529.16 )

Slavonski Banovac 11 532.27 541.36 533.03 536.82 Zanatlija SB 3334 555.67 Mario Drempetić 606

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega 2021./2022. (Prosjek lige: 504.39 )

Lipik 1974 9 523.96 538.91 525.46 531.44 PKK Halo 192 3241 540.17 Zlatko Andraković 571
Sloga 9 503.69 522.72 505.59 513.20 Lipik 1974 3214 535.67 Tomislav Luksetić 576

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Pakrac-Papuk 3 548.06 538.61 545.69 543.33 Osijek 3318 553.00 Igor Koričić 606

2. Hrvatska kuglačka liga istok 2020./2021. (Prosjek lige: 529.11 )

Slavonski Banovac 3 534.56 539.61 535.82 537.08 Zanatlija SB 3297 549.50 Lovro Buzov 588

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega 2020./2021. (Prosjek lige: 509.72 )

Lipik 1974 4 519.92 516.33 519.20 518.13 PKK Halo 192 3168 528.00 Valentin Pemper 565
Sloga 3 516.50 518.28 516.94 517.39 PPK Kutjevo 3120 520.00 Krešimir Vidačić 568

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2019./2020. (Prosjek lige: 541.94 )

Pakrac 11 541.29 544.11 541.52 542.70 Novska 3375 562.50 Dario Duda 610

3. Hrvatska kuglačka liga istok zona Požega 2019./2020. (Prosjek lige: 513.20 )

Slavonski Banovac 8 520.19 527.10 520.96 523.65 Lipik 1974 3176 529.33 Domagoj Tušim 562
Lipik 1974 8 519.29 511.42 518.42 515.35 Požega 3166 527.67 Ivan Nemec 563
Papuk 8 511.29 519.25 512.18 515.27 Slavonski Banovac 3180 530.00 Ilija St Turković 568
Sloga 8 510.35 510.35 510.35 510.35 PPK Kutjevo 3193 532.17 Goran Urh 582
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više