Kuglana: | Gradska kuglana Ot |
Broj staza: | 6 |
Adresa: | Bartola Kašića 16 |
Grad: | Otočac |
Županija: | Ličko-senjska |
Regija: | Zapad |
Kategorija kuglane: | 1 |
Vrsta licence: | WNBA |
Licenca vrijedi do: | 04.09.2026 |
Datum pregleda: | 04.09.2023 |
Komisija: | Filipović |
Automati: | Funk M4002 3/8 |
Segmenti: | Funk 3/26 |
Čunjevi: | Tornado plus |
Kugle: | Aramith |
Vlasnik/upravitelj: | Grad Otočac |
Kontakt osoba: | Damir Sladović |
Kontakt broj: | 099 841 13 33 |
Kontakt e-mail: | grad-otocac@gs.t-com.hr |
ŽENE | |||
---|---|---|---|
Pojedinačno | Natalie Topicova | 634 | 09.10.2021 |
Ekipno | KK Mlaka | 3625 | 09.10.2021 |
MUŠKARCI | |||
---|---|---|---|
Pojedinačno | Vilmoš Zavarko | 707 | 09.10.2021 |
Ekipno | SKV Rot-Weiß Zerbst 1999 | 3880 | 09.10.2021 |
22 | 130 | Vatrogasac | Velebit II | Gradska kuglana Ot 1-6 |
22.03.2024 18:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | | |
22 | 129 | Karlobag | Skrad | Gradska kuglana Ot 1-6 |
23.03.2024 16:00 |
Dražen Netahli, A Davor Matasić, A |
| | | |
17 | 82 | Velebit | Medveščak-1958 | Gradska kuglana Ot 1-4 |
5.0 : 3.0 (3504 : 3400) | 16.03.2024 15:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
21 | 123 | Velebit II | Istra | Gradska kuglana Ot 1-4 |
2.0 : 6.0 (3278 : 3428) | 16.03.2024 11:00 |
Dražen Netahli, A Željko Odorčić, B |
| | | |
20 | 116 | Karlobag | Obrtnik Og | Gradska kuglana Ot 1-6 |
1.0 : 7.0 (3237 : 3398) | 10.03.2024 17:00 |
Davor Matasić, A Dražen Netahli, A |
| | | |
14 | 55 | Vatrogasac II | Korana III | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.5 : 1.5 (3174 : 3032) | 10.03.2024 14:00 |
Damir Sladović, B Drago Pleša, B |
| | | |
20 | 117 | Vatrogasac | Ričina | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3353 : 3336) | 09.03.2024 16:00 |
Drago Pleša, B Damir Sladović, B |
| | | |
18 | 88 | ŽKK Gacka | ŽKK Kupa | Gradska kuglana Ot 1-6 |
1.0 : 7.0 (2866 : 3157) | 09.03.2024 13:00 |
Dražen Netahli, A Marijan Marić, D |
| | | |
17 | 82 | Gacka | Policajac Vr | Gradska kuglana Ot 1-6 |
4.0 : 4.0 (3227 : 3271) | 02.03.2024 19:00 |
Davor Matasić, A Marijan Marić, D |
| | | |
19 | 110 | Velebit II | Rakovica | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3334 : 3147) | 02.03.2024 16:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
15 | 71 | Velebit | Zaprešić | Gradska kuglana Ot 1-6 |
4.0 : 4.0 (3645 : 3666) | 02.03.2024 13:00 |
Dražen Netahli, A Željko Odorčić, B |
| | | |
16 | 77 | ŽKK Gacka | Šubićevac | Gradska kuglana Ot 1-6 |
3.0 : 5.0 (3081 : 3146) | 25.02.2024 11:00 |
Davor Matasić, A Željko Odorčić, B |
| | | |
18 | 104 | Vatrogasac | Mostanje 1949 | Gradska kuglana Ot 1-6 |
2.0 : 6.0 (3341 : 3442) | 24.02.2024 16:00 |
Mihaela Mudrovčić, C Dražen Netahli, A |
| | | |
14 | 70 | Velebit | Željezničar Čk | Gradska kuglana Ot 1-6 |
7.0 : 1.0 (3675 : 3468) | 24.02.2024 13:00 |
Dražen Netahli, A Željko Odorčić, B |
| | | |
polufinale | 1 | Karlobag | Velebit | Gradska kuglana Ot 1-6 |
2.0 : 6.0 (3347 : 3414) | 21.02.2024 18:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | |
15 | 71 | Gacka | Poštar Og | Gradska kuglana Ot 1-6 |
5.0 : 3.0 (3256 : 3219) | 17.02.2024 19:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
17 | 97 | Velebit II | Uljanik | Gradska kuglana Ot 1-6 |
1.0 : 7.0 (3323 : 3338) | 17.02.2024 16:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
17 | 102 | Karlobag | Vatrogasac | Gradska kuglana Ot 1-6 |
2.0 : 6.0 (3313 : 3398) | 16.02.2024 18:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | |
polufinale | 2 | Vatrogasac | Plitvice | Gradska kuglana Ot 1-6 |
1.0 : 7.0 (3275 : 3402) | 13.02.2024 20:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | |
14 | 70 | Gacka | Klek | Gradska kuglana Ot 1-6 |
1.0 : 7.0 (3214 : 3444) | 10.02.2024 19:00 |
Drago Pleša, B Marijan Marić, D |
| | | |
16 | 96 | Velebit II | Skrad | Gradska kuglana Ot 1-6 |
4.0 : 4.0 (3405 : 3413) | 10.02.2024 16:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
12 | 59 | Velebit | Zadar | Gradska kuglana Ot 1-6 |
3.0 : 5.0 (3651 : 3663) | 10.02.2024 13:00 |
Dražen Netahli, A Željko Odorčić, B |
| | | |
15 | 89 | Karlobag | Željezničar Ka | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3365 : 3267) | 04.02.2024 17:00 |
Davor Matasić, A Dražen Netahli, A |
| | | |
9 | 36 | Vatrogasac II | Stara Hiža | Gradska kuglana Ot 1-6 |
5.0 : 3.0 (3137 : 3131) | 04.02.2024 14:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | |
15 | 90 | Vatrogasac | Istra | Gradska kuglana Ot 1-6 |
5.0 : 3.0 (3331 : 3235) | 03.02.2024 16:00 |
Damir Sladović, B Drago Pleša, B |
| | | |
13 | 65 | ŽKK Gacka | ŽKK Plitvice | Gradska kuglana Ot 1-6 |
2.0 : 6.0 (3202 : 3294) | 03.02.2024 13:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
12 | 59 | Gacka | Ravnogorac | Gradska kuglana Ot 1-6 |
7.0 : 1.0 (3360 : 3190) | 27.01.2024 19:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
14 | 83 | Velebit II | Obrtnik Og | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.5 : 1.5 (3449 : 3334) | 27.01.2024 16:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
13 | 76 | Karlobag | Goranin | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3355 : 3323) | 21.01.2024 17:00 |
Davor Matasić, A Mihaela Mudrovčić, C |
| | | |
13 | 77 | Vatrogasac | Rakovica | Gradska kuglana Ot 1-6 |
4.0 : 4.0 (3266 : 3313) | 20.01.2024 16:00 |
Damir Sladović, B Drago Pleša, B |
| | | |
11 | 54 | ŽKK Gacka | ŽKK Zaprešić | Gradska kuglana Ot 1-6 |
2.0 : 6.0 (3029 : 3184) | 20.01.2024 13:00 |
Dražen Netahli, A Marijan Marić, D |
| | | |
10 | 48 | Gacka | Korana II | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3366 : 3199) | 13.01.2024 19:00 |
Dražen Netahli, A Marijan Marić, D |
| | | |
12 | 70 | Velebit II | Karlobag | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3295 : 3255) | 13.01.2024 16:00 |
Dražen Netahli, A Marijan Marić, D |
| | | |
10 | 48 | Velebit | Đurđenovac | Gradska kuglana Ot 1-6 |
8.0 : 0.0 (3631 : 3508) | 13.01.2024 13:00 |
Dražen Netahli, A Željko Odorčić, B |
| | | |
9 | 44 | Gacka | Policajac Og | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3225 : 3176) | 02.12.2023 20:00 |
Davor Matasić, A Drago Pleša, B |
| | | |
11 | 64 | Velebit II | Vatrogasac | Gradska kuglana Ot 1-6 |
2.0 : 6.0 (3281 : 3293) | 29.11.2023 19:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | |
10 | 59 | Karlobag | Ričina | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3333 : 3196) | 26.11.2023 17:00 |
Davor Matasić, A Dražen Netahli, A |
| | | |
6 | 23 | Vatrogasac II | Kupa II | Gradska kuglana Ot 1-6 |
3.0 : 5.0 (3120 : 3146) | 26.11.2023 14:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | |
10 | 58 | Vatrogasac | Skrad | Gradska kuglana Ot 1-6 |
2.0 : 6.0 (3149 : 3235) | 25.11.2023 16:00 |
Damir Sladović, B Drago Pleša, B |
| | | |
8 | 39 | ŽKK Gacka | Karlovac | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3181 : 3103) | 25.11.2023 13:00 |
Dražen Netahli, A Marijan Marić, D |
| | | |
7 | 35 | Gacka | Dubovac | Gradska kuglana Ot 1-6 |
7.0 : 1.0 (3216 : 3084) | 18.11.2023 20:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
9 | 53 | Velebit II | Željezničar Ka | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3355 : 3218) | 18.11.2023 17:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
9 | 44 | Velebit | Grmoščica | Gradska kuglana Ot 1-2,5-6 |
6.0 : 2.0 (3559 : 3405) | 18.11.2023 13:00 |
Dražen Netahli, A Željko Odorčić, B |
| | | |
8 | 48 | Karlobag | Mostanje 1949 | Gradska kuglana Ot 1-6 |
5.0 : 3.0 (3295 : 3283) | 12.11.2023 17:00 |
Davor Matasić, A Dražen Netahli, A |
| | | |
4 | 16 | Vatrogasac II | Mantinela I | Gradska kuglana Ot 1-6 |
2.0 : 6.0 (3068 : 3169) | 12.11.2023 14:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | |
8 | 47 | Vatrogasac | Obrtnik Og | Gradska kuglana Ot 1-6 |
5.0 : 3.0 (3238 : 3219) | 11.11.2023 16:00 |
Damir Sladović, B Drago Pleša, B |
| | | |
6 | 30 | ŽKK Gacka | ŽKK Sidra | Gradska kuglana Ot 1-6 |
7.0 : 1.0 (3118 : 2863) | 11.11.2023 13:00 |
Davor Matasić, A Drago Pleša, B |
| | | |
7 | 37 | Karlobag | Uljanik | Gradska kuglana Ot 1-6 |
7.0 : 1.0 (3386 : 3274) | 05.11.2023 17:00 |
Željko Odorčić, B Mihaela Mudrovčić, C |
| | | |
3 | 9 | Vatrogasac II | Euphoria | Gradska kuglana Ot 1-6 |
5.0 : 3.0 (3124 : 3080) | 05.11.2023 14:00 |
Damir Sladović, B Drago Pleša, B |
| | | |
5 | 21 | ŽKK Gacka | Donat | Gradska kuglana Ot 1-6 |
8.0 : 0.0 (3179 : 2948) | 05.11.2023 11:00 |
Davor Matasić, A Željko Odorčić, B |
| | | |
7 | 42 | Velebit II | Goranin | Gradska kuglana Ot 1-6 |
5.0 : 3.0 (3412 : 3328) | 04.11.2023 17:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
7 | 35 | Velebit | Mertojak | Gradska kuglana Ot 1-2,5-6 |
3.0 : 5.0 (3518 : 3549) | 04.11.2023 13:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
4 | 17 | Gacka | Kamačnik | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3188 : 3077) | 28.10.2023 19:00 |
Davor Matasić, A Drago Pleša, B |
| | | |
6 | 36 | Vatrogasac | Karlobag | Gradska kuglana Ot 1-6 |
1.0 : 7.0 (3309 : 3383) | 28.10.2023 16:00 |
Damir Sladović, B Drago Pleša, B |
| | | |
5 | 26 | Karlobag | Istra | Gradska kuglana Ot 1-6 |
7.0 : 1.0 (3372 : 3297) | 22.10.2023 17:00 |
Dražen Netahli, A Željko Odorčić, B |
| | | |
1 | 2 | Vatrogasac II | Mantinela II | Gradska kuglana Ot 1-6 |
5.0 : 3.0 (3128 : 3014) | 22.10.2023 14:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | |
5 | 25 | Vatrogasac | Uljanik | Gradska kuglana Ot 1-6 |
7.0 : 1.0 (3354 : 3219) | 21.10.2023 16:00 |
Damir Sladović, B Drago Pleša, B |
| | | |
3 | 12 | ŽKK Gacka | ŽKK Ogulin | Gradska kuglana Ot 1-6 |
5.0 : 3.0 (3117 : 3062) | 21.10.2023 13:00 |
Dražen Netahli, A Marijan Marić, D |
| | | |
2 | 8 | Gacka | Visočica | Gradska kuglana Ot 1-6 |
3.0 : 5.0 (3248 : 3279) | 14.10.2023 20:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
4 | 20 | Velebit II | Ričina | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3384 : 3236) | 14.10.2023 17:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
4 | 17 | Velebit | Osijek | Gradska kuglana Ot 1-2,5-6 |
6.0 : 2.0 (3603 : 3594) | 14.10.2023 13:00 |
Dražen Netahli, A Željko Odorčić, B |
| | | |
1 | 3 | ŽKK Gacka | ŽKK Goranin | Gradska kuglana Ot 1-6 |
4.0 : 4.0 (3157 : 3119) | 08.10.2023 12:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | |
3 | 15 | Karlobag | Rakovica | Gradska kuglana Ot 1-6 |
2.0 : 6.0 (3360 : 3375) | 01.10.2023 17:00 |
Davor Matasić, A Marijan Marić, D |
| | | |
3 | 14 | Vatrogasac | Željezničar Ka | Gradska kuglana Ot 1-6 |
7.0 : 1.0 (3382 : 3220) | 30.09.2023 17:00 |
Damir Sladović, B Željko Odorčić, B |
| | | |
3 | 14 | Zadar | Velebit | Gradska kuglana Ot 1-2,5-6 |
7.0 : 1.0 (3742 : 3567) | 30.09.2023 13:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
2 | 9 | Velebit II | Mostanje 1949 | Gradska kuglana Ot 1-6 |
6.0 : 2.0 (3459 : 3401) | 23.09.2023 17:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | |
2 | 8 | Velebit | Poštar | Gradska kuglana Ot 1-2,5-6 |
6.0 : 2.0 (3721 : 3491) | 23.09.2023 13:00 |
Dražen Netahli, A Drago Pleša, B |
| | | |
1 | 4 | Karlobag | Velebit II | Gradska kuglana Ot 1-6 |
3.0 : 5.0 (3354 : 3471) | 17.09.2023 17:00 |
Željko Odorčić, B Drago Pleša, B |
| | | |
1 | 3 | Vatrogasac | Goranin | Gradska kuglana Ot 1-6 |
5.0 : 3.0 (3405 : 3351) | 16.09.2023 17:00 |
Damir Sladović, B Drago Pleša, B |
| | | |
1 | 5 | Zadar | Osijek | Gradska kuglana Ot 1-2,5-6 |
6.0 : 2.0 (3642 : 3350) | 16.09.2023 13:00 |
Davor Matasić, A Drago Pleša, B Marijan Marić, D |
| | | |
Ekipa | Broj utakmica | Prosjeci | Najbolja ekipa | Najbolji pojedinac | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gosti | Domaći | Prosjek | Ukupno | ||||||||||
HEP Hrvatska kuglačka superliga za muškarce 2023./2024. (Prosjek lige: 594.28 ) |
|||||||||||||
Velebit | 9 | 587.85 | 601.98 | 589.26 | 594.92 | Zaprešić | 3666 | 611.00 | Csongor Barany | 662 | |||
2. Hrvatska kuglačka liga jug - žene 2023./2024. (Prosjek lige: 514.29 ) |
|||||||||||||
ŽKK Gacka | 9 | 516.22 | 517.22 | 516.32 | 516.72 | ŽKK Plitvice | 3294 | 549.00 | Ines Vidošević | 583 | |||
2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2023./2024. (Prosjek lige: 541.58 ) |
|||||||||||||
Karlobag | 10 | 554.70 | 556.17 | 554.83 | 555.43 | Velebit II | 3471 | 578.50 | Željko Rapaić | 628 | |||
Velebit II | 11 | 551.38 | 560.23 | 552.12 | 555.80 | Istra | 3428 | 571.33 | Dario Kafol | 612 | |||
Vatrogasac | 10 | 549.22 | 552.13 | 549.48 | 550.68 | Mostanje 1949 | 3442 | 573.67 | Jure Bićanić | 607 | |||
3. Hrvatska kuglačka liga zapad 2023./2024. (Prosjek lige: 532.20 ) |
|||||||||||||
Gacka | 9 | 535.91 | 542.59 | 536.58 | 539.25 | Klek | 3444 | 574.00 | Zvonko Salopek | 605 | |||
4. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac 2023./2024. (Prosjek lige: 517.27 ) |
|||||||||||||
Vatrogasac II | 6 | 515.89 | 520.86 | 516.60 | 518.38 | Mantinela I | 3169 | 528.17 | Leonardo Gnjilac | 581 | |||
1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2022./2023. (Prosjek lige: 552.29 ) |
|||||||||||||
Velebit | 9 | 545.20 | 589.78 | 549.66 | 567.49 | MKK Rijeka | 3391 | 565.17 | Marin Colić | 619 | |||
2. Hrvatska kuglačka liga jug - žene 2022./2023. (Prosjek lige: 511.61 ) |
|||||||||||||
ŽKK Gacka | 9 | 517.98 | 495.13 | 515.70 | 506.56 | ŽKK Plitvice | 3260 | 543.33 | Maria Barić | 588 | |||
2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2022./2023. (Prosjek lige: 543.31 ) |
|||||||||||||
Karlobag | 11 | 543.62 | 551.92 | 544.31 | 547.77 | Mostanje 1949 | 3411 | 568.50 | Luka Požega | 620 | |||
Velebit II | 11 | 537.53 | 554.05 | 538.91 | 545.79 | Goranin I | 3389 | 564.83 | Luka Požega | 602 | |||
3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2022./2023. (Prosjek lige: 523.82 ) |
|||||||||||||
Gacka | 11 | 528.18 | 536.85 | 528.90 | 532.52 | Vatrogasac | 3317 | 552.83 | Ivan Kirasić | 592 | |||
Vatrogasac | 11 | 515.33 | 546.20 | 517.91 | 530.77 | Gacka | 3248 | 541.33 | Darko Kelečić | 587 | |||
1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2021./2022. (Prosjek lige: 549.75 ) |
|||||||||||||
Velebit | 9 | 548.15 | 588.85 | 552.22 | 568.50 | Plitvice | 3451 | 575.17 | Luka Požega | 626 | |||
2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2021./2022. (Prosjek lige: 534.51 ) |
|||||||||||||
Vatrogasac | 11 | 545.52 | 548.45 | 545.76 | 546.98 | Obrtnik Og | 3367 | 561.17 | Marinko Magdić | 613 | |||
Velebit II | 11 | 538.68 | 561.08 | 540.55 | 549.88 | Karlobag | 3364 | 560.67 | Davor Celinšćak | 600 | |||
Karlobag | 11 | 538.85 | 553.50 | 540.07 | 546.17 | Velebit II | 3387 | 564.50 | Marinko Magdić | 606 | |||
2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 510.88 ) |
|||||||||||||
ŽKK Gacka | 6 | 503.83 | 498.00 | 503.00 | 500.92 | ŽKK Ogulin | 3150 | 525.00 | Marija Neralić | 593 | |||
3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2021./2022. (Prosjek lige: 524.81 ) |
|||||||||||||
Gacka | 9 | 517.98 | 543.28 | 520.51 | 530.63 | Visočica | 3274 | 545.67 | Dubravko Mesić | 591 | |||
1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2020./2021. (Prosjek lige: 581.01 ) |
|||||||||||||
Velebit | 9 | 580.43 | 575.09 | 579.89 | 577.76 | Mertojak | 3820 | 636.67 | Mihael Grivičić | 673 | |||
2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2020./2021. (Prosjek lige: 539.12 ) |
|||||||||||||
Karlobag | 4 | 534.38 | 542.25 | 535.95 | 538.31 | Velebit II | 3281 | 546.83 | Marijo Štajduhar | 581 | |||
Vatrogasac | 3 | 537.17 | 531.33 | 535.71 | 534.25 | Karlobag | 3299 | 549.83 | Vlado Alar | 589 | |||
Velebit II | 4 | 524.04 | 540.21 | 527.28 | 532.30 | Vatrogasac | 3197 | 532.83 | Davor Matasić | 571 | |||
2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 507.80 ) |
|||||||||||||
ŽKK Gacka | 3 | 514.22 | 495.11 | 509.44 | 504.67 | Karlovac | 3146 | 524.33 | Danijela Šagovac | 558 | |||
3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2020./2021. (Prosjek lige: 521.07 ) |
|||||||||||||
Gacka | 4 | 501.63 | 527.42 | 506.78 | 514.52 | Visočica | 3059 | 509.83 | Milan Majetić | 549 | |||
1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 ) |
|||||||||||||
Velebit | 9 | 573.65 | 579.43 | 574.23 | 576.54 | Zaprešić | 3609 | 601.50 | Darko Kasumović | 641 | |||
2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2019./2020. (Prosjek lige: 540.31 ) |
|||||||||||||
Karlobag | 11 | 540.74 | 550.91 | 541.59 | 545.83 | Velebit II | 3341 | 556.83 | Zvonimir Kranjčević | 593 | |||
Velebit II | 11 | 527.14 | 547.62 | 528.84 | 537.38 | Karlobag | 3289 | 548.17 | Tihomir Bratić | 591 | |||
2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 508.51 ) |
|||||||||||||
ŽKK Gacka | 7 | 507.36 | 479.57 | 503.88 | 493.46 | ŽKK Plitvice | 3157 | 526.17 | Venesa Bogdanović | 580 | |||
3. Hrvatska kuglačka liga zapad Karlovac-Lika 2019./2020. (Prosjek lige: 527.35 ) |
|||||||||||||
Gacka | 10 | 522.48 | 543.58 | 524.40 | 533.03 | Mantinela I | 3256 | 542.67 | Marinko Magdić | 567 | |||
Vatrogasac | 9 | 515.81 | 535.65 | 517.80 | 525.73 | Mantinela I | 3239 | 539.83 | Ivan Mateša | 602 | |||
Visočica | 9 | 517.04 | 517.51 | 517.08 | 517.27 | Vatrogasac | 3247 | 541.17 | Goran Živčić | 571 |