Pregled svih kuglana


Kuglana:Gradska kuglana Ot
Broj staza:6
Adresa:Bartola Kašića 16
Grad:Otočac
Županija:Ličko-senjska
Regija:Zapad
Hks otocac1

Kategorija kuglane:1
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:22.08.2023
Datum pregleda:23.08.2020
Komisija:Pintarić i Filipović
Automati:Funk M4002 3/8
Segmenti:Funk 3/26
Čunjevi:Tornado plus
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Grad Otočac
Kontakt osoba:Damir Sladović
Kontakt broj:099 841 13 33
Kontakt e-mail:grad-otocac@gs.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Mirna Bosak 624 04.05.2019
Ekipno Reprezentacija RH 3524 04.05.2019

MUŠKARCI
Pojedinačno Luka Bolanča 695 05.05.2019
Ekipno Reprezentacija RH 3864 05.05.2019
1 4 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
12.09.2021 15:00 | | |
2 10 Vatrogasac Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
19.09.2021 15:00 | | |
2 11 Karlobag Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
19.09.2021 18:00 | | |
1 3 Velebit Goranka Gradska kuglana Ot
1-6
25.09.2021 15:00 | | |
1 1 Gacka Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
25.09.2021 18:00 | | |
1 2 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
26.09.2021 13:00 | | |
3 15 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
26.09.2021 16:00 | | |
2 10 Gacka Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
02.10.2021 18:00 | | |
4 21 Vatrogasac Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
03.10.2021 15:00 | | |
4 22 Karlobag Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
03.10.2021 18:00 | | |
3 12 Velebit Klek Gradska kuglana Ot
1-6
09.10.2021 15:00 | | |
3 8 ŽKK Gacka ŽKK Ogulin Gradska kuglana Ot
1-6
10.10.2021 13:00 | | |
5 26 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
10.10.2021 16:00 | | |
4 19 Gacka Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
16.10.2021 18:00 | | |
6 32 Vatrogasac Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
17.10.2021 15:00 | | |
6 33 Karlobag Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
17.10.2021 18:00 | | |
5 21 Velebit Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
23.10.2021 15:00 | | |
5 13 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
24.10.2021 13:00 | | |
7 37 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
24.10.2021 16:00 | | |
6 30 Velebit Crikvenica Gradska kuglana Ot
1-6
30.10.2021 15:00 | | |
6 28 Gacka Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
30.10.2021 18:00 | | |
6 18 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
31.10.2021 12:00 | | |
8 48 Velebit II Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
31.10.2021 15:00 | | |
8 44 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
31.10.2021 18:00 | | |
9 54 Vatrogasac Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
07.11.2021 16:00 | | |
8 39 Velebit MKK Mlaka Gradska kuglana Ot
1-6
13.11.2021 15:00 | | |
8 37 Gacka Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
13.11.2021 18:00 | | |
10 59 Velebit II Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
14.11.2021 15:00 | | |
11 65 Vatrogasac Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
21.11.2021 15:00 | | |
11 66 Karlobag Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
21.11.2021 18:00 | | |
12 69 Vatrogasac Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
16.01.2022 15:00 | | |
12 68 Karlobag Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
16.01.2022 18:00 | | |
11 54 Velebit Istra Gradska kuglana Ot
1-6
22.01.2022 15:00 | | |
11 33 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
23.01.2022 13:00 | | |
13 76 Velebit II Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
23.01.2022 16:00 | | |
14 82 Vatrogasac Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
28.01.2022 19:00 | | |
12 57 Gacka Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
29.01.2022 18:00 | | |
14 81 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
30.01.2022 19:00 | | |
13 65 Velebit Bojovnik Trilj Gradska kuglana Ot
1-6
05.02.2022 15:00 | | |
15 89 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
06.02.2022 15:00 | | |
14 68 Gacka Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2022 18:00 | | |
14 41 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 12:00 | | |
16 95 Vatrogasac Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
16 94 Karlobag Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 18:00 | | |
17 102 Velebit II Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
20.02.2022 15:00 | | |
16 77 Velebit Korana Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2022 15:00 | | |
16 79 Gacka Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2022 18:00 | | |
18 108 Vatrogasac Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
27.02.2022 15:00 | | |
18 107 Karlobag Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
27.02.2022 18:00 | | |
19 109 Vatrogasac Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
06.03.2022 16:00 | | |
18 88 Velebit Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
12.03.2022 15:00 | | |
18 90 Gacka Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
12.03.2022 18:00 | | |
20 116 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
13.03.2022 15:00 | | |
20 120 Karlobag Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
13.03.2022 18:00 | | |
21 122 Vatrogasac Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2022 15:00 | | |
21 121 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2022 18:00 | | |
22 129 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
27.03.2022 15:00 | | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Velebit 9 573.65 579.43 574.23 576.54 Zaprešić 3609 601.50 Darko Kasumović 641

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2019./2020. (Prosjek lige: 540.31 )

Karlobag 11 540.74 550.91 541.59 545.83 Velebit II 3341 556.83 Zvonimir Kranjčević 593
Velebit II 11 527.14 547.62 528.84 537.38 Karlobag 3289 548.17 Tihomir Bratić 591

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 508.51 )

ŽKK Gacka 7 507.36 479.57 503.88 493.46 ŽKK Plitvice 3157 526.17 Venesa Bogdanović 580

3. Hrvatska kuglačka liga zapad Karlovac-Lika 2019./2020. (Prosjek lige: 527.35 )

Gacka 10 522.48 543.58 524.40 533.03 Mantinela I 3256 542.67 Marinko Magdić 567
Vatrogasac 9 515.81 535.65 517.80 525.73 Mantinela I 3239 539.83 Ivan Mateša 602
Visočica 9 517.04 517.51 517.08 517.27 Vatrogasac 3247 541.17 Goran Živčić 571
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više