Pregled svih kuglana


Kuglana:Zagreb
Broj staza:4
Adresa:Kranjčevićeva 2
Grad:Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Regija:Centar
Zagreb large

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:18.08.2025
Datum pregleda:19.08.2022
Komisija:Pintarić
Automati:Funk 3/8
Segmenti:Funk 3/25
Čunjevi:Syndur Top 21/55
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:KK Medveščak 1958
Kontakt osoba:Nikola Dragaš
Kontakt broj:01 366 81 51
Kontakt e-mail:kuglacki.klub.medvescak@zg.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Željka Orehovec 613 21.01.2006
Ekipno KK Zagreb 3455 10.11.2007

MUŠKARCI
Pojedinačno Nikola Dragaš 689 06.11.2010
Ekipno KK Zaprešić 3745 19.04.2011
4 19 Medveščak-1958 Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
27.09.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Luka Bakić, C
| | |
2 3 Harmica Medvedgrad Zagreb
1-4
01.10.2022 11:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
3 13 Vodovod Medika Zagreb
1-4
03.10.2022 18:00 Filip Boc, A
| | |
5 26 Obrtnik Torbar II Vodovod Zagreb
1-4
12.10.2022 18:00 | | |
3 6 Medvedgrad Ponikve II Zagreb
1-4
15.10.2022 11:00 | | |
5 28 Obrtnik Torbar Ciglenica Zagreb
1-4
15.10.2022 15:00 | | |
6 35 Vodovod Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
17.10.2022 18:00 | | |
6 31 Medveščak-1958 Slavonac Zagreb
1-4
22.10.2022 15:00 | | |
5 10 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
25.10.2022 18:00 | | |
7 37 Obrtnik Torbar II Medika Zagreb
1-4
26.10.2022 18:00 | | |
5 9 Medvedgrad Grmoščica II Zagreb
1-4
29.10.2022 11:00 | | |
7 39 Obrtnik Torbar Novska Zagreb
1-4
29.10.2022 15:00 | | |
8 46 Vodovod Ban Jelačić Zagreb
1-4
31.10.2022 18:00 | | |
8 48 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
02.11.2022 18:00 | | |
8 43 Medveščak-1958 Nove nade Zagreb
1-4
05.11.2022 15:00 | | |
7 13 Medvedgrad Harmica Zagreb
1-4
12.11.2022 11:00 | | |
9 50 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
12.11.2022 15:00 | | |
10 57 Vodovod Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
21.11.2022 18:00 | | |
10 59 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
23.11.2022 18:00 | | |
10 55 Medveščak-1958 Ciglenica Zagreb
1-4
26.11.2022 15:00 | | |
9 17 Harmica Grmoščica II Zagreb
1-4
29.11.2022 18:00 | | |
9 18 Medvedgrad Zaprešić II Zagreb
1-4
03.12.2022 11:00 | | |
11 61 Obrtnik Torbar Medveščak-1958 Zagreb
1-4
10.12.2022 15:00 | | |
12 67 Medveščak-1958 Ponikve Zagreb
1-4
14.01.2023 15:00 | | |
13 78 Vodovod Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
16.01.2023 18:00 | | |
13 76 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
18.01.2023 18:00 | | |
13 74 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
21.01.2023 15:00 | | |
12 23 Harmica Medvedgrad Zagreb
1-4
24.01.2023 18:00 | | |
14 83 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
28.01.2023 11:00 | | |
14 79 Medveščak-1958 Novska Zagreb
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
15 89 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
01.02.2023 18:00 | | |
13 26 Medvedgrad Ponikve II Zagreb
1-4
04.02.2023 11:00 | | |
15 87 Obrtnik Torbar Nove nade Zagreb
1-4
04.02.2023 15:00 | | |
16 92 Vodovod Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 91 Medveščak-1958 Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
11.02.2023 15:00 | | |
15 30 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
14.02.2023 18:00 | | |
17 102 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
15.02.2023 18:00 | | |
15 29 Medvedgrad Grmoščica II Zagreb
1-4
18.02.2023 11:00 | | |
17 100 Obrtnik Torbar Ponikve Zagreb
1-4
18.02.2023 15:00 | | |
18 105 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
16 32 Harmica Zaprešić II Zagreb
1-4
21.02.2023 18:00 | | |
18 103 Medveščak-1958 Zabok Zagreb
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
17 33 Medvedgrad Harmica Zagreb
1-4
04.03.2023 11:00 | | |
19 113 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
20 118 Vodovod Centar Zagreb
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
20 116 Obrtnik Torbar II Zanatlija Zagreb
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
20 115 Medveščak-1958 Fortuna Zagreb
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
19 37 Harmica Grmoščica II Zagreb
1-4
14.03.2023 18:00 | | |
19 38 Medvedgrad Zaprešić II Zagreb
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
21 126 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
18.03.2023 15:00 | | |
22 131 Vodovod Sidra Zagreb Zagreb
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
22 129 Obrtnik Torbar II Centar Zagreb
1-4
22.03.2023 18:00 | | |
22 127 Medveščak-1958 Obrtnik Torbar Zagreb
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
4 24 Vodovod Hrabri Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3230 : 3250) 26.09.2022 18:00 Gordana Senta, A
| | |
3 15 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3251 : 3003) 21.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
1 2 Harmica Zaprešić II Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3036 : 3142) 20.09.2022 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
2 7 Medveščak-1958 Lepoglava Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3500 : 3177) 17.09.2022 15:00 Miroslav Noršić, A
Luka Bakić, C
| | |
1 6 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3304 : 3197) 10.09.2022 15:00 Gordana Senta, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
1 4 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3203 : 3093) 07.09.2022 18:00 Vedran Štajdohar, A
| | |
1 2 Vodovod Radnik Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3140 : 3037) 05.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2021./2022. (Prosjek lige: 585.67 )

Medveščak-1958 9 569.46 572.07 569.72 570.77 Mertojak 3551 591.83 Andrej Kovač 654

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2021./2022. (Prosjek lige: 542.39 )

Obrtnik Torbar 10 530.95 551.07 532.78 541.01 Đurđenovac 3326 554.33 Igor Šarkezi 595

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2021./2022. (Prosjek lige: 537.38 )

Obrtnik Torbar II 9 529.59 533.15 529.95 531.37 Zagrebačka pivovara 3234 539.00 Zvonimir Šok 586
Medvedgrad 9 526.56 503.37 524.24 514.96 Ban Jelačić 3332 555.33 Goran Marko 615

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2021./2022. (Prosjek lige: 510.89 )

Harmica 7 517.37 495.93 514.69 506.52 Zanatlija 3215 535.83 Ismet Hasić 564
Vodovod 7 507.76 525.43 509.97 516.60 Zanatlija 3206 534.33 Karlo Mezak 606
Croatia-Osiguranje 7 498.86 510.86 500.36 504.86 Zanatlija 3157 526.17 Petar Kekić 553

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2020./2021. (Prosjek lige: 581.01 )

Medveščak-1958 9 560.07 580.69 562.14 570.38 Mertojak 3543 590.50 Luka Bolanča 612

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Obrtnik Torbar 5 545.80 554.83 547.31 550.32 Osijek 3468 578.00 Mario Mušanić 620

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Obrtnik Torbar II 4 526.33 521.88 525.44 524.10 Radnik 3222 537.00 Petar Maričić 601
Medvedgrad 3 521.33 520.72 521.18 521.03 Zanatlija Ivanić 3151 525.17 Petar Maričić 589

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2020./2021. (Prosjek lige: 512.70 )

Vodovod 4 512.33 531.50 516.17 521.92 Zanatlija 3146 524.33 Hrvoje Megla 566
Harmica 3 501.94 504.83 502.67 503.39 Medika 3075 512.50 Ivan Ivčetić 564
Croatia-Osiguranje 4 503.88 493.67 501.83 498.77 Vodovod 3131 521.83 Mirko Šašo 546

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Medveščak-1958 9 563.07 572.28 563.99 567.68 Bjelovar 3488 581.33 Darko Kasumović 626

2. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 535.03 )

Vodovod 11 529.41 525.05 529.05 527.23 Hrabri 3315 552.50 Slavko Zrile 598
Sesvete 11 526.85 520.30 526.30 523.58 Hrabri 3273 545.50 Tomislav Kerhin 587
Medvedgrad 11 520.79 525.80 521.21 523.30 Ban Jelačić 3235 539.17 Filip Boc 581

3. Hrvatska kuglačka liga centar 2019./2020. (Prosjek lige: 515.91 )

Croatia-Osiguranje 7 517.38 506.57 516.03 511.98 Zanatlija Ivanić 3198 533.00 Zdravko Serdar 575
Harmica 7 496.86 516.98 499.37 506.92 Zanatlija Ivanić 3227 537.83 Tomo Krznarić 590
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više