Liga: 2. HKLC-ž

Ekipa: Elektra

Klub: Kuglački klub Elektra

Kuglana: Grmoščica

Staze: 1-4

Redovni termin: Subota, 15:00

Rezervni termin: Utorak, 18:00

Adresa: Gundulićeva 32, 10 000 Zagreb

Email: kirima374@gmail.com

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Ana Rodin 091 568 97 69
Odgovorna osoba Mirna Kirin 098 218 027 kirima374@gmail.com

Igrači

PDF
Ime i prezime
Obrtnik NG
Endi-Tekstilac
Sloboda-Tvin
ŽKK Obrtnik SB
ŽKK Sidra
ŽKK Zaprešić
ŽKK Pitomača
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ankica Rodin
110259
110259
496 (6)
508 (6)
463 (6)
498 (6)
492 (6)
527 (6)
551 (6)
504 (6)
546 (6)
510 (6)

545 (6)
494 (6)
6.0
6.0
3.0
2.0
10.0
13.0
43.0
59.0
345.33
363.5
161.67
151.83
507.0
515.33
2. Ivanka Strbad
110235
110235
486 (4)

465 (3)
481 (3)

483 (4)
535 (4)


3.0
2.0
1.0
1.0
5.0
4.0
30.0
24.0
340.0
340.0
160.67
134.0
500.67
474.0
3. Lidija Jesenšek
110254
110254
473 (3)
536 (3)
494 (3)
550 (4)
494 (4)
519 (3)
512 (3)
586 (3)
512 (3)
519 (4)

498 (4)
502 (4)
6.0
6.0
3.0
4.0
14.0
15.0
49.0
38.0
343.17
360.83
154.67
173.83
497.83
534.67
4. Mirna Kirin
110255
110255
495 (5)
539 (5)
544 (5)
513 (5)
311 (5)
516 (5)
509 (5)
507 (5)
342 (5)
529 (5)

510 (5)
519 (5)
5.5
6.0
0.0
4.0
8.0
14.5
62.0
58.0
348.0
366.17
146.55
152.83
494.55
519.0
5. Biserka Klemenčić
110256
110256
466 (1)
501 (1)
470 (1)
516 (1)
450 (1)
531 (1)
489 (1)
482 (1)
498 (1)
494 (1)

502 (1)
498 (1)
6.0
6.0
0.0
1.0
4.5
7.0
80.0
54.0
343.5
353.83
135.0
150.5
478.5
504.33
6. Marica Grahić
110253
110253
459 (2)
489 (2)
473 (2)
93 (2)
93 (5)
491 (2)
523 (2)
451 (2)
484 (2)

495 (2)
453 (2)
5.25
4.25
0.0
1.0
5.0
5.5
70.0
56.0
326.67
346.12
140.38
136.71
467.05
482.82
7. Gordana Puratić Fak
110258
110258


377 (2)
437 (2)

496 (2)


208 (3)
444 (3)
2.0
2.25
0.0
0.0
0.0
2.0
37.0
27.0
330.5
328.89
110.0
151.56
440.5
480.44
8. Slava Župan
110261
110261

402 (4)
415 (4)

471 (4)
420 (4)
136 (5)
434 (3)

220 (3)

2.25
3.5
0.0
0.0
0.0
0.5
54.0
55.0
317.78
308.29
113.78
128.0
431.56
436.29
BEZ NASTUPA
1. Darija Filipančić
110252
110252
2. Mara Pleteš
110257
110257
3. Vesna Tkalčić
110260
110260
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više