Pregled svih liga

Istra

Liga: 1. B HKLJ
Klub: Kuglački klub Istra
Adresa: Nikole Tesle 16, 52 440 Poreč
Email: kkistra@yahoo.com

Kuglana: Dom obrtnika   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 16:30
Rezervni termin: četvrtak, 17:00


Kontakti

Odgovorna osoba Bruno Flego 098 421 317 tisadoo@gmail.com
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Davor Šimičić 091 528 83 36 simicicdavor@yahoo.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Goran Anzur
120337
120337
1.0
2.5
0.0
1.0
2.0
3.5
5.0
24.0
376.0
352.8
183.0
156.0
559.0
508.8
2. Nadir Ravnić
120347
120347
1.0
2.0
1.0
0.0
2.0
1.0
4.0
12.0
385.0
351.0
173.0
170.0
558.0
521.0
3. Silvio Mesarić
120345
120345
2.0
5.0
1.0
3.5
4.0
12.0
9.0
18.0
367.5
369.6
168.5
188.8
536.0
558.4
4. Željko Matošević
120344
120344
2.0
5.0
1.0
2.0
4.5
11.0
11.0
17.0
362.5
361.8
169.5
192.0
532.0
553.8
5. Bruno Flego
120338
120338
2.0
4.5
1.0
0.0
4.5
5.5
10.0
27.0
367.0
357.56
164.0
172.44
531.0
530.0
6. Zoran Lovrić
120342
120342
1.0
2.0
0.0
0.0
0.0
2.5
6.0
11.0
355.0
347.5
168.0
177.0
523.0
524.5
7. Tomislav Kovač
121208
121208
2.0
3.5
0.0
0.0
1.5
3.0
21.0
15.0
350.5
352.86
159.5
168.0
510.0
520.86
8. Patrick Demarki
122338
122338
1.0
2.0
0.0
2.0
1.0
6.0
3.0
9.0
333.0
377.5
159.0
205.5
492.0
583.0
9. Alen Gržić
120339
120339
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
11.0

346.0

177.5

523.5
10. Livio Žužić
120348
120348
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
0.0

388.0

208.0

596.0
BEZ NASTUPA
1. Mario Filip Alić
122881
122881
2. Dario Barolin
122340
122340
3. Aldo Guštin
120340
120340
4. Božidar Katić
120341
120341
5. Deni Meštrović
122880
122880
6. Leo Meštrović
122883
122883
7. Marko Sadlovski
122882
122882
8. Davor Šimičić
122342
122342
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
3.0 : 5.0 (3294 : 3300) 26.09.2020 16:30 Marijana Liović, A
Nikolina Liović, B
| | |
2 8 MKK Rijeka Istra SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3354 : 3157) 10.10.2020 16:00 Matea Juričić, A
Ivana Juričić, A
| | |
3 13 Istra Klek Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (3255 : 3264) 17.10.2020 16:30 Marijana Liović, A
Nikolina Liović, B
| | |
5 22 Istra Crikvenica Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (2782 : 3295) 07.11.2020 16:30 Marijana Liović, A
Nikolina Liović, B
| | |
6 30 MKK Mlaka Istra SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3179 : 3193) 14.11.2020 17:00 Boris Sanković, A
Valentina Gal, B
| | |
7 31 Istra Plitvice Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (3193 : 3270) 21.11.2020 16:30 Damir Miloš, B
Nikolina Liović, B
| | |
8 40 Istra Korana Dom obrtnika
1-4
0.5 : 7.5 (3119 : 3340) 28.11.2020 16:30 Damir Miloš, B
Nikolina Liović, B
| | |
4 19 Kupa Istra Azelija
1-4
24.04.2021 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
9 42 Bojovnik Trilj Istra Marija
1-4
01.05.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
10 49 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
08.05.2021 17:00 | | |
11 53 Istra MKK Rijeka Dom obrtnika
1-4
15.05.2021 16:30 | | |
12 58 Klek Istra Klek
1-4
22.05.2021 17:00 | | |
13 64 Istra Kupa Dom obrtnika
1-4
29.05.2021 16:30 | | |
14 67 Crikvenica Istra Dom Matija Mažića
1-4
05.06.2021 17:00 | | |
15 75 Istra MKK Mlaka Dom obrtnika
1-4
12.06.2021 16:30 | | |
16 76 Plitvice Istra Hotel Jezero
1-4
19.06.2021 17:00 | | |
17 85 Korana Istra Šanac
1-4
26.06.2021 17:00 | | |
18 87 Istra Bojovnik Trilj Dom obrtnika
1-4
03.07.2021 16:30 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više