Pregled svih liga

Klek

Liga: 1. B HKLJ
Klub: Kuglački klub Klek
Adresa: Žegar VI/3, 47 300 Ogulin
Email: kuglacki.klub.klek.ogulin@gmail.com

Kuglana: Klek   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: četvrtak, 17:30


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Tomislav Grdić 095 811 94 41 kuglacki.klub.klek.ogulin@gmail.com
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Ivica Bertović 099 249 45 11
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Branko Stipetić 098 183 42 59
Odgovorna osoba Rolando Graovac 091 283 02 15

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Dino Senfner
120868
120868
5.0
3.0
3.0
2.0
8.0
5.5
16.0
13.0
365.2
377.0
199.2
179.33
564.4
556.33
2. Marko Božičević
122286
122286
3.5
1.0
2.0
0.0
6.0
1.0
16.0
3.0
362.57
342.0
185.14
190.0
547.71
532.0
3. Rolando Graovac
120513
120513
5.0
2.5
2.0
1.0
10.0
4.0
15.0
10.0
369.6
366.8
175.6
187.2
545.2
554.0
4. Ivica Bertović
120507
120507
5.0
3.0
2.0
2.0
5.5
6.0
23.0
8.0
357.2
376.33
178.6
187.67
535.8
564.0
5. Ivica Puškarić
120519
120519
1.5
0.5
0.0
0.0
2.0
0.5
11.0
1.0
368.0
370.0
162.67
216.0
530.67
586.0
6. Mateo Benović
120506
120506
5.0
3.0
1.0
2.0
5.0
7.0
39.0
10.0
358.4
371.0
165.8
193.67
524.2
564.67
7. Tomislav Grdić
120514
120514
1.0
2.23
0.0
1.0
1.0
2.0
10.0
14.0
352.0
364.13
169.0
158.3
521.0
522.42
8. Tomislav Stipetić
120524
120524
0.9
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
14.0
0.0
345.56
166.67
512.22
9. Branko Stipetić
120520
120520
2.6
2.0
1.0
0.0
5.0
1.0
22.0
8.0
357.69
374.5
148.46
175.0
506.15
549.5
10. Josip Stipetić
120521
120521
0.5
0.77
0.0
0.0
0.0
0.0
5.0
10.0
326.0
363.64
158.0
164.94
484.0
528.57
BEZ NASTUPA
1. Marin Butković
120510
120510
2. Duško Gvozdić
120515
120515
3. Dražen Poljak
122745
122745
4. Anton Porubić
122804
122804
5. Zvonko Salopek
122223
122223
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Crikvenica Klek Dom Matija Mažića
1-4
7.0 : 1.0 (3376 : 3103) 26.09.2020 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
2 9 Klek MKK Mlaka Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3348 : 3323) 10.10.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Marija Neralić, B
| | |
3 13 Istra Klek Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (3255 : 3264) 17.10.2020 16:30 Marijana Liović, A
Nikolina Liović, B
| | |
4 18 Klek Korana Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3285 : 3436) 24.10.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Josip Sušanj, A
| | |
5 24 Bojovnik Trilj Klek Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3244 : 3238) 07.11.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
6 27 Klek Goranka Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3303 : 3486) 14.11.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Dražen Poljak, B
| | |
7 35 MKK Rijeka Klek SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3331 : 3249) 21.11.2020 16:00 Ivana Juričić, A
Matea Juričić, A
| | |
8 36 Plitvice Klek Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3509 : 3247) 28.11.2020 17:00 Dijana Mlinarić, B
Vladimir Rapaić, A
| | |
9 45 Klek Kupa Klek
1-4
01.05.2021 18:00 | | |
10 47 Klek Crikvenica Klek
1-4
08.05.2021 17:00 | | |
11 54 MKK Mlaka Klek SRC Mlaka
1-6
15.05.2021 17:00 | | |
12 58 Klek Istra Klek
1-4
22.05.2021 17:00 | | |
13 63 Korana Klek Šanac
1-4
29.05.2021 17:00 | | |
14 69 Klek Bojovnik Trilj Klek
1-4
05.06.2021 17:00 | | |
15 72 Goranka Klek SPC Goranka
1-4
12.06.2021 17:00 | | |
16 80 Klek MKK Rijeka Klek
1-4
19.06.2021 17:00 | | |
17 81 Klek Plitvice Klek
1-4
26.06.2021 17:00 | | |
18 90 Kupa Klek Azelija
1-4
03.07.2021 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više