Hep sponzor

Pregled svih kuglana


Kuglana:Klek
Broj staza:4
Adresa:Žegar VI/33
Grad:Ogulin
Županija:Karlovačka
Regija:Zapad
Og

Kategorija kuglane:3
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:16.07.2026
Datum pregleda:16.07.2023
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer KSA 10 9/19
Segmenti:Vollmer 10/45
Čunjevi:Tornado Plus
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Sportska zajednica grada Ogulina
Kontakt osoba:Mario Pavić
Kontakt broj:091 152 25 84
Kontakt e-mail:szgo@szgo.hr
ŽENE
Pojedinačno Ines Maričić 659 16.11.2015
Ekipno KK Admiral 3531 21.11.2020

MUŠKARCI
Pojedinačno Ivica Bertović 673 12.12.2009
Ekipno KK Zadar 3767 08.11.2008
finale 2 ŽKK Ogulin Karlovac Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3334 : 3192) 19.03.2024 17:30 Dragan Ćuk, B
| | |
21 126 Obrtnik Og Mostanje 1949 Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3455 : 3567) 17.03.2024 17:00 Dragan Ćuk, B
Denis Katić, D
| | |
18 86 Poštar Og Ravnogorac Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3373 : 3376) 10.03.2024 10:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, B
| | |
18 89 Policajac Og Gacka Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3290 : 3304) 09.03.2024 17:00 Milan Neralić, A
Denis Katić, D
| | |
18 90 ŽKK Ogulin ŽKK Zaprešić Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3246 : 3140) 09.03.2024 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
19 113 Obrtnik Og Vatrogasac Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3460 : 3366) 03.03.2024 17:00 Dragan Ćuk, B
Milan Neralić, A
| | |
17 83 Klek Policajac Og Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3286 : 3253) 02.03.2024 17:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
12 45 Euphoria Mantinela I Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3314 : 3319) 25.02.2024 17:00 Antonio Sušanj, A
Denis Katić, D
| | |
16 76 Poštar Og Visočica Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3282 : 3328) 25.02.2024 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
16 78 Policajac Og Kamačnik Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3186 : 3152) 24.02.2024 17:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, B
| | |
16 79 ŽKK Ogulin ŽKK Kupa Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3154 : 3143) 24.02.2024 10:00 Milan Neralić, A
Ivica Bertović, B
| | |
17 100 Obrtnik Og Željezničar Ka Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3269 : 3415) 18.02.2024 17:00 Barbara Žilić, B
Ivica Bertović, B
| | |
15 72 Klek Dubovac Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3239 : 3245) 17.02.2024 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
10 37 Euphoria Vatrogasac II Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3212 : 3046) 11.02.2024 17:00 Barbara Žilić, B
Ivica Bertović, B
| | |
14 66 Poštar Og Korana II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3138 : 3189) 11.02.2024 10:00 Dragan Ćuk, B
Ivica Bertović, B
| | |
14 67 Policajac Og Visočica Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3245 : 3235) 10.02.2024 17:00 Milan Neralić, A
Haris Ligata, B
| | |
14 68 ŽKK Ogulin Šubićevac Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3140 : 3144) 10.02.2024 10:00 Josip Sušanj, A
Denis Katić, D
| | |
13 61 Klek Poštar Og Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3238 : 3223) 03.02.2024 17:00 Haris Ligata, B
Valentina Stipetić, C
| | |
15 87 Obrtnik Og Goranin Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3211 : 3340) 31.01.2024 15:30 Dragan Ćuk, B
Ivica Bertović, B
| | |
8 29 Euphoria Stara Hiža Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3125 : 3102) 28.01.2024 17:00 Tomislav Grdić, A
Denis Katić, D
| | |
12 56 Poštar Og Policajac Og Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3317 : 3248) 28.01.2024 10:00 Haris Ligata, B
Valentina Stipetić, C
| | |
12 60 Klek Kamačnik Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3229 : 3111) 27.01.2024 17:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, B
| | |
12 57 ŽKK Ogulin ŽKK Gacka Klek
1-4
6.5 : 1.5 (3061 : 2940) 27.01.2024 10:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
13 74 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3264 : 3212) 21.01.2024 17:00 Dragan Ćuk, B
Denis Katić, D
| | |
11 55 Policajac Og Policajac Vr Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3188 : 3193) 20.01.2024 17:00 Dragan Ćuk, B
Ivica Bertović, B
| | |
10 46 Poštar Og Policajac Vr Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3187 : 3159) 14.01.2024 10:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
10 49 Klek Visočica Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3265 : 3082) 13.01.2024 17:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, C
| | |
1. kolo 3 Obrtnik Og Željezničar Ka Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3260 : 3067) 22.12.2023 16:00 Dragan Ćuk, B
| | |
11 61 Obrtnik Og Uljanik Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3304 : 3359) 03.12.2023 15:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
9 43 Klek Korana II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3228 : 3051) 02.12.2023 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
6 21 Euphoria Mantinela II Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3252 : 3014) 26.11.2023 17:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
8 36 Poštar Og Dubovac Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3252 : 3311) 26.11.2023 10:00 Milan Neralić, A
Denis Katić, D
| | |
8 38 Policajac Og Klek Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3390 : 3339) 25.11.2023 17:00 Haris Ligata, B
Barbara Žilić, B
| | |
8 37 ŽKK Ogulin ŽKK Goranin Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3197 : 3030) 25.11.2023 10:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, C
| | |
9 50 Obrtnik Og Karlobag Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3437 : 3331) 19.11.2023 17:00 Haris Ligata, B
Denis Katić, D
| | |
7 34 Klek Policajac Vr Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3201 : 3291) 18.11.2023 17:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
4 13 Euphoria Korana III Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3309 : 3359) 12.11.2023 17:00 Tomislav Grdić, A
Milan Neralić, A
| | |
6 29 Policajac Og Ravnogorac Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3399 : 3263) 11.11.2023 18:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, B
| | |
6 26 Poštar Og Gacka Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3262 : 3301) 11.11.2023 14:00 Haris Ligata, B
Valentina Stipetić, C
| | |
6 28 ŽKK Ogulin Karlovac Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3240 : 3051) 11.11.2023 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
7 39 Obrtnik Og Istra Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3356 : 3255) 05.11.2023 17:00 Haris Ligata, B
Valentina Stipetić, C
| | |
5 25 Klek Gacka Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3237 : 3221) 04.11.2023 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
2 5 Euphoria Kupa II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3260 : 3184) 29.10.2023 16:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
4 16 Poštar Og Klek Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3313 : 3275) 29.10.2023 10:00 Dragan Ćuk, B
Milan Neralić, A
| | |
4 20 Policajac Og Korana II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3153 : 3146) 28.10.2023 17:00 Tomislav Grdić, A
Barbara Žilić, B
| | |
4 19 ŽKK Ogulin ŽKK Sidra Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3070 : 3018) 28.10.2023 10:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
Denis Katić, D
| | |
5 28 Obrtnik Og Rakovica Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3403 : 3264) 22.10.2023 17:00 Tomislav Grdić, A
Haris Ligata, B
| | |
3 11 Policajac Og Poštar Og Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3263 : 3268) 21.10.2023 17:00 Antonio Sušanj, A
Valentina Stipetić, C
| | |
2 6 Poštar Og Kamačnik Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3295 : 3190) 15.10.2023 10:00 Antonio Sušanj, A
Milan Neralić, A
| | |
2 7 Klek Ravnogorac Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3251 : 3228) 14.10.2023 17:00 Milan Neralić, A
Barbara Žilić, B
| | |
2 10 ŽKK Ogulin ŽKK Plitvice Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3138 : 3253) 14.10.2023 10:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
3 17 Obrtnik Og Velebit II Klek
1-4
1.5 : 6.5 (3286 : 3339) 01.10.2023 17:00 Dragan Ćuk, B
Milan Neralić, A
| | |
1 2 Policajac Og Dubovac Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3192 : 3090) 30.09.2023 17:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, B
| | |
1 1 ŽKK Ogulin Donat Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3085 : 2950) 30.09.2023 10:00 Milan Neralić, A
Valentina Stipetić, C
| | |
1 6 Obrtnik Og Ričina Klek
1-4
6.5 : 1.5 (3382 : 3209) 17.09.2023 17:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

2. Hrvatska kuglačka liga jug - žene 2023./2024. (Prosjek lige: 514.29 )

ŽKK Ogulin 9 512.39 524.65 513.61 518.52 ŽKK Plitvice 3253 542.17 Ana Rapo 592

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2023./2024. (Prosjek lige: 541.44 )

Obrtnik Og 11 555.41 557.98 555.62 556.70 Mostanje 1949 3567 594.50 Nikola Kelečić 641

3. Hrvatska kuglačka liga zapad 2023./2024. (Prosjek lige: 532.20 )

Poštar Og 9 544.02 544.80 544.10 544.41 Ravnogorac 3376 562.67 Dubravko Mesić 633
Policajac Og 9 536.85 542.70 537.44 539.78 Klek 3339 556.50 Rolando Graovac 591
Klek 9 531.57 540.26 532.44 535.92 Policajac Vr 3291 548.50 Branislav Vučković 588

4. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac 2023./2024. (Prosjek lige: 517.27 )

Euphoria 6 528.44 540.89 530.22 534.67 Korana III 3359 559.83 Ivan Obajdin 606

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2022./2023. (Prosjek lige: 549.63 )

ŽKK Ogulin 9 552.17 540.41 550.99 546.29 Rijeka 3442 573.67 Matea Juričić 641

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2022./2023. (Prosjek lige: 543.31 )

Klek 11 552.48 537.45 551.23 544.97 Velebit II 3439 573.17 Marinko Magdić 646
Obrtnik Og 11 548.85 557.23 549.55 553.04 Mostanje 1949 3483 580.50 Luka Požega 618
Policajac Og 10 548.58 536.00 547.44 542.29 Skrad 3468 578.00 Leopold Jurković 609

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2022./2023. (Prosjek lige: 523.82 )

Poštar Og 11 528.20 533.00 528.60 530.60 Gacka 3332 555.33 Tomislav Vuković 584
Euphoria 10 521.97 524.78 522.22 523.38 Visočica 3292 548.67 Goran Tomljanović 596
Željezničar-Branitelj 10 522.12 516.20 521.58 519.16 Vatrogasac 3242 540.33 Marijan Marić 602

1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2021./2022. (Prosjek lige: 549.75 )

Klek 9 572.67 546.93 570.09 559.80 Velebit 3585 597.50 Krsto Lulić 639

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2021./2022. (Prosjek lige: 534.51 )

Policajac Og 11 554.50 557.91 554.78 556.20 Željezničar Ka 3427 571.17 Željko Rapaić 617
Obrtnik Og 11 553.76 563.35 554.56 558.55 Karlobag 3518 586.33 Davor Celinšćak 619

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 510.88 )

ŽKK Ogulin 9 523.09 545.35 525.32 534.22 Karlovac 3285 547.50 Jadranka Meglajec 614

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2021./2022. (Prosjek lige: 524.81 )

Poštar Og 9 540.89 544.43 541.24 542.66 Visočica 3392 565.33 Petar Grašić 603
Željezničar-Branitelj 9 536.46 533.17 536.13 534.81 Dubovac 3311 551.83 Dubravko Mesić 630
Euphoria 9 534.19 546.43 535.41 540.31 Visočica 3354 559.00 Krešimir Mesić 616

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 539.67 )

ŽKK Ogulin 9 561.17 545.44 559.59 553.31 Admiral 3531 588.50 Amela Nicol Imširović 631

1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2020./2021. (Prosjek lige: 547.18 )

Klek 3 569.17 552.00 564.88 560.58 Goranka 3486 581.00 Robert Skok 628

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2020./2021. (Prosjek lige: 539.12 )

Obrtnik Og 3 564.89 561.61 564.07 563.25 Policajac Og 3410 568.33 Božo Pavlaković 598
Policajac Og 4 555.17 556.38 555.41 555.77 Rakovica 3359 559.83 Zdravko Cegur 621

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2020./2021. (Prosjek lige: 521.07 )

Poštar Og 3 539.11 554.22 542.89 546.67 Dubovac 3252 542.00 Marijan Mlađan 611
Euphoria 4 541.50 534.58 540.12 538.04 Korana II 3403 567.17 Goran Živčić 612
Željezničar-Branitelj 4 530.46 530.04 530.38 530.25 Poštar Og 3255 542.50 Joško Matijašić 610

1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 555.16 )

Klek 9 572.76 569.70 572.45 571.23 MKK Rijeka 3530 588.33 Nadir Ravnić 628

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2019./2020. (Prosjek lige: 540.31 )

Policajac Og 11 550.44 558.35 551.10 554.39 Mostanje 1949 3364 560.67 Tihomir Bratić 626

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 508.51 )

ŽKK Ogulin 7 521.57 544.34 524.42 532.82 ŽKK Kupa 3249 541.50 Tea Miljković 631

3. Hrvatska kuglačka liga zapad Karlovac-Lika 2019./2020. (Prosjek lige: 527.35 )

Željezničar-Branitelj 9 544.50 527.33 542.78 535.92 Poštar Og 3465 577.50 Nikola Neralić 598
Poštar Og 9 541.69 548.87 542.40 545.28 Obrtnik Og 3467 577.83 Marinko Magdić 605
Obrtnik Og 9 536.69 570.28 540.04 553.48 Korana II 3341 556.83 Goran Živčić 606
Euphoria 9 531.78 535.41 532.14 533.59 Korana II 3322 553.67 Darko Špoljarić 608
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više