Pregled svih kuglana


Kuglana:Klek
Broj staza:4
Adresa:Žegar VI/3
Grad:Ogulin
Županija:Karlovačka
Regija:Zapad
Og

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:11.09.2023
Datum pregleda:12.09.2020
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer KSA 10 9/19
Segmenti:Vollmer 10/45
Čunjevi:Tornado Plus
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:Sportska zajednica grada Ogulina
Kontakt osoba:Mario Pavić
Kontakt broj:091 152 25 84
Kontakt e-mail:szgo@szgo.hr
ŽENE
Pojedinačno Ines Maričić 659 16.11.2015
Ekipno KK Admiral 3531 21.11.2020

MUŠKARCI
Pojedinačno Ivica Bertović 673 12.12.2009
Ekipno KK Zadar 3767 08.11.2008
9 45 Klek Kupa Klek
1-4
15.05.2021 18:00 | | |
8 40 Euphoria Željezničar-Branitelj Klek
1-4
16.05.2021 10:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, C
| | |
8 44 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
16.05.2021 17:00 Dragan Ćuk, B
Zlatan Mazor, C
| | |
10 47 Klek Crikvenica Klek
1-4
22.05.2021 17:00 | | |
9 42 Poštar Og Euphoria Klek
1-4
23.05.2021 10:00 | | |
9 41 Željezničar-Branitelj Visočica Klek
1-4
23.05.2021 14:00 | | |
9 49 Policajac Og Uljanik Klek
1-4
23.05.2021 18:00 | | |
10 60 Policajac Og Velebit II Klek
1-4
29.05.2021 13:00 | | |
12 58 Klek Istra Klek
1-4
05.06.2021 17:00 | | |
11 66 Obrtnik Og Karlobag Klek
1-4
06.06.2021 18:00 | | |
14 69 Klek Bojovnik Trilj Klek
1-4
19.06.2021 17:00 | | |
16 80 Klek MKK Rijeka Klek
1-4
03.07.2021 17:00 | | |
17 81 Klek Plitvice Klek
1-4
10.07.2021 17:00 | | |
17 81 ŽKK Ogulin Siscia Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3285 : 3316) 10.04.2021 11:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
16 80 ŽKK Ogulin Rijeka Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3319 : 3300) 27.03.2021 11:00 Tomislav Grdić, A
Milan Neralić, B
| | |
14 69 ŽKK Ogulin Zagreb Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3291 : 3353) 13.03.2021 11:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
12 58 ŽKK Ogulin ŽKK Istra Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3271 : 3500) 20.02.2021 11:00 Božo Pavlaković, A
Josip Sušanj, A
| | |
10 47 ŽKK Ogulin ŽKK Split Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3318 : 3375) 06.02.2021 11:00 Antonio Sušanj, A
Božo Pavlaković, A
| | |
6 27 ŽKK Ogulin Podravka Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3278 : 3255) 28.11.2020 11:00 Božo Pavlaković, A
Milan Neralić, B
| | |
7 31 Euphoria Visočica Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3299 : 3210) 22.11.2020 18:00 Branko Stipetić, A
Haris Ligata, C
| | |
7 32 Željezničar-Branitelj Mantinela I Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3137 : 3211) 22.11.2020 14:00 Milan Neralić, B
Tomislav Stipetić, C
| | |
7 33 Poštar Og Korana III Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3403 : 3243) 22.11.2020 10:00 Marija Neralić, B
Zlatan Mazor, C
| | |
7 38 Policajac Og Rakovica Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3419 : 3359) 21.11.2020 17:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, C
| | |
9 45 ŽKK Ogulin Admiral Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3160 : 3531) 21.11.2020 11:00 Josip Sušanj, A
Dragan Ćuk, B
| | |
6 33 Obrtnik Og Vatrogasac Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3345 : 3363) 15.11.2020 17:00 Branko Stipetić, A
Barbara Žilić, C
| | |
6 27 Klek Goranka Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3303 : 3486) 14.11.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Dražen Poljak, B
| | |
5 23 Željezničar-Branitelj Gacka Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3214 : 3254) 08.11.2020 14:00 Milan Neralić, B
Marin Stipetić, C
| | |
5 24 Poštar Og Dubovac Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3270 : 3252) 08.11.2020 10:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, A
| | |
5 27 Policajac Og Karlobag Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3315 : 3333) 07.11.2020 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, C
| | |
5 22 Euphoria Korana III Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3099 : 3130) 07.11.2020 13:00 Božo Pavlaković, A
Valentina Stipetić, D
| | |
3 13 Euphoria Dubovac Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3193 : 3253) 31.10.2020 13:00 Antonio Sušanj, A
Valentina Stipetić, D
| | |
4 22 Obrtnik Og Policajac Og Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3294 : 3410) 25.10.2020 17:00 Dragan Ćuk, B
Branko Stipetić, A
| | |
4 18 Klek Korana Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3285 : 3436) 24.10.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Josip Sušanj, A
| | |
3 14 Željezničar-Branitelj Mantinela II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3126 : 3011) 18.10.2020 14:00 Božo Pavlaković, A
Zlatan Mazor, C
| | |
3 15 Poštar Og Korana II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3303 : 3209) 18.10.2020 10:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, C
| | |
3 16 Policajac Og Željezničar Ka Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3332 : 3321) 17.10.2020 17:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, D
| | |
2 11 Obrtnik Og Rakovica Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3470 : 3395) 11.10.2020 17:00 Milan Neralić, B
Barbara Žilić, C
| | |
2 9 Klek MKK Mlaka Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3348 : 3323) 10.10.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Marija Neralić, B
| | |
4 18 ŽKK Ogulin ŽKK Osijek '97 Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3292 : 3222) 10.10.2020 11:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
1 5 Željezničar-Branitelj Poštar Og Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3244 : 3255) 04.10.2020 14:00 Tomislav Grdić, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
1 5 Policajac Og Stara Hiža Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3287 : 3311) 03.10.2020 17:00 Tomislav Grdić, A
Branko Stipetić, A
| | |
1 4 Euphoria Korana II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3239 : 3403) 03.10.2020 13:00 Božo Pavlaković, A
Valentina Stipetić, D
| | |
2 9 ŽKK Ogulin Mlaka Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3240 : 3451) 19.09.2020 11:00 Tomislav Grdić, A
Božo Pavlaković, A
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. B Hrvatska kuglačka liga jug 2019./2020. (Prosjek lige: 555.16 )

Klek 9 572.76 569.70 572.45 571.23 MKK Rijeka 3530 588.33 Nadir Ravnić 628

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2019./2020. (Prosjek lige: 540.31 )

Policajac Og 11 550.44 558.35 551.10 554.39 Mostanje 1949 3364 560.67 Tihomir Bratić 626

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 508.51 )

ŽKK Ogulin 7 521.57 544.34 524.42 532.82 ŽKK Kupa 3249 541.50 Tea Miljković 631

3. Hrvatska kuglačka liga zapad Karlovac-Lika 2019./2020. (Prosjek lige: 527.35 )

Željezničar-Branitelj 9 544.50 527.33 542.78 535.92 Poštar Og 3465 577.50 Nikola Neralić 598
Poštar Og 9 541.69 548.87 542.40 545.28 Obrtnik Og 3467 577.83 Marinko Magdić 605
Obrtnik Og 9 536.69 570.28 540.04 553.48 Korana II 3341 556.83 Goran Živčić 606
Euphoria 9 531.78 535.41 532.14 533.59 Korana II 3322 553.67 Darko Špoljarić 608
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više