Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Osijek


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Vodovod GV
Vukovar
3 3 0 0 6 18.0 6.0
2. Tramvaj
Osijek
3 2 1 0 5 18.0 6.0
3. Zara-Auto Matrix
Osijek
2 2 0 0 4 11.0 5.0
4. HT
Osijek
3 1 2 0 4 15.0 9.0
5. HVIDR-a
Virovitica
3 2 0 1 4 11.0 13.0
6. Beli Manastir
Beli Manastir
3 1 0 2 2 11.0 13.0
7. Našice
Našice
3 1 0 2 2 10.0 14.0
8. Donji Miholjac
Donji Miholjac
3 0 1 2 1 8.0 16.0
9. Pitomača
Pitomača
2 0 0 2 0 4.0 12.0
10. Darda
Darda
3 0 0 3 0 6.0 18.0
11. Orahovica (-2)
Orahovica
0 0 0 0 -2 0.0 0.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 HT HVIDR-a Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3115 : 3003) 03.10.2020 13:00 Miroslav Liović, A
Jasmin Tatar, C
| | |
1 2 Tramvaj Pitomača Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3064 : 3006) 02.10.2020 19:00 Mario Mušanić, A
Marina Matković, B
| | |
1 4 Našice Vodovod GV Sportski centar
1-4
2.0 : 6.0 (3142 : 3278) 04.10.2020 15:00 Miroslav Liović, A
Davor Rončević, D
| | |
1 5 Beli Manastir Darda Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3220 : 3109) 04.10.2020 16:00 Goran Mlinarec, A
Zoran Lovrenčić, D
| | |
2 6 HVIDR-a Darda ŠD TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2962 : 2929) 10.10.2020 14:00 Ivan Lukačić, B
| | |
2 7 Vodovod GV Beli Manastir Borovo naselje
1-4
6.0 : 2.0 (3174 : 2943) 09.10.2020 18:00 Srećko Vuka, A
| | |
2 8 Zara-Auto Matrix Našice Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3068 : 2982) 09.10.2020 19:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
2 10 HT Donji Miholjac Željezničar
1-4
4.0 : 4.0 (3295 : 3122) 10.10.2020 12:00 Jasmin Tatar, C
Tomislav Vidaković, B
| | |
3 11 HVIDR-a Donji Miholjac ŠD TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2992 : 2959) 18.10.2020 10:00 Ivan Lukačić, B
| | |
3 12 Tramvaj HT Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3021 : 3067) 16.10.2020 19:00 Tomislav Vidaković, B
Jasmin Tatar, C
| | |
3 13 Našice Pitomača Sportski centar
1-4
5.0 : 3.0 (3252 : 3184) 18.10.2020 17:00 Srećko Vuka, A
Igor Šarkezi, D
| | |
3 14 Beli Manastir Zara-Auto Matrix Belišće
1-4
2.0 : 6.0 (3193 : 3324) 18.10.2020 16:00 Goran Mlinarec, A
Zoran Lovrenčić, D
| | |
3 15 Darda Vodovod GV Željezničar
1-4
2.0 : 6.0 (3077 : 3173) 17.10.2020 17:00 Jasmin Tatar, C
Zoran Lovrenčić, D
| | |
4 16 HVIDR-a Vodovod GV ŠD TVIN
1-4
24.10.2020 14:00 Ivan Lukačić, B
| | |
4 17 Zara-Auto Matrix Darda Pampas
1-6
23.10.2020 19:00 Mario Mušanić, A
Dario Radoš, C
| | |
4 18 Pitomača Beli Manastir Pitomača
1-4
24.10.2020 16:00 Zlatko Rakijašić, B
Joso Josić, C
| | |
4 20 Tramvaj Donji Miholjac Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3217 : 3050) 21.10.2020 18:00 Mario Liović, A
Marina Matković, B
| | |
5 21 Tramvaj HVIDR-a Pampas
1-6
06.11.2020 19:00 | | |
5 23 Našice HT Sportski centar
1-4
08.11.2020 17:00 | | |
5 24 Darda Pitomača Željezničar
1-4
07.11.2020 17:00 | | |
5 25 Vodovod GV Zara-Auto Matrix Borovo naselje
1-4
06.11.2020 18:00 | | |
6 26 HVIDR-a Zara-Auto Matrix ŠD TVIN
1-4
14.11.2020 14:00 | | |
6 27 Pitomača Vodovod GV Pitomača
1-4
14.11.2020 16:00 | | |
6 28 HT Beli Manastir Željezničar
1-4
14.11.2020 12:00 | | |
6 29 Našice Donji Miholjac Sportski centar
1-4
15.11.2020 17:00 | | |
7 32 Našice Tramvaj Sportski centar
1-4
22.11.2020 17:00 | | |
7 33 Beli Manastir Donji Miholjac Belišće
1-4
22.11.2020 16:00 | | |
7 34 Darda HT Željezničar
1-4
21.11.2020 17:00 | | |
7 35 Zara-Auto Matrix Pitomača Pampas
1-6
20.11.2020 19:00 | | |
8 36 HVIDR-a Pitomača ŠD TVIN
1-4
28.11.2020 14:00 | | |
8 37 HT Vodovod GV Željezničar
1-4
28.11.2020 12:00 | | |
8 38 Darda Donji Miholjac Željezničar
1-4
29.11.2020 10:00 | | |
8 39 Tramvaj Beli Manastir Pampas
1-6
27.11.2020 19:00 | | |
9 41 Našice HVIDR-a Sportski centar
1-4
06.12.2020 17:00 | | |
9 43 Darda Tramvaj Željezničar
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
9 44 Vodovod GV Donji Miholjac Borovo naselje
1-4
04.12.2020 18:00 | | |
9 45 Zara-Auto Matrix HT Pampas
1-6
04.12.2020 19:00 | | |
10 46 HT Pitomača Željezničar
1-4
12.12.2020 12:00 | | |
10 47 Zara-Auto Matrix Donji Miholjac Pampas
1-6
09.12.2020 20:00 | | |
10 48 Tramvaj Vodovod GV Pampas
1-6
11.12.2020 19:00 | | |
10 50 Našice Beli Manastir Sportski centar
1-4
13.12.2020 17:00 | | |
11 51 Beli Manastir HVIDR-a Belišće
1-4
20.12.2020 16:00 | | |
11 52 Darda Našice Željezničar
1-4
19.12.2020 17:00 | | |
11 54 Zara-Auto Matrix Tramvaj Pampas
1-6
18.12.2020 19:00 | | |
11 55 Pitomača Donji Miholjac Pitomača
1-4
19.12.2020 18:00 | | |
12 56 HVIDR-a HT ŠD TVIN
1-4
16.01.2021 14:00 | | |
12 57 Pitomača Tramvaj Pitomača
1-4
16.01.2021 16:00 | | |
12 59 Vodovod GV Našice Borovo naselje
1-4
15.01.2021 18:00 | | |
12 60 Darda Beli Manastir Željezničar
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
13 61 Darda HVIDR-a Željezničar
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
13 62 Beli Manastir Vodovod GV Belišće
1-4
24.01.2021 16:00 | | |
13 63 Našice Zara-Auto Matrix Sportski centar
1-4
24.01.2021 17:00 | | |
13 65 Donji Miholjac HT Stadion
1-4
22.01.2021 18:00 | | |
14 66 Donji Miholjac HVIDR-a Stadion
1-4
29.01.2021 18:00 | | |
14 67 HT Tramvaj Željezničar
1-4
30.01.2021 12:00 | | |
14 68 Pitomača Našice Pitomača
1-4
30.01.2021 16:00 | | |
14 69 Zara-Auto Matrix Beli Manastir Pampas
1-6
29.01.2021 19:00 | | |
14 70 Vodovod GV Darda Borovo naselje
1-4
29.01.2021 18:00 | | |
15 71 Vodovod GV HVIDR-a Borovo naselje
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
15 72 Darda Zara-Auto Matrix Željezničar
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
15 73 Beli Manastir Pitomača Belišće
1-4
07.02.2021 16:00 | | |
15 75 Donji Miholjac Tramvaj Stadion
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
16 76 HVIDR-a Tramvaj ŠD TVIN
1-4
13.02.2021 14:00 | | |
16 78 HT Našice Željezničar
1-4
13.02.2021 12:00 | | |
16 79 Pitomača Darda Pitomača
1-4
13.02.2021 16:00 | | |
16 80 Zara-Auto Matrix Vodovod GV Pampas
1-6
12.02.2021 19:00 | | |
17 81 Zara-Auto Matrix HVIDR-a Pampas
1-6
19.02.2021 19:00 | | |
17 82 Vodovod GV Pitomača Borovo naselje
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
17 83 Beli Manastir HT Belišće
1-4
21.02.2021 16:00 | | |
17 84 Donji Miholjac Našice Stadion
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
18 87 Tramvaj Našice Pampas
1-6
26.02.2021 19:00 | | |
18 88 Donji Miholjac Beli Manastir Stadion
1-4
26.02.2021 18:00 | | |
18 89 HT Darda Željezničar
1-4
27.02.2021 12:00 | | |
18 90 Pitomača Zara-Auto Matrix Pitomača
1-4
27.02.2021 16:00 | | |
19 91 Pitomača HVIDR-a Pitomača
1-4
06.03.2021 16:00 | | |
19 92 Vodovod GV HT Borovo naselje
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
19 93 Donji Miholjac Darda Stadion
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
19 94 Beli Manastir Tramvaj Belišće
1-4
07.03.2021 16:00 | | |
20 96 HVIDR-a Našice ŠD TVIN
1-4
13.03.2021 14:00 | | |
20 98 Tramvaj Darda Pampas
1-6
12.03.2021 19:00 | | |
20 99 Donji Miholjac Vodovod GV Stadion
1-4
12.03.2021 18:00 | | |
20 100 HT Zara-Auto Matrix Željezničar
1-4
13.03.2021 12:00 | | |
21 101 Pitomača HT Pitomača
1-4
20.03.2021 16:00 | | |
21 102 Donji Miholjac Zara-Auto Matrix Stadion
1-4
19.03.2021 18:00 | | |
21 103 Vodovod GV Tramvaj Borovo naselje
1-4
19.03.2021 18:00 | | |
21 105 Beli Manastir Našice Belišće
1-4
21.03.2021 16:00 | | |
22 106 HVIDR-a Beli Manastir ŠD TVIN
1-4
27.03.2021 14:00 | | |
22 107 Našice Darda Sportski centar
1-4
28.03.2021 17:00 | | |
22 109 Tramvaj Zara-Auto Matrix Pampas
1-6
26.03.2021 19:00 | | |
22 110 Donji Miholjac Pitomača Stadion
1-4
26.03.2021 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dejan Steiner
Zara-Auto Matrix
1.0
614
498.00
1112.00
556.00
2. Branko Lišnić
Zara-Auto Matrix
1.0
571
535.00
1106.00
553.00
3. Daniel Peter
Beli Manastir
1.0
555
550.50
1105.50
552.75
4. Ivan Vučković
Vodovod GV
2.0
1117
536.00
1653.00
551.00
5. Željko Kovač
Pitomača
2.0
1098
0.00
1098.00
549.00
6. Igor Stazić
HT
1.0
509
586.00
1095.00
547.50
7. Marijan Šabalić
HT
1.0
545
545.00
1090.00
545.00
8. Darko Androš
Našice
1.0
527
562.00
1089.00
544.50
9. Franjo Fedor
Našice
1.0
529
557.00
1086.00
543.00
10. Đuro Gregurević
Vodovod GV
2.0
1089
538.00
1627.00
542.33
11. Zdenko Pavlic
Beli Manastir
1.0
528
554.00
1082.00
541.00
12. Danijel Migač
Pitomača
2.0
1081
0.00
1081.00
540.50
13. Ivica Prpić
HT
1.0
502
567.00
1069.00
534.50
14. Anto Ivančić
Vodovod GV
2.0
1114
482.00
1596.00
532.00
15. Jozo Đurinski
Našice
0.5
240
558.00
798.00
532.00
16. Vlado Markulić
Našice
1.0
528
535.29
1063.29
531.65
17. Stevan Kaman
Vodovod GV
2.0
1052
539.00
1591.00
530.33
18. Dražen Ćosić
Donji Miholjac
2.0
1060
0.00
1060.00
530.00
19. Fran Popović
Darda
2.0
1042
546.00
1588.00
529.33
20. Mirko Maroslavac
Donji Miholjac
2.0
1058
0.00
1058.00
529.00
21. Ivan Kljajić
Vodovod GV
2.0
1040
545.00
1585.00
528.33
22. Krešimir Bosak
Zara-Auto Matrix
1.0
550
506.00
1056.00
528.00
23. Franjo Barišić
HT
1.0
550
504.50
1054.50
527.25
24. Josip Kovačić
Pitomača
2.0
1049
0.00
1049.00
524.50
25. Dušan Poljak
Donji Miholjac
2.0
1047
0.00
1047.00
523.50
26. Zdravko Terzić
Zara-Auto Matrix
1.0
534
513.00
1047.00
523.50
27. Zoran Prodanović
Zara-Auto Matrix
1.0
540
507.00
1047.00
523.50
28. Dario Đumić
Vodovod GV
1.5
773
534.00
1307.00
522.80
29. Marijan Salajić
HVIDR-a
1.0
562
481.50
1043.50
521.75
30. Zoltan Laczo
Beli Manastir
0.5
237
544.00
781.00
520.67
31. Miroslav Drvoderić
Beli Manastir
1.0
529
508.00
1037.00
518.50
32. Stjepan Butko
Donji Miholjac
2.0
1035
0.00
1035.00
517.50
33. Vido Vukić
HVIDR-a
1.0
532
496.00
1028.00
514.00
34. Slavko Gašić
Darda
2.0
1010
527.00
1537.00
512.33
35. Ivica Vrebac
Zara-Auto Matrix
1.0
515
509.00
1024.00
512.00
36. Milan Đuradin
HVIDR-a
0.3
189
480.00
669.00
510.69
37. Vlado Matija
Darda
2.0
1027
503.00
1530.00
510.00
38. Stipan Gojević-Zrnić
HVIDR-a
1.0
500
518.00
1018.00
509.00
39. Zvonimir Satler
Našice
1.0
471
543.50
1014.50
507.25
40. Ivan Tudić
Pitomača
2.0
1013
0.00
1013.00
506.50
41. Zdravko Bestvina
HT
1.0
496
509.00
1005.00
502.50
42. Zdravko Bakša
Darda
1.5
753
0.00
753.00
502.00
43. Marko Pritišanac
Našice
1.0
454
540.00
994.00
497.00
44. Đuro Tot
Pitomača
1.5
741
0.00
741.00
494.00
45. Žarko Klaić
Pitomača
2.0
985
0.00
985.00
492.50
46. Mirela König
Beli Manastir
0.5
223
510.50
733.50
489.00
47. Josip Maganić
HT
1.0
465
507.00
972.00
486.00
48. Vlado Muhvić
Darda
1.5
728
0.00
728.00
485.33
49. Josip Asić
HVIDR-a
0.5
240
483.00
723.00
482.00
50. Matija Butko
Donji Miholjac
1.0
480
0.00
480.00
480.00
51. Mile Bićanić
HVIDR-a
0.5
237
479.00
716.00
477.33
52. Ilija Gašić
Darda
2.0
938
491.00
1429.00
476.33
53. Krunoslav Brkić
Donji Miholjac
1.5
707
0.00
707.00
471.33
54. Pavo Viljevac
HVIDR-a
1.0
470
0.00
470.00
470.00
55. Stanko Martinović
Našice
0.5
233
0.00
233.00
466.00
56. Pavle Peter
Beli Manastir
1.0
458
0.00
458.00
458.00
57. Nenad Šimara
Donji Miholjac
1.0
452
0.00
452.00
452.00
58. Borislav Vinojčić
Beli Manastir
0.5
216
0.00
216.00
432.00
59. Ivan Bardič
HVIDR-a
0.7
273
0.00
273.00
395.65
60. Zoltan Pinkert
Beli Manastir
0.5
197
0.00
197.00
394.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dejan Steiner
Zara-Auto Matrix
1.00
614.00
614.00
1.00
498.00
498.00
2.00
1112.00
556.00
2. Branko Lišnić
Zara-Auto Matrix
1.00
571.00
571.00
1.00
535.00
535.00
2.00
1106.00
553.00
3. Marijan Salajić
HVIDR-a
1.00
562.00
562.00
2.00
963.00
481.50
3.00
1525.00
508.33
4. Ivan Vučković
Vodovod GV
2.00
1117.00
558.50
1.00
536.00
536.00
3.00
1653.00
551.00
5. Anto Ivančić
Vodovod GV
2.00
1114.00
557.00
1.00
482.00
482.00
3.00
1596.00
532.00
6. Daniel Peter
Beli Manastir
1.00
555.00
555.00
2.00
1101.00
550.50
3.00
1656.00
552.00
7. Krešimir Bosak
Zara-Auto Matrix
1.00
550.00
550.00
1.00
506.00
506.00
2.00
1056.00
528.00
8. Franjo Barišić
HT
1.00
550.00
550.00
2.00
1009.00
504.50
3.00
1559.00
519.67
9. Željko Kovač
Pitomača
2.00
1098.00
549.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1098.00
549.00
10. Marijan Šabalić
HT
1.00
545.00
545.00
2.00
1090.00
545.00
3.00
1635.00
545.00
11. Đuro Gregurević
Vodovod GV
2.00
1089.00
544.50
1.00
538.00
538.00
3.00
1627.00
542.33
12. Danijel Migač
Pitomača
2.00
1081.00
540.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1081.00
540.50
13. Zoran Prodanović
Zara-Auto Matrix
1.00
540.00
540.00
1.00
507.00
507.00
2.00
1047.00
523.50
14. Zdravko Terzić
Zara-Auto Matrix
1.00
534.00
534.00
1.00
513.00
513.00
2.00
1047.00
523.50
15. Vido Vukić
HVIDR-a
1.00
532.00
532.00
2.00
992.00
496.00
3.00
1524.00
508.00
16. Dražen Ćosić
Donji Miholjac
2.00
1060.00
530.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1060.00
530.00
17. Franjo Fedor
Našice
1.00
529.00
529.00
1.00
557.00
557.00
2.00
1086.00
543.00
18. Mirko Maroslavac
Donji Miholjac
2.00
1058.00
529.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1058.00
529.00
19. Miroslav Drvoderić
Beli Manastir
1.00
529.00
529.00
2.00
1016.00
508.00
3.00
1545.00
515.00
20. Vlado Markulić
Našice
1.00
528.00
528.00
1.53
819.00
535.29
2.53
1347.00
532.41
21. Zdenko Pavlic
Beli Manastir
1.00
528.00
528.00
2.00
1108.00
554.00
3.00
1636.00
545.33
22. Darko Androš
Našice
1.00
527.00
527.00
2.00
1124.00
562.00
3.00
1651.00
550.33
23. Stevan Kaman
Vodovod GV
2.00
1052.00
526.00
1.00
539.00
539.00
3.00
1591.00
530.33
24. Josip Kovačić
Pitomača
2.00
1049.00
524.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1049.00
524.50
25. Dušan Poljak
Donji Miholjac
2.00
1047.00
523.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1047.00
523.50
26. Fran Popović
Darda
2.00
1042.00
521.00
1.00
546.00
546.00
3.00
1588.00
529.33
27. Ivan Kljajić
Vodovod GV
2.00
1040.00
520.00
1.00
545.00
545.00
3.00
1585.00
528.33
28. Stjepan Butko
Donji Miholjac
2.00
1035.00
517.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1035.00
517.50
29. Dario Đumić
Vodovod GV
1.50
773.00
515.33
1.00
534.00
534.00
2.50
1307.00
522.80
30. Ivica Vrebac
Zara-Auto Matrix
1.00
515.00
515.00
1.00
509.00
509.00
2.00
1024.00
512.00
31. Vlado Matija
Darda
2.00
1027.00
513.50
1.00
503.00
503.00
3.00
1530.00
510.00
32. Igor Stazić
HT
1.00
509.00
509.00
2.00
1172.00
586.00
3.00
1681.00
560.33
33. Ivan Tudić
Pitomača
2.00
1013.00
506.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1013.00
506.50
34. Slavko Gašić
Darda
2.00
1010.00
505.00
1.00
527.00
527.00
3.00
1537.00
512.33
35. Zdravko Bakša
Darda
1.50
753.00
502.00
0.00
0.00
NaN
1.50
753.00
502.00
36. Ivica Prpić
HT
1.00
502.00
502.00
2.00
1134.00
567.00
3.00
1636.00
545.33
37. Stipan Gojević-Zrnić
HVIDR-a
1.00
500.00
500.00
2.00
1036.00
518.00
3.00
1536.00
512.00
38. Zdravko Bestvina
HT
1.00
496.00
496.00
1.00
509.00
509.00
2.00
1005.00
502.50
39. Đuro Tot
Pitomača
1.50
741.00
494.00
0.00
0.00
NaN
1.50
741.00
494.00
40. Žarko Klaić
Pitomača
2.00
985.00
492.50
0.00
0.00
NaN
2.00
985.00
492.50
41. Vlado Muhvić
Darda
1.50
728.00
485.33
0.00
0.00
NaN
1.50
728.00
485.33
42. Josip Asić
HVIDR-a
0.50
240.00
480.00
2.00
966.00
483.00
2.50
1206.00
482.40
43. Matija Butko
Donji Miholjac
1.00
480.00
480.00
0.00
0.00
NaN
1.00
480.00
480.00
44. Jozo Đurinski
Našice
0.50
240.00
480.00
0.50
279.00
558.00
1.00
519.00
519.00
45. Zoltan Laczo
Beli Manastir
0.50
237.00
474.00
2.00
1088.00
544.00
2.50
1325.00
530.00
46. Mile Bićanić
HVIDR-a
0.50
237.00
474.00
1.00
479.00
479.00
1.50
716.00
477.33
47. Krunoslav Brkić
Donji Miholjac
1.50
707.00
471.33
0.00
0.00
NaN
1.50
707.00
471.33
48. Zvonimir Satler
Našice
1.00
471.00
471.00
2.00
1087.00
543.50
3.00
1558.00
519.33
49. Pavo Viljevac
HVIDR-a
1.00
470.00
470.00
0.00
0.00
NaN
1.00
470.00
470.00
50. Ilija Gašić
Darda
2.00
938.00
469.00
1.00
491.00
491.00
3.00
1429.00
476.33
51. Stanko Martinović
Našice
0.50
233.00
466.00
0.00
0.00
NaN
0.50
233.00
466.00
52. Josip Maganić
HT
1.00
465.00
465.00
2.00
1014.00
507.00
3.00
1479.00
493.00
53. Pavle Peter
Beli Manastir
1.00
458.00
458.00
0.00
0.00
NaN
1.00
458.00
458.00
54. Marko Pritišanac
Našice
1.00
454.00
454.00
1.00
540.00
540.00
2.00
994.00
497.00
55. Nenad Šimara
Donji Miholjac
1.00
452.00
452.00
0.00
0.00
NaN
1.00
452.00
452.00
56. Mirela König
Beli Manastir
0.50
223.00
446.00
2.00
1021.00
510.50
2.50
1244.00
497.60
57. Borislav Vinojčić
Beli Manastir
0.50
216.00
432.00
0.00
0.00
NaN
0.50
216.00
432.00
58. Ivan Bardič
HVIDR-a
0.69
273.00
395.65
0.00
0.00
NaN
0.69
273.00
395.65
59. Zoltan Pinkert
Beli Manastir
0.50
197.00
394.00
0.00
0.00
NaN
0.50
197.00
394.00

Milan Đuradin
HVIDR-a
0.31
189.00
609.68
1.00
480.00
480.00
1.31
669.00
510.69
Ivan Strmečki
Darda
0.93
520.00
559.14
0.00
0.00
NaN
0.93
520.00
559.14
Dragan Higl
Vodovod grada Vukovara
0.50
266.00
532.00
0.00
0.00
NaN
0.50
266.00
532.00
Branko Vukobratović
Donji Miholjac
0.50
242.00
484.00
0.00
0.00
NaN
0.50
242.00
484.00
Jadranko Hanak
Pitomača
0.50
223.00
446.00
0.00
0.00
NaN
0.50
223.00
446.00
Stipan Pervan
Darda
0.07
20.00
285.71
1.00
518.00
518.00
1.07
538.00
502.80

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Tramvaj
0.0
0
0
0
0
2.0
4181
1904
6085
507.08
82
2.0
4181
1904
6085
507.08
82
2. Orahovica
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
3. Zara-Auto Matrix
1.0
2241
1083
3324
554.00
25
1.0
2057
1011
3068
511.33
22
2.0
4298
2094
6392
532.67
47
4. Vodovod GV
2.0
4452
1999
6451
537.58
50
1.0
2144
1030
3174
529.00
39
3.0
6596
3029
9625
534.72
89
5. Pitomača
2.0
4222
1968
6190
515.83
88
0.0
0
0
0
0
2.0
4222
1968
6190
515.83
88
6. HT
1.0
2088
979
3067
511.17
46
2.0
4344
2066
6410
534.17
51
3.0
6432
3045
9477
526.50
97
7. Donji Miholjac
2.0
4164
1917
6081
506.75
84
0.0
0
0
0
0
2.0
4164
1917
6081
506.75
84
8. Darda
2.0
4194
1844
6038
503.17
106
1.0
2078
999
3077
512.83
29
3.0
6272
2843
9115
506.39
135
9. HVIDR-a
1.0
2092
911
3003
500.50
54
2.0
4125
1829
5954
496.17
85
3.0
6217
2740
8957
497.61
139
10. Našice
1.0
2042
940
2982
497.00
54
2.0
4377
2017
6394
532.83
90
3.0
6419
2957
9376
520.89
144
11. Beli Manastir
1.0
2016
927
2943
490.50
58
2.0
4308
2105
6413
534.42
66
3.0
6324
3032
9356
519.78
124
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više