Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. PKK Halo 192
Slavonski Brod
7 6 0 1 12 35.5 20.5
2. Sloga
Prekopakra
6 4 1 1 9 30.0 18.0
3. Regoč
Slavonski Brod
7 4 1 2 9 34.0 22.0
4. Obrtnik-BAM
Nova Gradiška
4 3 0 1 6 23.0 9.0
5. INA - Požega
Požega
6 2 2 2 6 22.0 26.0
6. Požega
Požega
7 3 0 4 6 24.0 32.0
7. Lokomotiva 1967
Slavonski Brod
7 3 0 4 6 23.0 33.0
8. PPK Kutjevo
Požega
6 2 0 4 4 21.0 27.0
9. HVIDR-a
Požega
5 1 0 4 2 17.0 23.0
10. Lipik 1974
Lipik
7 0 2 5 2 18.5 37.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 HVIDR-a PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2962 : 3029) 03.10.2020 13:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
1 2 INA - Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2882 : 2911) 04.10.2020 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
1 3 Regoč Požega SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3204 : 3199) 02.10.2020 18:00 Božidar Krajačić, A
Lovro Buzov, D
| | |
1 4 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (2999 : 3124) 02.10.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
1 5 Lokomotiva 1967 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3104 : 3045) 02.10.2020 18:00 Ivan Ćosić, A
| | |
2 6 PKK Halo 192 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3077 : 3134) 09.10.2020 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
2 7 PPK Kutjevo Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2912 : 2940) 11.10.2020 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
2 8 Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3035 : 2958) 09.10.2020 18:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
2 9 Sloga Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3088 : 3069) 09.10.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
2 10 HVIDR-a INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2961 : 2994) 10.10.2020 13:00 Stipo Andrijević, B
Mirjana Horvat, D
| | |
3 11 INA - Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2935 : 3023) 18.10.2020 18:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
3 12 Regoč HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3164 : 3018) 16.10.2020 18:00 Helena Marić, B
Ivan Keser, D
| | |
3 13 Lipik 1974 Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3110 : 3085) 16.10.2020 18:00 Tomislav Luksetić, A
Damir Rendić, C
| | |
3 14 Lokomotiva 1967 Požega SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3099 : 3167) 16.10.2020 18:00 Ivan Ćosić, A
| | |
3 15 Obrtnik-BAM PPK Kutjevo Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3105 : 3036) 18.10.2020 18:00 Mario Brađašević, B
Maja Biželj, B
| | |
4 16 PKK Halo 192 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3169 : 3000) 23.10.2020 18:00 Ivan Ćosić, A
| | |
4 17 Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2992 : 3035) 23.10.2020 18:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
4 18 Sloga Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3139 : 3108) 23.10.2020 18:00 Božidar Petrovečki, B
Damir Rendić, C
| | |
4 19 HVIDR-a Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3068 : 3000) 24.10.2020 13:00 Hrvoje Bakić, A
Franjo Soldo, A
| | |
4 20 INA - Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2994 : 2992) 25.10.2020 18:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
5 21 Regoč PKK Halo 192 SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3085 : 3215) 06.11.2020 18:00 Božidar Krajačić, A
Marko Liović, D
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
5 22 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3116 : 3101) 06.11.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
5 23 Lokomotiva 1967 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3086 : 3063) 06.11.2020 18:00 Helena Marić, B
| | |
5 24 Obrtnik-BAM Sloga Exit
1-4
ODGOĐENO 08.11.2020 18:00 Mario Brađašević, B
Maja Biželj, B
| | |
5 25 PPK Kutjevo Požega Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2964 : 3044) 08.11.2020 10:00 Robert Bakić, B
Ivan Burivoda, D
| | |
6 26 PKK Halo 192 Požega SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3171 : 3149) 13.11.2020 18:00 Helena Marić, B
| | |
6 27 Sloga PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3102 : 3120) 13.11.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
6 28 HVIDR-a Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
ODGOĐENO 14.11.2020 13:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
6 29 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2994 : 2918) 15.11.2020 18:00 Darko Zovko, C
Mario Trnokop, D
| | |
6 30 Regoč Lipik 1974 SRC Vijuš
1-4
5.0 : 3.0 (3267 : 3136) 13.11.2020 18:00 Dalija Šljivarić, D
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
7 31 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
3.5 : 4.5 (3167 : 3168) 20.11.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
7 32 Lokomotiva 1967 Regoč SRC Vijuš
5-8
0.0 : 8.0 (2936 : 3177) 20.11.2020 18:00 Helena Marić, B
| | |
7 33 Obrtnik-BAM INA - Požega Exit
1-4
ODGOĐENO 22.11.2020 18:00 Mario Brađašević, B
Zrinko Kapetanić, D
| | |
7 34 PPK Kutjevo HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
ODGOĐENO 22.11.2020 10:00 Robert Bakić, B
Antonio Kopić, D
| | |
7 35 Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3001 : 3029) 20.11.2020 18:00 Željko Lončar, A
Hrvoje Bakić, A
| | |
8 36 PKK Halo 192 Sloga SRC Vijuš
5-8
27.11.2020 18:00 Igor Krajnović, A
| | |
8 37 HVIDR-a Požega Gradska kuglana Pž
1-4
28.11.2020 13:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
8 38 INA - Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
29.11.2020 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
8 39 Regoč Obrtnik-BAM SRC Vijuš
1-4
27.11.2020 18:00 Krešimir Grčević, A
Marko Liović, D
| | |
8 40 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
27.11.2020 18:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
9 41 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
04.12.2020 18:00 | | |
9 42 Obrtnik-BAM Lipik 1974 Exit
1-4
06.12.2020 18:00 | | |
9 43 PPK Kutjevo Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
06.12.2020 10:00 | | |
9 44 Požega INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
04.12.2020 18:00 | | |
9 45 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
04.12.2020 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
10 46 PKK Halo 192 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
15.01.2021 18:00 | | |
10 47 Sloga INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
15.01.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
10 48 Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2021 18:00 | | |
10 49 PPK Kutjevo Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
17.01.2021 10:00 | | |
10 50 Obrtnik-BAM Lokomotiva 1967 Exit
1-4
17.01.2021 18:00 | | |
11 51 Obrtnik-BAM PKK Halo 192 Exit
1-4
24.01.2021 18:00 | | |
11 52 Lokomotiva 1967 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
22.01.2021 18:00 | | |
11 53 Lipik 1974 Požega Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2021 18:00 Tomislav Luksetić, A
Božidar Petrovečki, B
| | |
11 54 Regoč Sloga SRC Vijuš
1-4
22.01.2021 18:00 | | |
11 55 INA - Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
24.01.2021 18:00 | | |
12 56 PKK Halo 192 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
29.01.2021 18:00 | | |
12 57 HVIDR-a Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2021 13:00 | | |
12 58 Sloga Lipik 1974 Gradska kuglana Pa
1-4
29.01.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
12 59 Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2021 18:00 | | |
12 60 PPK Kutjevo Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
31.01.2021 10:00 | | |
13 61 PPK Kutjevo PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
07.02.2021 10:00 | | |
13 62 Obrtnik-BAM Požega Exit
1-4
07.02.2021 18:00 | | |
13 63 Lokomotiva 1967 Sloga SRC Vijuš
5-8
05.02.2021 18:00 | | |
13 64 Lipik 1974 HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
05.02.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
13 65 Regoč INA - Požega SRC Vijuš
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
14 66 PKK Halo 192 Regoč SRC Vijuš
5-8
12.02.2021 18:00 | | |
14 67 INA - Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
14.02.2021 18:00 | | |
14 68 HVIDR-a Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2021 13:00 | | |
14 69 Sloga Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 70 Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2021 18:00 | | |
15 71 Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
15 72 PPK Kutjevo Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
21.02.2021 10:00 | | |
15 73 Obrtnik-BAM HVIDR-a Exit
1-4
21.02.2021 18:00 | | |
15 74 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
19.02.2021 18:00 | | |
15 75 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
19.02.2021 18:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
16 76 PKK Halo 192 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
26.02.2021 18:00 | | |
16 77 Regoč Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
1-4
26.02.2021 18:00 | | |
16 78 INA - Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
28.02.2021 18:00 | | |
16 79 HVIDR-a PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2021 13:00 | | |
16 80 Sloga Požega Gradska kuglana Pa
1-4
26.02.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
17 81 Sloga PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
05.03.2021 18:00 Božidar Petrovečki, B
Damir Rendić, C
| | |
17 82 Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
17 83 PPK Kutjevo INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
07.03.2021 10:00 | | |
17 84 Obrtnik-BAM Regoč Exit
1-4
07.03.2021 18:00 | | |
17 85 Lokomotiva 1967 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
05.03.2021 18:00 | | |
18 86 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
12.03.2021 18:00 | | |
18 87 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
12.03.2021 18:00 Tomislav Luksetić, A
Damir Rendić, C
| | |
18 88 Regoč PPK Kutjevo SRC Vijuš
1-4
12.03.2021 18:00 | | |
18 89 INA - Požega Požega Gradska kuglana Pž
1-4
14.03.2021 18:00 | | |
18 90 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2021 13:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Mato Brekalo
PKK Halo 192
4.0
2220
533.00
2753.00
550.60
2. Ivan Nemec
Regoč
2.0
1074
570.00
1644.00
548.00
3. Ivan Burivoda
HVIDR-a
2.0
1106
532.00
1638.00
546.00
4. Domagoj Tušim
Lipik 1974
3.0
1616
550.00
2166.00
541.50
5. Ivan Montibeler
Regoč
3.0
1588
555.25
2143.25
535.81
6. Antun Gruić
Požega
4.0
2166
510.00
2676.00
535.20
7. Stjepan Marjanović
PPK Kutjevo
4.0
2148
526.50
2674.50
534.90
8. Tomislav Korov
PKK Halo 192
4.0
2121
533.00
2654.00
530.80
9. Petar Grivičić
Regoč
3.0
1563
541.75
2104.75
526.19
10. Valentin Pemper
INA - Požega
2.0
1072
506.25
1578.25
526.08
11. Tomislav Biželj
Obrtnik-BAM
3.0
1594
507.00
2101.00
525.25
12. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
4.0
2048
562.33
2610.33
522.07
13. Marko Vukoje
Regoč
2.0
1034
528.25
1562.25
520.75
14. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
3.0
1562
0.00
1562.00
520.67
15. Matej Zboril
Obrtnik-BAM
2.0
1045
515.00
1560.00
520.00
16. Slavko Marković
PKK Halo 192
4.0
2076
522.67
2598.67
519.73
17. Marko Marjanović
Požega
4.0
2087
509.33
2596.33
519.27
18. Dario Šubert
Lipik 1974
3.0
1565
511.75
2076.75
519.19
19. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
3.0
1545
529.00
2074.00
518.50
20. Milan Burivoda
HVIDR-a
2.0
1049
506.33
1555.33
518.44
21. Vitomir Juranović
Sloga
3.0
1529
537.67
2066.67
516.67
22. Darko Božić
Lokomotiva 1967
3.0
1528
536.25
2064.25
516.06
23. Dragan Blažević
Sloga
3.0
1524
540.00
2064.00
516.00
24. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
3.0
1553
510.00
2063.00
515.75
25. Marjan Grgić
Požega
3.5
1843
476.00
2319.00
515.33
26. Damir Lovrić
Obrtnik-BAM
3.0
1575
485.00
2060.00
515.00
27. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
4.0
2061
513.00
2574.00
514.80
28. Niko Matanović
INA - Požega
2.0
1047
493.00
1540.00
513.33
29. Tomislav Galović
Požega
4.0
2051
515.67
2566.67
513.33
30. Ilija Pemper
INA - Požega
1.0
549
476.50
1025.50
512.75
31. Ivan Zandona
Lipik 1974
2.0
1021
516.67
1537.67
512.56
32. Ilija St Turković
Sloga
2.0
1007
530.00
1537.00
512.33
33. Josip Dumančić
Sloga
3.0
1543
504.67
2047.67
511.92
34. Ivan Šimunović
Obrtnik-BAM
3.0
1493
551.00
2044.00
511.00
35. Radoslav Antunović
HVIDR-a
1.4
701
504.33
1205.33
510.73
36. Mirko Veselin
HVIDR-a
1.0
514
506.33
1020.33
510.17
37. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
3.0
1539
495.00
2034.00
508.50
38. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
2.0
1007
518.00
1525.00
508.33
39. Josip Mandić
Požega
3.0
1529
499.00
2028.00
507.00
40. Damir Grubišić
Regoč
2.0
997
512.00
1509.00
503.00
41. Nenad Vasić
INA - Požega
1.0
515
486.50
1001.50
500.75
42. Saša Poletto
Sloga
3.0
1483
516.50
1999.50
499.88
43. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
3.0
1486
512.50
1998.50
499.63
44. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
2.0
967
530.00
1497.00
499.00
45. Davor Schrotter
Lipik 1974
3.0
1490
503.50
1993.50
498.38
46. Ivan Hofman
Lipik 1974
3.0
1482
511.00
1993.00
498.25
47. Mirko Tušim
Lipik 1974
2.0
971
522.17
1493.17
497.72
48. Dejan Valčić
PKK Halo 192
4.0
1994
491.20
2485.20
497.04
49. Jurica Matijević
HVIDR-a
2.0
993
496.00
1489.00
496.33
50. Željko Jurić
PPK Kutjevo
4.0
1985
481.00
2466.00
493.20
51. Igor Krajnović
Regoč
3.0
1465
498.67
1963.67
490.92
52. Hrvoje Bakić
INA - Požega
2.0
995
476.67
1471.67
490.56
53. Andrija Malkoč
INA - Požega
1.0
489
0.00
489.00
489.00
54. Mario Svirac
Regoč
2.0
983
481.00
1464.00
488.00
55. Dražen Tadijanović
INA - Požega
2.0
941
520.67
1461.67
487.22
56. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
4.0
1972
463.50
2435.50
487.10
57. Ivica Mišić
Lokomotiva 1967
2.0
951
496.33
1447.33
482.44
58. Frano Marijanović
HVIDR-a
2.0
959
469.00
1428.00
476.00
59. Mato Matijević
HVIDR-a
1.6
759
0.00
759.00
462.80

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Mato Brekalo
PKK Halo 192
4.00
2220.00
555.00
3.00
1599.00
533.00
7.00
3819.00
545.57
2. Ivan Burivoda
HVIDR-a
2.00
1106.00
553.00
3.00
1596.00
532.00
5.00
2702.00
540.40
3. Ilija Pemper
INA - Požega
1.00
549.00
549.00
2.00
953.00
476.50
3.00
1502.00
500.67
4. Tomislav Gruić
Požega
2.00
1085.00
542.50
1.00
501.00
501.00
3.00
1586.00
528.67
5. Antun Gruić
Požega
4.00
2166.00
541.50
3.00
1530.00
510.00
7.00
3696.00
528.00
6. Domagoj Tušim
Lipik 1974
3.00
1616.00
538.67
4.00
2200.00
550.00
7.00
3816.00
545.14
7. Ivan Nemec
Regoč
2.00
1074.00
537.00
4.00
2280.00
570.00
6.00
3354.00
559.00
8. Stjepan Marjanović
PPK Kutjevo
4.00
2148.00
537.00
2.00
1053.00
526.50
6.00
3201.00
533.50
9. Valentin Pemper
INA - Požega
2.00
1072.00
536.00
4.00
2025.00
506.25
6.00
3097.00
516.17
10. Tomislav Biželj
Obrtnik-BAM
3.00
1594.00
531.33
1.00
507.00
507.00
4.00
2101.00
525.25
11. Tomislav Korov
PKK Halo 192
4.00
2121.00
530.25
3.00
1599.00
533.00
7.00
3720.00
531.43
12. Ivan Montibeler
Regoč
3.00
1588.00
529.33
4.00
2221.00
555.25
7.00
3809.00
544.14
13. Marjan Grgić
Požega
3.50
1843.00
526.57
1.50
714.00
476.00
5.00
2557.00
511.40
14. Damir Lovrić
Obrtnik-BAM
3.00
1575.00
525.00
1.00
485.00
485.00
4.00
2060.00
515.00
15. Milan Burivoda
HVIDR-a
2.00
1049.00
524.50
3.00
1519.00
506.33
5.00
2568.00
513.60
16. Niko Matanović
INA - Požega
2.00
1047.00
523.50
3.00
1479.00
493.00
5.00
2526.00
505.20
17. Matej Zboril
Obrtnik-BAM
2.00
1045.00
522.50
1.00
515.00
515.00
3.00
1560.00
520.00
18. Marko Marjanović
Požega
4.00
2087.00
521.75
3.00
1528.00
509.33
7.00
3615.00
516.43
19. Dario Šubert
Lipik 1974
3.00
1565.00
521.67
4.00
2047.00
511.75
7.00
3612.00
516.00
20. Petar Grivičić
Regoč
3.00
1563.00
521.00
4.00
2167.00
541.75
7.00
3730.00
532.86
21. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
3.00
1562.00
520.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1562.00
520.67
22. Slavko Marković
PKK Halo 192
4.00
2076.00
519.00
3.00
1568.00
522.67
7.00
3644.00
520.57
23. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
3.00
1553.00
517.67
3.00
1530.00
510.00
6.00
3083.00
513.83
24. Marko Vukoje
Regoč
2.00
1034.00
517.00
4.00
2113.00
528.25
6.00
3147.00
524.50
25. Radoslav Antunović
HVIDR-a
1.36
701.00
515.44
3.00
1513.00
504.33
4.36
2214.00
507.80
26. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
4.00
2061.00
515.25
2.00
1026.00
513.00
6.00
3087.00
514.50
27. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
3.00
1545.00
515.00
1.00
529.00
529.00
4.00
2074.00
518.50
28. Nenad Vasić
INA - Požega
1.00
515.00
515.00
4.00
1946.00
486.50
5.00
2461.00
492.20
29. Josip Dumančić
Sloga
3.00
1543.00
514.33
3.00
1514.00
504.67
6.00
3057.00
509.50
30. Mirko Veselin
HVIDR-a
1.00
514.00
514.00
3.00
1519.00
506.33
4.00
2033.00
508.25
31. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
3.00
1539.00
513.00
4.00
1980.00
495.00
7.00
3519.00
502.71
32. Tomislav Galović
Požega
4.00
2051.00
512.75
3.00
1547.00
515.67
7.00
3598.00
514.00
33. Miroslav Crnjac
Požega
2.50
1280.00
512.00
1.50
714.00
476.00
4.00
1994.00
498.50
34. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
4.00
2048.00
512.00
3.00
1687.00
562.33
7.00
3735.00
533.57
35. Goran Urh
PPK Kutjevo
2.00
1023.00
511.50
2.00
1005.00
502.50
4.00
2028.00
507.00
36. Ivan Zandona
Lipik 1974
2.00
1021.00
510.50
3.00
1550.00
516.67
5.00
2571.00
514.20
37. Vitomir Juranović
Sloga
3.00
1529.00
509.67
3.00
1613.00
537.67
6.00
3142.00
523.67
38. Josip Mandić
Požega
3.00
1529.00
509.67
3.00
1497.00
499.00
6.00
3026.00
504.33
39. Darko Božić
Lokomotiva 1967
3.00
1528.00
509.33
4.00
2145.00
536.25
7.00
3673.00
524.71
40. Dragan Blažević
Sloga
3.00
1524.00
508.00
3.00
1620.00
540.00
6.00
3144.00
524.00
41. Ilija St Turković
Sloga
2.00
1007.00
503.50
3.00
1590.00
530.00
5.00
2597.00
519.40
42. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
2.00
1007.00
503.50
1.00
518.00
518.00
3.00
1525.00
508.33
43. Zlatko Zarožinski
PKK Halo 192
2.50
1252.00
500.80
1.50
777.00
518.00
4.00
2029.00
507.25
44. Damir Grubišić
Regoč
2.00
997.00
498.50
2.50
1280.00
512.00
4.50
2277.00
506.00
45. Dejan Valčić
PKK Halo 192
4.00
1994.00
498.50
2.50
1228.00
491.20
6.50
3222.00
495.69
46. Ivan Šimunović
Obrtnik-BAM
3.00
1493.00
497.67
1.00
551.00
551.00
4.00
2044.00
511.00
47. Hrvoje Bakić
INA - Požega
2.00
995.00
497.50
3.00
1430.00
476.67
5.00
2425.00
485.00
48. Davor Schrotter
Lipik 1974
3.00
1490.00
496.67
4.00
2014.00
503.50
7.00
3504.00
500.57
49. Jurica Matijević
HVIDR-a
2.00
993.00
496.50
3.00
1488.00
496.00
5.00
2481.00
496.20
50. Željko Jurić
PPK Kutjevo
4.00
1985.00
496.25
2.00
962.00
481.00
6.00
2947.00
491.17
51. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
3.00
1486.00
495.33
4.00
2050.00
512.50
7.00
3536.00
505.14
52. Saša Poletto
Sloga
3.00
1483.00
494.33
2.00
1033.00
516.50
5.00
2516.00
503.20
53. Željko Pavković
Sloga
1.75
865.00
494.29
1.50
717.00
478.00
3.25
1582.00
486.77
54. Ivan Hofman
Lipik 1974
3.00
1482.00
494.00
3.00
1533.00
511.00
6.00
3015.00
502.50
55. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
4.00
1972.00
493.00
2.00
927.00
463.50
6.00
2899.00
483.17
56. Dražen Puljašević
PPK Kutjevo
2.25
1109.00
492.89
1.75
784.00
448.00
4.00
1893.00
473.25
57. Mario Svirac
Regoč
2.00
983.00
491.50
2.00
962.00
481.00
4.00
1945.00
486.25
58. Andrija Malkoč
INA - Požega
1.00
489.00
489.00
0.00
0.00
NaN
1.00
489.00
489.00
59. Igor Krajnović
Regoč
3.00
1465.00
488.33
3.00
1496.00
498.67
6.00
2961.00
493.50
60. Mirko Tušim
Lipik 1974
2.00
971.00
485.50
2.21
1154.00
522.17
4.21
2125.00
504.75
61. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
2.00
967.00
483.50
2.00
1060.00
530.00
4.00
2027.00
506.75
62. Mihael Rebrović
Lipik 1974
1.50
721.00
480.67
1.25
605.00
484.00
2.75
1326.00
482.18
63. Frano Marijanović
HVIDR-a
2.00
959.00
479.50
1.00
469.00
469.00
3.00
1428.00
476.00
64. Ivica Mišić
Lokomotiva 1967
2.00
951.00
475.50
3.00
1489.00
496.33
5.00
2440.00
488.00
65. Dražen Tadijanović
INA - Požega
2.00
941.00
470.50
3.00
1562.00
520.67
5.00
2503.00
500.60
66. Mato Matijević
HVIDR-a
1.64
759.00
462.80
0.00
0.00
NaN
1.64
759.00
462.80

Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
0.75
420.00
560.00
0.25
119.00
476.00
1.00
539.00
539.00
Dalibor Martinović
Regoč
1.00
534.00
534.00
0.50
201.00
402.00
1.50
735.00
490.00
Željko Bošnjak
Požega
1.00
518.00
518.00
2.00
997.00
498.50
3.00
1515.00
505.00
Hrvoje Ćosić
Lokomotiva 1967
1.00
506.00
506.00
1.00
454.00
454.00
2.00
960.00
480.00
Đorđe Mihovilović
Obrtnik-BAM
1.00
505.00
505.00
0.00
0.00
NaN
1.00
505.00
505.00
Darko Ćorković
Obrtnik-BAM
0.87
435.00
500.00
0.00
0.00
NaN
0.87
435.00
500.00
Antun Mandurić
INA - Požega
0.50
248.00
496.00
0.50
226.00
452.00
1.00
474.00
474.00
Ivan Katalinić
Sloga
1.25
608.00
486.40
1.50
772.00
514.67
2.75
1380.00
501.82
Ivica Nikolić
PKK Halo 192
1.50
724.00
482.67
0.54
239.00
442.59
2.04
963.00
472.06
Filip Filipović
INA - Požega
0.50
239.00
478.00
0.50
225.00
450.00
1.00
464.00
464.00
Igor Šulc
Sloga
1.00
466.00
466.00
0.00
0.00
NaN
1.00
466.00
466.00
Josip Bohović
Lipik 1974
0.50
228.00
456.00
0.75
359.00
478.67
1.25
587.00
469.60
Tihomir Jakovina
Lokomotiva 1967
0.50
222.00
444.00
2.00
1038.00
519.00
2.50
1260.00
504.00
Miroslav Vukoje
Lokomotiva 1967
0.50
214.00
428.00
1.00
479.00
479.00
1.50
693.00
462.00
Vladimir Bemko
Obrtnik-BAM
0.13
15.00
115.38
0.00
0.00
NaN
0.13
15.00
115.38

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Požega
4.0
8577
3982
12559
523.29
155
3.0
6162
2866
9028
501.56
118
7.0
14739
6848
21587
513.98
273
2. PKK Halo 192
4.0
8460
3975
12435
518.13
161
3.0
6400
3017
9417
523.17
119
7.0
14860
6992
21852
520.29
280
3. Regoč
3.0
6290
2948
9238
513.22
124
4.0
8521
4199
12720
530.00
135
7.0
14811
7147
21958
522.81
259
4. Obrtnik-BAM
3.0
6263
2951
9214
511.89
111
1.0
2127
978
3105
517.50
44
4.0
8390
3929
12319
513.29
155
5. PPK Kutjevo
4.0
8448
3832
12280
511.67
182
2.0
4059
1817
5876
489.67
116
6.0
12507
5649
18156
504.33
298
6. INA - Požega
2.0
4162
1933
6095
507.92
100
4.0
8131
3674
11805
491.88
198
6.0
12293
5607
17900
497.22
298
7. HVIDR-a
2.0
4147
1934
6081
506.75
90
3.0
6188
2803
8991
499.50
141
5.0
10335
4737
15072
502.40
231
8. Lipik 1974
3.0
6152
2942
9094
505.22
136
4.0
8588
3804
12392
516.33
167
7.0
14740
6746
21486
511.57
303
9. Sloga
3.0
6212
2813
9025
501.39
120
3.0
6347
2982
9329
518.28
136
6.0
12559
5795
18354
509.83
256
10. Lokomotiva 1967
3.0
6099
2867
8966
498.11
129
4.0
8541
3684
12225
509.38
189
7.0
14640
6551
21191
504.55
318
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više