Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga jug


Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Brodosplit
Split
Imotska krajina
Imotski
KKGO Marjan
Split
Poštar II
Split
PZC
Split
Sinj
Sinj
Trogir
Trogir
Županijske ceste
Split
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Preuzimanja

Raspored utakmica
Izvješća kola:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
02.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
1 2 Sinj Brodosplit Marija
1-4
02.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
1 3 Županijske ceste Trogir Poljud
1-6
30.09.2020 20:00 Elda Sinovčić, B
Jasmina Marinović, B
| | |
1 4 PZC Poštar II Poljud
1-6
28.09.2020 19:00 Ana Vidan, A
Antonija Bosanac, C
| | |
2 5 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
07.10.2020 17:00 Jasmina Marinović, B
Mihael Grivičić, B
| | |
2 6 Trogir PZC Marija
1-4
06.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
2 7 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
07.10.2020 20:00 Dražen Babić, B
Milica Josipović, B
| | |
2 8 Imotska krajina Sinj GSC Makarska
1-4
10.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
3 9 Sinj KKGO Marjan Marija
1-4
16.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
3 10 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
14.10.2020 20:00 | | |
3 11 PZC Brodosplit Poljud
1-6
12.10.2020 19:00 Ana Vidan, A
Mihael Grivičić, B
| | |
3 12 Poštar II Trogir Poljud
1-6
17.10.2020 18:00 | | |
4 13 KKGO Marjan Trogir Poljud
1-6
21.10.2020 17:00 | | |
4 14 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
21.10.2020 20:00 | | |
4 15 Imotska krajina PZC GSC Makarska
1-4
24.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
4 16 Sinj Županijske ceste Marija
1-4
23.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
5 17 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
04.11.2020 20:00 | | |
5 18 PZC Sinj Poljud
1-6
02.11.2020 19:00 | | |
5 19 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
07.11.2020 18:00 | | |
5 20 Trogir Brodosplit Marija
1-4
03.11.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
6 21 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
11.11.2020 17:00 | | |
6 22 Imotska krajina Trogir GSC Makarska
1-4
14.11.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
6 23 Sinj Poštar II Marija
1-4
13.11.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
6 24 Županijske ceste PZC Poljud
1-6
11.11.2020 20:00 | | |
7 25 PZC KKGO Marjan Poljud
1-6
16.11.2020 19:00 | | |
7 26 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
21.11.2020 18:00 | | |
7 27 Trogir Sinj Marija
1-4
17.11.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
7 28 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
22.11.2020 11:00 | | |
8 29 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
27.01.2021 17:00 | | |
8 30 Brodosplit Sinj Poljud
1-6
27.01.2021 20:00 | | |
8 31 Trogir Županijske ceste Marija
1-4
26.01.2021 17:00 | | |
8 32 Poštar II PZC Poljud
1-6
30.01.2021 19:00 | | |
9 33 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
06.02.2021 18:00 | | |
9 34 PZC Trogir Poljud
1-6
01.02.2021 19:00 | | |
9 35 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
03.02.2021 20:00 | | |
9 36 Sinj Imotska krajina Marija
1-4
05.02.2021 17:00 | | |
10 37 KKGO Marjan Sinj Poljud
1-6
10.02.2021 17:00 | | |
10 38 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
10 39 Brodosplit PZC Poljud
1-6
10.02.2021 20:00 | | |
10 40 Trogir Poštar II Marija
1-4
09.02.2021 17:00 | | |
11 41 Trogir KKGO Marjan Marija
1-4
16.02.2021 17:00 | | |
11 42 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
20.02.2021 18:00 | | |
11 43 PZC Imotska krajina Poljud
1-6
15.02.2021 19:00 | | |
11 44 Županijske ceste Sinj Poljud
1-6
17.02.2021 20:00 | | |
12 45 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
24.02.2021 17:00 | | |
12 46 Sinj PZC Marija
1-4
26.02.2021 17:00 | | |
12 47 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
12 48 Brodosplit Trogir Poljud
1-6
24.02.2021 20:00 | | |
13 49 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
03.03.2021 20:00 | | |
13 50 Trogir Imotska krajina Marija
1-4
02.03.2021 17:00 | | |
13 51 Poštar II Sinj Poljud
1-6
06.03.2021 19:00 | | |
13 52 PZC Županijske ceste Poljud
1-6
01.03.2021 19:00 | | |
14 53 KKGO Marjan PZC Poljud
1-6
10.03.2021 17:00 | | |
14 54 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
10.03.2021 20:00 | | |
14 55 Sinj Trogir Marija
1-4
12.03.2021 17:00 | | |
14 56 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
13.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više