Pregled svih liga

Županijske ceste

Liga: 3. HKLJ
Klub: Kuglački klub Županijske ceste
Adresa: Ruđera Boškovića 22, 21 000 Split
Email: ivica.samanovic@ceste-split.hr

Kuglana: Poljud   Staze: 1-6
Redovni termin: srijeda, 20:00
Rezervni termin: subota, 12:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Ivica Šamanović 098 487 343 ivica.samanovic@ceste-split.hr
Voditelj ekipe Ante Strinić 098 904 30 17

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Branko Biloš
121452
121452
2.0
2.0
1.0
1.5
5.0
6.0
5.0
9.0
358.0
362.5
183.5
173.0
541.5
535.5
2. Mario Gudelj
121455
121455
4.0
2.0
2.0
2.0
9.0
7.0
26.0
4.0
363.5
362.0
178.0
201.5
541.5
563.5
3. Ivan Lozo
121458
121458
4.0
2.0
3.0
2.0
12.0
5.0
22.0
10.0
365.0
368.5
169.5
173.5
534.5
542.0
4. Ivan Miletić
121429
121429
4.0
2.0
3.0
1.0
10.0
5.0
19.0
14.0
363.25
356.0
165.75
173.5
529.0
529.5
5. Ante Strinić
121460
121460
4.0
2.0
2.0
1.0
8.5
5.0
35.0
16.0
350.25
343.0
156.0
173.5
506.25
516.5
6. Vjeko Budimir
121453
121453
3.0
1.0
0.0
1.0
2.5
3.0
36.0
5.0
330.67
349.0
146.67
176.0
477.33
525.0
7. Ivica Šamanović
121461
121461
3.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
47.0
0.0
320.0
127.33
447.33
8. Jurica Katušić
121457
121457
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
10.0

375.0

162.0

537.0
BEZ NASTUPA
1. Marija Božić
110922
110922
2. Nikolina Dorotić
110920
110920
3. Sveto Gudelj
121456
121456
4. Ante Gudelj
121454
121454
5. Jadranko Mustapić
121459
121459
6. Marko Piplica
122780
122780
7. Ana Šimić
110921
110921
8. Antonio Šitum
121462
121462
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Županijske ceste Trogir Poljud
1-6
2.5 : 5.5 (3234 : 3297) 30.09.2020 20:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
2 7 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3159 : 3116) 07.10.2020 20:00 Dražen Babić, B
Milica Josipović, B
| | |
3 10 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-6
7.0 : 1.0 (3126 : 2945) 17.10.2020 17:00 Denis Brajdić, A
| | |
4 16 Sinj Županijske ceste Marija
1-4
3.0 : 5.0 (3087 : 3111) 23.10.2020 17:00 Elda Sinovčić, B
Željko Krstić, B
| | |
5 17 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3202 : 2778) 04.11.2020 20:00 Višnja Dragičević, B
Milica Josipović, B
| | |
7 26 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2842 : 3130) 21.11.2020 18:00 Dražen Babić, B
Ante Šarić, D
| | |
8 31 Trogir Županijske ceste Marija
1-4
11.05.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
6 24 Županijske ceste PZC Poljud
1-6
15.05.2021 13:00 Paško Dragičević, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
9 35 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
19.05.2021 20:00 Ivanka Kragić, A
Mihael Grivičić, B
| | |
10 38 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
29.05.2021 11:00 | | |
11 44 Županijske ceste Sinj Poljud
1-6
02.06.2021 20:00 | | |
12 45 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
09.06.2021 17:00 | | |
13 52 PZC Županijske ceste Poljud
1-6
14.06.2021 19:00 | | |
14 54 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
23.06.2021 20:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više