Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Bjelovar


Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Jedinstvo
Sisak
0 0 0 0 0 0.0 0.0
2. Zanatlija Sk
Sisak
0 0 0 0 0 0.0 0.0
Poštar Bj
Bjelovar
Slavonac Li
Lipovljani
Slavonija
Novska
Stolar
Jasenovac
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Preuzimanja

Raspored utakmica
Izvješća kola:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Slavonija Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
04.10.2020 14:00 | | |
1 2 Stolar Bilogora Gradska kuglana No
1-4
03.10.2020 18:00 | | |
1 3 Slavonac Li Siscia SRC Kutina
1-6
03.10.2020 18:00 | | |
1 4 Zanatlija Sk Jedinstvo SRC Sisak
1-4
03.10.2020 15:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, D
| | |
2 5 Poštar Bj Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
11.10.2020 15:00 Goran Grof, A
Matej Somljačan, C
| | |
2 6 Siscia Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
11.10.2020 10:00 Davorka Novak, A
Merzeta Perak, D
| | |
2 7 Bilogora Slavonac Li Gradska kuglana Bj
1-6
11.10.2020 11:00 Željko Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
2 8 Slavonija Stolar Gradska kuglana No
1-4
11.10.2020 11:00 | | |
3 9 Stolar Poštar Bj Gradska kuglana No
1-4
17.10.2020 18:00 | | |
3 10 Slavonac Li Slavonija SRC Kutina
1-6
17.10.2020 18:00 | | |
3 11 Zanatlija Sk Bilogora SRC Sisak
1-4
17.10.2020 15:00 Dragan Glajh, A
Tomislav Pejak, C
| | |
3 12 Jedinstvo Siscia SRC Sisak
1-4
17.10.2020 19:00 Pajo Raužan, B
Darko Jurković, C
| | |
4 13 Poštar Bj Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
25.10.2020 15:00 | | |
4 14 Bilogora Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
25.10.2020 11:00 | | |
4 15 Slavonija Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
25.10.2020 14:00 | | |
4 16 Stolar Slavonac Li Gradska kuglana No
1-4
25.10.2020 10:00 | | |
5 17 Slavonac Li Poštar Bj SRC Kutina
1-6
07.11.2020 18:00 | | |
5 18 Zanatlija Sk Stolar SRC Sisak
1-4
07.11.2020 15:00 | | |
5 19 Jedinstvo Slavonija SRC Sisak
1-4
07.11.2020 19:00 | | |
5 20 Siscia Bilogora SRC Sisak
1-4
08.11.2020 10:00 | | |
6 21 Poštar Bj Bilogora Gradska kuglana Bj
1-6
15.11.2020 15:00 | | |
6 22 Slavonija Siscia Gradska kuglana No
1-4
15.11.2020 14:00 | | |
6 23 Stolar Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
14.11.2020 18:00 | | |
6 24 Slavonac Li Zanatlija Sk SRC Kutina
1-6
13.11.2020 18:00 | | |
7 25 Zanatlija Sk Poštar Bj SRC Sisak
1-4
21.11.2020 15:00 | | |
7 26 Jedinstvo Slavonac Li SRC Sisak
1-4
21.11.2020 19:00 | | |
7 27 Siscia Stolar SRC Sisak
1-4
22.11.2020 10:00 | | |
7 28 Bilogora Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
22.11.2020 11:00 | | |
8 29 Poštar Bj Slavonija Gradska kuglana Bj
1-6
31.01.2021 15:00 | | |
8 30 Bilogora Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
31.01.2021 11:00 | | |
8 31 Siscia Slavonac Li SRC Sisak
1-4
31.01.2021 10:00 | | |
8 32 Jedinstvo Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
30.01.2021 19:00 | | |
9 33 Jedinstvo Poštar Bj SRC Sisak
1-4
06.02.2021 19:00 | | |
9 34 Zanatlija Sk Siscia SRC Sisak
1-4
06.02.2021 15:00 | | |
9 35 Slavonac Li Bilogora SRC Kutina
1-6
06.02.2021 18:00 | | |
9 36 Stolar Slavonija Gradska kuglana No
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
10 37 Poštar Bj Stolar Gradska kuglana Bj
1-6
14.02.2021 15:00 | | |
10 38 Slavonija Slavonac Li Gradska kuglana No
1-4
14.02.2021 14:00 | | |
10 39 Bilogora Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
14.02.2021 11:00 | | |
10 40 Siscia Jedinstvo SRC Sisak
1-4
14.02.2021 10:00 | | |
11 41 Siscia Poštar Bj SRC Sisak
1-4
21.02.2021 10:00 | | |
11 42 Jedinstvo Bilogora SRC Sisak
1-4
20.02.2021 19:00 | | |
11 43 Zanatlija Sk Slavonija SRC Sisak
1-4
20.02.2021 15:00 | | |
11 44 Slavonac Li Stolar SRC Kutina
1-6
20.02.2021 18:00 | | |
12 45 Poštar Bj Slavonac Li Gradska kuglana Bj
1-6
28.02.2021 15:00 | | |
12 46 Stolar Zanatlija Sk Gradska kuglana No
1-4
27.02.2021 18:00 | | |
12 47 Slavonija Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
28.02.2021 14:00 | | |
12 48 Bilogora Siscia Gradska kuglana Bj
1-6
28.02.2021 11:00 | | |
13 49 Bilogora Poštar Bj Gradska kuglana Bj
1-6
07.03.2021 11:00 | | |
13 50 Siscia Slavonija SRC Sisak
1-4
07.03.2021 10:00 | | |
13 51 Jedinstvo Stolar SRC Sisak
1-4
06.03.2021 19:00 | | |
13 52 Zanatlija Sk Slavonac Li SRC Sisak
1-4
06.03.2021 15:00 | | |
14 53 Poštar Bj Zanatlija Sk Gradska kuglana Bj
1-6
14.03.2021 15:00 | | |
14 54 Slavonac Li Jedinstvo SRC Kutina
1-6
13.03.2021 18:00 | | |
14 55 Stolar Siscia Gradska kuglana No
1-4
13.03.2021 19:00 | | |
14 56 Slavonija Bilogora Gradska kuglana No
1-4
14.03.2021 14:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više