Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Pg-Is - Rijeka


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Elektroprimorje
Rijeka
Grobničan RB
Rijeka
Hrvatski Branitelj
Pula
Jadranka hoteli
Mali Lošinj
Pula
Pula
Ričina
Dražice
Telekom
Rijeka
Zlobin
Zlobin

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Hrvatski Branitelj DS Mate Parlov
1-4
09.10.2021 13:00 | | |
1 2 Telekom Ričina SRC Mlaka
1-6
09.10.2021 14:00 | | |
1 3 Zlobin Jadranka hoteli Dom Matija Mažića
1-4
09.10.2021 13:00 | | |
1 4 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
10.10.2021 14:00 | | |
2 5 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
17.10.2021 11:00 | | |
2 6 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
16.10.2021 15:00 | | |
2 7 Ričina Zlobin Dražice
1-4
15.10.2021 18:00 | | |
2 8 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
16.10.2021 13:00 | | |
3 9 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
23.10.2021 14:00 | | |
3 10 Zlobin Pula Dom Matija Mažića
1-4
23.10.2021 13:00 | | |
3 11 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
24.10.2021 14:00 | | |
3 12 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
24.10.2021 11:00 | | |
4 13 Hrvatski Branitelj Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
30.10.2021 13:00 | | |
4 14 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
29.10.2021 18:00 | | |
4 15 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
31.10.2021 11:00 | | |
4 16 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
30.10.2021 19:00 | | |
5 17 Zlobin Hrvatski Branitelj Dom Matija Mažića
1-4
06.11.2021 13:00 | | |
5 18 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
07.11.2021 14:00 | | |
5 19 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
07.11.2021 11:00 | | |
5 20 Jadranka hoteli Ričina Hotel Aurora
1-4
06.11.2021 15:00 | | |
6 21 Hrvatski Branitelj Ričina DS Mate Parlov
1-4
14.11.2021 11:00 | | |
6 22 Pula Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
13.11.2021 13:00 | | |
6 23 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
13.11.2021 19:00 | | |
6 24 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
13.11.2021 13:00 | | |
7 25 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
21.11.2021 14:00 | | |
7 26 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
21.11.2021 11:00 | | |
7 27 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
20.11.2021 15:00 | | |
7 28 Ričina Pula Dražice
1-4
19.11.2021 18:00 | | |
8 29 Hrvatski Branitelj Pula DS Mate Parlov
1-4
29.01.2022 13:00 | | |
8 30 Ričina Telekom Dražice
1-4
28.01.2022 18:00 | | |
8 31 Jadranka hoteli Zlobin Hotel Aurora
1-4
29.01.2022 15:00 | | |
8 32 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
30.01.2022 11:00 | | |
9 33 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
06.02.2022 11:00 | | |
9 34 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
06.02.2022 14:00 | | |
9 35 Zlobin Ričina Dom Matija Mažića
1-4
05.02.2022 13:00 | | |
9 36 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
05.02.2022 14:00 | | |
10 37 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
10 38 Pula Zlobin DS Mate Parlov
1-4
12.02.2022 13:00 | | |
10 39 Ričina Grobničan RB Dražice
1-4
11.02.2022 18:00 | | |
10 40 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
11 41 Jadranka hoteli Hrvatski Branitelj Hotel Aurora
1-4
19.02.2022 15:00 | | |
11 42 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
20.02.2022 11:00 | | |
11 43 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
20.02.2022 14:00 | | |
11 44 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
19.02.2022 13:00 | | |
12 45 Hrvatski Branitelj Zlobin DS Mate Parlov
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
12 46 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
26.02.2022 19:00 | | |
12 47 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
26.02.2022 13:00 | | |
12 48 Ričina Jadranka hoteli Dražice
1-4
25.02.2022 18:00 | | |
13 49 Ričina Hrvatski Branitelj Dražice
1-4
04.03.2022 18:00 | | |
13 50 Jadranka hoteli Pula Hotel Aurora
1-4
05.03.2022 12:30 | | |
13 51 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
06.03.2022 11:00 | | |
13 52 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
06.03.2022 14:00 | | |
14 53 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
12.03.2022 13:00 | | |
14 54 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
12.03.2022 13:00 | | |
14 55 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
12.03.2022 19:00 | | |
14 56 Pula Ričina DS Mate Parlov
1-4
13.03.2022 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više