Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Pg-Is - Rijeka


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Jadranka hoteli
Mali Lošinj
14 10 1 3 21 72.5 39.5
2. Ričina
Dražice
14 9 0 5 18 64.5 47.5
3. Zlobin
Zlobin
14 8 1 5 17 61.0 51.0
4. Pula
Pula
14 6 2 6 14 54.5 57.5
5. Grobničan RB
Rijeka
14 5 3 6 13 58.0 54.0
6. Telekom
Rijeka
14 5 1 8 11 50.5 61.5
7. Elektroprimorje
Rijeka
14 4 1 9 9 47.5 64.5
8. Hrvatski Branitelj
Pula
14 4 1 9 9 39.5 72.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Hrvatski Branitelj DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3098 : 3064) 09.10.2021 13:00 Ivan Jelenić, B
Sanjin Taratina, C
| | |
1 2 Telekom Ričina SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3135 : 3028) 09.10.2021 14:00 Boris Sanković, A
Marko Kozlov, C
| | |
1 3 Jadranka hoteli Zlobin Hotel Aurora
1-4
5.0 : 3.0 (3109 : 3076) 10.10.2021 12:00 Brankica Antolović, C
| | |
1 4 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
4.0 : 4.0 (3105 : 3059) 10.10.2021 14:00 Boris Sanković, A
Marko Kozlov, C
| | |
2 5 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (3045 : 2966) 17.10.2021 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, D
| | |
2 6 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
2.0 : 6.0 (3101 : 3132) 16.10.2021 13:00 Brankica Antolović, C
| | |
2 7 Ričina Zlobin Dražice
1-4
7.0 : 1.0 (3094 : 2979) 15.10.2021 18:00 Ivančica Bončić, C
Dunja Mikulić, D
| | |
2 8 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
4.0 : 4.0 (2979 : 2988) 16.10.2021 13:00 Jelena Herceg, C
Nikša Mendica, D
| | |
3 9 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3069 : 3004) 23.10.2021 14:00 Dino Kos, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
3 10 Zlobin Pula Dom Matija Mažića
1-4
5.0 : 3.0 (3126 : 3080) 23.10.2021 12:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
3 11 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3067 : 2964) 24.10.2021 14:00 Gordana Balent, B
Marko Kozlov, C
| | |
3 12 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
2.0 : 6.0 (3021 : 3062) 24.10.2021 11:00 Gordana Balent, B
Marko Kozlov, C
| | |
4 13 Hrvatski Branitelj Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (3037 : 3020) 30.10.2021 13:00 Sanjin Taratina, C
Sanjin Taratina, C
| | |
4 14 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
6.0 : 2.0 (3010 : 2900) 29.10.2021 18:00 Ivančica Bončić, C
Dunja Mikulić, D
| | |
4 15 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
4.0 : 4.0 (3024 : 3043) 31.10.2021 11:00 Šime Karamarko, B
Iva Matošević, C
| | |
4 16 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3162 : 3176) 30.10.2021 19:00 Draženko Bistrović, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
5 17 Zlobin Hrvatski Branitelj Dom Matija Mažića
1-4
7.0 : 1.0 (3071 : 2938) 06.11.2021 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
5 18 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3118 : 3061) 07.11.2021 14:00 Nebojša Šušnjar, C
Marko Kozlov, C
| | |
5 19 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
5.5 : 2.5 (3057 : 3046) 07.11.2021 11:00 Marko Kozlov, C
Nebojša Šušnjar, C
| | |
5 20 Jadranka hoteli Ričina Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3094 : 3028) 06.11.2021 13:00 Brankica Antolović, C
| | |
6 21 Hrvatski Branitelj Ričina DS Mate Parlov
1-4
1.0 : 7.0 (2966 : 3027) 14.11.2021 11:00 Vjekoslav Vido, B
Nikša Mendica, D
| | |
6 22 Pula Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (3027 : 3106) 13.11.2021 13:00 Šime Karamarko, B
Jelena Herceg, C
| | |
6 23 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3231 : 3033) 13.11.2021 19:00 Dino Kos, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
6 24 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3105 : 3009) 13.11.2021 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
7 25 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3150 : 3006) 21.11.2021 14:00 Draženko Bistrović, B
| | |
7 26 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
3.0 : 5.0 (2981 : 3022) 21.11.2021 11:00 Nebojša Šušnjar, C
| | |
7 27 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3158 : 3091) 20.11.2021 13:30 Brankica Antolović, C
| | |
7 28 Ričina Pula Dražice
1-4
6.0 : 2.0 (3038 : 2990) 19.11.2021 18:00 Ivančica Bončić, C
Dunja Mikulić, D
| | |
8 29 Hrvatski Branitelj Pula DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (2972 : 3122) 29.01.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, D
| | |
8 30 Ričina Telekom Dražice
1-4
6.0 : 2.0 (3057 : 2907) 28.01.2022 18:00 Ivančica Bončić, C
Dunja Mikulić, D
| | |
8 31 Zlobin Jadranka hoteli Dom Matija Mažića
1-4
2.0 : 6.0 (3113 : 3144) 29.01.2022 13:00 Milan Đujić, A
| | |
8 32 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
5.0 : 3.0 (3088 : 3078) 30.01.2022 11:00 Nebojša Šušnjar, C
Marko Kozlov, C
| | |
9 33 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
8.0 : 0.0 (3199 : 2981) 06.02.2022 11:00 Dino Kos, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
9 34 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
4.0 : 4.0 (3080 : 3081) 06.02.2022 14:00 Dino Kos, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
9 35 Zlobin Ričina Dom Matija Mažića
1-4
5.0 : 3.0 (3075 : 3049) 05.02.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
9 36 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3198 : 3058) 04.02.2022 18:00 Drago Jurišić, A
Gordana Balent, B
| | |
10 37 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (3099 : 3041) 12.02.2022 17:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, D
| | |
10 38 Pula Zlobin DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (3064 : 3060) 12.02.2022 13:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
10 39 Ričina Grobničan RB Dražice
1-4
5.0 : 3.0 (3053 : 2934) 23.02.2022 18:00 Ivančica Bončić, C
Dunja Mikulić, D
| | |
10 40 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
5.0 : 3.0 (3164 : 3108) 12.02.2022 13:00 Brankica Antolović, C
| | |
11 41 Jadranka hoteli Hrvatski Branitelj Hotel Aurora
1-4
7.0 : 1.0 (3307 : 3039) 19.02.2022 13:00 Brankica Antolović, C
| | |
11 42 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
2.0 : 6.0 (3069 : 3108) 20.02.2022 11:00 Matea Juričić, A
Ivana Juričić, A
| | |
11 43 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
2.0 : 6.0 (3055 : 3064) 20.02.2022 14:00 Drago Jurišić, A
Gordana Balent, B
| | |
11 44 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3131 : 3064) 19.02.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
12 45 Hrvatski Branitelj Zlobin DS Mate Parlov
1-4
4.0 : 4.0 (3058 : 3067) 27.02.2022 15:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, D
| | |
12 46 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3181 : 3153) 26.02.2022 16:00 Matea Juričić, A
Dino Kos, B
| | |
12 47 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3055 : 2976) 26.02.2022 13:00 Šime Karamarko, B
Nikša Mendica, D
| | |
12 48 Ričina Jadranka hoteli Dražice
1-4
5.0 : 3.0 (3051 : 3009) 27.02.2022 11:00 Ivančica Bončić, C
Dunja Mikulić, D
| | |
13 49 Ričina Hrvatski Branitelj Dražice
1-4
5.5 : 2.5 (3108 : 2921) 04.03.2022 18:00 Ivančica Bončić, C
Dunja Mikulić, D
| | |
13 50 Jadranka hoteli Pula Hotel Aurora
1-4
7.0 : 1.0 (3223 : 3102) 05.03.2022 12:30 Brankica Antolović, C
| | |
13 51 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (2988 : 2975) 06.03.2022 11:00 Dino Kos, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
13 52 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3112 : 3017) 06.03.2022 14:00 Dino Kos, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
14 53 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3065 : 3031) 12.03.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, D
| | |
14 54 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
7.0 : 1.0 (3154 : 3041) 12.03.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
14 55 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
1.5 : 6.5 (3116 : 3165) 12.03.2022 19:00 Drago Jurišić, A
Matea Juričić, A
| | |
14 56 Pula Ričina DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3119 : 3042) 13.03.2022 11:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Filip Šestan
Ričina
7.00
3723
539.67
4262.67
532.83
2. Šime Karamarko
Hrvatski Branitelj
7.00
3731
527.14
4258.14
532.27
3. Marius Kordić-Gružić
Elektroprimorje
7.00
3720
531.50
4251.50
531.44
4. Zoran Majnarić
Telekom
7.00
3698
546.29
4244.29
530.54
5. Ante Marić
Jadranka hoteli
6.00
3143
533.00
3676.00
525.14
6. Tibor Bece
Jadranka hoteli
6.50
3411
520.29
3931.29
524.17
7. Alen Šestan
Ričina
7.00
3663
523.00
4186.00
523.25
8. Antonio Linić
Grobničan RB
7.00
3653
531.67
4184.67
523.08
9. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
7.00
3659
525.33
4184.33
523.04
10. Miroslav Kariž
Grobničan RB
6.00
3112
542.17
3654.17
522.02
11. Marijan Starčević
Zlobin
7.00
3640
523.86
4163.86
520.48
12. Dražen Burić
Telekom
7.00
3626
535.50
4161.50
520.19
13. Žarko Ikica
Grobničan RB
7.00
3628
525.29
4153.29
519.16
14. Franjo Kaurin
Zlobin
7.00
3614
538.00
4152.00
519.00
15. Jasna Miletić
Grobničan RB
6.00
3106
524.00
3630.00
518.57
16. Ljubo Pejašinović
Pula
7.00
3652
495.85
4147.85
518.48
17. Elvis Alagić
Jadranka hoteli
7.00
3601
540.29
4141.29
517.66
18. Franjo Turecki
Zlobin
7.00
3619
516.00
4135.00
516.88
19. Željko Valentić
Elektroprimorje
7.00
3621
505.57
4126.57
515.82
20. Mile Butorac
Zlobin
6.00
3072
523.43
3595.43
513.63
21. Mario Juršić
Pula
6.00
3070
522.43
3592.43
513.20
22. Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
6.50
3312
536.29
3848.29
513.10
23. Emil Špelić
Pula
7.00
3585
517.40
4102.40
512.80
24. Miroslav Matijević
Elektroprimorje
6.00
3060
522.00
3582.00
511.71
25. Jakov Krstić
Pula
7.00
3579
511.33
4090.33
511.29
26. Miloš Borić
Grobničan RB
6.00
3063
495.56
3558.56
508.37
27. Ivan Markelić
Ričina
7.00
3557
508.91
4065.91
508.24
28. Pero Marković
Pula
6.00
3053
502.43
3555.43
507.92
29. Vjekoslav Vido
Pula
6.00
3011
514.29
3525.29
503.61
30. Slavko Čakarun
Jadranka hoteli
7.00
3492
533.65
4025.65
503.21
31. Josip Glad
Zlobin
6.00
2996
501.60
3497.60
499.66
32. Robert Baričević
Telekom
7.00
3467
519.14
3986.14
498.27
33. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
6.00
2997
480.83
3477.83
496.83
34. Mladen Olbina
Telekom
7.00
3425
528.67
3953.67
494.21
35. Ivica Marohnić
Zlobin
6.50
3176
517.29
3693.29
492.44
36. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
6.00
2916
526.17
3442.17
491.74
37. Zdravko Vodopić
Telekom
6.00
2914
523.17
3437.17
491.02

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Šime Karamarko
Hrvatski Branitelj
7.00
3731.00
533.00
7.00
3690.00
527.14
14.00
7421.00
530.07
2. Filip Šestan
Ričina
7.00
3723.00
531.86
6.00
3238.00
539.67
13.00
6961.00
535.46
3. Marius Kordić-Gružić
Elektroprimorje
7.00
3720.00
531.43
6.00
3189.00
531.50
13.00
6909.00
531.46
4. Zoran Majnarić
Telekom
7.00
3698.00
528.29
7.00
3824.00
546.29
14.00
7522.00
537.29
5. Tibor Bece
Jadranka hoteli
6.50
3411.00
524.77
7.00
3642.00
520.29
13.50
7053.00
522.44
6. Ante Marić
Jadranka hoteli
6.00
3143.00
523.83
7.00
3731.00
533.00
13.00
6874.00
528.77
7. Branko Baljak
Jadranka hoteli
5.50
2881.00
523.82
6.50
3305.00
508.46
12.00
6186.00
515.50
8. Alen Šestan
Ričina
7.00
3663.00
523.29
6.00
3138.00
523.00
13.00
6801.00
523.15
9. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
7.00
3659.00
522.71
6.75
3546.00
525.33
13.75
7205.00
524.00
10. Antonio Linić
Grobničan RB
7.00
3653.00
521.86
6.00
3190.00
531.67
13.00
6843.00
526.38
11. Ljubo Pejašinović
Pula
7.00
3652.00
521.71
6.50
3223.00
495.85
13.50
6875.00
509.26
12. Marijan Starčević
Zlobin
7.00
3640.00
520.00
7.00
3667.00
523.86
14.00
7307.00
521.93
13. Miroslav Kariž
Grobničan RB
6.00
3112.00
518.67
6.00
3253.00
542.17
12.00
6365.00
530.42
14. Žarko Ikica
Grobničan RB
7.00
3628.00
518.29
7.00
3677.00
525.29
14.00
7305.00
521.79
15. Dražen Burić
Telekom
7.00
3626.00
518.00
6.00
3213.00
535.50
13.00
6839.00
526.08
16. Jasna Miletić
Grobničan RB
6.00
3106.00
517.67
7.00
3668.00
524.00
13.00
6774.00
521.08
17. Željko Valentić
Elektroprimorje
7.00
3621.00
517.29
7.00
3539.00
505.57
14.00
7160.00
511.43
18. Franjo Turecki
Zlobin
7.00
3619.00
517.00
7.00
3612.00
516.00
14.00
7231.00
516.50
19. Franjo Kaurin
Zlobin
7.00
3614.00
516.29
6.00
3228.00
538.00
13.00
6842.00
526.31
20. Dino Kučić
Jadranka hoteli
5.00
2576.00
515.20
6.95
3767.00
542.01
11.95
6343.00
530.79
21. Dalibor Klić
Ričina
3.50
1801.00
514.57
6.00
3014.00
502.33
9.50
4815.00
506.84
22. Elvis Alagić
Jadranka hoteli
7.00
3601.00
514.43
7.00
3782.00
540.29
14.00
7383.00
527.36
23. Emil Špelić
Pula
7.00
3585.00
512.14
5.00
2587.00
517.40
12.00
6172.00
514.33
24. Mile Butorac
Zlobin
6.00
3072.00
512.00
7.00
3664.00
523.43
13.00
6736.00
518.15
25. Mario Juršić
Pula
6.00
3070.00
511.67
7.00
3657.00
522.43
13.00
6727.00
517.46
26. Jakov Krstić
Pula
7.00
3579.00
511.29
6.00
3068.00
511.33
13.00
6647.00
511.31
27. Miloš Borić
Grobničan RB
6.00
3063.00
510.50
4.50
2230.00
495.56
10.50
5293.00
504.10
28. Miroslav Matijević
Elektroprimorje
6.00
3060.00
510.00
6.00
3132.00
522.00
12.00
6192.00
516.00
29. Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
6.50
3312.00
509.54
7.00
3754.00
536.29
13.50
7066.00
523.41
30. Pero Marković
Pula
6.00
3053.00
508.83
7.00
3517.00
502.43
13.00
6570.00
505.38
31. Ivan Markelić
Ričina
7.00
3557.00
508.14
5.50
2799.00
508.91
12.50
6356.00
508.48
32. Vjekoslav Vido
Pula
6.00
3011.00
501.83
7.00
3600.00
514.29
13.00
6611.00
508.54
33. Darko Božičić
Telekom
4.00
2001.00
500.25
5.50
2849.00
518.00
9.50
4850.00
510.53
34. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
6.00
2997.00
499.50
6.00
2885.00
480.83
12.00
5882.00
490.17
35. Josip Glad
Zlobin
6.00
2996.00
499.33
5.00
2508.00
501.60
11.00
5504.00
500.36
36. Slavko Čakarun
Jadranka hoteli
7.00
3492.00
498.86
4.25
2268.00
533.65
11.25
5760.00
512.00
37. Sandro Čargonja
Ričina
3.50
1742.00
497.71
5.00
2509.00
501.80
8.50
4251.00
500.12
38. Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
5.50
2725.00
495.45
7.00
3493.00
499.00
12.50
6218.00
497.44
39. Robert Baričević
Telekom
7.00
3467.00
495.29
7.00
3634.00
519.14
14.00
7101.00
507.21
40. Mladen Olbina
Telekom
7.00
3425.00
489.29
6.00
3172.00
528.67
13.00
6597.00
507.46
41. Ivan Kuharić
Grobničan RB
5.50
2690.00
489.09
4.00
1982.00
495.50
9.50
4672.00
491.79
42. Ivica Marohnić
Zlobin
6.50
3176.00
488.62
7.00
3621.00
517.29
13.50
6797.00
503.48
43. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
4.72
2302.00
487.71
2.94
1424.00
484.35
7.66
3726.00
486.42
44. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
6.00
2916.00
486.00
6.00
3157.00
526.17
12.00
6073.00
506.08
45. Zdravko Vodopić
Telekom
6.00
2914.00
485.67
6.00
3139.00
523.17
12.00
6053.00
504.42
46. Draženko Bistrović
Elektroprimorje
3.50
1693.00
483.71
7.00
3550.00
507.14
10.50
5243.00
499.33
47. Armin Mikulić
Ričina
4.50
2163.00
480.67
1.25
573.00
458.40
5.75
2736.00
475.83
48. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
5.75
2731.00
474.96
5.00
2370.00
474.00
10.75
5101.00
474.51
49. Violeta Klarić
Ričina
4.00
1898.00
474.50
0.50
223.00
446.00
4.50
2121.00
471.33

Josip Jerman
Zlobin
2.50
1280.00
512.00
2.00
1019.00
509.50
4.50
2299.00
510.89
Dragan Antolović
Jadranka hoteli
2.00
1020.00
510.00
1.50
734.00
489.33
3.50
1754.00
501.14
Miroslav Botinčan
Telekom
2.00
1020.00
510.00
2.00
993.00
496.50
4.00
2013.00
503.25
Josip Valić
Ričina
2.50
1263.00
505.20
6.00
3049.00
508.17
8.50
4312.00
507.29
Silvano Svitić
Pula
3.00
1512.00
504.00
2.00
1009.00
504.50
5.00
2521.00
504.20
Zoran Vrbica
Hrvatski Branitelj
3.00
1501.00
500.33
3.50
1664.00
475.43
6.50
3165.00
486.92
Nenad Manzoni
Jadranka hoteli
2.50
1235.00
494.00
1.75
917.00
524.00
4.25
2152.00
506.35
Milan Perković
Telekom
1.00
488.00
488.00
2.50
1268.00
507.20
3.50
1756.00
501.71
Slobodan Tomanić
Telekom
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
Neven Fadljević
Grobničan RB
1.00
487.00
487.00
0.50
238.00
476.00
1.50
725.00
483.33
Darko Raljević
Hrvatski Branitelj
1.00
481.00
481.00
0.25
104.00
416.00
1.25
585.00
468.00
Loris Klić
Ričina
3.00
1436.00
478.67
3.75
1851.00
493.60
6.75
3287.00
486.96
Ratko Popović
Grobničan RB
1.50
713.00
475.33
3.00
1445.00
481.67
4.50
2158.00
479.56
Luciano Kerševanić
Grobničan RB
1.50
709.00
472.67
3.00
1554.00
518.00
4.50
2263.00
502.89
Dragoje Konev
Hrvatski Branitelj
3.25
1529.00
470.46
4.50
2150.00
477.78
7.75
3679.00
474.71
Dragan Cvetković
Jadranka hoteli
0.50
228.00
456.00
0.05
10.00
200.00
0.55
238.00
432.73
Atilio Katalinić
Elektroprimorje
1.28
567.00
442.97
1.06
527.00
497.17
2.34
1094.00
467.52
Predrag Vrsalović
Grobničan RB
0.50
219.00
438.00
0.00
0.00
NaN
0.50
219.00
438.00
Zdenko Jakovljević
Hrvatski Branitelj
2.50
1076.00
430.40
0.50
244.00
488.00
3.00
1320.00
440.00
Marko Šteko
Hrvatski Branitelj
0.50
208.00
416.00
0.00
0.00
NaN
0.50
208.00
416.00
Darko Šuvak
Elektroprimorje
0.50
207.00
414.00
0.00
0.00
NaN
0.50
207.00
414.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Jadranka hoteli
7.0
14798
6789
21587
513.98
295
7.0
14964
7192
22156
527.52
193
14.0
29762
13981
43743
520.75
488
2. Pula
7.0
14765
6697
21462
511.00
318
7.0
14644
6722
21366
508.71
333
14.0
29409
13419
42828
509.86
651
3. Zlobin
7.0
14668
6729
21397
509.45
434
7.0
15028
6747
21775
518.45
300
14.0
29696
13476
43172
513.95
734
4. Grobničan RB
7.0
14684
6696
21380
509.05
316
7.0
14792
6895
21687
516.36
253
14.0
29476
13591
43067
512.70
569
5. Ričina
7.0
14614
6632
21246
505.86
310
7.0
14610
6801
21411
509.79
293
14.0
29224
13433
42657
507.82
603
6. Telekom
7.0
14693
6434
21127
503.02
330
7.0
14904
7188
22092
526.00
219
14.0
29597
13622
43219
514.51
549
7. Elektroprimorje
7.0
14696
6387
21083
501.98
385
7.0
14673
6730
21403
509.60
394
14.0
29369
13117
42486
505.79
779
8. Hrvatski Branitelj
7.0
14413
6540
20953
498.88
365
7.0
14696
6546
21242
505.76
338
14.0
29109
13086
42195
502.32
703

(Prosjek lige: 507.73 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
SRC Mlaka 7 514.69 526.00 516.10 520.35 Zlobin 3176 529.33 Marius Kordić-Gružić 578
Hotel Aurora 7 513.71 527.52 515.44 520.62 Grobničan RB 3132 522.00 Zoran Majnarić 587
Dom Matija Mažića 7 507.74 518.45 509.08 513.10 Jadranka hoteli 3144 524.00 Dino Kučić 564
SRC 3. maj 7 506.00 516.36 507.29 511.18 Jadranka hoteli 3081 513.50 Ante Marić 566
DS Mate Parlov 7 506.64 508.71 506.90 507.68 Jadranka hoteli 3106 517.67 Antun Jozičić 565
SRC 3. maj 7 506.48 509.60 506.87 508.04 Ričina 3108 518.00 Josip Valić 542
DS Mate Parlov 7 506.52 505.76 506.43 506.14 Pula 3122 520.33 Dalibor Klić 555
Dražice 7 491.43 509.79 493.72 500.61 Jadranka hoteli 3009 501.50 Šime Karamarko 545
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više