Pregled svih liga

Elektroprimorje

Liga: 3. HKLZ-Ri
Klub: Kuglački klub Elektroprimorje
Adresa: Viktora Cara Emina 2, 51 000 Rijeka
Email: miroslav.vorkapic@hep.hr; lovro.matkovic@ri.t-com.hr

Kuglana: SRC 3. maj   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 11:00
Rezervni termin: subota, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Miroslav Vorkapić 091 112 04 42 miroslav.vorkapic@hep.hr
Lovro Matković 099 44 05 554 lovro.matkovic@ri.t-com.hr
Draženko Bistrović 098 902 52 37 drazenko.bistrovic@hep.hr,

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Željko Valentić
121760
121760
4.0
3.0
1.0
0.0
7.5
4.0
19.0
28.0
348.25
348.33
184.0
156.0
532.25
504.33
2. Marius Kordić-Gružić
121754
121754
4.0
2.0
4.0
2.0
13.0
6.5
17.0
6.0
352.75
341.5
178.5
171.0
531.25
512.5
3. Miroslav Matijević
121756
121756
3.0
2.0
1.0
2.0
4.0
6.0
20.0
46.0
353.33
348.0
161.0
168.5
514.33
516.5
4. Miroslav Vorkapić
121761
121761
3.0
2.0
1.0
0.5
3.0
3.0
42.0
19.0
352.67
335.5
129.33
159.0
482.0
494.5
5. Drago Ljubojević
121755
121755
2.72
2.94
1.0
1.0
4.0
6.0
26.0
27.0
341.54
339.8
139.71
144.56
481.25
484.35
6. Draženko Bistrović
121753
121753
1.5
3.0
0.0
1.0
1.0
4.0
12.0
76.0
334.0
338.67
146.0
152.0
480.0
490.67
7. Hajrudin Purković
122206
122206
4.0
2.0
2.0
2.0
7.0
6.0
50.0
10.0
346.0
360.5
132.0
177.5
478.0
538.0
8. Atilio Katalinić
122520
122520
1.28
1.06
0.0
0.0
0.0
0.0
31.0
15.0
326.56
354.72
116.41
142.45
442.97
497.17
9. Darko Šuvak
123042
123042
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
13.0
0.0
302.0
112.0
414.0
BEZ NASTUPA
1. Lovro Matković
121757
121757
2. Mladen Tadej
121758
121758
3. Draško Tomčić
121759
121759
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
4.0 : 4.0 (3105 : 3059) 10.10.2021 14:00 Boris Sanković, A
Marko Kozlov, C
| | |
2 5 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (3045 : 2966) 17.10.2021 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, D
| | |
3 12 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
2.0 : 6.0 (3021 : 3062) 24.10.2021 11:00 Gordana Balent, B
Marko Kozlov, C
| | |
4 14 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
6.0 : 2.0 (3010 : 2900) 29.10.2021 18:00 Ivančica Bončić, C
Dunja Mikulić, D
| | |
5 19 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
5.5 : 2.5 (3057 : 3046) 07.11.2021 11:00 Marko Kozlov, C
Nebojša Šušnjar, C
| | |
6 23 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3231 : 3033) 13.11.2021 19:00 Dino Kos, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
7 26 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
3.0 : 5.0 (2981 : 3022) 21.11.2021 11:00 Nebojša Šušnjar, C
| | |
8 32 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
30.01.2022 11:00 | | |
9 33 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
06.02.2022 11:00 | | |
10 40 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
11 42 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
20.02.2022 11:00 | | |
12 47 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
26.02.2022 13:00 | | |
13 51 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
06.03.2022 11:00 | | |
14 54 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
12.03.2022 13:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više