Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Požega
Požega
9 8 0 1 16 48.0 24.0
2. PKK Halo 192
Slavonski Brod
9 6 0 3 12 45.0 27.0
3. Obrtnik-BAM
Nova Gradiška
9 5 0 4 10 39.0 33.0
4. Lokomotiva 1967
Slavonski Brod
9 5 0 4 10 37.0 35.0
5. Regoč
Slavonski Brod
9 4 0 5 8 38.0 34.0
6. Lipik 1974
Lipik
9 4 0 5 8 36.0 36.0
7. HVIDR-a
Požega
9 3 1 5 7 32.0 40.0
8. INA - Požega
Požega
9 3 1 5 7 28.0 44.0
9. Sloga
Prekopakra
9 3 0 6 6 31.0 41.0
10. PPK Kutjevo
Požega
9 2 2 5 6 26.0 46.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 PPK Kutjevo HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2961 : 3021) 26.09.2021 18:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
1 2 Obrtnik-BAM Sloga Exit
1-4
7.0 : 1.0 (3069 : 2887) 26.09.2021 18:00 Mario Brađašević, B
Maja Biželj, B
| | |
1 3 Regoč PKK Halo 192 SRC Vijuš
1-4
3.0 : 5.0 (3101 : 3198) 24.09.2021 18:00 Helena Marić, B
Marko Liović, C
| | |
1 4 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3126 : 3145) 24.09.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
1 5 Požega INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3083 : 2898) 24.09.2021 18:00 Željko Lončar, A
Antonio Kopić, D
| | |
2 6 HVIDR-a INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2889 : 2896) 02.10.2021 14:00 Stipo Andrijević, B
Mario Trnokop, D
| | |
2 7 Lokomotiva 1967 Požega SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3093 : 3133) 02.10.2021 18:30 Marko Liović, C
| | |
2 8 PKK Halo 192 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3177 : 3110) 01.10.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
| | |
2 9 Sloga Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3132 : 3080) 01.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
2 10 PPK Kutjevo Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2420 : 2978) 03.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
3 11 Obrtnik-BAM HVIDR-a Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3132 : 3084) 10.10.2021 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
3 12 Regoč PPK Kutjevo SRC Vijuš
1-4
5.0 : 3.0 (3169 : 3115) 08.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
Marko Liović, C
| | |
3 13 Lipik 1974 Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3247 : 3098) 08.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
3 14 Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3012 : 3011) 08.10.2021 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
3 15 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2960 : 3061) 10.10.2021 18:00 Stipo Andrijević, B
Mirjana Horvat, D
| | |
4 16 HVIDR-a Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2949 : 2886) 16.10.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, D
| | |
4 17 PKK Halo 192 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
8.0 : 0.0 (3112 : 2953) 15.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
4 18 Sloga Požega Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3181 : 3095) 15.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 19 PPK Kutjevo Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3042 : 3020) 17.10.2021 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
4 20 Obrtnik-BAM Regoč Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3199 : 3091) 17.10.2021 18:00 Mario Brađašević, B
Maja Biželj, B
| | |
5 21 Regoč HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3158 : 2988) 22.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
5 22 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3277 : 3192) 22.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
5 23 Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3023 : 2921) 19.10.2021 17:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, D
| | |
5 24 INA - Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2982 : 2961) 24.10.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
5 25 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3100 : 3159) 23.10.2021 18:30 Dalija Šljivarić, C
| | |
6 26 HVIDR-a PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3075 : 2997) 30.10.2021 14:00 Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
6 27 Sloga Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3102 : 3194) 29.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
6 28 PPK Kutjevo INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2586 : 2920) 31.10.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
6 29 Obrtnik-BAM Požega Exit
1-4
3.0 : 5.0 (3092 : 3169) 31.10.2021 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
6 30 Regoč Lipik 1974 SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3218 : 3091) 29.10.2021 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
7 31 Lipik 1974 HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3264 : 3052) 05.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
7 32 Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3002 : 2923) 05.11.2021 18:00 Robert Bakić, B
Franjo Soldo, A
| | |
7 33 INA - Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3066 : 2969) 07.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
7 34 Lokomotiva 1967 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3214 : 2514) 06.11.2021 18:30 Ivan Keser, C
| | |
7 35 PKK Halo 192 Sloga SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3217 : 3091) 05.11.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
8 36 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3015 : 2903) 13.11.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, D
| | |
8 37 PPK Kutjevo PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3012 : 3005) 14.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
8 38 Obrtnik-BAM Lokomotiva 1967 Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3085 : 3023) 14.11.2021 18:00 Mario Brađašević, B
| | |
8 39 Regoč INA - Požega SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3099 : 3042) 09.11.2021 18:00 Marko Liović, C
Hrvoje Ćosić, D
| | |
8 40 Lipik 1974 Požega Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3178 : 3197) 24.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
9 41 Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3113 : 2975) 19.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
9 42 INA - Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2906 : 2989) 21.11.2021 18:00 Darko Zovko, B
Mario Trnokop, D
| | |
9 43 Lokomotiva 1967 Regoč SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3180 : 3117) 20.11.2021 18:30 Dalija Šljivarić, C
| | |
9 44 PKK Halo 192 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3184 : 3147) 19.11.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
9 45 Sloga PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
8.0 : 0.0 (3238 : 2086) 19.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 46 HVIDR-a PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2022 14:00 | | |
10 47 Sloga Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
14.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 48 PKK Halo 192 Regoč SRC Vijuš
5-8
14.01.2022 18:00 | | |
10 49 Lokomotiva 1967 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
15.01.2022 18:30 | | |
10 50 INA - Požega Požega Gradska kuglana Pž
1-4
16.01.2022 18:00 | | |
11 51 INA - Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
23.01.2022 18:00 | | |
11 52 Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
21.01.2022 18:00 | | |
11 53 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
21.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
11 54 Regoč Sloga SRC Vijuš
1-4
21.01.2022 18:00 | | |
11 55 Obrtnik-BAM PPK Kutjevo Exit
1-4
23.01.2022 18:00 | | |
12 56 HVIDR-a Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2022 14:00 | | |
12 57 PPK Kutjevo Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2022 18:00 | | |
12 58 Sloga Lipik 1974 Gradska kuglana Pa
1-4
28.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
12 59 PKK Halo 192 Požega SRC Vijuš
5-8
28.01.2022 18:00 | | |
12 60 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
29.01.2022 18:30 | | |
13 61 Lokomotiva 1967 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
05.02.2022 13:30 | | |
13 62 INA - Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
06.02.2022 18:00 | | |
13 63 Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
04.02.2022 18:00 | | |
13 64 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
04.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
13 65 Regoč Obrtnik-BAM SRC Vijuš
1-4
04.02.2022 18:00 | | |
14 66 HVIDR-a Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2022 14:00 | | |
14 67 Obrtnik-BAM Lipik 1974 Exit
1-4
13.02.2022 18:00 | | |
14 68 PPK Kutjevo Požega Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2022 18:00 | | |
14 69 Sloga INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
11.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 70 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
11.02.2022 18:00 | | |
15 71 PKK Halo 192 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
18.02.2022 18:00 | | |
15 72 Lokomotiva 1967 Sloga SRC Vijuš
5-8
19.02.2022 18:30 | | |
15 73 INA - Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
20.02.2022 18:00 | | |
15 74 Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
18.02.2022 18:00 | | |
15 75 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
18.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
16 76 HVIDR-a Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
26.02.2022 14:00 | | |
16 77 Regoč Požega SRC Vijuš
1-4
25.02.2022 18:00 | | |
16 78 Obrtnik-BAM INA - Požega Exit
1-4
27.02.2022 18:00 | | |
16 79 PPK Kutjevo Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2022 18:00 | | |
16 80 Sloga PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
17 81 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
04.03.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
17 82 PKK Halo 192 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
04.03.2022 18:00 | | |
17 83 Lokomotiva 1967 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
05.03.2022 18:30 | | |
17 84 INA - Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
06.03.2022 18:00 | | |
17 85 Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
04.03.2022 18:00 | | |
18 86 HVIDR-a Požega Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2022 14:00 | | |
18 87 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
18 88 Regoč Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
1-4
11.03.2022 18:00 | | |
18 89 Obrtnik-BAM PKK Halo 192 Exit
1-4
13.03.2022 18:00 | | |
18 90 PPK Kutjevo Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivan Nemec
Regoč
4.00
2173
578.33
2751.33
550.27
2. Domagoj Tušim
Lipik 1974
4.00
2165
568.00
2733.00
546.60
3. Marko Marjanović
Požega
2.00
1109
502.50
1611.50
537.17
4. Petar Grivičić
Regoč
4.00
2096
547.50
2643.50
528.70
5. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
5.00
2635
534.25
3169.25
528.21
6. Ivan Montibeler
Regoč
4.00
2120
518.50
2638.50
527.70
7. Goran Urh
PPK Kutjevo
4.00
2094
533.50
2627.50
525.50
8. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
4.00
2096
526.20
2622.20
524.44
9. Mato Brekalo
PKK Halo 192
5.00
2596
545.33
3141.33
523.56
10. Tomislav Gruić
Požega
3.00
1586
507.60
2093.60
523.40
11. Leonardo Krnjaković
Obrtnik-BAM
4.00
2086
530.20
2616.20
523.24
12. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
4.00
2085
528.00
2613.00
522.60
13. Milan Burivoda
HVIDR-a
5.00
2616
516.75
3132.75
522.13
14. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
5.00
2609
522.00
3131.00
521.83
15. Ivan Šimunović
Obrtnik-BAM
4.00
2088
517.80
2605.80
521.16
16. Ilija St Turković
Sloga
4.00
2053
550.75
2603.75
520.75
17. Tomislav Korov
PKK Halo 192
5.00
2576
541.75
3117.75
519.63
18. Matej Zboril
Obrtnik-BAM
3.00
1552
525.50
2077.50
519.38
19. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
5.00
2590
525.50
3115.50
519.25
20. Đuro Baričić
PKK Halo 192
4.25
2193
533.00
2726.00
519.24
21. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
4.00
2077
515.40
2592.40
518.48
22. Ivan Burivoda
HVIDR-a
4.00
2088
502.50
2590.50
518.10
23. Antun Gruić
Požega
3.00
1562
510.20
2072.20
518.05
24. Miroslav Crnjac
Požega
3.00
1535
535.60
2070.60
517.65
25. Tomislav Galović
Požega
3.00
1570
499.00
2069.00
517.25
26. Dubravko Tekić
Regoč
3.00
1532
532.57
2064.57
516.14
27. Ivan Hofman
Lipik 1974
4.00
2023
550.75
2573.75
514.75
28. Marjan Grgić
Požega
3.00
1553
498.60
2051.60
512.90
29. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
4.00
2007
557.25
2564.25
512.85
30. Ivan Zandona
Lipik 1974
4.00
2051
510.67
2561.67
512.33
31. Ivan Katalinić
Sloga
5.00
2548
523.75
3071.75
511.96
32. Dragan Blažević
Sloga
4.00
2050
508.50
2558.50
511.70
33. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
5.00
2550
515.00
3065.00
510.83
34. Saša Poletto
Sloga
5.00
2520
544.33
3064.33
510.72
35. Davor Schrotter
Lipik 1974
3.00
1522
517.75
2039.75
509.94
36. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
5.00
2522
535.33
3057.33
509.56
37. Radoslav Antunović
HVIDR-a
5.00
2548
507.67
3055.67
509.28
38. Jurica Matijević
HVIDR-a
5.00
2557
487.14
3044.14
507.36
39. Mirko Veselin
HVIDR-a
5.00
2495
517.25
3012.25
502.04
40. Vitomir Juranović
Sloga
4.44
2192
525.50
2717.50
499.54
41. Marko Vukoje
Regoč
3.00
1480
517.40
1997.40
499.35
42. Nenad Vasić
INA - Požega
5.00
2493
490.25
2983.25
497.21
43. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
4.00
1960
523.33
2483.33
496.67
44. Niko Matanović
INA - Požega
5.00
2480
492.88
2972.88
495.48
45. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
4.00
1972
502.40
2474.40
494.88
46. Hrvoje Bakić
INA - Požega
4.44
2187
488.57
2675.57
491.83
47. Dražen Puljašević
PPK Kutjevo
4.00
1972
351.11
2323.11
464.62
48. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
3.00
1034
419.20
1453.20
363.30

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Marko Marjanović
Požega
2.00
1109.00
554.50
4.00
2010.00
502.50
6.00
3119.00
519.83
2. Ivan Nemec
Regoč
4.00
2173.00
543.25
3.00
1735.00
578.33
7.00
3908.00
558.29
3. Domagoj Tušim
Lipik 1974
4.00
2165.00
541.25
4.00
2272.00
568.00
8.00
4437.00
554.63
4. Ivan Montibeler
Regoč
4.00
2120.00
530.00
4.00
2074.00
518.50
8.00
4194.00
524.25
5. Tomislav Gruić
Požega
3.00
1586.00
528.67
5.00
2538.00
507.60
8.00
4124.00
515.50
6. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
5.00
2635.00
527.00
4.00
2137.00
534.25
9.00
4772.00
530.22
7. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
4.00
2096.00
524.00
5.00
2631.00
526.20
9.00
4727.00
525.22
8. Petar Grivičić
Regoč
4.00
2096.00
524.00
4.00
2190.00
547.50
8.00
4286.00
535.75
9. Goran Urh
PPK Kutjevo
4.00
2094.00
523.50
4.00
2134.00
533.50
8.00
4228.00
528.50
10. Tomislav Galović
Požega
3.00
1570.00
523.33
5.00
2495.00
499.00
8.00
4065.00
508.13
11. Milan Burivoda
HVIDR-a
5.00
2616.00
523.20
4.00
2067.00
516.75
9.00
4683.00
520.33
12. Ivan Šimunović
Obrtnik-BAM
4.00
2088.00
522.00
5.00
2589.00
517.80
9.00
4677.00
519.67
13. Ivan Burivoda
HVIDR-a
4.00
2088.00
522.00
4.00
2010.00
502.50
8.00
4098.00
512.25
14. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
5.00
2609.00
521.80
4.00
2088.00
522.00
9.00
4697.00
521.89
15. Leonardo Krnjaković
Obrtnik-BAM
4.00
2086.00
521.50
5.00
2651.00
530.20
9.00
4737.00
526.33
16. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
4.00
2085.00
521.25
3.50
1848.00
528.00
7.50
3933.00
524.40
17. Antun Gruić
Požega
3.00
1562.00
520.67
5.00
2551.00
510.20
8.00
4113.00
514.13
18. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
4.00
2077.00
519.25
5.00
2577.00
515.40
9.00
4654.00
517.11
19. Mato Brekalo
PKK Halo 192
5.00
2596.00
519.20
3.00
1636.00
545.33
8.00
4232.00
529.00
20. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
5.00
2590.00
518.00
4.00
2102.00
525.50
9.00
4692.00
521.33
21. Marjan Grgić
Požega
3.00
1553.00
517.67
5.00
2493.00
498.60
8.00
4046.00
505.75
22. Matej Zboril
Obrtnik-BAM
3.00
1552.00
517.33
4.00
2102.00
525.50
7.00
3654.00
522.00
23. Ivica Mišić
Lokomotiva 1967
3.00
1548.00
516.00
4.00
2090.00
522.50
7.00
3638.00
519.71
24. Đuro Baričić
PKK Halo 192
4.25
2193.00
516.00
2.00
1066.00
533.00
6.25
3259.00
521.44
25. Tomislav Korov
PKK Halo 192
5.00
2576.00
515.20
4.00
2167.00
541.75
9.00
4743.00
527.00
26. Damir Grubišić
Regoč
2.00
1029.00
514.50
4.50
2296.00
510.22
6.50
3325.00
511.54
27. Dario Šubert
Lipik 1974
2.00
1029.00
514.50
4.00
2102.00
525.50
6.00
3131.00
521.83
28. Ilija St Turković
Sloga
4.00
2053.00
513.25
4.00
2203.00
550.75
8.00
4256.00
532.00
29. Ivan Zandona
Lipik 1974
4.00
2051.00
512.75
1.50
766.00
510.67
5.50
2817.00
512.18
30. Valentin Pemper
INA - Požega
2.56
1312.00
512.50
3.00
1478.00
492.67
5.56
2790.00
501.80
31. Dragan Blažević
Sloga
4.00
2050.00
512.50
4.00
2034.00
508.50
8.00
4084.00
510.50
32. Miroslav Crnjac
Požega
3.00
1535.00
511.67
5.00
2678.00
535.60
8.00
4213.00
526.63
33. Jurica Matijević
HVIDR-a
5.00
2557.00
511.40
3.50
1705.00
487.14
8.50
4262.00
501.41
34. Dubravko Tekić
Regoč
3.00
1532.00
510.67
3.50
1864.00
532.57
6.50
3396.00
522.46
35. Darko Božić
Lokomotiva 1967
3.00
1530.00
510.00
2.00
1071.00
535.50
5.00
2601.00
520.20
36. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
5.00
2550.00
510.00
4.00
2060.00
515.00
9.00
4610.00
512.22
37. Ivan Katalinić
Sloga
5.00
2548.00
509.60
4.00
2095.00
523.75
9.00
4643.00
515.89
38. Radoslav Antunović
HVIDR-a
5.00
2548.00
509.60
3.00
1523.00
507.67
8.00
4071.00
508.88
39. Davor Schrotter
Lipik 1974
3.00
1522.00
507.33
4.00
2071.00
517.75
7.00
3593.00
513.29
40. Ivan Hofman
Lipik 1974
4.00
2023.00
505.75
4.00
2203.00
550.75
8.00
4226.00
528.25
41. Ivica Nikolić
PKK Halo 192
3.00
1514.00
504.67
2.00
1022.00
511.00
5.00
2536.00
507.20
42. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
5.00
2522.00
504.40
3.00
1606.00
535.33
8.00
4128.00
516.00
43. Saša Poletto
Sloga
5.00
2520.00
504.00
3.00
1633.00
544.33
8.00
4153.00
519.13
44. Mato Matijević
HVIDR-a
3.14
1582.00
503.82
4.00
1857.00
464.25
7.14
3439.00
481.65
45. Zlatko Zarožinski
PKK Halo 192
3.00
1507.00
502.33
4.00
2066.00
516.50
7.00
3573.00
510.43
46. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
4.00
2007.00
501.75
4.00
2229.00
557.25
8.00
4236.00
529.50
47. Slavko Marković
PKK Halo 192
3.25
1625.00
500.00
4.00
2098.00
524.50
7.25
3723.00
513.52
48. Mirko Veselin
HVIDR-a
5.00
2495.00
499.00
4.00
2069.00
517.25
9.00
4564.00
507.11
49. Nenad Vasić
INA - Požega
5.00
2493.00
498.60
4.00
1961.00
490.25
9.00
4454.00
494.89
50. Niko Matanović
INA - Požega
5.00
2480.00
496.00
3.23
1592.00
492.88
8.23
4072.00
494.78
51. Vitomir Juranović
Sloga
4.44
2192.00
493.69
4.00
2102.00
525.50
8.44
4294.00
508.77
52. Marko Vukoje
Regoč
3.00
1480.00
493.33
5.00
2587.00
517.40
8.00
4067.00
508.38
53. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
4.00
1972.00
493.00
5.00
2512.00
502.40
9.00
4484.00
498.22
54. Dražen Puljašević
PPK Kutjevo
4.00
1972.00
493.00
4.50
1580.00
351.11
8.50
3552.00
417.88
55. Hrvoje Bakić
INA - Požega
4.44
2187.00
492.57
3.50
1710.00
488.57
7.94
3897.00
490.81
56. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
4.00
1960.00
490.00
3.00
1570.00
523.33
7.00
3530.00
504.29
57. Ilija Pemper
INA - Požega
3.00
1452.00
484.00
3.00
1449.00
483.00
6.00
2901.00
483.50
58. Antun Mandurić
INA - Požega
3.00
1427.00
475.67
0.77
380.00
493.51
3.77
1807.00
479.31
59. Josip Dumančić
Sloga
2.50
1177.00
470.80
3.50
1784.00
509.71
6.00
2961.00
493.50
60. Stjepan Marjanović
PPK Kutjevo
2.00
940.00
470.00
2.00
1010.00
505.00
4.00
1950.00
487.50
61. Dražen Tadijanović
INA - Požega
3.00
1400.00
466.67
2.50
1261.00
504.40
5.50
2661.00
483.82
62. Vladimir Bemko
Obrtnik-BAM
2.75
1280.00
465.45
1.00
489.00
489.00
3.75
1769.00
471.73
63. Ivan Tišler
Lipik 1974
2.31
1074.00
464.94
0.50
260.00
520.00
2.81
1334.00
474.73
64. Dalibor Martinović
Regoč
2.42
1097.00
453.31
4.00
2041.00
510.25
6.42
3138.00
488.79
65. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
3.00
1034.00
344.67
5.00
2096.00
419.20
8.00
3130.00
391.25
66. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
2.00
547.00
273.50
1.00
502.00
502.00
3.00
1049.00
349.67

Robert Bakić
INA - Požega
1.00
530.00
530.00
3.00
1621.00
540.33
4.00
2151.00
537.75
Josip Tokić
Obrtnik-BAM
1.00
512.00
512.00
0.00
0.00
NaN
1.00
512.00
512.00
Filip Filipović
INA - Požega
2.00
1002.00
501.00
1.00
462.00
462.00
3.00
1464.00
488.00
Mihael Rebrović
Lipik 1974
0.69
339.00
491.30
1.00
524.00
524.00
1.69
863.00
510.65
Igor Šulc
Sloga
1.00
491.00
491.00
0.00
0.00
NaN
1.00
491.00
491.00
Ivo Grgić
Sloga
1.56
765.00
490.38
0.92
506.00
550.00
2.48
1271.00
512.50
Dejan Valčić
PKK Halo 192
1.50
724.00
482.67
1.00
498.00
498.00
2.50
1222.00
488.80
Ivica Matičević
Požega
1.00
482.00
482.00
1.00
468.00
468.00
2.00
950.00
475.00
Alen Birešić
HVIDR-a
0.50
239.00
478.00
0.50
236.00
472.00
1.00
475.00
475.00
Josip Bošnjak
Obrtnik-BAM
0.75
357.00
476.00
1.51
752.00
498.01
2.26
1109.00
490.71
Željko Pavković
Sloga
1.50
699.00
466.00
0.50
267.00
534.00
2.00
966.00
483.00
Đorđe Mihovilović
Obrtnik-BAM
0.50
230.00
460.00
2.50
1223.00
489.20
3.00
1453.00
484.33
Ivan Dumančić
Sloga
1.00
445.00
445.00
0.08
29.00
362.50
1.08
474.00
438.89
Dinko Hajnal
Regoč
0.50
219.00
438.00
0.00
0.00
NaN
0.50
219.00
438.00
Igor Krajnović
Regoč
1.08
465.00
430.56
2.00
958.00
479.00
3.08
1423.00
462.01
Luka Jazvić
INA - Požega
1.00
426.00
426.00
0.00
0.00
NaN
1.00
426.00
426.00
Tomislav Ciganović
HVIDR-a
2.36
995.00
421.61
1.00
461.00
461.00
3.36
1456.00
433.33
Ivan Ivanković
PPK Kutjevo
1.00
0.00
0.00
1.00
483.00
483.00
2.00
483.00
241.50

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Požega
3.0
6369
3028
9397
522.06
125
5.0
10376
4857
15233
507.77
195
8.0
16745
7885
24630
513.13
320
2. PKK Halo 192
5.0
10554
4816
15370
512.33
184
4.0
8593
4097
12690
528.75
110
9.0
19147
8913
28060
519.63
294
3. Obrtnik-BAM
4.0
8408
3878
12286
511.92
165
5.0
10596
4981
15577
519.23
169
9.0
19004
8859
27863
515.98
334
4. Lokomotiva 1967
5.0
10350
4959
15309
510.30
192
4.0
8585
4002
12587
524.46
149
9.0
18935
8961
27896
516.59
341
5. Regoč
4.0
8385
3826
12211
508.79
181
5.0
10686
5059
15745
524.83
173
9.0
19071
8885
27956
517.70
354
6. Lipik 1974
4.0
8332
3878
12210
508.75
153
4.0
8696
4218
12914
538.08
130
8.0
17028
8096
25124
523.42
283
7. HVIDR-a
5.0
10458
4662
15120
504.00
254
4.0
8246
3682
11928
497.00
187
9.0
18704
8344
27048
500.89
441
8. Sloga
5.0
10298
4642
14940
498.00
243
4.0
8628
4025
12653
527.21
170
9.0
18926
8667
27593
510.98
413
9. INA - Požega
5.0
10139
4570
14709
490.30
258
4.0
8214
3700
11914
496.42
187
9.0
18353
8270
26623
493.02
445
10. PPK Kutjevo
4.0
7316
3320
10636
443.17
147
5.0
9490
4531
14021
467.37
192
9.0
16806
7851
24657
456.61
339
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više