Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Ban Jelačić
Zaprešić
15 12 0 3 24 85.0 35.0
2. Obrtnik Torbar II
Zagreb
15 12 0 3 24 77.5 42.5
3. Hrabri
Zagreb
15 11 1 3 23 86.0 34.0
4. Zanatlija Ivanić
Ivanić Grad
14 9 0 5 18 67.0 45.0
5. Zagrebačka pivovara
Zagreb
15 8 1 6 17 67.0 53.0
6. Dugo Selo 1934
Dugo Selo
15 8 0 7 16 62.0 58.0
7. Sidra Zagreb
Zagreb
15 7 0 8 14 60.0 60.0
8. Zanatlija
Zagreb
15 7 0 8 14 56.5 63.5
9. Radnik
Velika Gorica
14 6 0 8 12 49.5 62.5
10. Vodovod
Zagreb
15 5 0 10 10 51.5 68.5
11. Centar
Zagreb
15 1 1 13 3 27.5 92.5
12. Medika
Zagreb
15 1 1 13 3 22.5 97.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagrebačka pivovara Medika Grmoščica
1-4
8.0 : 0.0 (3341 : 3075) 07.09.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
1 2 Vodovod Radnik Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3140 : 3037) 05.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
1 3 Hrabri Sidra Zagreb Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3444 : 3331) 16.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
1 4 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3203 : 3093) 07.09.2022 18:00 Vedran Štajdohar, A
| | |
1 5 Zanatlija Ivanić Centar Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3320 : 3082) 10.09.2022 16:00 Nikola Filipović, A
| | |
1 6 Zanatlija Ban Jelačić Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3278 : 3357) 05.09.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
2 7 Medika Ban Jelačić Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (3149 : 3453) 12.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, C
| | |
2 8 Centar Zanatlija Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3014 : 3126) 12.09.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
2 9 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3092 : 3253) 15.09.2022 18:00 Filip Boc, A
Luka Bakić, C
| | |
2 10 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3317 : 3359) 14.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
2 11 Radnik Hrabri Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3110 : 3192) 12.09.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Ljubica Dolanski, C
| | |
2 12 Zagrebačka pivovara Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3213 : 3224) 14.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
3 13 Vodovod Medika Zagreb
1-4
5.5 : 2.5 (3112 : 3078) 03.10.2022 18:00 Filip Boc, A
| | |
3 14 Hrabri Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3396 : 3084) 20.09.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
3 15 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3251 : 3003) 21.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
3 16 Zanatlija Ivanić Sidra Zagreb Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3400 : 3240) 20.09.2022 18:30 Gordana Senta, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 17 Zanatlija Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3301 : 3340) 19.09.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Petra Fiamengo, B
| | |
3 18 Ban Jelačić Centar Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3573 : 3207) 21.09.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
4 19 Medika Centar Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3182 : 3183) 26.09.2022 18:00 Filip Boc, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 20 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
1.0 : 7.0 (3167 : 3285) 29.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Petar Filipčić, A
| | |
4 21 Sidra Zagreb Zanatlija Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 3091) 28.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
4 22 Radnik Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3131 : 3250) 26.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
4 23 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3296 : 3324) 28.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
4 24 Vodovod Hrabri Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3230 : 3250) 26.09.2022 18:00 Gordana Senta, A
| | |
5 25 Hrabri Medika Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3376 : 2912) 11.10.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
5 26 Obrtnik Torbar II Vodovod Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3285 : 3185) 12.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
5 27 Zanatlija Ivanić Zagrebačka pivovara Zelenjak
1-4
3.0 : 5.0 (3215 : 3249) 15.10.2022 16:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
5 28 Zanatlija Radnik Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3287 : 3255) 10.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, C
| | |
5 29 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3456 : 3434) 12.10.2022 19:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
5 30 Centar Dugo Selo 1934 Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3063 : 3178) 10.10.2022 19:00 Nikola Filipović, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
6 31 Medika Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (3114 : 3280) 17.10.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Tihana Čavlović, C
| | |
6 32 Sidra Zagreb Centar Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3484 : 3055) 19.10.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Andreya Alpeza, D
| | |
6 33 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
1.0 : 7.0 (3207 : 3369) 17.10.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
6 34 Zagrebačka pivovara Zanatlija Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3284 : 3242) 19.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Tomislav Vuković, D
| | |
6 35 Vodovod Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3228 : 3016) 17.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
6 36 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3423 : 3200) 18.10.2022 18:00 Gordana Senta, A
Damir Cerle, A
| | |
7 37 Obrtnik Torbar II Medika Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3296 : 2973) 26.10.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 38 Zanatlija Ivanić Hrabri Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3372 : 3163) 29.10.2022 16:00 Miroslav Noršić, A
| | |
7 39 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3294 : 3228) 24.10.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, C
| | |
7 40 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3517 : 3281) 26.10.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
7 41 Centar Radnik Pongračevo
1-6
1.5 : 6.5 (3077 : 3272) 24.10.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
7 42 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3116 : 3047) 27.10.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
8 43 Medika Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3183 : 3320) 04.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
Tihana Čavlović, C
| | |
8 44 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3241 : 3314) 31.10.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
8 45 Zagrebačka pivovara Centar Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3256 : 3017) 02.11.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
8 46 Ban Jelačić Vodovod Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3451 : 3318) 02.11.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
8 47 Hrabri Zanatlija Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3430 : 3158) 04.11.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Andreya Alpeza, D
| | |
8 48 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3340 : 3194) 02.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
| | |
9 49 Zanatlija Ivanić Medika Zelenjak
1-4
6.0 : 2.0 (3279 : 3174) 12.11.2022 16:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
9 50 Zanatlija Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
5.5 : 2.5 (3333 : 3288) 07.11.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, C
| | |
9 51 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3409 : 3466) 09.11.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
9 52 Centar Vodovod Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (2922 : 3168) 07.11.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Milan Uzelac, C
| | |
9 53 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
3.0 : 5.0 (3157 : 3179) 10.11.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
9 54 Sidra Zagreb Radnik Vinko Bek
1-4
1.0 : 7.0 (3276 : 3440) 09.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
Tomislav Vuković, D
| | |
10 55 Medika Radnik Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3140 : 3262) 21.11.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Luka Bakić, C
| | |
10 56 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3253 : 3262) 23.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, C
| | |
10 57 Vodovod Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3251 : 3271) 21.11.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
10 58 Hrabri Centar Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3358 : 2924) 22.11.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Ljubica Dolanski, C
| | |
10 59 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3321 : 3283) 23.11.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
10 60 Zanatlija Ivanić Zanatlija Zelenjak
1-4
2.0 : 6.0 (3140 : 3144) 26.11.2022 16:00 Filip Boc, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
11 61 Zanatlija Medika Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3193 : 3202) 05.12.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Milan Uzelac, C
| | |
11 62 Ban Jelačić Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
1.0 : 7.0 (3343 : 3465) 07.12.2022 19:00 Alen Kujundžić, B
Andreya Alpeza, D
| | |
11 63 Centar Obrtnik Torbar II Pongračevo
1-6
0.0 : 8.0 (2535 : 3215) 05.12.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Tihana Čavlović, C
| | |
11 64 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3205 : 3126) 08.12.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
11 65 Sidra Zagreb Vodovod Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3440 : 3127) 07.12.2022 18:00 Gordana Senta, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
11 66 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3278 : 3257) 05.12.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
12 67 Medika Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (3219 : 3391) 09.01.2023 18:00 Gordana Senta, A
Petra Fiamengo, B
| | |
12 68 Radnik Vodovod Radnik
1-4
7.0 : 1.0 (3159 : 3018) 09.01.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
Andreya Alpeza, D
| | |
12 69 Sidra Zagreb Hrabri Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3334 : 3321) 11.01.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
12 70 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
3.0 : 5.0 (3242 : 3248) 12.01.2023 18:00 Miroslav Noršić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
12 71 Centar Zanatlija Ivanić Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3000 : 3081) 09.01.2023 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
12 72 Ban Jelačić Zanatlija Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3510 : 3307) 11.01.2023 19:00 Petar Filipčić, A
Andreya Alpeza, D
| | |
13 73 Ban Jelačić Medika Zaprešić
1-6
8.0 : 0.0 (3496 : 3219) 18.01.2023 19:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
13 74 Zanatlija Centar Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3236 : 2746) 16.01.2023 18:00 Kristijan Kerhin, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
13 75 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
5.0 : 3.0 (3231 : 3152) 19.01.2023 18:30 Miroslav Noršić, A
Mirela Đeri, B
| | |
13 76 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3213 : 3177) 18.01.2023 18:00 Gordana Senta, A
| | |
13 77 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3407 : 3238) 17.01.2023 18:00 Alen Kujundžić, B
Luka Bakić, C
| | |
13 78 Vodovod Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3162 : 3181) 16.01.2023 18:00 Petar Filipčić, A
| | |
14 79 Medika Vodovod Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3261 : 3307) 23.01.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Tihana Čavlović, C
| | |
14 80 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3275 : 3306) 25.01.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
14 81 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3339 : 3232) 23.01.2023 18:00 Kristijan Kerhin, B
Ljubica Dolanski, C
| | |
14 82 Sidra Zagreb Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (3266 : 3262) 25.01.2023 18:00 Alen Kujundžić, B
Tomislav Vuković, D
| | |
14 83 Dugo Selo 1934 Zanatlija Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3159 : 3084) 26.01.2023 18:00 Filip Boc, A
Andreya Alpeza, D
| | |
14 84 Centar Ban Jelačić Pongračevo
1-6
1.0 : 7.0 (2992 : 3278) 23.01.2023 19:00 Nikola Filipović, A
Petra Fiamengo, B
| | |
15 85 Centar Medika Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3049 : 3047) 30.01.2023 19:00 Lucija Marta Jelavić, A
Milan Uzelac, C
| | |
15 86 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3423 : 3391) 01.02.2023 19:00 Miroslav Noršić, A
Andreya Alpeza, D
| | |
15 87 Zanatlija Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3333 : 3284) 30.01.2023 18:00 Kristijan Kerhin, B
Andreya Alpeza, D
| | |
15 88 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
04.02.2023 16:00 Filip Boc, A
Ivan Jurišić, A
| | |
15 89 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3283 : 3184) 01.02.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
15 90 Hrabri Vodovod Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3329 : 3020) 31.01.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
16 91 Medika Hrabri Grmoščica
1-4
06.02.2023 18:00 Kristijan Kerhin, B
Petra Fiamengo, B
| | |
16 92 Vodovod Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
06.02.2023 18:00 Gordana Senta, A
| | |
16 93 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
08.02.2023 18:00 Gordana Senta, A
Petra Fiamengo, B
| | |
16 94 Radnik Zanatlija Radnik
1-4
06.02.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
Milan Uzelac, C
| | |
16 95 Sidra Zagreb Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
08.02.2023 18:00 Alen Kujundžić, B
Andreya Alpeza, D
| | |
16 96 Dugo Selo 1934 Centar Radnik
1-4
09.02.2023 18:00 Filip Boc, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
17 97 Dugo Selo 1934 Medika Radnik
1-4
16.02.2023 18:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
17 98 Centar Sidra Zagreb Pongračevo
1-6
13.02.2023 19:00 Lucija Marta Jelavić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
17 99 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
15.02.2023 19:00 Miroslav Noršić, A
Milan Uzelac, C
| | |
17 100 Zanatlija Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
13.02.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Matija Pavlinić, C
| | |
17 101 Zanatlija Ivanić Vodovod Zelenjak
1-4
18.02.2023 16:00 Miroslav Noršić, A
| | |
17 102 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
15.02.2023 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
18 103 Medika Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
20.02.2023 18:00 Kristijan Kerhin, B
Matija Pavlinić, C
| | |
18 104 Hrabri Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
21.02.2023 18:00 Gordana Senta, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
18 105 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
20.02.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
18 106 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
22.02.2023 18:00 Gordana Senta, A
Tihana Čavlović, C
| | |
18 107 Radnik Centar Radnik
1-4
20.02.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
Milan Uzelac, C
| | |
18 108 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
22.02.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Andreya Alpeza, D
| | |
19 109 Sidra Zagreb Medika Vinko Bek
1-4
01.03.2023 18:00 | | |
19 110 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
02.03.2023 18:00 | | |
19 111 Centar Zagrebačka pivovara Pongračevo
1-6
27.02.2023 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
19 112 Vodovod Ban Jelačić Zagreb
1-4
27.02.2023 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
19 113 Zanatlija Hrabri Grmoščica
1-4
27.02.2023 18:00 Kristijan Kerhin, B
Milan Uzelac, C
| | |
19 114 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
04.03.2023 16:00 | | |
20 115 Medika Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
20 116 Obrtnik Torbar II Zanatlija Zagreb
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
20 117 Hrabri Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
07.03.2023 18:00 | | |
20 118 Vodovod Centar Zagreb
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
20 119 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
20 120 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
21 121 Radnik Medika Radnik
1-4
13.03.2023 18:00 | | |
21 122 Sidra Zagreb Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
15.03.2023 18:00 | | |
21 123 Dugo Selo 1934 Vodovod Radnik
1-4
16.03.2023 18:00 | | |
21 124 Centar Hrabri Pongračevo
1-6
13.03.2023 19:00 | | |
21 125 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
15.03.2023 19:00 | | |
21 126 Zanatlija Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
13.03.2023 18:00 | | |
22 127 Medika Zanatlija Grmoščica
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
22 128 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
25.03.2023 16:00 | | |
22 129 Obrtnik Torbar II Centar Zagreb
1-4
22.03.2023 18:00 | | |
22 130 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
21.03.2023 18:00 | | |
22 131 Vodovod Sidra Zagreb Zagreb
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
22 132 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
22.03.2023 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Fran Hećimović
Ban Jelačić
6.00
3461
642.13
4103.13
586.16
2. Goran Marko
Ban Jelačić
6.00
3492
598.40
4090.40
584.34
3. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
7.00
4014
592.86
4606.86
575.86
4. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
7.00
3973
542.50
4515.50
564.44
5. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
7.00
3941
569.00
4510.00
563.75
6. Ivan Kovačević
Radnik
7.00
3951
558.33
4509.33
563.67
7. Dragutin Črljenec
Hrabri
7.00
3905
600.43
4505.43
563.18
8. Matija Šorša
Ban Jelačić
5.00
2804
569.88
3373.88
562.31
9. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
6.00
3355
569.00
3924.00
560.57
10. Antun Štimac
Obrtnik Torbar II
6.00
3341
581.57
3922.57
560.37
11. Krešimir Vidović
Zanatlija
7.00
3912
555.71
4467.71
558.46
12. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
6.00
3317
588.00
3905.00
557.86
13. Predrag Nemet
Sidra Zagreb
7.00
3893
562.71
4455.71
556.96
14. Nenad Kolundžija
Hrabri
7.00
3876
568.00
4444.00
555.50
15. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
7.00
3874
556.00
4430.00
553.75
16. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
7.00
3868
533.43
4401.43
550.18
17. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
7.00
3834
562.40
4396.40
549.55
18. Stjepan Novosel
Centar
7.00
3856
532.14
4388.14
548.52
19. Petar Maričić
Radnik
6.00
3271
554.40
3825.40
546.49
20. Dejan Fišer
Hrabri
6.00
3271
553.83
3824.83
546.40
21. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
7.00
3800
568.57
4368.57
546.07
22. Ratko Medan
Radnik
7.00
3822
543.43
4365.43
545.68
23. Zlatimir Kaštelanac
Medika
6.00
3256
553.57
3809.57
544.22
24. Milan Cindrić
Vodovod
8.00
4361
528.50
4889.50
543.28
25. Hrvoje Megla
Zanatlija
6.00
3242
553.86
3795.86
542.27
26. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
6.00
3262
533.57
3795.57
542.22
27. Renato Kovačić
Dugo Selo 1934
6.00
3270
522.77
3792.77
541.82
28. Krešimir Keča
Zagrebačka pivovara
6.00
3244
545.25
3789.25
541.32
29. Brane Milešević
Hrabri
7.00
3766
554.40
4320.40
540.05
30. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
7.00
3773
536.17
4309.17
538.65
31. Petar Cugovčan
Medika
7.00
3761
541.17
4302.17
537.77
32. Petar Kekić
Medika
6.00
3206
536.14
3742.14
534.59
33. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
6.00
3195
522.00
3717.00
531.00
34. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
7.00
3725
520.71
4245.71
530.71
35. Goran Matleković
Vodovod
7.00
3718
523.67
4241.67
530.21
36. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
8.00
4221
549.20
4770.20
530.02
37. Franjo Posavac
Hrabri
7.00
3677
560.00
4237.00
529.63
38. Rudolf Puhin
Zanatlija
7.00
3688
547.29
4235.29
529.41
39. Dane Žižak
Vodovod
7.00
3720
508.67
4228.67
528.58
40. Marijan Valjak
Medika
6.00
3163
534.71
3697.71
528.24
41. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
7.00
3702
522.36
4224.36
528.05
42. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
7.00
3680
535.29
4215.29
526.91
43. Alen Sever
Radnik
6.50
3426
513.33
3939.33
525.24
44. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
6.00
3122
543.50
3665.50
523.64
45. Ismet Hasić
Zanatlija
6.00
3071
532.86
3603.86
514.84
46. Ivan Ivčetić
Medika
7.00
3554
539.00
4093.00
511.63
47. Tihomir Maznik
Zanatlija Ivanić
6.00
2983
515.00
3498.00
499.71
48. Niko Širić
Centar
7.00
3248
468.20
3716.20
464.53
49. Zvonko Crvenka
Centar
6.00
2746
438.17
3184.17
454.88

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Goran Marko
Ban Jelačić
6.00
3492.00
582.00
7.50
4488.00
598.40
13.50
7980.00
591.11
2. Fran Hećimović
Ban Jelačić
6.00
3461.00
576.83
8.00
5137.00
642.13
14.00
8598.00
614.14
3. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
7.00
4014.00
573.43
7.00
4150.00
592.86
14.00
8164.00
583.14
4. Filip Boc
Ban Jelačić
4.00
2285.00
571.25
3.00
1745.00
581.67
7.00
4030.00
575.71
5. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
7.00
3973.00
567.57
6.00
3255.00
542.50
13.00
7228.00
556.00
6. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar II
4.00
2267.00
566.75
4.00
2235.00
558.75
8.00
4502.00
562.75
7. Ivan Kovačević
Radnik
7.00
3951.00
564.43
6.00
3350.00
558.33
13.00
7301.00
561.62
8. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
7.00
3941.00
563.00
7.00
3983.00
569.00
14.00
7924.00
566.00
9. Luka Popovčić
Radnik
4.00
2244.00
561.00
4.00
2282.00
570.50
8.00
4526.00
565.75
10. Matija Šorša
Ban Jelačić
5.00
2804.00
560.80
8.00
4559.00
569.88
13.00
7363.00
566.38
11. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
6.00
3355.00
559.17
6.00
3414.00
569.00
12.00
6769.00
564.08
12. Krešimir Vidović
Zanatlija
7.00
3912.00
558.86
7.00
3890.00
555.71
14.00
7802.00
557.29
13. Dragutin Črljenec
Hrabri
7.00
3905.00
557.86
7.00
4203.00
600.43
14.00
8108.00
579.14
14. Karlo Boroš
4.00
2230.00
557.50
5.00
2883.00
576.60
9.00
5113.00
568.11
15. Antun Štimac
Obrtnik Torbar II
6.00
3341.00
556.83
7.00
4071.00
581.57
13.00
7412.00
570.15
16. Predrag Nemet
Sidra Zagreb
7.00
3893.00
556.14
7.00
3939.00
562.71
14.00
7832.00
559.43
17. Nenad Kolundžija
Hrabri
7.00
3876.00
553.71
7.00
3976.00
568.00
14.00
7852.00
560.86
18. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
7.00
3874.00
553.43
7.00
3892.00
556.00
14.00
7766.00
554.71
19. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
6.00
3317.00
552.83
7.00
4116.00
588.00
13.00
7433.00
571.77
20. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
7.00
3868.00
552.57
7.00
3734.00
533.43
14.00
7602.00
543.00
21. Stjepan Novosel
Centar
7.00
3856.00
550.86
7.00
3725.00
532.14
14.00
7581.00
541.50
22. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
7.00
3834.00
547.71
5.00
2812.00
562.40
12.00
6646.00
553.83
23. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
4.28
2341.00
546.96
2.00
1086.00
543.00
6.28
3427.00
545.70
24. Robertino Mileta
Ban Jelačić
4.00
2186.00
546.50
2.25
1156.00
513.78
6.25
3342.00
534.72
25. Ratko Medan
Radnik
7.00
3822.00
546.00
7.00
3804.00
543.43
14.00
7626.00
544.71
26. Petar Maričić
Radnik
6.00
3271.00
545.17
5.00
2772.00
554.40
11.00
6043.00
549.36
27. Dejan Fišer
Hrabri
6.00
3271.00
545.17
6.00
3323.00
553.83
12.00
6594.00
549.50
28. Milan Cindrić
Vodovod
8.00
4361.00
545.13
6.00
3171.00
528.50
14.00
7532.00
538.00
29. Renato Kovačić
Dugo Selo 1934
6.00
3270.00
545.00
6.50
3398.00
522.77
12.50
6668.00
533.44
30. Milan Marelja
Centar
5.00
2720.00
544.00
6.00
3168.00
528.00
11.00
5888.00
535.27
31. Miljenko Musa
Vodovod
6.00
3264.00
544.00
6.00
3293.00
548.83
12.00
6557.00
546.42
32. Mario Salaj
Obrtnik Torbar II
5.00
2720.00
544.00
6.00
3098.00
516.33
11.00
5818.00
528.91
33. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
6.00
3262.00
543.67
7.00
3735.00
533.57
13.00
6997.00
538.23
34. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
7.00
3800.00
542.86
7.00
3980.00
568.57
14.00
7780.00
555.71
35. Zlatimir Kaštelanac
Medika
6.00
3256.00
542.67
7.00
3875.00
553.57
13.00
7131.00
548.54
36. Krešimir Keča
Zagrebačka pivovara
6.00
3244.00
540.67
4.00
2181.00
545.25
10.00
5425.00
542.50
37. Hrvoje Megla
Zanatlija
6.00
3242.00
540.33
7.00
3877.00
553.86
13.00
7119.00
547.62
38. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
7.00
3773.00
539.00
6.00
3217.00
536.17
13.00
6990.00
537.69
39. Brane Milešević
Hrabri
7.00
3766.00
538.00
5.00
2772.00
554.40
12.00
6538.00
544.83
40. Petar Cugovčan
Medika
7.00
3761.00
537.29
6.00
3247.00
541.17
13.00
7008.00
539.08
41. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
5.50
2946.00
535.64
7.00
3808.00
544.00
12.50
6754.00
540.32
42. Petar Kekić
Medika
6.00
3206.00
534.33
7.00
3753.00
536.14
13.00
6959.00
535.31
43. Nikola Škugor
Centar
5.00
2667.00
533.40
4.00
2113.00
528.25
9.00
4780.00
531.11
44. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
6.00
3195.00
532.50
4.00
2088.00
522.00
10.00
5283.00
528.30
45. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
7.00
3725.00
532.14
7.00
3645.00
520.71
14.00
7370.00
526.43
46. Miroslav Živičnjak
Vodovod
6.00
3192.00
532.00
4.00
2133.00
533.25
10.00
5325.00
532.50
47. Dane Žižak
Vodovod
7.00
3720.00
531.43
3.00
1526.00
508.67
10.00
5246.00
524.60
48. Goran Matleković
Vodovod
7.00
3718.00
531.14
6.00
3142.00
523.67
13.00
6860.00
527.69
49. Branko Bokulić
Zagrebačka pivovara
4.00
2118.00
529.50
2.75
1467.00
533.45
6.75
3585.00
531.11
50. Marin Zekić
Ban Jelačić
4.00
2118.00
529.50
5.00
2727.00
545.40
9.00
4845.00
538.33
51. Josip Borščak
Zanatlija
5.50
2909.00
528.91
7.00
3841.00
548.71
12.50
6750.00
540.00
52. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
7.00
3702.00
528.86
5.50
2873.00
522.36
12.50
6575.00
526.00
53. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
3.50
1848.00
528.00
3.50
1887.00
539.14
7.00
3735.00
533.57
54. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
8.00
4221.00
527.63
5.00
2746.00
549.20
13.00
6967.00
535.92
55. Marijan Valjak
Medika
6.00
3163.00
527.17
7.00
3743.00
534.71
13.00
6906.00
531.23
56. Alen Sever
Radnik
6.50
3426.00
527.08
6.00
3080.00
513.33
12.50
6506.00
520.48
57. Rudolf Puhin
Zanatlija
7.00
3688.00
526.86
7.00
3831.00
547.29
14.00
7519.00
537.07
58. Zvonko Paulić
Zanatlija
4.00
2106.00
526.50
4.40
2331.00
529.77
8.40
4437.00
528.21
59. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
7.00
3680.00
525.71
7.00
3747.00
535.29
14.00
7427.00
530.50
60. Marko Torlaković
Ban Jelačić
4.00
2102.00
525.50
7.00
3939.00
562.71
11.00
6041.00
549.18
61. Franjo Posavac
Hrabri
7.00
3677.00
525.29
6.00
3360.00
560.00
13.00
7037.00
541.31
62. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
4.00
2091.00
522.75
3.00
1599.00
533.00
7.00
3690.00
527.14
63. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
6.00
3122.00
520.33
4.00
2174.00
543.50
10.00
5296.00
529.60
64. Borna Barišić
Radnik
3.50
1812.00
517.71
4.36
2262.00
518.81
7.86
4074.00
518.32
65. Darko Tomić
Centar
4.00
2054.00
513.50
5.00
2549.00
509.80
9.00
4603.00
511.44
66. Ismet Hasić
Zanatlija
6.00
3071.00
511.83
5.60
2984.00
532.86
11.60
6055.00
521.98
67. Ivan Ivčetić
Medika
7.00
3554.00
507.71
7.00
3773.00
539.00
14.00
7327.00
523.36
68. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
5.00
2523.00
504.60
7.00
3684.00
526.29
12.00
6207.00
517.25
69. Milan Lovrić
Zanatlija Ivanić
3.84
1920.00
500.00
0.00
0.00
NaN
3.84
1920.00
500.00
70. Antonio Lovrenović
Centar
4.00
1994.00
498.50
2.50
1155.00
462.00
6.50
3149.00
484.46
71. Tihomir Maznik
Zanatlija Ivanić
6.00
2983.00
497.17
7.00
3605.00
515.00
13.00
6588.00
506.77
72. Marijan Mučić
Zanatlija Ivanić
5.00
2470.00
494.00
3.00
1502.00
500.67
8.00
3972.00
496.50
73. Robert Sekušak
Zanatlija
5.00
2464.00
492.80
3.00
1591.00
530.33
8.00
4055.00
506.88
74. Branko Liker
Centar
4.00
1929.00
482.25
6.50
2923.00
449.69
10.50
4852.00
462.10
75. Niko Širić
Centar
7.00
3248.00
464.00
5.00
2341.00
468.20
12.00
5589.00
465.75
76. Milivoj Derežić
Medika
5.00
2311.00
462.20
4.00
1874.00
468.50
9.00
4185.00
465.00
77. Ante Kursar
Medika
4.00
1845.00
461.25
1.00
523.00
523.00
5.00
2368.00
473.60
78. Zvonko Crvenka
Centar
6.00
2746.00
457.67
6.00
2629.00
438.17
12.00
5375.00
447.92

Marko Jezeran
Zanatlija Ivanić
1.00
609.00
609.00
5.00
2560.00
512.00
6.00
3169.00
528.17
Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar II
2.00
1173.00
586.50
6.00
3327.00
554.50
8.00
4500.00
562.50
Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
3.00
1739.00
579.67
6.00
3399.00
566.50
9.00
5138.00
570.89
Marijan Škof
Hrabri
2.00
1146.00
573.00
1.00
583.00
583.00
3.00
1729.00
576.33
Ante Jurić
Obrtnik Torbar II
2.00
1128.00
564.00
2.00
996.00
498.00
4.00
2124.00
531.00
Željko Kulfa
Obrtnik Torbar II
3.00
1658.00
552.67
2.00
1051.00
525.50
5.00
2709.00
541.80
Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
2.59
1431.00
552.51
3.00
1682.00
560.67
5.59
3113.00
556.89
Tomislav Vidaković
Obrtnik Torbar II
1.00
551.00
551.00
1.00
565.00
565.00
2.00
1116.00
558.00
Josip Đeraković
Hrabri
2.00
1091.00
545.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1091.00
545.50
Ivica Andrijanić
Ban Jelačić
1.00
543.00
543.00
4.82
2670.00
553.94
5.82
3213.00
552.06
Mladen Rogič
Medika
1.00
537.00
537.00
3.00
1460.00
486.67
4.00
1997.00
499.25
Vlada Marinčić
Radnik
3.00
1609.00
536.33
3.64
1878.00
515.93
6.64
3487.00
525.15
Goran Petković
Ban Jelačić
1.00
532.00
532.00
0.00
0.00
NaN
1.00
532.00
532.00
Ivo Slišković
Hrabri
3.00
1594.00
531.33
6.00
3490.00
581.67
9.00
5084.00
564.89
Drago Vodolšek
Vodovod
2.00
1054.00
527.00
4.00
2069.00
517.25
6.00
3123.00
520.50
Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar II
2.00
1042.00
521.00
1.00
576.00
576.00
3.00
1618.00
539.33
Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
1.50
776.00
517.33
1.75
862.00
492.57
3.25
1638.00
504.00
Ivan Matleković
Vodovod
2.00
1029.00
514.50
1.00
559.00
559.00
3.00
1588.00
529.33
Zlatko Bučar
Zanatlija
1.00
512.00
512.00
1.00
577.00
577.00
2.00
1089.00
544.50
Miljenko Horvat
Vodovod
2.00
1016.00
508.00
1.00
484.00
484.00
3.00
1500.00
500.00
Željko Popovčić
Radnik
1.00
504.00
504.00
0.00
0.00
NaN
1.00
504.00
504.00
Ivan Despot
Zagrebačka pivovara
1.50
754.00
502.67
2.00
1106.00
553.00
3.50
1860.00
531.43
Tomislav Karlo
Ban Jelačić
1.00
502.00
502.00
2.00
1108.00
554.00
3.00
1610.00
536.67
Zlatko Kukuruzović
Radnik
0.75
374.00
498.67
4.00
2049.00
512.25
4.75
2423.00
510.11
Tomislav Kolarec
Hrabri
1.00
498.00
498.00
1.00
529.00
529.00
2.00
1027.00
513.50
Zoran Novaković
Zanatlija
0.50
248.00
496.00
0.00
0.00
NaN
0.50
248.00
496.00
Ivan Goran Popovčić
Radnik
1.00
480.00
480.00
0.50
218.00
436.00
1.50
698.00
465.33
Branko Rečić
Sidra Zagreb
2.72
1298.00
477.21
3.00
1500.00
500.00
5.72
2798.00
489.16
Petar Božičević
Radnik
1.25
589.00
471.20
1.00
532.00
532.00
2.25
1121.00
498.22
Josip Ivezić
Radnik
1.00
425.00
425.00
0.00
0.00
NaN
1.00
425.00
425.00
Vladimir Cepetić
Zanatlija Ivanić
0.57
239.00
419.30
0.00
0.00
NaN
0.57
239.00
419.30
Martin Prstec
Dugo Selo 1934
1.00
410.00
410.00
2.00
966.00
483.00
3.00
1376.00
458.67

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Ban Jelačić
6.0
13247
6778
20025
556.25
145
8.0
18351
9404
27755
578.23
177
14.0
31598
16182
47780
568.81
322
2. Obrtnik Torbar II
7.0
15464
7402
22866
544.43
242
7.0
15426
7483
22909
545.45
203
14.0
30890
14885
45775
544.94
445
3. Hrabri
7.0
15363
7461
22824
543.43
185
7.0
15764
8070
23834
567.48
165
14.0
31127
15531
46658
555.45
350
4. Sidra Zagreb
7.0
15323
7488
22811
543.12
229
7.0
15636
7810
23446
558.24
199
14.0
30959
15298
46257
550.68
428
5. Dugo Selo 1934
7.0
15423
7205
22628
538.76
263
7.0
15144
6994
22138
527.10
272
14.0
30567
14199
44766
532.93
535
6. Zagrebačka pivovara
7.0
15228
7394
22622
538.62
276
7.0
15292
7626
22918
545.67
220
14.0
30520
15020
45540
542.14
496
7. Zanatlija Ivanić
7.0
15365
7156
22521
536.21
270
7.0
15358
7599
22957
546.60
231
14.0
30723
14755
45478
541.40
501
8. Radnik
7.0
15172
7335
22507
535.88
260
7.0
15188
7277
22465
534.88
234
14.0
30360
14612
44972
535.38
494
9. Vodovod
8.0
17355
8220
25575
532.81
312
6.0
12971
6152
19123
531.19
226
14.0
30326
14372
44698
532.12
538
10. Zanatlija
7.0
15111
7041
22152
527.43
365
7.0
15395
7527
22922
545.76
231
14.0
30506
14568
45074
536.60
596
11. Medika
7.0
14822
6811
21633
515.07
363
7.0
15109
7139
22248
529.71
303
14.0
29931
13950
43881
522.39
666
12. Centar
7.0
14586
6628
21214
505.10
427
7.0
14334
6269
20603
490.55
422
14.0
28920
12897
41817
497.82
849

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više