Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Ban Jelačić
Zaprešić
4 4 0 0 8 28.0 4.0
2. Hrabri
Zagreb
4 4 0 0 8 27.0 5.0
3. Zanatlija Ivanić
Ivanić Grad
4 4 0 0 8 26.0 6.0
4. Obrtnik Torbar II
Zagreb
4 4 0 0 8 23.0 9.0
5. Zagrebačka pivovara
Zagreb
4 2 0 2 4 17.0 15.0
6. Vodovod
Zagreb
4 2 0 2 4 16.5 15.5
7. Dugo Selo 1934
Dugo Selo
4 1 0 3 2 11.0 21.0
8. Zanatlija
Zagreb
4 1 0 3 2 11.0 21.0
9. Sidra Zagreb
Zagreb
4 1 0 3 2 11.0 21.0
10. Centar
Zagreb
4 0 1 3 1 9.0 23.0
11. Medika
Zagreb
4 0 1 3 1 6.5 25.5
12. Radnik
Velika Gorica
4 0 0 4 0 6.0 26.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagrebačka pivovara Medika Grmoščica
1-4
8.0 : 0.0 (3341 : 3075) 07.09.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
1 2 Vodovod Radnik Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3140 : 3037) 05.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
1 3 Hrabri Sidra Zagreb Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3444 : 3331) 16.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
1 4 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3203 : 3093) 07.09.2022 18:00 Vedran Štajdohar, A
| | |
1 5 Zanatlija Ivanić Centar Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3320 : 3082) 10.09.2022 16:00 Nikola Filipović, A
| | |
1 6 Zanatlija Ban Jelačić Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3278 : 3357) 05.09.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
2 7 Medika Ban Jelačić Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (3149 : 3453) 12.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, C
| | |
2 8 Centar Zanatlija Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3014 : 3126) 12.09.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
2 9 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3092 : 3253) 15.09.2022 18:00 Filip Boc, A
Luka Bakić, C
| | |
2 10 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3317 : 3359) 14.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
2 11 Radnik Hrabri Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3110 : 3192) 12.09.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Ljubica Dolanski, C
| | |
2 12 Zagrebačka pivovara Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3213 : 3224) 14.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
3 13 Vodovod Medika Zagreb
1-4
5.5 : 2.5 (3112 : 3078) 03.10.2022 18:00 Filip Boc, A
| | |
3 14 Hrabri Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3396 : 3084) 20.09.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
3 15 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3251 : 3003) 21.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
3 16 Zanatlija Ivanić Sidra Zagreb Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3400 : 3240) 20.09.2022 18:30 Gordana Senta, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 17 Zanatlija Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3301 : 3340) 19.09.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Petra Fiamengo, B
| | |
3 18 Ban Jelačić Centar Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3573 : 3207) 21.09.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
4 19 Medika Centar Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3182 : 3183) 26.09.2022 18:00 Filip Boc, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 20 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
1.0 : 7.0 (3167 : 3285) 29.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Petar Filipčić, A
| | |
4 21 Sidra Zagreb Zanatlija Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 3091) 28.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
4 22 Radnik Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3131 : 3250) 26.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
4 23 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3296 : 3324) 28.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
4 24 Vodovod Hrabri Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3230 : 3250) 26.09.2022 18:00 Gordana Senta, A
| | |
5 25 Hrabri Medika Vinko Bek
1-4
11.10.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
5 26 Obrtnik Torbar II Vodovod Zagreb
1-4
12.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
5 27 Zanatlija Ivanić Zagrebačka pivovara Zelenjak
1-4
15.10.2022 16:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
5 28 Zanatlija Radnik Grmoščica
1-4
10.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Petra Fiamengo, B
| | |
5 29 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
12.10.2022 19:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
5 30 Centar Dugo Selo 1934 Pongračevo
1-6
10.10.2022 19:00 Nikola Filipović, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
6 31 Medika Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
17.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Petra Fiamengo, B
| | |
6 32 Sidra Zagreb Centar Vinko Bek
1-4
19.10.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Andreya Alpeza, D
| | |
6 33 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
17.10.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
6 34 Zagrebačka pivovara Zanatlija Grmoščica
1-4
19.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Tomislav Vuković, D
| | |
6 35 Vodovod Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
17.10.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
| | |
6 36 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
18.10.2022 18:00 Gordana Senta, A
Damir Cerle, A
| | |
7 37 Obrtnik Torbar II Medika Zagreb
1-4
26.10.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 38 Zanatlija Ivanić Hrabri Zelenjak
1-4
29.10.2022 16:00 Miroslav Noršić, A
| | |
7 39 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
24.10.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, C
| | |
7 40 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
26.10.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
7 41 Centar Radnik Pongračevo
1-6
24.10.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
7 42 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
27.10.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
8 43 Medika Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
31.10.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Matija Pavlinić, C
| | |
8 44 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
31.10.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Milan Uzelac, C
| | |
8 45 Zagrebačka pivovara Centar Grmoščica
1-4
02.11.2022 18:00 | | |
8 46 Ban Jelačić Vodovod Zaprešić
1-6
02.11.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
8 47 Hrabri Zanatlija Vinko Bek
1-4
04.11.2022 18:00 | | |
8 48 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
02.11.2022 18:00 | | |
9 49 Zanatlija Ivanić Medika Zelenjak
1-4
12.11.2022 16:00 | | |
9 50 Zanatlija Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
07.11.2022 18:00 | | |
9 51 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
09.11.2022 19:00 | | |
9 52 Centar Vodovod Pongračevo
1-6
07.11.2022 19:00 | | |
9 53 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
10.11.2022 18:00 | | |
9 54 Sidra Zagreb Radnik Vinko Bek
1-4
09.11.2022 18:00 | | |
10 55 Medika Radnik Grmoščica
1-4
21.11.2022 18:00 | | |
10 56 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
23.11.2022 18:00 | | |
10 57 Vodovod Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
21.11.2022 18:00 | | |
10 58 Hrabri Centar Vinko Bek
1-4
22.11.2022 18:00 | | |
10 59 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
23.11.2022 18:00 | | |
10 60 Zanatlija Ivanić Zanatlija Zelenjak
1-4
26.11.2022 16:00 | | |
11 61 Zanatlija Medika Grmoščica
1-4
05.12.2022 18:00 | | |
11 62 Ban Jelačić Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
07.12.2022 19:00 | | |
11 63 Centar Obrtnik Torbar II Pongračevo
1-6
05.12.2022 19:00 | | |
11 64 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
08.12.2022 18:00 | | |
11 65 Sidra Zagreb Vodovod Vinko Bek
1-4
07.12.2022 18:00 | | |
11 66 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
05.12.2022 18:00 | | |
12 67 Medika Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
09.01.2023 18:00 | | |
12 68 Radnik Vodovod Radnik
1-4
09.01.2023 18:00 | | |
12 69 Sidra Zagreb Hrabri Vinko Bek
1-4
11.01.2023 18:00 | | |
12 70 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
12.01.2023 18:00 | | |
12 71 Centar Zanatlija Ivanić Pongračevo
1-6
09.01.2023 19:00 | | |
12 72 Ban Jelačić Zanatlija Zaprešić
1-6
11.01.2023 19:00 | | |
13 73 Ban Jelačić Medika Zaprešić
1-6
18.01.2023 19:00 | | |
13 74 Zanatlija Centar Grmoščica
1-4
16.01.2023 18:00 | | |
13 75 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
21.01.2023 16:00 | | |
13 76 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
18.01.2023 18:00 | | |
13 77 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
17.01.2023 18:00 | | |
13 78 Vodovod Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
16.01.2023 18:00 | | |
14 79 Medika Vodovod Grmoščica
1-4
23.01.2023 18:00 | | |
14 80 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
25.01.2023 18:00 | | |
14 81 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
23.01.2023 18:00 | | |
14 82 Sidra Zagreb Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
25.01.2023 18:00 | | |
14 83 Dugo Selo 1934 Zanatlija Radnik
1-4
26.01.2023 18:00 | | |
14 84 Centar Ban Jelačić Pongračevo
1-6
23.01.2023 19:00 | | |
15 85 Centar Medika Pongračevo
1-6
30.01.2023 19:00 | | |
15 86 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
01.02.2023 19:00 | | |
15 87 Zanatlija Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
30.01.2023 18:00 | | |
15 88 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
04.02.2023 16:00 | | |
15 89 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
01.02.2023 18:00 | | |
15 90 Hrabri Vodovod Vinko Bek
1-4
31.01.2023 18:00 | | |
16 91 Medika Hrabri Grmoščica
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 92 Vodovod Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 93 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
08.02.2023 18:00 | | |
16 94 Radnik Zanatlija Radnik
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 95 Sidra Zagreb Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
08.02.2023 18:00 | | |
16 96 Dugo Selo 1934 Centar Radnik
1-4
09.02.2023 18:00 | | |
17 97 Dugo Selo 1934 Medika Radnik
1-4
16.02.2023 18:00 | | |
17 98 Centar Sidra Zagreb Pongračevo
1-6
13.02.2023 19:00 | | |
17 99 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
15.02.2023 19:00 | | |
17 100 Zanatlija Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
13.02.2023 18:00 | | |
17 101 Zanatlija Ivanić Vodovod Zelenjak
1-4
18.02.2023 16:00 | | |
17 102 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
15.02.2023 18:00 | | |
18 103 Medika Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 104 Hrabri Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
21.02.2023 18:00 | | |
18 105 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 106 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
22.02.2023 18:00 | | |
18 107 Radnik Centar Radnik
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 108 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
22.02.2023 18:00 | | |
19 109 Sidra Zagreb Medika Vinko Bek
1-4
01.03.2023 18:00 | | |
19 110 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
02.03.2023 18:00 | | |
19 111 Centar Zagrebačka pivovara Pongračevo
1-6
27.02.2023 19:00 | | |
19 112 Vodovod Ban Jelačić Zagreb
1-4
27.02.2023 18:00 | | |
19 113 Zanatlija Hrabri Grmoščica
1-4
27.02.2023 18:00 | | |
19 114 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
04.03.2023 16:00 | | |
20 115 Medika Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
20 116 Obrtnik Torbar II Zanatlija Zagreb
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
20 117 Hrabri Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
07.03.2023 18:00 | | |
20 118 Vodovod Centar Zagreb
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
20 119 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
20 120 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
21 121 Radnik Medika Radnik
1-4
13.03.2023 18:00 | | |
21 122 Sidra Zagreb Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
15.03.2023 18:00 | | |
21 123 Dugo Selo 1934 Vodovod Radnik
1-4
16.03.2023 18:00 | | |
21 124 Centar Hrabri Pongračevo
1-6
13.03.2023 19:00 | | |
21 125 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
15.03.2023 19:00 | | |
21 126 Zanatlija Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
13.03.2023 18:00 | | |
22 127 Medika Zanatlija Grmoščica
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
22 128 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
25.03.2023 16:00 | | |
22 129 Obrtnik Torbar II Centar Zagreb
1-4
22.03.2023 18:00 | | |
22 130 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
21.03.2023 18:00 | | |
22 131 Vodovod Sidra Zagreb Zagreb
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
22 132 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
22.03.2023 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Goran Marko
Ban Jelačić
3.00
1783
640.00
2423.00
605.75
2. Fran Hećimović
Ban Jelačić
3.00
1731
666.00
2397.00
599.25
3. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
2.00
1142
602.50
1744.50
581.50
4. Dragutin Črljenec
Hrabri
2.00
1132
599.50
1731.50
577.17
5. Filip Boc
Ban Jelačić
3.00
1722
567.00
2289.00
572.25
6. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar II
2.00
1173
531.50
1704.50
568.17
7. Predrag Nemet
Sidra Zagreb
2.00
1141
560.00
1701.00
567.00
8. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
2.00
1123
573.00
1696.00
565.33
9. Mario Salaj
Obrtnik Torbar II
2.00
1127
567.00
1694.00
564.67
10. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
2.00
1163
528.00
1691.00
563.67
11. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
2.00
1128
562.00
1690.00
563.33
12. Karlo Boroš
1.00
541
585.00
1126.00
563.00
13. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar II
1.00
592
534.00
1126.00
563.00
14. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
2.00
1114
573.00
1687.00
562.33
15. Matija Šorša
Ban Jelačić
3.00
1675
569.00
2244.00
561.00
16. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
2.00
1139
544.00
1683.00
561.00
17. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
2.00
1110
560.50
1670.50
556.83
18. Krešimir Vidović
Zanatlija
2.00
1125
537.00
1662.00
554.00
19. Ivo Slišković
Hrabri
1.00
513
594.50
1107.50
553.75
20. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
2.00
1098
562.50
1660.50
553.50
21. Zlatimir Kaštelanac
Medika
1.00
546
559.50
1105.50
552.75
22. Franjo Posavac
Hrabri
2.00
1091
565.50
1656.50
552.17
23. Stjepan Novosel
Centar
3.00
1678
530.00
2208.00
552.00
24. Milan Cindrić
Vodovod
1.00
575
527.00
1102.00
551.00
25. Petar Cugovčan
Medika
1.00
548
550.50
1098.50
549.25
26. Milan Marelja
Centar
3.00
1670
525.00
2195.00
548.75
27. Robertino Mileta
Ban Jelačić
2.00
1118
528.00
1646.00
548.67
28. Krešimir Keča
Zagrebačka pivovara
1.00
520
577.00
1097.00
548.50
29. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
2.00
1061
581.00
1642.00
547.33
30. Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
1.00
552
542.50
1094.50
547.25
31. Nikola Škugor
Centar
3.00
1641
547.00
2188.00
547.00
32. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
1.00
563
528.33
1091.33
545.67
33. Brane Milešević
Hrabri
2.00
1070
560.00
1630.00
543.33
34. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
2.00
1086
0.00
1086.00
543.00
35. Antun Štimac
Obrtnik Torbar II
1.00
537
548.50
1085.50
542.75
36. Nenad Kolundžija
Hrabri
2.00
1068
558.50
1626.50
542.17
37. Ivan Kovačević
Radnik
2.00
1068
557.50
1625.50
541.83
38. Dejan Fišer
Hrabri
2.00
1070
555.00
1625.00
541.67
39. Hrvoje Megla
Zanatlija
1.00
527
550.00
1077.00
538.50
40. Dane Žižak
Vodovod
1.00
551
526.00
1077.00
538.50
41. Marin Zekić
Ban Jelačić
2.00
1076
0.00
1076.00
538.00
42. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
2.00
1107
502.00
1609.00
536.33
43. Zvonko Paulić
Zanatlija
2.00
1077
531.00
1608.00
536.00
44. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
1.00
535
0.00
535.00
535.00
45. Miroslav Živičnjak
Vodovod
1.00
539
529.50
1068.50
534.25
46. Miljenko Musa
Vodovod
1.00
520
548.00
1068.00
534.00
47. Josip Borščak
Zanatlija
2.00
1050
551.00
1601.00
533.67
48. Ante Jurić
Obrtnik Torbar II
1.00
569
498.00
1067.00
533.50
49. Tihomir Maznik
Zanatlija Ivanić
2.00
1052
548.50
1600.50
533.50
50. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
1.00
522
544.00
1066.00
533.00
51. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
1.28
683
528.00
1211.00
531.14
52. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
1.00
494
568.00
1062.00
531.00
53. Petar Maričić
Radnik
2.00
1043
548.50
1591.50
530.50
54. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
0.50
248
547.20
795.20
530.13
55. Renato Kovačić
Dugo Selo 1934
1.00
535
520.50
1055.50
527.75
56. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
2.00
1059
523.50
1582.50
527.50
57. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
1.00
497
554.67
1051.67
525.83
58. Ratko Medan
Radnik
2.00
1058
514.50
1572.50
524.17
59. Rudolf Puhin
Zanatlija
2.00
1015
556.00
1571.00
523.67
60. Zvonko Crvenka
Centar
2.00
1085
483.00
1568.00
522.67
61. Branko Bokulić
Zagrebačka pivovara
1.00
508
536.80
1044.80
522.40
62. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
2.00
1011
554.50
1565.50
521.83
63. Ivan Ivčetić
Medika
1.00
511
531.50
1042.50
521.25
64. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
2.00
1049
508.00
1557.00
519.00
65. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
1.00
499
537.00
1036.00
518.00
66. Goran Matleković
Vodovod
1.00
517
515.50
1032.50
516.25
67. Tomislav Kolarec
Hrabri
1.00
498
529.00
1027.00
513.50
68. Ismet Hasić
Zanatlija
2.00
986
541.50
1527.50
509.17
69. Alen Sever
Radnik
2.00
1009
513.00
1522.00
507.33
70. Petar Božičević
Radnik
1.00
482
532.00
1014.00
507.00
71. Petar Kekić
Medika
1.00
484
519.50
1003.50
501.75
72. Marijan Mučić
Zanatlija Ivanić
1.00
484
517.00
1001.00
500.50
73. Antonio Lovrenović
Centar
2.00
1020
474.00
1494.00
498.00
74. Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
0.50
254
488.00
742.00
494.67
75. Borna Barišić
Radnik
1.00
475
512.00
987.00
493.50
76. Branko Liker
Centar
2.00
985
455.00
1440.00
480.00
77. Milivoj Derežić
Medika
1.00
512
446.50
958.50
479.25
78. Ante Kursar
Medika
1.00
474
0.00
474.00
474.00
79. Niko Širić
Centar
3.00
1393
0.00
1393.00
464.33
80. Ivan Goran Popovčić
Radnik
1.00
480
436.00
916.00
458.00
81. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
1.00
410
502.00
912.00
456.00
82. Robert Sekušak
Zanatlija
1.00
437
0.00
437.00
437.00
83. Josip Ivezić
Radnik
1.00
425
0.00
425.00
425.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Goran Marko
Ban Jelačić
3.00
1783.00
594.33
1.00
640.00
640.00
4.00
2423.00
605.75
2. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar II
1.00
592.00
592.00
1.00
534.00
534.00
2.00
1126.00
563.00
3. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar II
2.00
1173.00
586.50
2.00
1063.00
531.50
4.00
2236.00
559.00
4. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
2.00
1163.00
581.50
1.00
528.00
528.00
3.00
1691.00
563.67
5. Fran Hećimović
Ban Jelačić
3.00
1731.00
577.00
1.00
666.00
666.00
4.00
2397.00
599.25
6. Milan Cindrić
Vodovod
1.00
575.00
575.00
2.00
1054.00
527.00
3.00
1629.00
543.00
7. Filip Boc
Ban Jelačić
3.00
1722.00
574.00
1.00
567.00
567.00
4.00
2289.00
572.25
8. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
2.00
1142.00
571.00
2.00
1205.00
602.50
4.00
2347.00
586.75
9. Predrag Nemet
Sidra Zagreb
2.00
1141.00
570.50
2.00
1120.00
560.00
4.00
2261.00
565.25
10. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
2.00
1139.00
569.50
2.00
1088.00
544.00
4.00
2227.00
556.75
11. Ante Jurić
Obrtnik Torbar II
1.00
569.00
569.00
2.00
996.00
498.00
3.00
1565.00
521.67
12. Dragutin Črljenec
Hrabri
2.00
1132.00
566.00
2.00
1199.00
599.50
4.00
2331.00
582.75
13. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
2.00
1128.00
564.00
2.00
1124.00
562.00
4.00
2252.00
563.00
14. Mario Salaj
Obrtnik Torbar II
2.00
1127.00
563.50
1.00
567.00
567.00
3.00
1694.00
564.67
15. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
1.00
563.00
563.00
3.00
1585.00
528.33
4.00
2148.00
537.00
16. Krešimir Vidović
Zanatlija
2.00
1125.00
562.50
2.00
1074.00
537.00
4.00
2199.00
549.75
17. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
2.00
1123.00
561.50
2.00
1146.00
573.00
4.00
2269.00
567.25
18. Stjepan Novosel
Centar
3.00
1678.00
559.33
1.00
530.00
530.00
4.00
2208.00
552.00
19. Robertino Mileta
Ban Jelačić
2.00
1118.00
559.00
1.00
528.00
528.00
3.00
1646.00
548.67
20. Matija Šorša
Ban Jelačić
3.00
1675.00
558.33
1.00
569.00
569.00
4.00
2244.00
561.00
21. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
2.00
1114.00
557.00
1.00
573.00
573.00
3.00
1687.00
562.33
22. Milan Marelja
Centar
3.00
1670.00
556.67
1.00
525.00
525.00
4.00
2195.00
548.75
23. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
2.00
1110.00
555.00
2.00
1121.00
560.50
4.00
2231.00
557.75
24. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
2.00
1107.00
553.50
2.00
1004.00
502.00
4.00
2111.00
527.75
25. Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
1.00
552.00
552.00
2.00
1085.00
542.50
3.00
1637.00
545.67
26. Dane Žižak
Vodovod
1.00
551.00
551.00
1.00
526.00
526.00
2.00
1077.00
538.50
27. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
2.00
1098.00
549.00
2.00
1125.00
562.50
4.00
2223.00
555.75
28. Petar Cugovčan
Medika
1.00
548.00
548.00
2.00
1101.00
550.50
3.00
1649.00
549.67
29. Nikola Škugor
Centar
3.00
1641.00
547.00
1.00
547.00
547.00
4.00
2188.00
547.00
30. Zlatimir Kaštelanac
Medika
1.00
546.00
546.00
2.00
1119.00
559.50
3.00
1665.00
555.00
31. Franjo Posavac
Hrabri
2.00
1091.00
545.50
2.00
1131.00
565.50
4.00
2222.00
555.50
32. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
2.00
1086.00
543.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1086.00
543.00
33. Zvonko Crvenka
Centar
2.00
1085.00
542.50
1.00
483.00
483.00
3.00
1568.00
522.67
34. Karlo Boroš
1.00
541.00
541.00
2.00
1170.00
585.00
3.00
1711.00
570.33
35. Miroslav Živičnjak
Vodovod
1.00
539.00
539.00
2.00
1059.00
529.50
3.00
1598.00
532.67
36. Zvonko Paulić
Zanatlija
2.00
1077.00
538.50
1.00
531.00
531.00
3.00
1608.00
536.00
37. Marin Zekić
Ban Jelačić
2.00
1076.00
538.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1076.00
538.00
38. Antun Štimac
Obrtnik Torbar II
1.00
537.00
537.00
2.00
1097.00
548.50
3.00
1634.00
544.67
39. Renato Kovačić
Dugo Selo 1934
1.00
535.00
535.00
2.00
1041.00
520.50
3.00
1576.00
525.33
40. Dejan Fišer
Hrabri
2.00
1070.00
535.00
1.00
555.00
555.00
3.00
1625.00
541.67
41. Brane Milešević
Hrabri
2.00
1070.00
535.00
2.00
1120.00
560.00
4.00
2190.00
547.50
42. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
1.00
535.00
535.00
0.00
0.00
NaN
1.00
535.00
535.00
43. Ivan Kovačević
Radnik
2.00
1068.00
534.00
2.00
1115.00
557.50
4.00
2183.00
545.75
44. Nenad Kolundžija
Hrabri
2.00
1068.00
534.00
2.00
1117.00
558.50
4.00
2185.00
546.25
45. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
1.28
683.00
533.59
1.00
528.00
528.00
2.28
1211.00
531.14
46. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
2.00
1061.00
530.50
1.00
581.00
581.00
3.00
1642.00
547.33
47. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
2.00
1059.00
529.50
2.00
1047.00
523.50
4.00
2106.00
526.50
48. Ratko Medan
Radnik
2.00
1058.00
529.00
2.00
1029.00
514.50
4.00
2087.00
521.75
49. Hrvoje Megla
Zanatlija
1.00
527.00
527.00
2.00
1100.00
550.00
3.00
1627.00
542.33
50. Tihomir Maznik
Zanatlija Ivanić
2.00
1052.00
526.00
2.00
1097.00
548.50
4.00
2149.00
537.25
51. Josip Borščak
Zanatlija
2.00
1050.00
525.00
2.00
1102.00
551.00
4.00
2152.00
538.00
52. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
2.00
1049.00
524.50
2.00
1016.00
508.00
4.00
2065.00
516.25
53. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
1.00
522.00
522.00
2.00
1088.00
544.00
3.00
1610.00
536.67
54. Petar Maričić
Radnik
2.00
1043.00
521.50
2.00
1097.00
548.50
4.00
2140.00
535.00
55. Krešimir Keča
Zagrebačka pivovara
1.00
520.00
520.00
1.00
577.00
577.00
2.00
1097.00
548.50
56. Miljenko Musa
Vodovod
1.00
520.00
520.00
2.00
1096.00
548.00
3.00
1616.00
538.67
57. Goran Matleković
Vodovod
1.00
517.00
517.00
2.00
1031.00
515.50
3.00
1548.00
516.00
58. Ivo Slišković
Hrabri
1.00
513.00
513.00
2.00
1189.00
594.50
3.00
1702.00
567.33
59. Milivoj Derežić
Medika
1.00
512.00
512.00
2.00
893.00
446.50
3.00
1405.00
468.33
60. Ivan Ivčetić
Medika
1.00
511.00
511.00
2.00
1063.00
531.50
3.00
1574.00
524.67
61. Antonio Lovrenović
Centar
2.00
1020.00
510.00
1.00
474.00
474.00
3.00
1494.00
498.00
62. Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
0.50
254.00
508.00
1.25
610.00
488.00
1.75
864.00
493.71
63. Branko Bokulić
Zagrebačka pivovara
1.00
508.00
508.00
1.25
671.00
536.80
2.25
1179.00
524.00
64. Rudolf Puhin
Zanatlija
2.00
1015.00
507.50
2.00
1112.00
556.00
4.00
2127.00
531.75
65. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
2.00
1011.00
505.50
2.00
1109.00
554.50
4.00
2120.00
530.00
66. Alen Sever
Radnik
2.00
1009.00
504.50
2.00
1026.00
513.00
4.00
2035.00
508.75
67. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
1.00
499.00
499.00
2.00
1074.00
537.00
3.00
1573.00
524.33
68. Tomislav Kolarec
Hrabri
1.00
498.00
498.00
1.00
529.00
529.00
2.00
1027.00
513.50
69. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
1.00
497.00
497.00
3.00
1664.00
554.67
4.00
2161.00
540.25
70. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
0.50
248.00
496.00
2.50
1368.00
547.20
3.00
1616.00
538.67
71. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
1.00
494.00
494.00
3.00
1704.00
568.00
4.00
2198.00
549.50
72. Ismet Hasić
Zanatlija
2.00
986.00
493.00
2.00
1083.00
541.50
4.00
2069.00
517.25
73. Branko Liker
Centar
2.00
985.00
492.50
1.00
455.00
455.00
3.00
1440.00
480.00
74. Marijan Mučić
Zanatlija Ivanić
1.00
484.00
484.00
1.00
517.00
517.00
2.00
1001.00
500.50
75. Petar Kekić
Medika
1.00
484.00
484.00
2.00
1039.00
519.50
3.00
1523.00
507.67
76. Petar Božičević
Radnik
1.00
482.00
482.00
1.00
532.00
532.00
2.00
1014.00
507.00
77. Ivan Goran Popovčić
Radnik
1.00
480.00
480.00
0.50
218.00
436.00
1.50
698.00
465.33
78. Borna Barišić
Radnik
1.00
475.00
475.00
1.00
512.00
512.00
2.00
987.00
493.50
79. Ante Kursar
Medika
1.00
474.00
474.00
0.00
0.00
NaN
1.00
474.00
474.00
80. Niko Širić
Centar
3.00
1393.00
464.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1393.00
464.33
81. Robert Sekušak
Zanatlija
1.00
437.00
437.00
0.00
0.00
NaN
1.00
437.00
437.00
82. Josip Ivezić
Radnik
1.00
425.00
425.00
0.00
0.00
NaN
1.00
425.00
425.00
83. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
1.00
410.00
410.00
1.00
502.00
502.00
2.00
912.00
456.00

Branko Rečić
Sidra Zagreb
0.72
370.00
513.89
1.00
484.00
484.00
1.72
854.00
496.51
Tomislav Karlo
Ban Jelačić
1.00
502.00
502.00
0.00
0.00
NaN
1.00
502.00
502.00
Marko Torlaković
Ban Jelačić
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Ban Jelačić
3.0
6773
3322
10095
560.83
68
1.0
2358
1215
3573
595.50
20
4.0
9131
4537
13668
569.50
88
2. Obrtnik Torbar II
2.0
4502
2181
6683
556.92
77
2.0
4320
2134
6454
537.83
49
4.0
8822
4315
13137
547.38
126
3. Sidra Zagreb
2.0
4343
2228
6571
547.58
57
2.0
4431
2215
6646
553.83
67
4.0
8774
4443
13217
550.71
124
4. Zanatlija Ivanić
2.0
4385
2118
6503
541.92
70
2.0
4407
2313
6720
560.00
55
4.0
8792
4431
13223
550.96
125
5. Vodovod
1.0
2196
1028
3224
537.33
42
2.0
4273
2097
6370
530.83
82
3.0
6469
3125
9594
533.00
124
6. Hrabri
2.0
4339
2103
6442
536.83
52
2.0
4511
2329
6840
570.00
46
4.0
8850
4432
13282
553.42
98
7. Dugo Selo 1934
2.0
4369
2064
6433
536.08
92
2.0
4277
1982
6259
521.58
84
4.0
8646
4046
12692
528.83
176
8. Centar
3.0
6416
3056
9472
526.22
148
1.0
2121
893
3014
502.33
57
4.0
8537
3949
12486
520.25
205
9. Zanatlija
2.0
4229
1988
6217
518.08
140
2.0
4396
2183
6579
548.25
57
4.0
8625
4171
12796
533.17
197
10. Zagrebačka pivovara
1.0
2115
969
3084
514.00
55
3.0
6537
3313
9850
547.22
103
4.0
8652
4282
12934
538.92
158
11. Medika
1.0
2106
969
3075
512.50
43
2.0
4267
2064
6331
527.58
98
3.0
6373
3033
9406
522.56
141
12. Radnik
2.0
4156
1884
6040
503.33
95
2.0
4272
1969
6241
520.08
93
4.0
8428
3853
12281
511.71
188

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više