Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Obrtnik-BAM
Nova Gradiška
12 10 1 1 21 64.0 32.0
2. PKK Halo 192
Slavonski Brod
12 8 3 1 19 65.0 31.0
3. Brod
Slavonski Brod
13 9 0 4 18 59.0 45.0
4. Lokomotiva 1967
Slavonski Brod
13 8 1 4 17 61.0 43.0
5. PPK Kutjevo
Požega
12 7 1 4 15 57.0 39.0
6. Croatia Mi
Mihaljevci
13 6 1 6 13 52.5 51.5
7. Regoč
Slavonski Brod
13 6 0 7 12 51.0 53.0
8. INA - Požega
Požega
13 3 1 9 7 39.5 64.5
9. Lipik 1974
Lipik
12 2 0 10 4 32.0 64.0
10. Hrast
Požega
13 0 0 13 0 23.0 81.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 PKK Halo 192 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3111 : 2993) 23.09.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
1 2 Lokomotiva 1967 Hrast SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3094 : 2920) 24.09.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
1 3 INA - Požega Croatia Mi Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3019 : 3148) 23.09.2022 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
1 4 PPK Kutjevo Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3098 : 3270) 25.09.2022 18:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, C
| | |
1 5 Regoč Brod SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3155 : 3209) 07.10.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
Arijan Rukavina, D
| | |
2 6 Lipik 1974 Brod Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3159 : 3224) 30.09.2022 16:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
2 7 Obrtnik-BAM Regoč Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3106 : 2755) 02.10.2022 17:00 Maja Biželj, B
Damir Franjković, D
| | |
2 8 Croatia Mi PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3146 : 3189) 30.09.2022 18:00 Željko Lončar, A
Marijan Matijević, D
| | |
2 9 Hrast INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3060 : 3193) 02.10.2022 10:00 Darko Zovko, B
Marijan Matijević, D
| | |
2 10 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3202 : 3165) 30.09.2022 18:00 Marko Liović, C
| | |
3 11 Lokomotiva 1967 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3122 : 2927) 08.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
3 12 INA - Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3073 : 3215) 14.10.2022 18:00 Darko Zovko, B
Robert Bakić, B
| | |
3 13 PPK Kutjevo Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3125 : 3072) 16.10.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
3 14 Regoč Croatia Mi SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3260 : 3123) 14.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
Arijan Rukavina, D
| | |
3 15 Brod Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (2905 : 3134) 14.10.2022 18:30 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
4 16 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3202 : 3285) 21.10.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 17 Croatia Mi Brod Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3115 : 3202) 21.10.2022 18:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
4 18 Hrast Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3100 : 3194) 23.10.2022 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
4 19 PKK Halo 192 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
4.0 : 4.0 (3262 : 3191) 21.10.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
4 20 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3100 : 3066) 22.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
5 21 INA - Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3267 : 3097) 28.10.2022 18:00 Željko Lončar, A
Marijan Matijević, D
| | |
5 22 PPK Kutjevo Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3266 : 3157) 30.10.2022 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
5 23 Regoč PKK Halo 192 SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3118 : 3171) 28.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
5 24 Brod Hrast SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3298 : 3132) 28.10.2022 18:30 Božidar Krajačić, A
| | |
5 25 Obrtnik-BAM Croatia Mi Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3170 : 3029) 30.10.2022 17:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
6 26 Lipik 1974 Croatia Mi Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3209 : 3155) 04.11.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
6 27 Hrast Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3071 : 3121) 06.11.2022 10:00 Željko Lončar, A
Ivan Burivoda, D
| | |
6 28 PKK Halo 192 Brod SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3204 : 3069) 04.11.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
6 29 Lokomotiva 1967 Regoč SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3175 : 3139) 05.11.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
| | |
6 30 INA - Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
0.0 : 8.0 (2968 : 3159) 04.11.2022 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
7 31 PPK Kutjevo Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3210 : 3042) 13.11.2022 18:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, C
| | |
7 32 Regoč INA - Požega SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3273 : 3173) 11.11.2022 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
7 33 Brod Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3051 : 3189) 11.11.2022 18:30 Dalija Šljivarić, B
Ivan Keser, B
| | |
7 34 Obrtnik-BAM PKK Halo 192 Exit
1-4
4.0 : 4.0 (3106 : 3105) 13.11.2022 17:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
7 35 Croatia Mi Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3235 : 3111) 11.11.2022 18:00 Robert Bakić, B
Mirjana Horvat, D
| | |
8 36 Lipik 1974 Hrast Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3310 : 3124) 25.11.2022 18:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
8 37 PKK Halo 192 Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
4.0 : 4.0 (3201 : 3200) 23.11.2022 17:00 Božidar Krajačić, A
| | |
8 38 Lokomotiva 1967 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3124 : 3198) 26.11.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
8 39 INA - Požega Brod Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3057 : 3174) 25.11.2022 18:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
8 40 PPK Kutjevo Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3122 : 3107) 27.11.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
9 41 Regoč Lipik 1974 SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3177 : 3111) 11.12.2022 17:00 Božidar Krajačić, A
| | |
9 42 Brod PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3136 : 3133) 09.12.2022 18:30 Marko Liović, C
Arijan Rukavina, D
| | |
9 43 Obrtnik-BAM INA - Požega Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3123 : 3061) 11.12.2022 17:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
9 44 Croatia Mi Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3258 : 3131) 09.12.2022 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
9 45 Hrast PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3060 : 3174) 11.12.2022 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
10 46 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3205 : 3268) 13.01.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
10 47 Hrast Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3075 : 3116) 15.01.2023 10:00 Željko Lončar, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
10 48 Croatia Mi INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
6.5 : 1.5 (3243 : 3129) 13.01.2023 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
10 49 Obrtnik-BAM PPK Kutjevo Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3185 : 3093) 15.01.2023 17:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
10 50 Brod Regoč SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3164 : 3050) 13.01.2023 18:30 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
11 51 Brod Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3192 : 3163) 20.01.2023 18:30 Božidar Krajačić, A
| | |
11 52 Regoč Obrtnik-BAM SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3159 : 3062) 20.01.2023 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
11 53 PPK Kutjevo Croatia Mi Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3090 : 3177) 22.01.2023 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
11 54 INA - Požega Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3120 : 2983) 20.01.2023 18:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
11 55 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3155 : 3154) 21.01.2023 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
| | |
12 56 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (3120 : 3202) 27.01.2023 18:00 Božidar Petrovečki, B
Damir Rendić, C
| | |
12 57 PKK Halo 192 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
8.0 : 0.0 (3294 : 3069) 27.01.2023 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
12 58 Hrast PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2955 : 3156) 29.01.2023 10:00 Stipo Andrijević, B
Marijan Matijević, D
| | |
12 59 Croatia Mi Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3166 : 3140) 27.01.2023 18:00 Robert Bakić, B
Mirjana Horvat, D
| | |
12 60 Obrtnik-BAM Brod Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3168 : 3133) 27.01.2023 18:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
13 61 Obrtnik-BAM Lipik 1974 Exit
1-4
05.02.2023 17:00 Mario Brađašević, B
| | |
13 62 Brod Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3166 : 3098) 03.02.2023 18:30 Dalija Šljivarić, B
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
13 63 Regoč Hrast SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3089 : 2999) 03.02.2023 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
13 64 PPK Kutjevo PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2023 18:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, C
| | |
13 65 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (3227 : 3228) 03.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
14 66 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
10.02.2023 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
14 67 Lokomotiva 1967 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
11.02.2023 18:30 Dalija Šljivarić, B
| | |
14 68 PKK Halo 192 Regoč SRC Vijuš
5-8
10.02.2023 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
14 69 Hrast Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2023 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
14 70 Croatia Mi Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
10.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
15 71 Croatia Mi Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
17.02.2023 18:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
15 72 Obrtnik-BAM Hrast Exit
1-4
19.02.2023 17:00 | | |
15 73 Brod PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
17.02.2023 18:30 Dalija Šljivarić, B
Marko Liović, C
| | |
15 74 Regoč Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
1-4
17.02.2023 18:00 Božidar Krajačić, A
Arijan Rukavina, D
| | |
15 75 PPK Kutjevo INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
19.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Robert Bakić, B
| | |
16 76 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
24.02.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
16 77 INA - Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
24.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
16 78 Lokomotiva 1967 Brod SRC Vijuš
5-8
25.02.2023 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
| | |
16 79 PKK Halo 192 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
24.02.2023 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
16 80 Hrast Croatia Mi Gradska kuglana Pž
1-4
26.02.2023 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
17 81 Hrast Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2023 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
17 82 Croatia Mi PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
03.03.2023 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
17 83 Obrtnik-BAM Lokomotiva 1967 Exit
1-4
05.03.2023 17:00 | | |
17 84 Brod INA - Požega SRC Vijuš
5-8
03.03.2023 18:30 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
17 85 Regoč PPK Kutjevo SRC Vijuš
1-4
03.03.2023 18:00 Božidar Krajačić, A
Arijan Rukavina, D
| | |
18 86 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
10.03.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
18 87 PPK Kutjevo Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2023 18:00 Robert Bakić, B
Mario Trnokop, C
| | |
18 88 INA - Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
10.03.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
18 89 Lokomotiva 1967 Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
11.03.2023 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
18 90 PKK Halo 192 Hrast SRC Vijuš
5-8
10.03.2023 18:00 Marko Liović, C
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Mato Brekalo
PKK Halo 192
5.00
2797
553.60
3350.60
558.43
2. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
5.00
2761
561.80
3322.80
553.80
3. Đuro Soldić
Croatia Mi
5.00
2761
537.50
3298.50
549.75
4. Vlado Deanović
Croatia Mi
6.00
3274
551.60
3825.60
546.51
5. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
5.00
2745
527.40
3272.40
545.40
6. Josip Pavlović
Brod
5.00
2720
533.83
3253.83
542.31
7. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
6.00
3251
539.50
3790.50
541.50
8. Ivan Nemec
Regoč
5.00
2694
553.33
3247.33
541.22
9. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
6.00
3229
542.00
3771.00
538.71
10. Marko Ferić
Brod
6.00
3213
540.17
3753.17
536.17
11. Mario Trnokop
INA - Požega
5.00
2698
502.00
3200.00
533.33
12. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
6.00
3228
505.14
3733.14
533.31
13. Krešimir Kalčik
Hrast
5.00
2672
522.00
3194.00
532.33
14. Tomislav Kalužnik
Hrast
6.00
3159
560.00
3719.00
531.29
15. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
6.00
3185
533.80
3718.80
531.26
16. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
6.00
3174
539.67
3713.67
530.52
17. Albert Jirasek
Lipik 1974
5.00
2623
553.60
3176.60
529.43
18. Vladimir Bemko
Obrtnik-BAM
6.00
3181
523.39
3704.39
529.20
19. Josip Tokić
Obrtnik-BAM
5.50
2910
529.33
3439.33
529.13
20. Goran Urh
PPK Kutjevo
6.00
3172
525.17
3697.17
528.17
21. Gojko Bašić
Croatia Mi
6.00
3156
535.40
3691.40
527.34
22. Đorđe Mihovilović
Obrtnik-BAM
5.00
2630
532.83
3162.83
527.14
23. Nenad Vasić
INA - Požega
6.00
3166
519.00
3685.00
526.43
24. Luka Ulić
PKK Halo 192
5.25
2748
539.40
3287.40
525.98
25. Petar Grivičić
Regoč
5.00
2637
517.67
3154.67
525.78
26. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
5.00
2599
555.17
3154.17
525.69
27. Ivo Matić
Croatia Mi
6.00
3151
528.40
3679.40
525.63
28. Niko Matanović
INA - Požega
6.00
3166
510.00
3676.00
525.14
29. Ivan Babić
PKK Halo 192
5.25
2744
536.00
3280.00
524.80
30. Darko Božić
Lokomotiva 1967
5.00
2631
513.67
3144.67
524.11
31. Ivan Banović
Hrast
6.00
3151
514.40
3665.40
523.63
32. Željko Rakitić
Brod
5.50
2883
499.80
3382.80
520.43
33. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
6.00
3109
521.83
3630.83
518.69
34. Antonio Martić
Brod
5.50
2850
521.17
3371.17
518.64
35. Hrvoje Bakić
INA - Požega
6.00
3112
514.33
3626.33
518.05
36. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
6.00
3105
520.35
3625.35
517.91
37. Marko Vukoje
Regoč
5.00
2574
527.20
3101.20
516.87
38. Davor Schrotter
Lipik 1974
6.00
3101
511.05
3612.05
516.01
39. Damir Grubišić
Regoč
5.50
2814
528.00
3342.00
514.15
40. Valentin Pemper
INA - Požega
5.50
2790
514.18
3304.18
508.34
41. Dražen Puljašević
PPK Kutjevo
5.00
2521
504.00
3025.00
504.17
42. Antonio Kopić
Hrast
5.00
2521
499.83
3020.83
503.47
43. Željko Samardžić
Hrast
5.00
2466
491.50
2957.50
492.92

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Mato Brekalo
PKK Halo 192
5.00
2797.00
559.40
5.00
2768.00
553.60
10.00
5565.00
556.50
2. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
5.00
2761.00
552.20
5.00
2809.00
561.80
10.00
5570.00
557.00
3. Đuro Soldić
Croatia Mi
5.00
2761.00
552.20
6.00
3225.00
537.50
11.00
5986.00
544.18
4. Davor Klarić
Brod
4.00
2200.00
550.00
2.00
1116.00
558.00
6.00
3316.00
552.67
5. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
5.00
2745.00
549.00
5.00
2637.00
527.40
10.00
5382.00
538.20
6. Vlado Deanović
Croatia Mi
6.00
3274.00
545.67
5.00
2758.00
551.60
11.00
6032.00
548.36
7. Josip Pavlović
Brod
5.00
2720.00
544.00
6.00
3203.00
533.83
11.00
5923.00
538.45
8. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
6.00
3251.00
541.83
6.00
3237.00
539.50
12.00
6488.00
540.67
9. Mario Trnokop
INA - Požega
5.00
2698.00
539.60
3.50
1757.00
502.00
8.50
4455.00
524.12
10. Ivan Nemec
Regoč
5.00
2694.00
538.80
6.00
3320.00
553.33
11.00
6014.00
546.73
11. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
6.00
3229.00
538.17
6.00
3252.00
542.00
12.00
6481.00
540.08
12. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
6.00
3228.00
538.00
5.25
2652.00
505.14
11.25
5880.00
522.67
13. Miroslav Mitrović
Brod
3.69
1984.00
537.67
3.00
1627.00
542.33
6.69
3611.00
539.76
14. Marko Ferić
Brod
6.00
3213.00
535.50
6.00
3241.00
540.17
12.00
6454.00
537.83
15. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
4.50
2406.00
534.67
4.58
2365.00
516.38
9.08
4771.00
525.44
16. Krešimir Kalčik
Hrast
5.00
2672.00
534.40
5.00
2610.00
522.00
10.00
5282.00
528.20
17. Slavko Marković
PKK Halo 192
4.25
2271.00
534.35
6.00
3230.00
538.33
10.25
5501.00
536.68
18. Zlatko Zarožinski
PKK Halo 192
4.00
2137.00
534.25
2.00
1030.00
515.00
6.00
3167.00
527.83
19. Dubravko Tekić
Regoč
3.00
1602.00
534.00
5.00
2733.00
546.60
8.00
4335.00
541.88
20. Ivan Montibeler
Regoč
4.00
2133.00
533.25
5.00
2641.00
528.20
9.00
4774.00
530.44
21. Darko Ćorković
Obrtnik-BAM
4.50
2392.00
531.56
5.00
2574.00
514.80
9.50
4966.00
522.74
22. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
6.00
3185.00
530.83
5.00
2669.00
533.80
11.00
5854.00
532.18
23. Vladimir Bemko
Obrtnik-BAM
6.00
3181.00
530.17
3.42
1790.00
523.39
9.42
4971.00
527.71
24. Josip Tokić
Obrtnik-BAM
5.50
2910.00
529.09
6.00
3176.00
529.33
11.50
6086.00
529.22
25. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
6.00
3174.00
529.00
6.00
3238.00
539.67
12.00
6412.00
534.33
26. Goran Urh
PPK Kutjevo
6.00
3172.00
528.67
6.00
3151.00
525.17
12.00
6323.00
526.92
27. Niko Matanović
INA - Požega
6.00
3166.00
527.67
6.00
3060.00
510.00
12.00
6226.00
518.83
28. Nenad Vasić
INA - Požega
6.00
3166.00
527.67
6.00
3114.00
519.00
12.00
6280.00
523.33
29. Petar Grivičić
Regoč
5.00
2637.00
527.40
6.00
3106.00
517.67
11.00
5743.00
522.09
30. Dario Šubert
Lipik 1974
4.00
2109.00
527.25
5.75
3063.00
532.70
9.75
5172.00
530.46
31. Tomislav Kalužnik
Hrast
6.00
3159.00
526.50
5.00
2800.00
560.00
11.00
5959.00
541.73
32. Darko Božić
Lokomotiva 1967
5.00
2631.00
526.20
6.00
3082.00
513.67
11.00
5713.00
519.36
33. Gojko Bašić
Croatia Mi
6.00
3156.00
526.00
5.00
2677.00
535.40
11.00
5833.00
530.27
34. Đorđe Mihovilović
Obrtnik-BAM
5.00
2630.00
526.00
6.00
3197.00
532.83
11.00
5827.00
529.73
35. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
3.00
1577.00
525.67
3.00
1535.00
511.67
6.00
3112.00
518.67
36. Ivo Matić
Croatia Mi
6.00
3151.00
525.17
5.00
2642.00
528.40
11.00
5793.00
526.64
37. Ivan Banović
Hrast
6.00
3151.00
525.17
5.00
2572.00
514.40
11.00
5723.00
520.27
38. Albert Jirasek
Lipik 1974
5.00
2623.00
524.60
5.00
2768.00
553.60
10.00
5391.00
539.10
39. Željko Rakitić
Brod
5.50
2883.00
524.18
5.00
2499.00
499.80
10.50
5382.00
512.57
40. Ivan Zandona
Lipik 1974
4.00
2094.00
523.50
6.00
3268.00
544.67
10.00
5362.00
536.20
41. Luka Ulić
PKK Halo 192
5.25
2748.00
523.43
5.00
2697.00
539.40
10.25
5445.00
531.22
42. Ivan Babić
PKK Halo 192
5.25
2744.00
522.67
4.00
2144.00
536.00
9.25
4888.00
528.43
43. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
5.00
2599.00
519.80
6.00
3331.00
555.17
11.00
5930.00
539.09
44. Matej Zboril
Obrtnik-BAM
3.00
1559.00
519.67
3.50
1930.00
551.43
6.50
3489.00
536.77
45. Hrvoje Bakić
INA - Požega
6.00
3112.00
518.67
6.00
3086.00
514.33
12.00
6198.00
516.50
46. Antonio Martić
Brod
5.50
2850.00
518.18
6.00
3127.00
521.17
11.50
5977.00
519.74
47. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
6.00
3109.00
518.17
6.00
3131.00
521.83
12.00
6240.00
520.00
48. Stjepan Marjanović
PPK Kutjevo
4.00
2071.00
517.75
2.00
1083.00
541.50
6.00
3154.00
525.67
49. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
6.00
3105.00
517.50
5.75
2992.00
520.35
11.75
6097.00
518.89
50. Davor Schrotter
Lipik 1974
6.00
3101.00
516.83
5.25
2683.00
511.05
11.25
5784.00
514.13
51. Marko Vukoje
Regoč
5.00
2574.00
514.80
5.00
2636.00
527.20
10.00
5210.00
521.00
52. Karlo Usnik
Croatia Mi
3.50
1796.00
513.14
6.00
3151.00
525.17
9.50
4947.00
520.74
53. Damir Grubišić
Regoč
5.50
2814.00
511.64
4.00
2112.00
528.00
9.50
4926.00
518.53
54. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
4.00
2045.00
511.25
3.00
1485.00
495.00
7.00
3530.00
504.29
55. Ilija Pemper
INA - Požega
3.00
1530.00
510.00
3.00
1591.00
530.33
6.00
3121.00
520.17
56. Valentin Pemper
INA - Požega
5.50
2790.00
507.27
2.75
1414.00
514.18
8.25
4204.00
509.58
57. Tomislav Korov
PKK Halo 192
4.25
2151.00
506.12
5.00
2635.00
527.00
9.25
4786.00
517.41
58. Željko Kristić
Croatia Mi
4.00
2023.00
505.75
4.00
2075.00
518.75
8.00
4098.00
512.25
59. Stipo Andrijević
Croatia Mi
3.75
1891.00
504.27
1.50
780.00
520.00
5.25
2671.00
508.76
60. Antonio Kopić
Hrast
5.00
2521.00
504.20
5.80
2899.00
499.83
10.80
5420.00
501.85
61. Dražen Puljašević
PPK Kutjevo
5.00
2521.00
504.20
4.00
2016.00
504.00
9.00
4537.00
504.11
62. Siniša Matić
Hrast
3.50
1755.00
501.43
2.50
1296.00
518.40
6.00
3051.00
508.50
63. Dražen Tadijanović
INA - Požega
4.00
1992.00
498.00
3.50
1767.00
504.86
7.50
3759.00
501.20
64. Željko Samardžić
Hrast
5.00
2466.00
493.20
6.00
2949.00
491.50
11.00
5415.00
492.27
65. Darijo Škariot
Lipik 1974
4.39
2129.00
484.97
4.25
2134.00
502.12
8.64
4263.00
493.40
66. Mate Jurić
Hrast
3.50
1685.00
481.43
3.00
1452.00
484.00
6.50
3137.00
482.62
67. Dalibor Martinović
Regoč
3.50
1657.00
473.43
3.00
1517.00
505.67
6.50
3174.00
488.31

Kristijan Puškarić
Brod
1.00
555.00
555.00
1.00
555.00
555.00
2.00
1110.00
555.00
Ivan Hofman
Lipik 1974
1.00
551.00
551.00
1.75
881.00
503.43
2.75
1432.00
520.73
Ivica Mišić
Lokomotiva 1967
2.00
1097.00
548.50
4.25
2165.00
509.41
6.25
3262.00
521.92
Ivo Tekić
Regoč
2.00
1056.00
528.00
2.00
1077.00
538.50
4.00
2133.00
533.25
Ivan Holjevac
Brod
1.00
521.00
521.00
1.75
934.00
533.71
2.75
1455.00
529.09
Zrinko Kapetanić
Obrtnik-BAM
1.00
512.00
512.00
2.00
1027.00
513.50
3.00
1539.00
513.00
Dražen Pierobon
Lipik 1974
1.00
509.00
509.00
1.00
543.00
543.00
2.00
1052.00
526.00
Ivan Katalinić
Brod
1.00
508.00
508.00
1.00
464.00
464.00
2.00
972.00
486.00
Ivan Hodak
Obrtnik-BAM
0.50
252.00
504.00
0.25
147.00
588.00
0.75
399.00
532.00
Mihael Rebrović
Lipik 1974
1.00
503.00
503.00
1.00
534.00
534.00
2.00
1037.00
518.50
Mirko Marić
Brod
2.04
1024.00
501.96
2.25
1089.00
484.00
4.29
2113.00
492.54
Ivica Nikolić
PKK Halo 192
2.00
988.00
494.00
3.00
1533.00
511.00
5.00
2521.00
504.20
Ivan Tišler
Lipik 1974
2.11
1037.00
491.47
0.00
0.00
NaN
2.11
1037.00
491.47
Ivan Gačić
Hrast
1.00
490.00
490.00
2.70
1277.00
472.96
3.70
1767.00
477.57
Dejan Valčić
Lokomotiva 1967
2.00
978.00
489.00
1.00
502.00
502.00
3.00
1480.00
493.33
Marko Hrmić
PPK Kutjevo
1.00
481.00
481.00
4.00
1934.00
483.50
5.00
2415.00
483.00
Antun Mandurić
INA - Požega
0.50
237.00
474.00
2.25
1109.00
492.89
2.75
1346.00
489.45
Filip Škariot
Lipik 1974
1.00
474.00
474.00
0.00
0.00
NaN
1.00
474.00
474.00
Robert Zirdum
Brod
0.46
217.00
471.74
0.00
0.00
NaN
0.46
217.00
471.74
Mario Svirac
Regoč
0.67
304.00
453.73
0.00
0.00
NaN
0.67
304.00
453.73
Marko Šop
Croatia Mi
1.75
780.00
445.71
3.50
1855.00
530.00
5.25
2635.00
501.90
Marinko Faletar
Hrast
1.00
443.00
443.00
1.00
466.00
466.00
2.00
909.00
454.50
Tomislav Rakitić
Brod
0.31
132.00
425.81
0.25
102.00
408.00
0.56
234.00
417.86
Florijan Škariot
Lipik 1974
1.39
588.00
423.02
0.00
0.00
NaN
1.39
588.00
423.02
Miroslav Županić
Regoč
1.33
554.00
416.54
0.00
0.00
NaN
1.33
554.00
416.54
Gabrijel Bilić
Brod
0.50
204.00
408.00
0.00
0.00
NaN
0.50
204.00
408.00
Igor Krajnović
Regoč
1.00
360.00
360.00
0.00
0.00
NaN
1.00
360.00
360.00
Mirko Tušim
Lipik 1974
0.11
16.00
145.45
0.00
0.00
NaN
0.11
16.00
145.45

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. PKK Halo 192
6.0
12925
6162
19087
530.19
185
6.0
12980
6294
19274
535.39
181
12.0
25905
12456
38361
532.79
366
2. Obrtnik-BAM
6.0
12885
6185
19070
529.72
216
6.0
12715
6143
18858
523.83
216
12.0
25600
12328
37928
526.78
432
3. Brod
6.0
12866
6145
19011
528.08
273
6.0
12829
5917
18746
520.72
293
12.0
25695
12062
37757
524.40
566
4. Lokomotiva 1967
6.0
12923
6037
18960
526.67
237
6.0
12758
6012
18770
521.39
234
12.0
25681
12049
37730
524.03
471
5. PPK Kutjevo
6.0
12856
6065
18921
525.58
231
6.0
12881
6030
18911
525.31
241
12.0
25737
12095
37832
525.44
472
6. Croatia Mi
6.0
12764
6068
18832
523.11
215
6.0
13018
6145
19163
532.31
196
12.0
25782
12213
37995
527.71
411
7. INA - Požega
6.0
12828
5863
18691
519.19
296
6.0
12606
5898
18504
514.00
274
12.0
25434
11761
37195
516.60
570
8. Regoč
6.0
12546
5839
18385
510.69
249
6.0
13009
6133
19142
531.72
206
12.0
25555
11972
37527
521.21
455
9. Hrast
6.0
12645
5697
18342
509.50
311
6.0
12369
5952
18321
508.92
316
12.0
25014
11649
36663
509.21
627
10. Lipik 1974
6.0
12678
5655
18333
509.25
298
6.0
13150
6055
19205
533.47
223
12.0
25828
11710
37538
521.36
521

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više