Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Brodosplit
Split
Hrvatski vitezovi
Split
Imotska krajina
Imotski
KKGO Marjan
Split
Poštar II
Split
Županijske ceste
Split

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
21.09.2022 20:00 | | |
1 2 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
24.09.2022 18:00 | | |
1 3 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
23.09.2022 20:00 | | |
2 4 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
28.09.2022 17:00 | | |
2 5 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
01.10.2022 17:00 | | |
2 6 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
28.09.2022 20:00 | | |
3 7 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
15.10.2022 18:00 | | |
3 8 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
14.10.2022 20:00 | | |
3 9 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
12.10.2022 20:00 | | |
4 10 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
19.10.2022 17:00 | | |
4 11 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
19.10.2022 20:00 | | |
4 12 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
22.10.2022 19:00 | | |
5 13 KKGO Marjan Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
28.10.2022 20:00 | | |
5 14 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
26.10.2022 20:00 | | |
5 15 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
29.10.2022 17:00 | | |
6 16 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
02.11.2022 17:00 | | |
6 17 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
05.11.2022 17:00 | | |
6 18 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
02.11.2022 20:00 | | |
7 19 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
09.11.2022 20:00 | | |
7 20 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
11.11.2022 20:00 | | |
7 21 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
12.11.2022 19:00 | | |
8 22 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
23.11.2022 17:00 | | |
8 23 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
23.11.2022 20:00 | | |
8 24 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
26.11.2022 17:00 | | |
9 25 Imotska krajina Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
03.12.2022 17:00 | | |
9 26 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
30.11.2022 20:00 | | |
9 27 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
02.12.2022 20:00 | | |
10 28 Hrvatski vitezovi KKGO Marjan Poljud
1-6
05.12.2022 19:30 | | |
10 29 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
10.12.2022 18:00 | | |
10 30 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
07.12.2022 20:00 | | |
11 31 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
18.01.2023 20:00 | | |
11 32 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
21.01.2023 18:00 | | |
11 33 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
20.01.2023 20:00 | | |
12 34 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
25.01.2023 17:00 | | |
12 35 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
12 36 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
25.01.2023 20:00 | | |
13 37 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
13 38 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
03.02.2023 20:00 | | |
13 39 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
01.02.2023 20:00 | | |
14 40 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
08.02.2023 17:00 | | |
14 41 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
08.02.2023 20:00 | | |
14 42 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
11.02.2023 18:00 | | |
15 43 KKGO Marjan Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
17.02.2023 20:00 | | |
15 44 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
15.02.2023 20:00 | | |
15 45 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
16 46 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
22.02.2023 17:00 | | |
16 47 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
16 48 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
22.02.2023 20:00 | | |
17 49 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
01.03.2023 20:00 | | |
17 50 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
03.03.2023 20:00 | | |
17 51 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
18 52 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
08.03.2023 17:00 | | |
18 53 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
08.03.2023 20:00 | | |
18 54 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
19 55 Imotska krajina Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
19 56 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
15.03.2023 20:00 | | |
19 57 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
17.03.2023 20:00 | | |
20 58 Hrvatski vitezovi KKGO Marjan Poljud
1-6
22.03.2023 17:00 | | |
20 59 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
25.03.2023 19:00 | | |
20 60 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
22.03.2023 20:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više