Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Hrvatski vitezovi
Split
8 8 0 0 16 48.0 16.0
2. Županijske ceste
Split
9 6 0 3 12 48.5 23.5
3. Imotska krajina
Imotski
8 5 0 3 10 41.0 23.0
4. Brodosplit
Split
9 4 0 5 8 32.0 40.0
5. Poštar II
Split
8 2 0 6 4 23.0 41.0
6. KKGO Marjan
Split
8 0 0 8 0 7.5 56.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3116 : 3195) 21.09.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
1 2 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2535 : 3162) 24.09.2022 18:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
1 3 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
1.5 : 6.5 (3040 : 3280) 21.09.2022 17:00 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
2 4 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3296 : 3263) 28.09.2022 17:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
2 5 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
8.0 : 0.0 (3031 : 2720) 01.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
2 6 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3121 : 2613) 28.09.2022 20:00 Ana Vidan, A
Višnja Dragičević, B
| | |
3 7 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3180 : 3261) 15.10.2022 18:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
3 8 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2904 : 3106) 14.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
3 9 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3330 : 3086) 12.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Višnja Dragičević, B
| | |
4 10 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3219 : 3153) 19.10.2022 17:00 Tomislav Odrljin, A
Ivanka Kragić, A
| | |
4 11 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3129 : 3040) 19.10.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
4 12 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3040 : 2746) 18.10.2022 20:00 Višnja Dragičević, B
Stanko Čota, A
| | |
5 13 KKGO Marjan Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3006 : 3249) 28.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 14 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3258 : 3174) 26.10.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
5 15 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
6.0 : 2.0 (3058 : 2821) 29.10.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
6 16 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3279 : 2529) 02.11.2022 17:00 Tomislav Odrljin, A
Ante Šarić, D
| | |
6 17 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
8.0 : 0.0 (3207 : 2820) 05.11.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
6 18 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3291 : 2835) 02.11.2022 20:00 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
7 19 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3201 : 3242) 09.11.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
7 20 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2782 : 3138) 11.11.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
7 21 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (2970 : 2941) 12.11.2022 19:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
8 22 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3217 : 3068) 23.11.2022 19:00 Tomislav Odrljin, A
Dražen Babić, A
| | |
8 23 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3105 : 2908) 14.11.2022 19:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
8 24 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
2.0 : 6.0 (2992 : 3061) 26.11.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
9 25 Imotska krajina Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
03.12.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
9 26 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3231 : 2980) 30.11.2022 18:00 Stanko Čota, A
Dražen Babić, A
| | |
9 27 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
02.12.2022 20:00 Stanko Čota, A
Višnja Dragičević, B
| | |
10 28 Hrvatski vitezovi KKGO Marjan Poljud
1-6
05.12.2022 19:30 Elda Sinovčić, B
Ante Šarić, D
| | |
10 29 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
10.12.2022 18:00 Tomislav Odrljin, A
Ante Šarić, D
| | |
10 30 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
07.12.2022 20:00 Paško Dragičević, A
Valentina Prpić, B
| | |
11 31 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
18.01.2023 20:00 | | |
11 32 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
21.01.2023 18:00 | | |
11 33 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
20.01.2023 20:00 | | |
12 34 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
25.01.2023 17:00 | | |
12 35 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
12 36 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
25.01.2023 20:00 | | |
13 37 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
13 38 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
03.02.2023 20:00 | | |
13 39 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
01.02.2023 20:00 | | |
14 40 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
08.02.2023 17:00 | | |
14 41 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
08.02.2023 20:00 | | |
14 42 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
11.02.2023 18:00 | | |
15 43 KKGO Marjan Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
17.02.2023 20:00 | | |
15 44 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
15.02.2023 20:00 | | |
15 45 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
16 46 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
22.02.2023 17:00 | | |
16 47 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
16 48 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
22.02.2023 20:00 | | |
17 49 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
01.03.2023 20:00 | | |
17 50 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
03.03.2023 20:00 | | |
17 51 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
18 52 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
08.03.2023 17:00 | | |
18 53 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
08.03.2023 20:00 | | |
18 54 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
19 55 Imotska krajina Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
19 56 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
15.03.2023 20:00 | | |
19 57 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
17.03.2023 20:00 | | |
20 58 Hrvatski vitezovi KKGO Marjan Poljud
1-6
22.03.2023 17:00 | | |
20 59 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
25.03.2023 19:00 | | |
20 60 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
22.03.2023 20:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivan Tomić
2.00
1139
597.50
1736.50
578.83
2. Ivan Bulić
4.00
2261
531.67
2792.67
558.53
3. Zdravko Radnić
4.00
2219
546.00
2765.00
553.00
4. Branko Biloš
3.00
1653
548.50
2201.50
550.38
5. Danijel Bjekić
4.00
2187
561.33
2748.33
549.67
6. Mario Gudelj
3.00
1621
570.00
2191.00
547.75
7. Ivan Lozo
3.00
1638
543.00
2181.00
545.25
8. Mate Buljan
3.00
1616
555.33
2171.33
542.83
9. Ana Laus
3.00
1616
0.00
1616.00
538.67
10. Duje Grčić
4.00
2128
553.33
2681.33
536.27
11. Stipan Zorić
4.00
2152
511.64
2663.64
532.73
12. Matea Šipić
3.00
1589
538.25
2127.25
531.81
13. Jurica Katušić
3.00
1575
541.75
2116.75
529.19
14. Darko Todorić
4.00
2120
525.25
2645.25
529.05
15. Ante Garmaz
3.00
1557
556.67
2113.67
528.42
16. Vinko Pisturić
4.00
2077
534.75
2611.75
522.35
17. Vjeko Budimir
3.00
1551
536.50
2087.50
521.88
18. Valentina Prpić
2.75
1431
518.75
1949.75
519.93
19. Ivan Miletić
3.00
1545
530.25
2075.25
518.81
20. Ante Burić
4.00
2073
515.67
2588.67
517.73
21. Hrvoje Vlašić
4.00
2040
510.91
2550.91
510.18
22. Marin Župetić
4.00
2014
507.50
2521.50
504.30
23. Josip Žužul
4.00
2051
470.00
2521.00
504.20
24. Nikola Vukičević
2.00
992
493.00
1485.00
495.00
25. Josip Todorić
4.00
1939
502.00
2441.00
488.20
26. Josip Martinović
2.00
957
495.00
1452.00
484.00
27. Gabrijel Bjekić
3.00
1435
491.00
1926.00
481.50
28. Nikola Vučković
4.00
1847
510.00
2357.00
471.40
29. Mira Ivčević
4.00
1877
479.25
2356.25
471.25
30. Duje Parčina
4.00
1822
480.00
2302.00
460.40
31. Mario Križanović
4.00
1826
474.50
2300.50
460.10
32. Miro Opačak
3.00
1131
428.00
1559.00
389.75

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ivan Tomić
2.00
1139.00
569.50
2.00
1195.00
597.50
4.00
2334.00
583.50
2. Ivan Bulić
4.00
2261.00
565.25
3.00
1595.00
531.67
7.00
3856.00
550.86
3. Zdravko Radnić
4.00
2219.00
554.75
3.00
1638.00
546.00
7.00
3857.00
551.00
4. Mihovil Parčina
2.00
1104.00
552.00
3.00
1674.00
558.00
5.00
2778.00
555.60
5. Branko Biloš
3.00
1653.00
551.00
4.00
2194.00
548.50
7.00
3847.00
549.57
6. Danijel Bjekić
4.00
2187.00
546.75
3.00
1684.00
561.33
7.00
3871.00
553.00
7. Ivan Lozo
3.00
1638.00
546.00
4.00
2172.00
543.00
7.00
3810.00
544.29
8. Nediljko Gudelj
2.50
1354.00
541.60
3.00
1583.00
527.67
5.50
2937.00
534.00
9. Mario Gudelj
3.00
1621.00
540.33
4.00
2280.00
570.00
7.00
3901.00
557.29
10. Ana Laus
3.00
1616.00
538.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1616.00
538.67
11. Mate Buljan
3.00
1616.00
538.67
3.00
1666.00
555.33
6.00
3282.00
547.00
12. Stipan Zorić
4.00
2152.00
538.00
2.75
1407.00
511.64
6.75
3559.00
527.26
13. Duje Grčić
4.00
2128.00
532.00
3.00
1660.00
553.33
7.00
3788.00
541.14
14. Darko Todorić
4.00
2120.00
530.00
4.00
2101.00
525.25
8.00
4221.00
527.63
15. Matea Šipić
3.00
1589.00
529.67
4.00
2153.00
538.25
7.00
3742.00
534.57
16. Jurica Katušić
3.00
1575.00
525.00
4.00
2167.00
541.75
7.00
3742.00
534.57
17. Bože Bagarić
2.25
1175.00
522.22
3.00
1572.00
524.00
5.25
2747.00
523.24
18. Mladen Gudelj
2.50
1304.00
521.60
1.50
724.00
482.67
4.00
2028.00
507.00
19. Valentina Prpić
2.75
1431.00
520.36
4.00
2075.00
518.75
6.75
3506.00
519.41
20. Vinko Pisturić
4.00
2077.00
519.25
4.00
2139.00
534.75
8.00
4216.00
527.00
21. Ante Garmaz
3.00
1557.00
519.00
3.00
1670.00
556.67
6.00
3227.00
537.83
22. Ante Burić
4.00
2073.00
518.25
3.00
1547.00
515.67
7.00
3620.00
517.14
23. Vjeko Budimir
3.00
1551.00
517.00
4.00
2146.00
536.50
7.00
3697.00
528.14
24. Nedjeljko Pleić
2.50
1291.00
516.40
4.00
2093.00
523.25
6.50
3384.00
520.62
25. Ivan Miletić
3.00
1545.00
515.00
4.00
2121.00
530.25
7.00
3666.00
523.71
26. Josip Žužul
4.00
2051.00
512.75
1.00
470.00
470.00
5.00
2521.00
504.20
27. Hrvoje Vlašić
4.00
2040.00
510.00
2.75
1405.00
510.91
6.75
3445.00
510.37
28. Marin Župetić
4.00
2014.00
503.50
4.00
2030.00
507.50
8.00
4044.00
505.50
29. Nikola Vukičević
2.00
992.00
496.00
4.00
1972.00
493.00
6.00
2964.00
494.00
30. Josip Todorić
4.00
1939.00
484.75
2.50
1255.00
502.00
6.50
3194.00
491.38
31. Josip Martinović
2.00
957.00
478.50
4.00
1980.00
495.00
6.00
2937.00
489.50
32. Gabrijel Bjekić
3.00
1435.00
478.33
4.00
1964.00
491.00
7.00
3399.00
485.57
33. Mira Ivčević
4.00
1877.00
469.25
4.00
1917.00
479.25
8.00
3794.00
474.25
34. Nikola Vučković
4.00
1847.00
461.75
3.00
1530.00
510.00
7.00
3377.00
482.43
35. Mario Križanović
4.00
1826.00
456.50
4.00
1898.00
474.50
8.00
3724.00
465.50
36. Duje Parčina
4.00
1822.00
455.50
1.00
480.00
480.00
5.00
2302.00
460.40
37. Miro Opačak
3.00
1131.00
377.00
3.00
1284.00
428.00
6.00
2415.00
402.50

Robert Ratković
1.00
545.00
545.00
0.00
0.00
NaN
1.00
545.00
545.00
Jozo Mandić
1.00
522.00
522.00
0.00
0.00
NaN
1.00
522.00
522.00
Elda Sinovčić
0.25
130.00
520.00
4.00
2094.00
523.50
4.25
2224.00
523.29
Marjan Turković
1.00
516.00
516.00
2.00
920.00
460.00
3.00
1436.00
478.67
Branimir Buljan
1.75
847.00
484.00
1.00
469.00
469.00
2.75
1316.00
478.55
Milan Brnas
1.50
655.00
436.67
1.50
717.00
478.00
3.00
1372.00
457.33
Blaženka Tutavac
1.00
409.00
409.00
0.00
0.00
NaN
1.00
409.00
409.00
Nikola Radulović
1.00
389.00
389.00
0.00
0.00
NaN
1.00
389.00
389.00
Marjan Tomić
1.00
362.00
362.00
1.00
445.00
445.00
2.00
807.00
403.50
Jure Biloš
1.00
0.00
0.00
1.00
0.00
0.00
2.00
0.00
0.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Hrvatski vitezovi
4.0
8763
4184
12947
539.46
127
3.0
6522
3272
9794
544.11
80
7.0
15285
7456
22741
541.45
207
2. Županijske ceste
3.0
6522
3061
9583
532.39
106
4.0
8745
4335
13080
545.00
116
7.0
15267
7396
22663
539.60
222
3. Imotska krajina
4.0
8577
3962
12539
522.46
160
3.0
6404
2892
9296
516.44
135
7.0
14981
6854
21835
519.88
295
4. Poštar II
3.0
5968
2639
8607
478.17
137
4.0
8061
3664
11725
488.54
184
7.0
14029
6303
20332
484.10
321
5. Brodosplit
4.0
7952
3445
11397
474.88
228
4.0
8469
4002
12471
519.63
169
8.0
16421
7447
23868
497.25
397
6. KKGO Marjan
4.0
7982
3227
11209
467.04
328
4.0
8212
3520
11732
488.83
281
8.0
16194
6747
22941
477.94
609

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više