Pregled svih liga

Poštar II

Liga: 3. HKLJ
Klub: Kuglački klub Poštar
Adresa: Hercegovačka 1, 21 000 Split
Email: mateo@poligon.hr; kk.postar@gmail.com

Kuglana: Poljud   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 18:00
Rezervni termin: nedjelja, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Elda Sinovčić 091 517 58 77 elda.mirca@gmail.com
Mateo Vrlika 098 321 777 mateo@poligon.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ivan Tomić
121632
121632
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
0.0
0.0
381.0
196.0
577.0
2. Robert Ratković
122446
122446
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
368.0
177.0
545.0
3. Ana Laus
110611
110611
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
3.0
0.0
362.0
174.0
536.0
4. Elda Sinovčić
110390
110390
0.25
1.0
0.0
0.0
1.0
2.0
2.0
8.0
376.0
364.0
144.0
173.0
520.0
537.0
5. Valentina Prpić
110389
110389
0.75
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
6.0
6.0
322.67
365.0
161.33
175.0
484.0
540.0
6. Gabrijel Bjekić
123277
123277
1.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
17.0
15.0
330.0
352.0
132.0
120.0
462.0
472.0
7. Jure Biloš
121742
121742
1.0
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
8. Josip Martinović
123232
123232
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
13.0

340.0

160.0

500.0
9. Nikola Vukičević
122377
122377
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
9.0

342.0

144.0

486.0
BEZ NASTUPA
1. Tonči Bauk
121741
121741
2. Emanuel Bjekić
123067
123067
3. Domagoj Bradarić
121743
121743
4. Ivan Budiša
122466
122466
5. Ante Delić
122695
122695
6. Mateo Erak
122467
122467
7. Anđelko Grubar
121745
121745
8. Petar Pudar
122431
122431
9. Leonardo Tomić
123070
123070
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2535 : 3162) 24.09.2022 18:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
2 6 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3121 : 2613) 28.09.2022 20:00 Ana Vidan, A
Višnja Dragičević, B
| | |
3 7 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
15.10.2022 18:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
4 12 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
22.10.2022 19:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
5 14 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
26.10.2022 20:00 Tomislav Odrljin, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
6 17 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
05.11.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
7 21 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
12.11.2022 19:00 | | |
8 22 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
23.11.2022 17:00 | | |
9 27 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
02.12.2022 20:00 | | |
10 29 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
10.12.2022 18:00 | | |
11 32 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
21.01.2023 18:00 | | |
12 36 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
25.01.2023 20:00 | | |
13 37 Poštar II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
14 42 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
11.02.2023 18:00 | | |
15 44 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
15.02.2023 20:00 | | |
16 47 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
17 51 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
18 52 Hrvatski vitezovi Poštar II Poljud
1-6
08.03.2023 17:00 | | |
19 57 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
17.03.2023 20:00 | | |
20 59 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
25.03.2023 19:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više