Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Pg-Is - Rijeka


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Ričina
Dražice
8 7 0 1 14 42.0 22.0
2. Grobničan RB
Rijeka
8 6 1 1 13 41.0 23.0
3. Jadranka turizam
Mali Lošinj
8 5 0 3 10 40.0 24.0
4. Zlobin
Zlobin
8 4 2 2 10 34.0 30.0
5. Telekom
Rijeka
8 4 1 3 9 35.0 29.0
6. Hrvatski Branitelj
Pula
8 2 0 6 4 26.0 38.0
7. Pula
Pula
8 1 0 7 2 20.0 44.0
8. Elektroprimorje
Rijeka
8 1 0 7 2 18.0 46.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (2879 : 2998) 16.10.2022 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
1 2 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (2918 : 2862) 15.10.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
1 3 Ričina Jadranka hoteli Dražice
1-4
6.0 : 2.0 (3111 : 3073) 15.10.2022 14:00 Dragan Antolović, B
| | |
1 4 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
4.0 : 4.0 (3024 : 3021) 15.10.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
2 5 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3227 : 3047) 23.10.2022 14:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
2 6 Jadranka hoteli Zlobin Hotel Aurora
1-4
7.0 : 1.0 (3272 : 2992) 22.10.2022 13:00 Dragan Antolović, B
| | |
2 7 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
3.0 : 5.0 (3046 : 3167) 23.10.2022 11:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
2 8 Pula Hrvatski Branitelj DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (2958 : 3011) 22.10.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
3 9 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (2920 : 2986) 29.10.2022 15:00 Jelena Herceg, C
| | |
3 10 Ričina Pula Dražice
1-4
7.0 : 1.0 (3184 : 2947) 29.10.2022 17:00 Draženko Bistrović, A
Boris Sanković, A
| | |
3 11 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
8.0 : 0.0 (3082 : 2690) 29.10.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
3 12 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3215 : 3123) 30.10.2022 11:00 Dino Kos, A
Drago Jurišić, A
Marcel Margeta, D
| | |
4 13 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3193 : 3049) 06.11.2022 14:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
4 14 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (2976 : 3236) 06.11.2022 11:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
4 15 Pula Zlobin DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (2955 : 2981) 05.11.2022 17:00 Nikša Mendica, C
Sanjin Taratina, C
| | |
4 16 Hrvatski Branitelj Ričina DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (3022 : 3083) 05.11.2022 13:00 Vjekoslav Vido, B
Ivan Jelenić, B
| | |
5 17 Ričina Grobničan RB Dražice
1-4
5.0 : 3.0 (3257 : 3183) 12.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
5 18 Zlobin Hrvatski Branitelj Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3190 : 2971) 12.11.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
5 19 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3215 : 3183) 12.11.2022 19:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
5 20 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
8.0 : 0.0 (3151 : 2868) 12.11.2022 13:00 Tea Bosnar, B
| | |
6 21 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
5.0 : 3.0 (3183 : 3151) 24.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
6 22 Pula Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
1.0 : 7.0 (3012 : 3124) 26.11.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
6 23 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (2927 : 3121) 27.11.2022 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
6 24 Ričina Zlobin Dražice
1-4
7.0 : 1.0 (3389 : 3044) 26.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
7 25 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
4.0 : 4.0 (3153 : 3167) 10.12.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
Nataša Radešić, D
| | |
7 26 Telekom Ričina SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3235 : 3324) 10.12.2022 19:00 Draženko Bistrović, A
Marcel Margeta, D
| | |
7 27 Jadranka hoteli Hrvatski Branitelj Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3098 : 2815) 11.12.2022 13:00 Tea Bosnar, B
Ivica Sudarević, D
| | |
7 28 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
3.0 : 5.0 (2988 : 3000) 11.12.2022 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
8 29 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
5.0 : 3.0 (3093 : 2974) 29.01.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
8 30 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
5.0 : 3.0 (2996 : 2960) 29.01.2023 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
8 31 Jadranka turizam Ričina Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3124 : 3029) 28.01.2023 13:00 Tea Bosnar, B
Ivica Sudarević, D
| | |
8 32 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3083 : 3137) 29.01.2023 11:00 Drago Jurišić, A
Ivana Juričić, A
| | |
9 33 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
04.02.2023 20:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
9 34 Zlobin Jadranka turizam Dom Matija Mažića
1-4
04.02.2023 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
9 35 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
04.02.2023 17:00 Dragan Antolović, B
Brankica Antolović, C
| | |
9 36 Hrvatski Branitelj Pula DS Mate Parlov
1-4
04.02.2023 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
10 37 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
12.02.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
10 38 Pula Ričina DS Mate Parlov
1-4
11.02.2023 17:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
10 39 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.02.2023 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
10 40 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
11.02.2023 13:00 | | |
11 41 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
11 42 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
18.02.2023 20:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
11 43 Zlobin Pula Dom Matija Mažića
1-4
18.02.2023 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
11 44 Ričina Hrvatski Branitelj Dražice
1-4
18.02.2023 17:00 Dragan Antolović, B
Brankica Antolović, C
| | |
12 45 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
26.02.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
12 46 Hrvatski Branitelj Zlobin DS Mate Parlov
1-4
25.02.2023 17:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
12 47 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
26.02.2023 11:00 Ivan Jelenić, B
Sanjin Taratina, C
| | |
12 48 Elektroprimorje Jadranka turizam SRC 3. maj
1-6
26.02.2023 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
13 49 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
05.03.2023 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
13 50 Jadranka hoteli Pula Hotel Aurora
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
13 51 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
04.03.2023 19:00 Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
13 52 Zlobin Ričina Dom Matija Mažića
1-4
04.03.2023 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
14 53 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.03.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
14 54 Ričina Telekom Dražice
1-4
11.03.2023 17:00 Dragan Antolović, B
Brankica Antolović, C
| | |
14 55 Hrvatski Branitelj Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
12.03.2023 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
14 56 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
11.03.2023 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Antonio Linić
Ričina
4.00
2154
547.75
2701.75
540.35
2. Filip Šestan
Ričina
3.50
1886
541.00
2427.00
539.33
3. Ante Marić
Jadranka turizam
3.00
1624
532.75
2156.75
539.19
4. Alen Šestan
Ričina
4.00
2148
547.25
2695.25
539.05
5. Zoran Majnarić
Telekom
4.00
2129
564.75
2693.75
538.75
6. Dino Kučić
Jadranka turizam
3.00
1596
552.50
2148.50
537.13
7. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
4.00
2137
534.00
2671.00
534.20
8. Marijan Starčević
Zlobin
4.00
2126
541.75
2667.75
533.55
9. Dobroslav Perušić
Grobničan RB
4.00
2126
539.75
2665.75
533.15
10. Žarko Ikica
Grobničan RB
4.00
2113
548.33
2661.33
532.27
11. Lučano Mušković
Telekom
4.00
2141
517.33
2658.33
531.67
12. Dario Mihaljević
Telekom
3.00
1570
551.14
2121.14
530.29
13. Josip Valić
Ričina
3.00
1601
514.33
2115.33
528.83
14. Željko Valentić
Elektroprimorje
4.00
2109
531.75
2640.75
528.15
15. Mirko Nimac
Pula
4.00
2113
527.50
2640.50
528.10
16. Branko Baljak
Jadranka turizam
4.00
2081
542.67
2623.67
524.73
17. Miroslav Kariž
Grobničan RB
4.00
2088
535.25
2623.25
524.65
18. Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
4.00
2104
517.50
2621.50
524.30
19. Vjekoslav Vido
Pula
3.00
1570
526.50
2096.50
524.13
20. Elvis Alagić
Jadranka turizam
4.00
2102
516.00
2618.00
523.60
21. Franjo Kaurin
Zlobin
4.00
2088
524.75
2612.75
522.55
22. Mladen Olbina
Telekom
3.00
1581
508.00
2089.00
522.25
23. Ivan Markelić
Ričina
4.00
2036
554.50
2590.50
518.10
24. Zdravko Vodopić
Telekom
4.00
2053
531.50
2584.50
516.90
25. Jasna Miletić
Grobničan RB
4.00
2031
541.75
2572.75
514.55
26. Ivica Marohnić
Zlobin
4.00
2034
534.29
2568.29
513.66
27. Ivan Kuharić
Grobničan RB
3.50
1774
523.43
2297.43
510.54
28. Emil Špelić
Pula
4.00
2042
495.00
2537.00
507.40
29. Josip Glad
Zlobin
3.00
1509
511.38
2020.38
505.10
30. Dražen Burić
Telekom
3.00
1481
525.33
2006.33
501.58
31. Nenad Manzoni
Jadranka turizam
4.00
1998
500.33
2498.33
499.67
32. Franjo Turecki
Zlobin
4.00
1988
503.25
2491.25
498.25
33. Miroslav Botinčan
Telekom
3.00
1470
513.60
1983.60
495.90
34. Vladislav Jedrejčić
Pula
4.00
1997
479.25
2476.25
495.25
35. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
4.00
1943
515.75
2458.75
491.75
36. Miloš Borić
Grobničan RB
3.00
1458
494.00
1952.00
488.00
37. Josip Jerman
Zlobin
3.00
1434
512.00
1946.00
486.50
38. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
4.00
1943
474.86
2417.86
483.57
39. Franka Milovan
Pula
4.00
1943
466.75
2409.75
481.95
40. Ivica Šaban
Elektroprimorje
3.00
1440
476.00
1916.00
479.00
41. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
4.00
1877
466.55
2343.55
468.71

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dalibor Klić
Ričina
2.00
1102.00
551.00
4.00
2137.00
534.25
6.00
3239.00
539.83
2. Ante Marić
Jadranka turizam
3.00
1624.00
541.33
4.00
2131.00
532.75
7.00
3755.00
536.43
3. Filip Šestan
Ričina
3.50
1886.00
538.86
4.00
2164.00
541.00
7.50
4050.00
540.00
4. Antonio Linić
Ričina
4.00
2154.00
538.50
4.00
2191.00
547.75
8.00
4345.00
543.13
5. Alen Šestan
Ričina
4.00
2148.00
537.00
4.00
2189.00
547.25
8.00
4337.00
542.13
6. Lučano Mušković
Telekom
4.00
2141.00
535.25
3.00
1552.00
517.33
7.00
3693.00
527.57
7. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
4.00
2137.00
534.25
3.00
1602.00
534.00
7.00
3739.00
534.14
8. Josip Valić
Ričina
3.00
1601.00
533.67
3.00
1543.00
514.33
6.00
3144.00
524.00
9. Zoran Majnarić
Telekom
4.00
2129.00
532.25
4.00
2259.00
564.75
8.00
4388.00
548.50
10. Dino Kučić
Jadranka turizam
3.00
1596.00
532.00
4.00
2210.00
552.50
7.00
3806.00
543.71
11. Marijan Starčević
Zlobin
4.00
2126.00
531.50
4.00
2167.00
541.75
8.00
4293.00
536.63
12. Dobroslav Perušić
Grobničan RB
4.00
2126.00
531.50
4.00
2159.00
539.75
8.00
4285.00
535.63
13. Silvano Svitić
Pula
2.00
1057.00
528.50
1.00
487.00
487.00
3.00
1544.00
514.67
14. Žarko Ikica
Grobničan RB
4.00
2113.00
528.25
3.00
1645.00
548.33
7.00
3758.00
536.86
15. Mirko Nimac
Pula
4.00
2113.00
528.25
4.00
2110.00
527.50
8.00
4223.00
527.88
16. Željko Valentić
Elektroprimorje
4.00
2109.00
527.25
4.00
2127.00
531.75
8.00
4236.00
529.50
17. Mladen Olbina
Telekom
3.00
1581.00
527.00
2.75
1397.00
508.00
5.75
2978.00
517.91
18. Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
4.00
2104.00
526.00
4.00
2070.00
517.50
8.00
4174.00
521.75
19. Elvis Alagić
Jadranka turizam
4.00
2102.00
525.50
4.00
2064.00
516.00
8.00
4166.00
520.75
20. Dario Mihaljević
Telekom
3.00
1570.00
523.33
3.50
1929.00
551.14
6.50
3499.00
538.31
21. Vjekoslav Vido
Pula
3.00
1570.00
523.33
4.00
2106.00
526.50
7.00
3676.00
525.14
22. Franjo Kaurin
Zlobin
4.00
2088.00
522.00
4.00
2099.00
524.75
8.00
4187.00
523.38
23. Miroslav Kariž
Grobničan RB
4.00
2088.00
522.00
4.00
2141.00
535.25
8.00
4229.00
528.63
24. Branko Baljak
Jadranka turizam
4.00
2081.00
520.25
3.00
1628.00
542.67
7.00
3709.00
529.86
25. Zdravko Vodopić
Telekom
4.00
2053.00
513.25
4.00
2126.00
531.50
8.00
4179.00
522.38
26. Danijela Dumenčić
Jadranka turizam
2.00
1021.00
510.50
4.00
2091.00
522.75
6.00
3112.00
518.67
27. Emil Špelić
Pula
4.00
2042.00
510.50
4.00
1980.00
495.00
8.00
4022.00
502.75
28. Ivan Markelić
Ričina
4.00
2036.00
509.00
4.00
2218.00
554.50
8.00
4254.00
531.75
29. Ivica Marohnić
Zlobin
4.00
2034.00
508.50
3.50
1870.00
534.29
7.50
3904.00
520.53
30. Jasna Miletić
Grobničan RB
4.00
2031.00
507.75
4.00
2167.00
541.75
8.00
4198.00
524.75
31. Ivan Kuharić
Grobničan RB
3.50
1774.00
506.86
3.50
1832.00
523.43
7.00
3606.00
515.14
32. Dragan Antolović
Jadranka turizam
2.00
1009.00
504.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1009.00
504.50
33. Josip Glad
Zlobin
3.00
1509.00
503.00
3.25
1662.00
511.38
6.25
3171.00
507.36
34. Nenad Manzoni
Jadranka turizam
4.00
1998.00
499.50
3.00
1501.00
500.33
7.00
3499.00
499.86
35. Vladislav Jedrejčić
Pula
4.00
1997.00
499.25
4.00
1917.00
479.25
8.00
3914.00
489.25
36. Franjo Turecki
Zlobin
4.00
1988.00
497.00
4.00
2013.00
503.25
8.00
4001.00
500.13
37. Dražen Burić
Telekom
3.00
1481.00
493.67
3.00
1576.00
525.33
6.00
3057.00
509.50
38. Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
2.25
1109.00
492.89
4.00
1984.00
496.00
6.25
3093.00
494.88
39. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
2.00
982.00
491.00
1.00
508.00
508.00
3.00
1490.00
496.67
40. Miroslav Botinčan
Telekom
3.00
1470.00
490.00
2.50
1284.00
513.60
5.50
2754.00
500.73
41. Mile Butorac
Zlobin
2.00
975.00
487.50
3.00
1517.00
505.67
5.00
2492.00
498.40
42. Miloš Borić
Grobničan RB
3.00
1458.00
486.00
2.50
1235.00
494.00
5.50
2693.00
489.64
43. Franka Milovan
Pula
4.00
1943.00
485.75
4.00
1867.00
466.75
8.00
3810.00
476.25
44. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
4.00
1943.00
485.75
4.00
2063.00
515.75
8.00
4006.00
500.75
45. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
4.00
1943.00
485.75
3.50
1662.00
474.86
7.50
3605.00
480.67
46. Draženko Bistrović
Elektroprimorje
2.00
968.00
484.00
3.50
1782.00
509.14
5.50
2750.00
500.00
47. Ivica Šaban
Elektroprimorje
3.00
1440.00
480.00
4.00
1904.00
476.00
7.00
3344.00
477.71
48. Josip Jerman
Zlobin
3.00
1434.00
478.00
1.75
896.00
512.00
4.75
2330.00
490.53
49. Gordan Zubčić
Ričina
2.00
952.00
476.00
0.00
0.00
NaN
2.00
952.00
476.00
50. Zdenko Jakovljević
Hrvatski Branitelj
2.50
1181.00
472.40
2.25
1072.00
476.44
4.75
2253.00
474.32
51. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
4.00
1877.00
469.25
2.75
1283.00
466.55
6.75
3160.00
468.15
52. Mirko Hrgović
Hrvatski Branitelj
2.50
1146.00
458.40
0.66
285.00
431.82
3.16
1431.00
452.85
53. Darko Šuvak
Elektroprimorje
2.25
994.00
441.78
2.00
942.00
471.00
4.25
1936.00
455.53

Miroslav Matijević
Elektroprimorje
1.75
910.00
520.00
2.00
1018.00
509.00
3.75
1928.00
514.13
Dragoje Konev
Hrvatski Branitelj
1.00
497.00
497.00
2.50
1244.00
497.60
3.50
1741.00
497.43
Luciano Kerševanić
Grobničan RB
1.50
744.00
496.00
3.00
1517.00
505.67
4.50
2261.00
502.44
Loris Klić
Ričina
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
Štefica Horvat-Margetić
Pula
1.00
484.00
484.00
1.00
417.00
417.00
2.00
901.00
450.50
Dragan Cvetković
Jadranka turizam
1.71
818.00
478.36
0.00
0.00
NaN
1.71
818.00
478.36
Zvonko Vulić
Hrvatski Branitelj
1.00
476.00
476.00
0.00
0.00
NaN
1.00
476.00
476.00
Violeta Klarić
Ričina
0.50
236.00
472.00
0.00
0.00
NaN
0.50
236.00
472.00
Darko Raljević
Hrvatski Branitelj
1.50
702.00
468.00
2.34
1110.00
474.36
3.84
1812.00
471.88
Jakov Krstić
Pula
1.00
449.00
449.00
0.00
0.00
NaN
1.00
449.00
449.00
Ilija Lovrić
Pula
1.00
449.00
449.00
1.00
468.00
468.00
2.00
917.00
458.50
Sanjin Taratina
Hrvatski Branitelj
1.25
528.00
422.40
2.50
1137.00
454.80
3.75
1665.00
444.00
Tea Bosnar
Jadranka turizam
0.29
120.00
413.79
0.00
0.00
NaN
0.29
120.00
413.79
Lovro Matković
Elektroprimorje
1.00
282.00
282.00
0.00
0.00
NaN
1.00
282.00
282.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Ričina
4.0
8533
4070
12603
525.13
159
4.0
8830
4111
12941
539.21
117
8.0
17363
8181
25544
532.17
276
2. Telekom
4.0
8620
3805
12425
517.71
182
4.0
8736
4012
12748
531.17
169
8.0
17356
7817
25173
524.44
351
3. Jadranka turizam
4.0
8453
3916
12369
515.38
205
4.0
8592
4053
12645
526.88
121
8.0
17045
7969
25014
521.13
326
4. Grobničan RB
4.0
8493
3841
12334
513.92
180
4.0
8581
4115
12696
529.00
116
8.0
17074
7956
25030
521.46
296
5. Zlobin
4.0
8404
3750
12154
506.42
195
4.0
8570
3879
12449
518.71
179
8.0
16974
7629
24603
512.56
374
6. Pula
4.0
8324
3780
12104
504.33
214
4.0
8317
3487
11804
491.83
260
8.0
16641
7267
23908
498.08
474
7. Hrvatski Branitelj
4.0
8210
3547
11757
489.88
285
4.0
8342
3445
11787
491.13
272
8.0
16552
6992
23544
490.50
557
8. Elektroprimorje
4.0
8040
3531
11571
482.13
263
4.0
8304
3702
12006
500.25
211
8.0
16344
7233
23577
491.19
474

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više