Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Pg-Is - Rijeka


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Elektroprimorje
Rijeka
Grobničan RB
Rijeka
Hrvatski Branitelj
Pula
Jadranka hoteli
Mali Lošinj
Pula
Pula
Ričina
Dražice
Telekom
Rijeka
Zlobin
Zlobin

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
16.10.2022 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
1 2 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
15.10.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
1 3 Ričina Jadranka hoteli Dražice
1-4
15.10.2022 14:00 | | |
1 4 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
15.10.2022 13:00 | | |
2 5 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
23.10.2022 14:00 | | |
2 6 Jadranka hoteli Zlobin Hotel Aurora
1-4
22.10.2022 13:00 | | |
2 7 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
23.10.2022 11:00 | | |
2 8 Pula Hrvatski Branitelj DS Mate Parlov
1-4
22.10.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
3 9 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
29.10.2022 17:00 Iva Matošević, B
Jelena Herceg, C
| | |
3 10 Ričina Pula Dražice
1-4
29.10.2022 17:00 | | |
3 11 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
29.10.2022 13:00 | | |
3 12 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
30.10.2022 11:00 | | |
4 13 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
06.11.2022 14:00 | | |
4 14 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
06.11.2022 11:00 | | |
4 15 Pula Zlobin DS Mate Parlov
1-4
05.11.2022 17:00 Ivan Jelenić, B
Sanjin Taratina, C
| | |
4 16 Hrvatski Branitelj Ričina DS Mate Parlov
1-4
05.11.2022 13:00 Vjekoslav Vido, B
Nikša Mendica, C
| | |
5 17 Ričina Grobničan RB Dražice
1-4
12.11.2022 17:00 | | |
5 18 Zlobin Hrvatski Branitelj Dom Matija Mažića
1-4
12.11.2022 13:00 | | |
5 19 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
12.11.2022 19:00 | | |
5 20 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
12.11.2022 13:00 | | |
6 21 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
27.11.2022 14:00 | | |
6 22 Pula Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
26.11.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
6 23 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
27.11.2022 11:00 Nikša Mendica, C
Jelena Herceg, C
| | |
6 24 Ričina Zlobin Dražice
1-4
26.11.2022 17:00 | | |
7 25 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
10.12.2022 13:00 | | |
7 26 Telekom Ričina SRC Mlaka
1-6
10.12.2022 19:00 | | |
7 27 Jadranka hoteli Hrvatski Branitelj Hotel Aurora
1-4
10.12.2022 13:00 | | |
7 28 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
11.12.2022 11:00 | | |
8 29 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
29.01.2023 14:00 | | |
8 30 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
29.01.2023 11:00 | | |
8 31 Jadranka hoteli Ričina Hotel Aurora
1-4
28.01.2023 13:00 | | |
8 32 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
28.01.2023 19:00 | | |
9 33 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
04.02.2023 20:00 | | |
9 34 Zlobin Jadranka hoteli Dom Matija Mažića
1-4
04.02.2023 13:00 | | |
9 35 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
9 36 Hrvatski Branitelj Pula DS Mate Parlov
1-4
04.02.2023 13:00 | | |
10 37 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
12.02.2023 14:00 | | |
10 38 Pula Ričina DS Mate Parlov
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
10 39 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.02.2023 11:00 | | |
10 40 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
11.02.2023 13:00 | | |
11 41 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
11 42 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
18.02.2023 20:00 | | |
11 43 Zlobin Pula Dom Matija Mažića
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
11 44 Ričina Hrvatski Branitelj Dražice
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
12 45 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
26.02.2023 14:00 | | |
12 46 Hrvatski Branitelj Zlobin DS Mate Parlov
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
12 47 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
26.02.2023 11:00 | | |
12 48 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
26.02.2023 11:00 | | |
13 49 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
05.03.2023 11:00 | | |
13 50 Jadranka hoteli Pula Hotel Aurora
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
13 51 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
04.03.2023 19:00 | | |
13 52 Zlobin Ričina Dom Matija Mažića
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
14 53 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.03.2023 14:00 | | |
14 54 Ričina Telekom Dražice
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
14 55 Hrvatski Branitelj Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
12.03.2023 11:00 | | |
14 56 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
11.03.2023 13:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više