Pregled svih liga

Zlobin

Liga: 3. HKLZ-Ri
Klub: Kuglački klub Zlobin
Adresa: Zlobin 43, 51 324 Zlobin
Email: zvonimirlevar@yahoo.com

Kuglana: Dom Matija Mažića   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 13:00
Rezervni termin: četvrtak, 15:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Zvonimir Levar 098 278 301 zvonimirlevar@yahoo.com
Josip Glad 091 643 86 88
Zvonimir Levar 098 278 301 zvonimirlevar@yahoo.com
Josip Glad 091 643 86 88

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Marijan Starčević
121729
121729
4.0
5.0
3.0
5.0
11.0
15.5
23.0
21.0
359.25
361.0
172.25
179.4
531.5
540.4
2. Franjo Kaurin
123203
123203
4.0
5.0
2.0
3.0
8.0
12.0
25.0
26.0
354.25
360.8
167.75
165.2
522.0
526.0
3. Ivica Marohnić
121728
121728
4.0
4.5
1.0
4.0
9.0
12.0
37.0
33.0
358.0
368.0
150.5
167.11
508.5
535.11
4. Josip Glad
121731
121731
3.0
4.25
1.0
3.0
5.0
8.0
25.0
35.0
347.33
347.53
155.67
168.71
503.0
516.24
5. Franjo Turecki
122624
122624
4.0
5.0
1.0
2.0
4.5
11.0
36.0
45.0
341.0
350.6
156.0
151.2
497.0
501.8
6. Mile Butorac
120898
120898
2.0
4.0
0.0
2.0
2.0
5.5
17.0
39.0
343.5
364.5
144.0
144.0
487.5
508.5
7. Josip Jerman
120902
120902
3.0
1.75
0.0
1.0
4.0
3.0
32.0
14.0
341.67
344.57
136.33
167.43
478.0
512.0
8. Andrija Štampf
120904
120904
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
7.0

330.0

120.0

450.0
BEZ NASTUPA
1. Marinko Bernardis
122036
122036
2. Željko Blažević
122037
122037
3. Dario Brajdić
121724
121724
4. Josip Fućak
122789
122789
5. Matija Glad
121726
121726
6. Zvonimir Levar
121727
121727
7. Kristijan Marohnić
121233
121233
8. Nataša Radešić
110927
110927
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
4.0 : 4.0 (3024 : 3021) 15.10.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
2 6 Jadranka hoteli Zlobin Hotel Aurora
1-4
7.0 : 1.0 (3272 : 2992) 22.10.2022 13:00 Dragan Antolović, B
| | |
3 11 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
8.0 : 0.0 (3082 : 2690) 29.10.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
4 15 Pula Zlobin DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (2955 : 2981) 05.11.2022 17:00 Nikša Mendica, C
Sanjin Taratina, C
| | |
5 18 Zlobin Hrvatski Branitelj Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3190 : 2971) 12.11.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
6 24 Ričina Zlobin Dražice
1-4
7.0 : 1.0 (3389 : 3044) 26.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
7 25 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
4.0 : 4.0 (3153 : 3167) 10.12.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
Nataša Radešić, D
| | |
8 32 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3083 : 3137) 29.01.2023 11:00 Drago Jurišić, A
Ivana Juričić, A
| | |
9 34 Zlobin Jadranka turizam Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3149 : 3084) 04.02.2023 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
10 39 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.02.2023 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
11 43 Zlobin Pula Dom Matija Mažića
1-4
18.02.2023 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
12 46 Hrvatski Branitelj Zlobin DS Mate Parlov
1-4
25.02.2023 17:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
13 52 Zlobin Ričina Dom Matija Mažića
1-4
04.03.2023 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
14 53 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.03.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više