Pregled svih kuglana


Kuglana:SRC Mladost
Broj staza:4
Adresa:Sportska 2
Grad:Čakovec
Županija:Međimurska
Regija:Sjever
Kuglana115

Kategorija kuglane:2
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:27.06.2025
Datum pregleda:28.06.2022
Komisija:Pintarić
Automati:Funk M4002 3/8
Segmenti:Funk 3/26
Čunjevi:Syndur top premium
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:GP Ekom d.o.o.
Kontakt osoba:Damir Barić
Kontakt broj:099 514 15 58
Kontakt e-mail:srcmladost@ekom.hr
ŽENE

MUŠKARCI
Pojedinačno Hrvoje Marinović 687 29.10.2016
Ekipno KK Mertojak 3683 29.10.2016
4 17 Željezničar Čk Bjelovar SRC Mladost
1-4
01.10.2022 15:00 Igor Maček, A
Zvonimir Turk, A
| | |
1 1 Zanatlija Čk Elektra Kž SRC Mladost
1-4
08.10.2022 17:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
1 3 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
14.10.2022 18:00 Zvonimir Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
2 7 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
21.10.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
2 8 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
22.10.2022 17:00 Mladen Kacun, B
Stjepan Blažek, C
| | |
3 10 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
28.10.2022 18:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
7 35 Željezničar Čk Mertojak SRC Mladost
1-4
29.10.2022 15:00 Nikola Turk, A
Igor Maček, A
| | |
4 14 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
04.11.2022 19:00 Igor Maček, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
4 15 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
05.11.2022 17:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
5 17 Prosvjetar Elektra Kž SRC Mladost
1-4
11.11.2022 18:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
9 44 Željezničar Čk Osijek SRC Mladost
1-4
12.11.2022 15:00 Igor Maček, A
Zvonimir Turk, A
| | |
6 24 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
25.11.2022 18:00 Zvonimir Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
6 22 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
26.11.2022 17:00 Nikola Turk, A
Denis Košak, D
| | |
7 28 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
09.12.2022 19:00 Mladen Kacun, B
Predrag Turk, A
| | |
10 48 Željezničar Čk Plitvice SRC Mladost
1-4
14.01.2023 15:00 | | |
8 30 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
27.01.2023 19:00 | | |
12 59 Željezničar Čk Zaprešić SRC Mladost
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
9 35 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
10 39 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
10.02.2023 19:00 | | |
10 38 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
11 44 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
12 48 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
24.02.2023 19:00 | | |
14 70 Željezničar Čk Zadar SRC Mladost
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
12 47 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
25.02.2023 19:00 | | |
13 49 Željezničar Čk II Elektra Kž SRC Mladost
1-4
03.03.2023 19:00 | | |
15 71 Željezničar Čk Grmoščica SRC Mladost
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
14 54 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
10.03.2023 18:00 | | |
14 56 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
17 82 Željezničar Čk Đurđenovac SRC Mladost
1-4
18.03.2023 15:00 | | |
2 8 Željezničar Čk Poštar SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3545 : 3625) 17.09.2022 15:00 Nikola Turk, A
Mladen Kacun, B
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2021./2022. (Prosjek lige: 585.67 )

Željezničar Čk 9 577.91 579.04 578.02 578.47 Mertojak 3625 604.17 Alen Kujundžić 667

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2021./2022. (Prosjek lige: 520.75 )

Prosvjetar 8 519.10 527.29 520.01 523.20 Željezničar Čk II 3300 550.00 Franjo Gosarić 589
Željezničar Čk II 8 517.15 536.69 519.32 526.92 Željezničar Vž 3203 533.83 Ivan Silić 559
Zanatlija Čk 8 514.73 523.58 515.71 519.16 Željezničar Vž 3257 542.83 Zvonimir Plevnjak 595

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2020./2021. (Prosjek lige: 581.01 )

Željezničar Čk 9 564.39 572.00 565.15 568.19 Mertojak 3516 586.00 Nikola Muše 618

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2020./2021. (Prosjek lige: NaN )

Prosvjetar 3 519.67 531.06 522.51 525.36 Zanatlija Čk 3244 540.67 Rajmond Pokrivač 579
Zanatlija Čk 2 518.83 525.92 521.19 522.38 Željezničar Čk II 3239 539.83 Igor Ružić 602
Željezničar Čk II 2 510.08 535.08 518.42 522.58 Željezničar Kc 3093 515.50 Boris Ivaniš 544

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci 2019./2020. (Prosjek lige: 581.50 )

Željezničar Čk 9 568.70 569.52 568.79 569.11 Mertojak 3539 589.83 Marijo Baljak 633

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin 2019./2020. (Prosjek lige: 514.15 )

Zanatlija Čk 8 515.79 521.98 516.48 518.92 Željezničar Kc 3168 528.00 Ana Matić 558
Prosvjetar 9 512.59 514.06 512.74 513.32 Obrtnik Krt 3194 532.33 Denis Košak 579
Željezničar Čk II 8 509.85 531.31 512.24 520.58 Zanatlija Čk 3190 531.67 Franjo Žarković 581
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više