Državna prvenstva

Pojedinačno prvenstvo regije zapad za sezonu 2019./2020. - ŽENE


1.nastup

Ime i prezime
HKS ID
Klub
Set
Pune
Čišćenje
Prazne
Ukupno

1. Ana Jambrović
110006
Mlaka Rijeka
375 256 0 631
2. Marijana Liović
110089
ŽKK Istra Poreč
409 219 1 628
3. Valentina Gal
110220
Mlaka Rijeka
393 217 1 610
4. Venesa Bogdanović
110158
Mlaka Rijeka
405 204 1 609
5. Ivona Škalamera
110146
Karlovac Karlovac
384 224 1 608
6. Matea Juričić
110287
Rijeka Rijeka
372 227 1 599
7. Mirna Bosak
110009
Mlaka Rijeka
391 208 1 599
8. Nataša Ravnić
110100
ŽKK Istra Poreč
393 204 1 597
9. Ivana Juričić
110286
Rijeka Rijeka
397 195 0 592
10. Ines Kolar
110012
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
389 198 3 587
11. Gordana Balent
110301
Rijeka Rijeka
366 220 8 586
12. Milana Pavlic
110007
Mlaka Rijeka
367 214 0 581
13. Klara Sedlar
110230
Neregistrirani i inozemstvo
391 190 4 581
14. Marina Bašić Palković
110005
Mlaka Rijeka
378 200 2 578
15. Sanja Gizdulić
110647
Rijeka Rijeka
363 214 4 577
16. Maja Nanić
110211
ŽKK Istra Poreč
364 210 2 574
17. Ivana Neralić
110163
Mlaka Rijeka
357 207 2 564
18. Ana Maležić
110589
Karlovac Karlovac
374 186 5 560
19. Tanja Galac
110073
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
366 184 2 550
20. Branka Neralić
110162
ŽKK Ogulin Ogulin
372 174 4 546
21. Natalija Sonički
110271
Karlovac Karlovac
343 201 5 544
22. Ružica Jelinek
110284
ŽKK Goranin Delnice
368 176 3 544
23. Marija Liović
110088
ŽKK Istra Poreč
373 171 6 544
24. Martina Legović Matošević
110586
ŽKK Istra Poreč
360 181 5 541
25. Ana Rapo
110080
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
345 195 4 540
26. Mirela Hodak
110079
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
355 182 3 537
27. Nika Grubišić
110004
Mlaka Rijeka
342 193 2 535
28. Dijana Mlinarić
110078
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
356 178 2 534
29. Mira Blažina
110151
ŽKK Kupa Ozalj
377 156 11 533
30. Vesna Križanić
110267
ŽKK Kupa Ozalj
366 165 5 531
31. Maria Gračan
110075
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
344 186 2 530
32. Gordana Gračan
110074
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
364 166 6 530
33. Barbara Žilić
110167
ŽKK Ogulin Ogulin
370 160 8 530
34. Iva Cindrić
110008
Admiral Zagreb
361 166 5 527
35. Mirjana Orelj
110166
ŽKK Ogulin Ogulin
373 151 10 524
36. Anamarija Antonić
110627
Rijeka Rijeka
338 184 7 522
37. Barbara Buretić
110655
ŽKK Istra Poreč
351 171 6 522
38. Dunja Mikulić
110648
Rijeka Rijeka
343 176 3 519
39. Jasna Miletić
110302
Grobničan Riječka banka Rijeka
345 173 4 518
40. Danijela Šagovac
110757
Karlovac Karlovac
355 158 10 513
41. Ramiza Sopčić
110773
Karlovac Karlovac
360 151 12 511
42. Katarina Zajec
110236
Karlovac Karlovac
343 155 7 498
43. Štefica Pavlaković
110156
ŽKK Kupa Ozalj
356 142 7 498
44. Iva Francetić
110731
ŽKK Ogulin Ogulin
335 160 9 495
45. Karolina Grčević
110076
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
342 143 17 485
46. Ivana Rapo
110081
ŽKK Plitvice Plitvička jezera
330 153 6 483
47. Ana Karas
110161
ŽKK Ogulin Ogulin
347 121 20 468
48. Valentina Stipetić
110593
ŽKK Ogulin Ogulin
335 128 14 463
49. Tatjana Bebić
110093
Rijeka Rijeka
0 0 0 0
50. Anamarija Grdić
110471
Mlaka Rijeka
0 0 0 0
51. Elvira Kranjčec
110152
ŽKK Kupa Ozalj
0 0 0 0
52. Katja Oplanić
110092
ŽKK Istra Poreč
0 0 0 0
53. Štefica Pavlaković
110156
ŽKK Kupa Ozalj
0 0 0 0
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više