Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Ban Jelačić
Zaprešić
6 5 0 1 10 33.0 15.0
2. Sidra Zagreb
Zagreb
6 5 0 1 10 29.0 19.0
3. Radnik
Velika Gorica
6 3 1 2 7 23.0 25.0
4. Zanatlija Ivanić
Ivanić Grad
7 3 1 3 7 30.0 26.0
5. Obrtnik Torbar II
Zagreb
8 3 1 4 7 28.0 36.0
6. Zagrebačka pivovara
Zagreb
7 3 0 4 6 29.0 27.0
7. Ponikve
Zagreb
7 2 2 3 6 27.0 29.0
8. Zaprešić II
Zaprešić
5 2 1 2 5 20.0 20.0
9. Hrabri
Zagreb
7 2 1 4 5 28.0 28.0
10. Dugo Selo 1934
Dugo Selo
5 2 0 3 4 15.0 25.0
11. Medvedgrad
Zagreb
6 1 1 4 3 18.0 30.0
12. Sesvete
Sesvete
0 0 0 0 0 0.0 0.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Medvedgrad Zaprešić II Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3079 : 3138) 03.10.2020 11:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
1 3 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3378 : 3168) 29.09.2020 18:00 Nikola Filipović, A
Matija Pavlinić, C
Svjetlana Kokotović, D
| | |
1 4 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3208 : 3195) 28.09.2020 18:00 Ivan Jurišić, A
Petar Filipčić, B
| | |
1 5 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
8.0 : 0.0 (3333 : 3183) 30.09.2020 18:00 Gordana Senta, A
Filip Boc, C
| | |
1 6 Zanatlija Ivanić Ponikve Zelenjak
1-4
4.0 : 4.0 (3310 : 3310) 03.10.2020 16:00 Miroslav Semenski, A
Gordana Senta, A
| | |
2 7 Zaprešić II Ponikve Zaprešić
1-6
4.0 : 4.0 (3514 : 3456) 10.10.2020 17:00 Nikola Filipović, A
Miroslav Semenski, A
| | |
2 8 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3205 : 3192) 08.10.2020 18:00 Ivan Jurišić, A
Goran Marko, A
| | |
2 9 Sidra Zagreb Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3368 : 3178) 07.10.2020 18:00 Damir Cerle, A
Kristijan Kerhin, C
| | |
2 10 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3222 : 3222) 07.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
2 11 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3558 : 3529) 07.10.2020 19:00 Vedran Štajdohar, A
Matija Pavlinić, C
| | |
3 14 Hrabri Medvedgrad Vinko Bek
1-4
4.0 : 4.0 (3335 : 3305) 13.10.2020 18:00 Gordana Senta, A
Ivan Jurišić, A
Ivica Andrijanić, D
| | |
3 15 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3228 : 3334) 12.10.2020 18:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
3 16 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3244 : 3315) 14.10.2020 18:00 Gordana Senta, A
Dejan Fišer, C
| | |
3 17 Zanatlija Ivanić Sidra Zagreb Zelenjak
1-4
3.0 : 5.0 (3302 : 3344) 15.10.2020 18:00 Goran Marko, A
Miroslav Noršić, A
| | |
3 18 Ponikve Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3378 : 3229) 16.10.2020 18:00 Miroslav Noršić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
4 19 Dugo Selo 1934 Zaprešić II Radnik
1-4
29.04.2021 18:00 | | |
4 20 Sidra Zagreb Ponikve Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3407 : 3330) 21.10.2020 18:00 Vedran Štajdohar, A
Dejan Fišer, C
| | |
4 21 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3179 : 3129) 21.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 22 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3484 : 3391) 21.10.2020 19:00 Nikola Filipović, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
4 23 Medvedgrad Radnik Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3240 : 3095) 24.10.2020 11:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 25 Zaprešić II Hrabri Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3231 : 3403) 07.11.2020 11:00 Vedran Štajdohar, A
Kristijan Kerhin, C
| | |
5 27 Zagrebačka pivovara Medvedgrad Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3188 : 3118) 04.11.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Petar Filipčić, B
| | |
5 28 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3371 : 3221) 07.11.2020 10:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 29 Ponikve Obrtnik Torbar II Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3318 : 3405) 06.11.2020 18:00 Goran Marko, A
Dejan Fišer, C
| | |
5 30 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
06.05.2021 18:00 | | |
6 31 Zaprešić II Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
3.0 : 5.0 (3366 : 3437) 14.11.2020 17:00 Miroslav Noršić, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
6 32 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3044 : 3077) 11.11.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
| | |
6 33 Ban Jelačić Ponikve Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3480 : 3374) 11.11.2020 19:00 Lucija Marta Jelavić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
6 34 Medvedgrad Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3054 : 3151) 14.11.2020 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
6 36 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3256 : 3373) 10.11.2020 18:00 Elizabeta Štajdohar, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
7 37 Radnik Zaprešić II Radnik
1-4
05.05.2021 18:00 | | |
7 38 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3332 : 3299) 20.11.2020 18:00 Miroslav Noršić, A
Petar Filipčić, B
| | |
7 40 Ponikve Medvedgrad Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3430 : 3180) 20.11.2020 18:00 Gordana Senta, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 41 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
1.0 : 7.0 (3135 : 3320) 19.11.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
Petra Fiamengo, B
| | |
7 42 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3080 : 3204) 20.11.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
| | |
8 43 Zaprešić II Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3307 : 3199) 26.11.2020 19:30 Miroslav Noršić, A
Petar Filipčić, B
| | |
8 44 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
12.05.2021 19:00 | | |
8 45 Medvedgrad Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
15.05.2021 11:00 | | |
8 47 Hrabri Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3246 : 3251) 24.11.2020 18:00 Gordana Senta, A
Matija Pavlinić, C
| | |
8 48 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3198 : 3117) 23.11.2020 18:00 Ivan Jurišić, A
Dejan Fišer, C
| | |
9 49 Zagrebačka pivovara Zaprešić II Grmoščica
1-4
19.05.2021 18:00 | | |
9 50 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
22.05.2021 16:00 | | |
9 51 Ponikve Hrabri Grmoščica
5-8
21.05.2021 18:00 | | |
9 53 Sidra Zagreb Medvedgrad Vinko Bek
1-4
19.05.2021 18:00 | | |
9 54 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
19.05.2021 18:00 | | |
10 55 Zaprešić II Ban Jelačić Zaprešić
1-6
29.05.2021 13:00 | | |
10 56 Medvedgrad Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
26.05.2021 18:00 | | |
10 58 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
25.05.2021 18:00 | | |
10 59 Radnik Ponikve Radnik
1-4
24.05.2021 18:00 | | |
10 60 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
26.05.2021 18:00 | | |
11 61 Zanatlija Ivanić Zaprešić II Zelenjak
1-4
05.06.2021 16:00 | | |
11 62 Ponikve Zagrebačka pivovara Grmoščica
5-8
04.06.2021 18:00 | | |
11 63 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
03.06.2021 18:00 | | |
11 64 Sidra Zagreb Hrabri Vinko Bek
1-4
02.06.2021 18:00 | | |
11 66 Ban Jelačić Medvedgrad Zaprešić
1-6
02.06.2021 19:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Tomislav Kerhin
Ponikve
4.00
2386
609.00
2995.00
599.00
2. Nenad Kolundžija
Hrabri
3.00
1794
556.25
2350.25
587.56
3. Filip Boc
Ban Jelačić
2.00
1152
610.40
1762.40
587.47
4. Petar Maričić
Radnik
3.00
1781
563.60
2344.60
586.15
5. Dragutin Črljenec
Hrabri
2.00
1171
586.33
1757.33
585.78
6. Ivan Kovačević
Radnik
2.00
1185
568.33
1753.33
584.44
7. Goran Marko
Ban Jelačić
3.00
1721
594.33
2315.33
578.83
8. Božo Munjas
Ban Jelačić
3.00
1702
603.33
2305.33
576.33
9. Fran Hećimović
Ponikve
4.00
2307
572.67
2879.67
575.93
10. Đino Pezo
Sidra Zagreb
4.00
2298
580.00
2878.00
575.60
11. Marijan Škof
Hrabri
3.00
1733
558.50
2291.50
572.88
12. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
4.00
2268
595.00
2863.00
572.60
13. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
4.00
2262
580.00
2842.00
568.40
14. Karlo Zekić
Zaprešić II
1.00
547
587.75
1134.75
567.38
15. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
3.00
1717
547.75
2264.75
566.19
16. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
4.00
2242
579.67
2821.67
564.33
17. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
3.00
1667
587.50
2254.50
563.63
18. Tomislav Pavičić
Zaprešić II
1.00
555
568.00
1123.00
561.50
19. Mladen Krvavica
Zaprešić II
1.00
543
576.50
1119.50
559.75
20. Ivan Kordiš
Hrabri
2.00
1115
564.00
1679.00
559.67
21. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
3.00
1676
560.50
2236.50
559.13
22. Vedran Lovrić
Zanatlija Ivanić
3.00
1661
565.33
2226.33
556.58
23. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
3.00
1654
561.00
2215.00
553.75
24. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
3.00
1642
569.25
2211.25
552.81
25. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
4.00
2223
540.00
2763.00
552.60
26. Aleksandar Drljača
Radnik
3.00
1662
545.00
2207.00
551.75
27. Matija Šorša
Ban Jelačić
2.00
1067
585.00
1652.00
550.67
28. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
3.50
1920
550.00
2470.00
548.89
29. Damir Jordan
Obrtnik Torbar II
4.00
2203
531.00
2734.00
546.80
30. Ivo Slišković
Hrabri
2.00
1106
532.00
1638.00
546.00
31. Tomislav Karlo
Ban Jelačić
3.00
1616
568.00
2184.00
546.00
32. Mislav Hećimović
Ban Jelačić
3.00
1598
582.67
2180.67
545.17
33. Brane Milešević
Hrabri
3.00
1632
544.00
2176.00
544.00
34. Vedran Štajdohar
Medvedgrad
3.00
1645
530.00
2175.00
543.75
35. Davor Matić
Medvedgrad
3.00
1629
539.67
2168.67
542.17
36. Franjo Gojak
Hrabri
2.00
1099
526.00
1625.00
541.67
37. Hrvoje Ćosić
Medvedgrad
2.02
1102
532.67
1634.67
541.28
38. Marin Zekić
Zaprešić II
1.00
523
558.75
1081.75
540.88
39. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
3.00
1593
558.67
2151.67
537.92
40. Vilim Crnić
Obrtnik Torbar II
4.00
2149
529.00
2678.00
535.60
41. Davor Antolković
Dugo Selo 1934
3.00
1613
528.50
2141.50
535.38
42. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
3.00
1586
551.67
2137.67
534.42
43. Ivica Krapljan
Ponikve
3.50
1858
536.00
2394.00
532.00
44. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
4.00
2142
510.00
2652.00
530.40
45. Igor Džeko
Medvedgrad
3.00
1591
520.33
2111.33
527.83
46. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
3.00
1573
524.50
2097.50
524.38
47. Zoran Prlina
Medvedgrad
3.00
1575
516.00
2091.00
522.75
48. Tomo Zekić
Zaprešić II
1.00
506
539.00
1045.00
522.50
49. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
3.00
1555
533.50
2088.50
522.13
50. Marin Rosandić
Radnik
3.00
1552
530.00
2082.00
520.50
51. Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
3.25
1630
581.50
2211.50
520.35
52. Vlada Marinčić
Radnik
3.00
1552
529.00
2081.00
520.25
53. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
3.00
1563
517.00
2080.00
520.00
54. Goran Vukres
Medvedgrad
3.00
1569
506.33
2075.33
518.83
55. Goran Petković
Ban Jelačić
2.00
1019
530.67
1549.67
516.56
56. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
3.00
1571
492.00
2063.00
515.75
57. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
3.00
1512
541.00
2053.00
513.25
58. Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
2.00
995
510.00
1505.00
501.67
59. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
2.00
997
506.00
1503.00
501.00
60. Vladimir Rušnov
Zagrebačka pivovara
2.00
1029
423.33
1452.33
484.11
61. Lovro Benčević
Zaprešić II
1.00
464
476.50
940.50
470.25

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nenad Kolundžija
Hrabri
3.00
1794.00
598.00
4.00
2225.00
556.25
7.00
4019.00
574.14
2. Tomislav Kerhin
Ponikve
4.00
2386.00
596.50
3.00
1827.00
609.00
7.00
4213.00
601.86
3. Petar Maričić
Radnik
3.00
1781.00
593.67
2.50
1409.00
563.60
5.50
3190.00
580.00
4. Ivan Kovačević
Radnik
2.00
1185.00
592.50
3.00
1705.00
568.33
5.00
2890.00
578.00
5. Dragutin Črljenec
Hrabri
2.00
1171.00
585.50
3.00
1759.00
586.33
5.00
2930.00
586.00
6. Bojan Štetić
Ponikve
2.00
1161.00
580.50
2.00
1071.00
535.50
4.00
2232.00
558.00
7. Dominik Gregorina
Ponikve
2.00
1161.00
580.50
2.00
1135.00
567.50
4.00
2296.00
574.00
8. Marijan Škof
Hrabri
3.00
1733.00
577.67
4.00
2234.00
558.50
7.00
3967.00
566.71
9. Fran Hećimović
Ponikve
4.00
2307.00
576.75
3.00
1718.00
572.67
7.00
4025.00
575.00
10. Filip Boc
Ban Jelačić
2.00
1152.00
576.00
2.50
1526.00
610.40
4.50
2678.00
595.11
11. Đino Pezo
Sidra Zagreb
4.00
2298.00
574.50
2.00
1160.00
580.00
6.00
3458.00
576.33
12. Goran Marko
Ban Jelačić
3.00
1721.00
573.67
3.00
1783.00
594.33
6.00
3504.00
584.00
13. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
3.00
1717.00
572.33
4.00
2191.00
547.75
7.00
3908.00
558.29
14. Božo Munjas
Ban Jelačić
3.00
1702.00
567.33
3.00
1810.00
603.33
6.00
3512.00
585.33
15. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
4.00
2268.00
567.00
2.00
1190.00
595.00
6.00
3458.00
576.33
16. Ante Jurić
Obrtnik Torbar II
2.00
1131.00
565.50
1.00
504.00
504.00
3.00
1635.00
545.00
17. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
4.00
2262.00
565.50
2.00
1160.00
580.00
6.00
3422.00
570.33
18. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar II
2.00
1123.00
561.50
4.00
2086.00
521.50
6.00
3209.00
534.83
19. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
4.00
2242.00
560.50
3.00
1739.00
579.67
7.00
3981.00
568.71
20. Dario Kafol
Obrtnik Torbar II
2.00
1119.00
559.50
2.00
1117.00
558.50
4.00
2236.00
559.00
21. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
3.00
1676.00
558.67
2.00
1121.00
560.50
5.00
2797.00
559.40
22. Ivan Kordiš
Hrabri
2.00
1115.00
557.50
3.00
1692.00
564.00
5.00
2807.00
561.40
23. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
4.00
2223.00
555.75
1.00
540.00
540.00
5.00
2763.00
552.60
24. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
3.00
1667.00
555.67
2.00
1175.00
587.50
5.00
2842.00
568.40
25. Tomislav Pavičić
Zaprešić II
1.00
555.00
555.00
1.00
568.00
568.00
2.00
1123.00
561.50
26. Aleksandar Drljača
Radnik
3.00
1662.00
554.00
3.00
1635.00
545.00
6.00
3297.00
549.50
27. Vedran Lovrić
Zanatlija Ivanić
3.00
1661.00
553.67
3.00
1696.00
565.33
6.00
3357.00
559.50
28. Ivo Slišković
Hrabri
2.00
1106.00
553.00
3.00
1596.00
532.00
5.00
2702.00
540.40
29. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
3.00
1654.00
551.33
4.00
2244.00
561.00
7.00
3898.00
556.86
30. Damir Jordan
Obrtnik Torbar II
4.00
2203.00
550.75
3.00
1593.00
531.00
7.00
3796.00
542.29
31. Franjo Gojak
Hrabri
2.00
1099.00
549.50
2.00
1052.00
526.00
4.00
2151.00
537.75
32. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
3.50
1920.00
548.57
2.00
1100.00
550.00
5.50
3020.00
549.09
33. Vedran Štajdohar
Medvedgrad
3.00
1645.00
548.33
3.00
1590.00
530.00
6.00
3235.00
539.17
34. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
3.00
1642.00
547.33
4.00
2277.00
569.25
7.00
3919.00
559.86
35. Karlo Zekić
Zaprešić II
1.00
547.00
547.00
4.00
2351.00
587.75
5.00
2898.00
579.60
36. Hrvoje Ćosić
Medvedgrad
2.02
1102.00
545.54
3.00
1598.00
532.67
5.02
2700.00
537.85
37. Brane Milešević
Hrabri
3.00
1632.00
544.00
2.00
1088.00
544.00
5.00
2720.00
544.00
38. Davor Matić
Medvedgrad
3.00
1629.00
543.00
3.00
1619.00
539.67
6.00
3248.00
541.33
39. Mladen Krvavica
Zaprešić II
1.00
543.00
543.00
4.00
2306.00
576.50
5.00
2849.00
569.80
40. Predrag Nemet
Sidra Zagreb
2.00
1083.00
541.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1083.00
541.50
41. Dorian Mezak
Ponikve
2.00
1081.00
540.50
2.00
1091.00
545.50
4.00
2172.00
543.00
42. Tomislav Karlo
Ban Jelačić
3.00
1616.00
538.67
1.00
568.00
568.00
4.00
2184.00
546.00
43. Luka Karadža
Ponikve
2.00
1077.00
538.50
1.82
960.00
527.47
3.82
2037.00
533.25
44. Davor Antolković
Dugo Selo 1934
3.00
1613.00
537.67
2.00
1057.00
528.50
5.00
2670.00
534.00
45. Vilim Crnić
Obrtnik Torbar II
4.00
2149.00
537.25
4.00
2116.00
529.00
8.00
4265.00
533.13
46. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
4.00
2142.00
535.50
4.00
2040.00
510.00
8.00
4182.00
522.75
47. Matija Šorša
Ban Jelačić
2.00
1067.00
533.50
2.00
1170.00
585.00
4.00
2237.00
559.25
48. Karlo Boroš
Sidra Zagreb
2.00
1067.00
533.50
2.00
1095.00
547.50
4.00
2162.00
540.50
49. Mislav Hećimović
Ban Jelačić
3.00
1598.00
532.67
3.00
1748.00
582.67
6.00
3346.00
557.67
50. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
3.00
1593.00
531.00
2.25
1257.00
558.67
5.25
2850.00
542.86
51. Ivica Krapljan
Ponikve
3.50
1858.00
530.86
1.00
536.00
536.00
4.50
2394.00
532.00
52. Igor Džeko
Medvedgrad
3.00
1591.00
530.33
3.00
1561.00
520.33
6.00
3152.00
525.33
53. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
3.00
1586.00
528.67
3.00
1655.00
551.67
6.00
3241.00
540.17
54. Zoran Prlina
Medvedgrad
3.00
1575.00
525.00
1.00
516.00
516.00
4.00
2091.00
522.75
55. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
3.00
1573.00
524.33
2.00
1049.00
524.50
5.00
2622.00
524.40
56. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
3.00
1571.00
523.67
1.00
492.00
492.00
4.00
2063.00
515.75
57. Goran Vukres
Medvedgrad
3.00
1569.00
523.00
3.00
1519.00
506.33
6.00
3088.00
514.67
58. Marin Zekić
Zaprešić II
1.00
523.00
523.00
4.00
2235.00
558.75
5.00
2758.00
551.60
59. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
3.00
1563.00
521.00
2.00
1034.00
517.00
5.00
2597.00
519.40
60. Dalibor Kerhin
Ponikve
2.00
1042.00
521.00
1.00
541.00
541.00
3.00
1583.00
527.67
61. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
3.00
1555.00
518.33
2.00
1067.00
533.50
5.00
2622.00
524.40
62. Marin Rosandić
Radnik
3.00
1552.00
517.33
3.00
1590.00
530.00
6.00
3142.00
523.67
63. Vlada Marinčić
Radnik
3.00
1552.00
517.33
2.00
1058.00
529.00
5.00
2610.00
522.00
64. Vladimir Rušnov
Zagrebačka pivovara
2.00
1029.00
514.50
0.30
127.00
423.33
2.30
1156.00
502.61
65. Goran Petković
Ban Jelačić
2.00
1019.00
509.50
1.50
796.00
530.67
3.50
1815.00
518.57
66. Tihomir Maznik
Zanatlija Ivanić
2.00
1015.00
507.50
1.00
509.00
509.00
3.00
1524.00
508.00
67. Tomo Zekić
Zaprešić II
1.00
506.00
506.00
4.00
2156.00
539.00
5.00
2662.00
532.40
68. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
3.00
1512.00
504.00
4.00
2164.00
541.00
7.00
3676.00
525.14
69. Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
3.25
1630.00
501.54
2.00
1163.00
581.50
5.25
2793.00
532.00
70. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
2.00
997.00
498.50
2.00
1012.00
506.00
4.00
2009.00
502.25
71. Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar II
2.00
997.00
498.50
3.00
1544.00
514.67
5.00
2541.00
508.20
72. Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
2.00
995.00
497.50
1.70
867.00
510.00
3.70
1862.00
503.24
73. Lovro Benčević
Zaprešić II
1.00
464.00
464.00
2.00
953.00
476.50
3.00
1417.00
472.33

Krešimir Keča
Zagrebačka pivovara
1.00
595.00
595.00
2.00
1088.00
544.00
3.00
1683.00
561.00
Dejan Fišer
Hrabri
1.00
581.00
581.00
3.00
1569.00
523.00
4.00
2150.00
537.50
Tin Buconjić
Ponikve
1.00
577.00
577.00
2.18
1247.00
572.02
3.18
1824.00
573.58
Tomislav Vuković
Korana
1.50
820.00
546.67
0.00
0.00
NaN
1.50
820.00
546.67
Ivan Despot
Zagrebačka pivovara
1.00
542.00
542.00
4.00
2139.00
534.75
5.00
2681.00
536.20
Robert Stepanić
Radnik
0.75
385.00
513.33
0.50
238.00
476.00
1.25
623.00
498.40
Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
1.00
513.00
513.00
1.00
503.00
503.00
2.00
1016.00
508.00
Dražen Koščec
Dugo Selo 1934
1.00
512.00
512.00
0.00
0.00
NaN
1.00
512.00
512.00
Marko Blažević
Medvedgrad
0.98
492.00
502.04
1.00
529.00
529.00
1.98
1021.00
515.66
Josip Ivezić
Radnik
0.64
318.00
496.88
0.00
0.00
NaN
0.64
318.00
496.88
Ratko Medan
Radnik
1.00
495.00
495.00
0.00
0.00
NaN
1.00
495.00
495.00
Vladimir Cepetić
Zanatlija Ivanić
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Josip Banić
Zanatlija Ivanić
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Milan Sudarević
Radnik
1.00
487.00
487.00
0.75
378.00
504.00
1.75
865.00
494.29
Marko Jezeran
Zanatlija Ivanić
0.25
120.00
480.00
1.75
864.00
493.71
2.00
984.00
492.00
Pavao Banić
Zanatlija Ivanić
1.00
468.00
468.00
0.00
0.00
NaN
1.00
468.00
468.00
Niko Širić
Radnik
0.25
115.00
460.00
0.00
0.00
NaN
0.25
115.00
460.00
Branko Rečić
Sidra Zagreb
1.00
451.00
451.00
0.00
0.00
NaN
1.00
451.00
451.00
Borna Barišić
Radnik
0.36
158.00
438.89
2.25
1156.00
513.78
2.61
1314.00
503.45

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Sesvete
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
2. Hrabri
3.0
6736
3495
10231
568.39
82
4.0
8899
4316
13215
550.63
90
7.0
15635
7811
23446
558.24
172
3. Ponikve
4.0
8932
4538
13470
561.25
97
3.0
6702
3424
10126
562.56
71
7.0
15634
7962
23596
561.81
168
4. Sidra Zagreb
4.0
8797
4383
13180
549.17
104
2.0
4536
2239
6775
564.58
59
6.0
13333
6622
19955
554.31
163
5. Ban Jelačić
3.0
6529
3346
9875
548.61
78
3.0
6962
3560
10522
584.56
66
6.0
13491
6906
20397
566.58
144
6. Obrtnik Torbar II
4.0
8790
4297
13087
545.29
137
4.0
8575
3950
12525
521.88
135
8.0
17365
8247
25612
533.58
272
7. Radnik
3.0
6479
3211
9690
538.33
111
3.0
6482
3152
9634
535.22
104
6.0
12961
6363
19324
536.78
215
8. Zagrebačka pivovara
3.0
6610
3076
9686
538.11
115
4.0
8721
4376
13097
545.71
114
7.0
15331
7452
22783
542.45
229
9. Medvedgrad
3.0
6511
3092
9603
533.50
105
3.0
6399
2974
9373
520.72
119
6.0
12910
6066
18976
527.11
224
10. Zanatlija Ivanić
4.0
8598
4125
12723
530.13
137
3.0
6690
3293
9983
554.61
62
7.0
15288
7418
22706
540.62
199
11. Dugo Selo 1934
3.0
6490
2999
9489
527.17
125
2.0
4335
2005
6340
528.33
78
5.0
10825
5004
15829
527.63
203
12. Zaprešić II
1.0
2093
1045
3138
523.00
41
4.0
8995
4423
13418
559.08
163
5.0
11088
5468
16556
551.87
204
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više