Pregled svih liga

Dugo Selo 1934

Liga: 2. HKLC
Klub: Kuglački klub Dugo Selo 1934
Adresa: Đure Dubenika 2, 10 370 Dugo Selo
Email: dugo.selo.1934@gmail.com

Kuglana: Radnik   Staze: 1-4
Redovni termin: četvrtak, 18:00
Rezervni termin: subota, 12:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Ronald Šutić 095 914 88 40 rokivu204@gmail.com
Odgovorna osoba Martin Prstec 098 860 386
Odgovorna osoba Zvonimir Šok 098 170 65 08

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Slavko Zrile
121023
121023
3.0
2.0
1.0
1.0
5.0
2.0
11.0
2.0
371.67
370.5
187.0
190.0
558.67
560.5
2. Davor Antolković
120974
120974
3.0
2.0
2.0
0.0
7.0
2.0
13.0
11.0
364.33
364.0
173.33
164.5
537.67
528.5
3. Zvonimir Šok
120989
120989
3.0
2.0
1.0
2.0
5.0
4.5
21.0
13.0
362.67
362.0
161.67
162.5
524.33
524.5
4. Martin Prstec
120985
120985
3.0
2.0
1.0
1.0
5.0
4.0
34.0
25.0
361.33
358.5
159.67
158.5
521.0
517.0
5. Vlado Radaković
121526
121526
3.0
2.0
2.0
0.0
6.0
3.0
21.0
15.0
359.67
373.0
158.67
160.5
518.33
533.5
6. Dražen Koščec
120979
120979
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
15.0
0.0
355.0
157.0
512.0
7. Ronald Šutić
120992
120992
2.0
2.0
0.0
0.0
1.5
1.0
10.0
12.0
338.0
339.5
160.5
166.5
498.5
506.0
BEZ NASTUPA
1. Damir Antolković
120973
120973
2. Ivica Damjanović
121896
121896
3. Mladen Hunić
120978
120978
4. Renato Kovačić
120981
120981
5. Matej Kovačić
120980
120980
6. Željko Papeš
120983
120983
7. Josip Pintar
120984
120984
8. Zlatko Repić
120986
120986
9. Josip Šimunković
120987
120987
10. Slavko Šok
120988
120988
11. Vladimir Šoštarić
120990
120990
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 5 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
8.0 : 0.0 (3333 : 3183) 30.09.2020 18:00 Gordana Senta, A
Filip Boc, C
| | |
2 8 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3205 : 3192) 08.10.2020 18:00 Ivan Jurišić, A
Goran Marko, A
| | |
3 18 Ponikve Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3378 : 3229) 16.10.2020 18:00 Miroslav Noršić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
6 32 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3044 : 3077) 11.11.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
| | |
7 41 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
1.0 : 7.0 (3135 : 3320) 19.11.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
Petra Fiamengo, B
| | |
4 19 Dugo Selo 1934 Zaprešić II Radnik
1-4
15.04.2021 18:00 | | |
5 30 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
22.04.2021 18:00 | | |
8 45 Medvedgrad Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
01.05.2021 11:00 | | |
10 58 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
11.05.2021 18:00 | | |
11 63 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
20.05.2021 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više