Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene


Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Donat
Zadar
Karlovac
Karlovac
Šubićevac
Šibenik
ŽKK Gacka
Otočac
ŽKK Goranin
Delnice
ŽKK Kupa
Ozalj
ŽKK Plitvice
Plitvička jezera
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Preuzimanja

Raspored utakmica
Izvješća kola:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 ŽKK Gacka ŽKK Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
04.10.2020 12:00 | | |
1 2 ŽKK Goranin Donat GSC Delnice
1-4
03.10.2020 13:00 | | |
1 3 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
03.10.2020 14:00 | | |
2 4 ŽKK Plitvice Šubićevac Hotel Jezero
1-4
10.10.2020 13:00 | | |
2 5 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
10.10.2020 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
2 6 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
11.10.2020 12:00 | | |
3 7 ŽKK Goranin ŽKK Plitvice GSC Delnice
1-4
17.10.2020 13:00 | | |
3 8 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
18.10.2020 17:00 | | |
3 9 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
17.10.2020 14:00 | | |
4 10 Donat Šubićevac Mocire
1-4
24.10.2020 11:00 Velimir Kurtin, A
Nediljko Baljak, C
| | |
4 11 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
25.10.2020 12:00 | | |
4 12 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
24.10.2020 13:00 | | |
5 13 ŽKK Kupa ŽKK Plitvice Azelija
1-4
08.11.2020 17:00 | | |
5 14 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
07.11.2020 14:00 | | |
5 15 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
07.11.2020 12:00 | | |
6 16 ŽKK Plitvice Donat Hotel Jezero
1-4
14.11.2020 13:00 | | |
6 17 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
14.11.2020 13:00 | | |
6 18 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
15.11.2020 17:00 | | |
7 19 Karlovac ŽKK Plitvice Dom HV Zrinski
1-4
21.11.2020 14:00 | | |
7 20 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
21.11.2020 12:00 | | |
7 21 Donat ŽKK Gacka Mocire
1-4
21.11.2020 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
8 22 ŽKK Plitvice ŽKK Gacka Hotel Jezero
1-4
28.11.2020 13:00 | | |
8 23 Donat ŽKK Goranin Mocire
1-4
28.11.2020 11:00 Velimir Kurtin, A
Nediljko Baljak, C
| | |
8 24 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
28.11.2020 12:00 | | |
9 25 Šubićevac ŽKK Plitvice Šubićevac
1-6
05.12.2020 12:00 | | |
9 26 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
06.12.2020 17:00 | | |
9 27 ŽKK Goranin ŽKK Gacka GSC Delnice
1-4
05.12.2020 13:00 | | |
10 28 ŽKK Plitvice ŽKK Goranin Hotel Jezero
1-4
12.12.2020 13:00 | | |
10 29 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
13.12.2020 12:00 | | |
10 30 Donat Karlovac Mocire
1-4
12.12.2020 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
11 31 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
09.01.2021 12:00 | | |
11 32 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
09.01.2021 14:00 | | |
11 33 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
10.01.2021 17:00 | | |
12 34 ŽKK Plitvice ŽKK Kupa Hotel Jezero
1-4
16.01.2021 13:00 | | |
12 35 ŽKK Goranin Karlovac GSC Delnice
1-4
16.01.2021 13:00 | | |
12 36 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
16.01.2021 18:00 | | |
13 37 Donat ŽKK Plitvice Mocire
1-4
23.01.2021 11:00 Velimir Kurtin, A
Nediljko Baljak, C
| | |
13 38 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
23.01.2021 12:00 | | |
13 39 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
23.01.2021 14:00 | | |
14 40 ŽKK Plitvice Karlovac Hotel Jezero
1-4
30.01.2021 13:00 | | |
14 41 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
31.01.2021 17:00 | | |
14 42 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
31.01.2021 12:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više