Pregled svih kuglana


Kuglana:Dom HV Zrinski
Broj staza:4
Adresa:Marina Držića 4
Grad:Karlovac
Županija:Karlovačka
Regija:Zapad
Kar

Kategorija kuglane:3
Vrsta licence:WNBA
Licenca vrijedi do:12.08.2025
Datum pregleda:13.08.2022
Komisija:Pintarić
Automati:Vollmer KSA 10 9/19
Segmenti:Funk 3/26
Čunjevi:Syndur TOP
Kugle:Aramith
Vlasnik/upravitelj:HV
Kontakt osoba:Nedjeljko Vojak
Kontakt broj:098 196 47 50
Kontakt e-mail:kuglacki.savez.karlovacke.zupa@ka.t-com.hr
ŽENE
Pojedinačno Lidija Kos 637 19.10.2019
Ekipno KK Mlaka 3571 21.09.2019

MUŠKARCI
Pojedinačno Davor Celinšćak, Dubravko Mesić 654 13.11.2021
Ekipno KK Osijek 3559 27.04.2014
4 22 Mantinela II Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
01.10.2022 10:00 | | |
4 21 Željezničar Ka Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
01.10.2022 14:00 | | |
4 23 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
01.10.2022 18:00 | | |
5 27 Mantinela I Korana III Dom HV Zrinski
1-4
15.10.2022 10:00 | | |
3 12 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
15.10.2022 14:00 | | |
5 29 Dubovac Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
15.10.2022 18:00 | | |
5 25 Stara Hiža Gacka Dom HV Zrinski
1-4
16.10.2022 17:00 | | |
6 33 Mantinela II Korana II Dom HV Zrinski
1-4
22.10.2022 10:00 | | |
6 32 Željezničar Ka Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
22.10.2022 14:00 | | |
6 34 Mostanje 1949 Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
22.10.2022 18:00 | | |
6 36 Stara Hiža Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
23.10.2022 17:00 | | |
7 38 Mantinela I Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
29.10.2022 10:00 | | |
5 21 Karlovac Endi-Tekstilac Dom HV Zrinski
1-4
29.10.2022 14:00 | | |
7 40 Dubovac Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
29.10.2022 18:00 | | |
8 44 Mantinela II Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
05.11.2022 10:00 | | |
6 30 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
05.11.2022 14:00 | | |
8 45 Mostanje 1949 Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
05.11.2022 18:00 | | |
8 47 Stara Hiža Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
06.11.2022 17:00 | | |
9 49 Mantinela I Gacka Dom HV Zrinski
1-4
12.11.2022 10:00 | | |
9 54 Željezničar Ka Klek Dom HV Zrinski
1-4
12.11.2022 14:00 | | |
9 51 Dubovac Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
12.11.2022 18:00 | | |
10 60 Mantinela I Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
26.11.2022 10:00 | | |
8 39 Karlovac ŽKK Sidra Dom HV Zrinski
1-4
26.11.2022 14:00 | | |
10 56 Mostanje 1949 Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
26.11.2022 18:00 | | |
10 58 Stara Hiža Visočica Dom HV Zrinski
1-4
27.11.2022 17:00 | | |
11 66 Mantinela II Korana III Dom HV Zrinski
1-4
10.12.2022 10:00 | | |
11 65 Željezničar Ka Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
10.12.2022 14:00 | | |
11 62 Dubovac Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
10.12.2022 18:00 | | |
12 68 Mantinela II Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
14.01.2023 10:00 | | |
12 69 Željezničar Ka Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
14.01.2023 14:00 | | |
12 72 Dubovac Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
14.01.2023 18:00 | | |
13 75 Mantinela I Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
21.01.2023 10:00 | | |
11 54 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
21.01.2023 14:00 | | |
13 73 Dubovac Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
21.01.2023 18:00 | | |
13 77 Stara Hiža Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
22.01.2023 17:00 | | |
14 81 Mantinela II Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
28.01.2023 10:00 | | |
14 82 Željezničar Ka Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
28.01.2023 14:00 | | |
14 80 Mostanje 1949 Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
28.01.2023 18:00 | | |
15 88 Mantinela I Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 10:00 | | |
13 65 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
15 86 Dubovac Kupa Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 18:00 | | |
15 90 Stara Hiža Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
05.02.2023 17:00 | | |
16 94 Mantinela II Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
11.02.2023 10:00 | | |
16 95 Željezničar Ka Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
11.02.2023 14:00 | | |
16 93 Mostanje 1949 Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
11.02.2023 18:00 | | |
17 101 Mantinela I Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
18.02.2023 10:00 | | |
17 99 Dubovac Klek Dom HV Zrinski
1-4
18.02.2023 18:00 | | |
16 77 Karlovac ŽKK Zaprešić Dom HV Zrinski
1-4
24.02.2023 18:00 | | |
18 107 Mantinela II Visočica Dom HV Zrinski
1-4
25.02.2023 10:00 | | |
18 108 Željezničar Ka Kupa Dom HV Zrinski
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
18 106 Mostanje 1949 Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
25.02.2023 18:00 | | |
18 104 Stara Hiža Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
26.02.2023 17:00 | | |
19 114 Mantinela I Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
04.03.2023 10:00 | | |
19 109 Željezničar Ka Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
19 112 Dubovac Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
04.03.2023 18:00 | | |
20 120 Mantinela II Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 10:00 | | |
18 88 Karlovac ŽKK Plitvice Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 14:00 | | |
20 119 Mostanje 1949 Kupa Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 18:00 | | |
20 117 Stara Hiža Korana II Dom HV Zrinski
1-4
12.03.2023 17:00 | | |
21 121 Mantinela II Gacka Dom HV Zrinski
1-4
18.03.2023 10:00 | | |
21 122 Željezničar Ka Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
18.03.2023 14:00 | | |
21 125 Dubovac Skrad Dom HV Zrinski
1-4
18.03.2023 18:00 | | |
22 128 Mantinela I Korana II Dom HV Zrinski
1-4
25.03.2023 10:00 | | |
22 132 Mostanje 1949 Klek Dom HV Zrinski
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 130 Stara Hiža Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
26.03.2023 17:00 | | |
3 14 Stara Hiža Korana III Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3209 : 3132) 25.09.2022 17:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
3 18 Dubovac Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3286 : 3364) 24.09.2022 18:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 3 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3005 : 2961) 24.09.2022 14:00 Davorin Krmpotić, A
Darko Kafol, A
| | |
3 16 Mantinela I Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3134 : 3126) 24.09.2022 10:00 Nikola Kelečić, A
Edi Alagić, B
| | |
2 12 Mostanje 1949 Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3453 : 3387) 17.09.2022 18:00 Danijela Škalamera, A
Edi Alagić, B
| | |
2 10 Željezničar Ka Skrad Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3274 : 3413) 17.09.2022 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
2 11 Mantinela II Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3228 : 3126) 16.09.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Danijela Škalamera, A
Dario Kafol, D
| | |
1 3 Stara Hiža Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3140 : 3132) 11.09.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 1 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3487 : 3353) 10.09.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 5 Mantinela I Visočica Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3283 : 3418) 10.09.2022 10:00 Nikola Kelečić, A
Danijela Škalamera, A
| | |
Ekipa Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2021./2022. (Prosjek lige: 534.51 )

Željezničar Ka 11 543.97 555.30 544.91 549.64 Stara Hiža 3395 565.83 Davor Celinšćak 602
Stara Hiža 11 543.68 536.68 543.10 540.18 Mostanje 1949 3478 579.67 Ivica Golubić 642
Mostanje 1949 11 536.06 567.68 538.70 551.87 Obrtnik Og 3340 556.67 Antun Sviličić 642

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2021./2022. (Prosjek lige: 510.88 )

Karlovac 9 507.31 534.33 510.02 520.82 ŽKK Ogulin 3244 540.67 Jadranka Meglajec 572

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2021./2022. (Prosjek lige: 524.81 )

Mantinela I 9 527.41 533.93 528.06 530.67 Dubovac 3273 545.50 Venesa Bogdanović 604
Dubovac 9 519.19 544.48 521.71 531.83 Korana II 3270 545.00 Goran Živčić 604
Mantinela II 9 516.46 488.70 513.69 502.58 Dubovac 3223 537.17 Krešimir Mesić 598

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2020./2021. (Prosjek lige: 539.12 )

Željezničar Ka 3 558.39 566.17 560.33 562.28 Mostanje 1949 3392 565.33 Nikola Kelečić 628
Mostanje 1949 4 543.50 572.71 549.34 558.10 Obrtnik Og 3434 572.33 Dragan Vučić 607
Stara Hiža 3 545.50 551.28 546.94 548.39 Velebit II 3418 569.67 Marinko Magdić 598

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene 2020./2021. (Prosjek lige: 507.80 )

Karlovac 5 514.13 542.57 518.87 528.35 ŽKK Plitvice 3206 534.33 Ines Kolar 610

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika 2020./2021. (Prosjek lige: 521.07 )

Dubovac 3 534.11 542.17 536.13 538.14 Mantinela I 3245 540.83 Venesa Bogdanović 626
Mantinela II 3 526.61 480.33 515.04 503.47 Dubovac 3233 538.83 Mijo Tomašić 582
Mantinela I 4 508.75 531.17 513.23 519.96 Euphoria 3171 528.50 Željko Odorčić 567

1. Hrvatska kuglačka liga - žene 2019./2020. (Prosjek lige: 539.49 )

Karlovac 9 559.69 545.20 558.24 552.44 Mlaka 3571 595.17 Valentina Gal 621

2. Hrvatska kuglačka liga zapad 2019./2020. (Prosjek lige: 540.31 )

Željezničar Ka 11 557.91 566.41 558.62 562.16 Mostanje 1949 3507 584.50 Miroslav Šegina 623
Stara Hiža 9 556.70 554.06 556.44 555.38 Skrad 3469 578.17 Nikola Kelečić 621
Mostanje 1949 11 544.33 572.14 546.65 558.23 Policajac Og 3319 553.17 Zlatan Mazor 617

3. Hrvatska kuglačka liga zapad Karlovac-Lika 2019./2020. (Prosjek lige: 527.35 )

Dubovac 9 534.91 543.20 535.74 539.06 Poštar Og 3335 555.83 Zvonko Salopek 591
Mantinela II 9 526.89 510.80 525.28 518.84 Dubovac 3337 556.17 Darko Kuštreba 600
Mantinela I 9 519.02 541.72 521.29 530.37 Obrtnik Og 3353 558.83 Antonio Sušanj 609
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više