Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Hrabri
Zagreb
9 6 2 1 14 44.5 27.5
2. Ponikve
Zagreb
9 7 0 2 14 43.5 28.5
3. Ban Jelačić
Zaprešić
9 5 2 2 12 43.0 29.0
4. Dugo Selo 1934
Dugo Selo
9 5 1 3 11 37.0 35.0
5. Obrtnik Torbar II
Zagreb
9 5 0 4 10 41.0 31.0
6. Zanatlija Ivanić
Ivanić Grad
9 4 1 4 9 37.0 35.0
7. Medvedgrad
Zagreb
9 3 1 5 7 34.0 38.0
8. Radnik
Velika Gorica
9 3 1 5 7 29.5 42.5
9. Zagrebačka pivovara
Zagreb
9 2 0 7 4 26.5 45.5
10. Sidra Zagreb
Zagreb
9 1 0 8 2 24.0 48.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagrebačka pivovara Medvedgrad Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (2971 : 3279) 22.09.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ljubica Dolanski, D
Luka Bakić, D
| | |
1 2 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3285 : 3229) 22.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, D
| | |
1 3 Ponikve Hrabri Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3311 : 3343) 24.09.2021 18:00 Gordana Senta, A
Matija Pavlinić, C
| | |
1 4 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3169 : 2913) 23.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Tihana Čavlović, C
| | |
1 5 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
3.0 : 5.0 (3177 : 3228) 20.09.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
2 6 Ban Jelačić Medvedgrad Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3504 : 3325) 29.09.2021 19:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
Milan Uzelac, D
| | |
2 7 Sidra Zagreb Radnik Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3310 : 3313) 29.09.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
2 8 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3343 : 3215) 28.09.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Petra Fiamengo, B
Luka Bakić, D
| | |
2 9 Zanatlija Ivanić Ponikve Zelenjak
1-4
2.0 : 6.0 (3300 : 3446) 02.10.2021 16:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
2 10 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3224 : 3181) 29.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
3 11 Obrtnik Torbar II Medvedgrad Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3243 : 3124) 06.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
3 12 Ponikve Zagrebačka pivovara Grmoščica
5-8
5.5 : 2.5 (3385 : 3299) 08.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
3 13 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3142 : 3129) 07.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
3 14 Radnik Hrabri Radnik
1-4
1.5 : 6.5 (3054 : 3282) 04.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
3 15 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
8.0 : 0.0 (3573 : 3249) 06.10.2021 19:00 Petar Filipčić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
4 16 Medvedgrad Sidra Zagreb Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3078 : 3067) 16.10.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 17 Hrabri Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
4.0 : 4.0 (3425 : 3404) 12.10.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Tihana Čavlović, C
| | |
4 18 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
4.0 : 4.0 (3303 : 3312) 14.10.2021 18:30 Petar Filipčić, A
Gordana Senta, A
| | |
4 19 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3159 : 3294) 13.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, B
| | |
4 20 Obrtnik Torbar II Ponikve Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3220 : 3129) 13.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
| | |
5 21 Ponikve Medvedgrad Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3367 : 3229) 22.10.2021 18:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
5 22 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3105 : 2956) 21.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
5 23 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3195 : 3134) 18.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
5 24 Ban Jelačić Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3462 : 3535) 20.10.2021 19:00 Nikola Filipović, A
Petra Fiamengo, B
| | |
5 25 Sidra Zagreb Hrabri Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (3367 : 3441) 20.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
6 26 Hrabri Medvedgrad Vinko Bek
1-4
4.0 : 4.0 (3302 : 3263) 26.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
6 27 Zanatlija Ivanić Sidra Zagreb Zelenjak
1-4
6.0 : 2.0 (3336 : 3214) 30.10.2021 16:00 Miroslav Noršić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
6 28 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3205 : 3290) 27.10.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
6 29 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3184 : 3145) 27.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
6 30 Ponikve Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3369 : 3243) 29.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, B
| | |
7 31 Dugo Selo 1934 Medvedgrad Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3068 : 3117) 04.11.2021 18:00 Elizabeta Štajdohar, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
7 32 Radnik Ponikve Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3163 : 3169) 03.11.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Luka Bakić, D
| | |
7 33 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3399 : 3253) 03.11.2021 19:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
7 34 Sidra Zagreb Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3301 : 3201) 03.11.2021 18:00 Elizabeta Štajdohar, A
Milan Uzelac, D
| | |
7 35 Hrabri Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3346 : 3322) 02.11.2021 18:00 Gordana Senta, A
Ivan Jurišić, A
| | |
8 36 Medvedgrad Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3119 : 3267) 13.11.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Luka Bakić, D
| | |
8 37 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3235 : 3231) 10.11.2021 18:00 Gordana Senta, A
Alen Kujundžić, B
| | |
8 38 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3158 : 3148) 10.11.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
8 39 Ponikve Ban Jelačić Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3384 : 3322) 12.11.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Tihana Čavlović, C
| | |
8 40 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3141 : 3117) 11.11.2021 18:00 Filip Boc, B
Matija Pavlinić, C
| | |
9 41 Radnik Medvedgrad Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3164 : 3136) 15.11.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
9 42 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
4.0 : 4.0 (3467 : 3458) 17.11.2021 19:00 Alen Kujundžić, B
Petra Fiamengo, B
| | |
9 43 Sidra Zagreb Ponikve Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (3297 : 3352) 17.11.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
9 44 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (3303 : 3251) 30.11.2021 18:00 Kristijan Kerhin, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
9 45 Zanatlija Ivanić Zagrebačka pivovara Zelenjak
1-4
5.0 : 3.0 (3301 : 3212) 20.11.2021 16:00 Gordana Senta, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
10 46 Medvedgrad Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
15.01.2022 11:00 | | |
10 47 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
15.01.2022 16:00 | | |
10 48 Hrabri Ponikve Vinko Bek
1-4
11.01.2022 18:00 | | |
10 49 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
12.01.2022 18:00 | | |
10 50 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
12.01.2022 19:00 | | |
11 51 Medvedgrad Ban Jelačić Zagreb
1-4
22.01.2022 11:00 | | |
11 52 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
17.01.2022 18:00 | | |
11 53 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
20.01.2022 18:00 | | |
11 54 Ponikve Zanatlija Ivanić Grmoščica
5-8
21.01.2022 18:00 | | |
11 55 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
19.01.2022 18:00 | | |
12 56 Medvedgrad Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
29.01.2022 11:00 | | |
12 57 Zagrebačka pivovara Ponikve Grmoščica
1-4
26.01.2022 18:00 | | |
12 58 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
29.01.2022 16:00 | | |
12 59 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
25.01.2022 18:00 | | |
12 60 Sidra Zagreb Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
26.01.2022 18:00 | | |
13 61 Sidra Zagreb Medvedgrad Vinko Bek
1-4
02.02.2022 18:00 | | |
13 62 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
02.02.2022 19:00 | | |
13 63 Radnik Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
31.01.2022 18:00 | | |
13 64 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
03.02.2022 18:00 | | |
13 65 Ponikve Obrtnik Torbar II Grmoščica
5-8
04.02.2022 18:00 | | |
14 66 Medvedgrad Ponikve Zagreb
1-4
12.02.2022 11:00 | | |
14 67 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
09.02.2022 18:00 | | |
14 68 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
09.02.2022 18:00 | | |
14 69 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
12.02.2022 16:00 | | |
14 70 Hrabri Sidra Zagreb Vinko Bek
1-4
08.02.2022 18:00 | | |
15 71 Medvedgrad Hrabri Zagreb
1-4
19.02.2022 11:00 | | |
15 72 Sidra Zagreb Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
16.02.2022 18:00 | | |
15 73 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
16.02.2022 19:00 | | |
15 74 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
14.02.2022 18:00 | | |
15 75 Dugo Selo 1934 Ponikve Radnik
1-4
17.02.2022 18:00 | | |
16 76 Medvedgrad Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
26.02.2022 11:00 | | |
16 77 Ponikve Radnik Grmoščica
5-8
25.02.2022 18:00 | | |
16 78 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
23.02.2022 18:00 | | |
16 79 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
23.02.2022 18:00 | | |
16 80 Zanatlija Ivanić Hrabri Zelenjak
1-4
26.02.2022 16:00 | | |
17 81 Zanatlija Ivanić Medvedgrad Zelenjak
1-4
05.03.2022 16:00 | | |
17 82 Hrabri Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
01.03.2022 18:00 | | |
17 83 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
02.03.2022 18:00 | | |
17 84 Ban Jelačić Ponikve Zaprešić
1-6
02.03.2022 19:00 | | |
17 85 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
28.02.2022 18:00 | | |
18 86 Medvedgrad Radnik Zagreb
1-4
12.03.2022 11:00 | | |
18 87 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
10.03.2022 18:00 | | |
18 88 Ponikve Sidra Zagreb Grmoščica
5-8
11.03.2022 18:00 | | |
18 89 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
09.03.2022 18:00 | | |
18 90 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
09.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Goran Marko
Ban Jelačić
4.00
2312
603.40
2915.40
583.08
2. Dragutin Črljenec
Hrabri
4.00
2303
590.25
2893.25
578.65
3. Ivan Kovačević
Radnik
3.00
1755
557.80
2312.80
578.20
4. Božo Munjas
Ban Jelačić
4.00
2279
609.40
2888.40
577.68
5. Marijan Škof
Hrabri
4.00
2281
592.00
2873.00
574.60
6. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
5.00
2851
573.00
3424.00
570.67
7. Vedran Lovrić
Zanatlija Ivanić
5.00
2839
583.00
3422.00
570.33
8. Mislav Hećimović
Ban Jelačić
4.00
2262
582.60
2844.60
568.92
9. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
5.00
2826
572.75
3398.75
566.46
10. Fran Hećimović
Ponikve
4.00
2240
576.20
2816.20
563.24
11. Davor Antolković
Dugo Selo 1934
4.00
2289
526.00
2815.00
563.00
12. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
4.00
2247
547.00
2794.00
558.80
13. Nenad Kolundžija
Hrabri
4.00
2194
599.50
2793.50
558.70
14. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
4.00
2251
532.44
2783.44
556.69
15. Zoran Prlina
Medvedgrad
6.00
3348
546.00
3894.00
556.29
16. Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
5.00
2781
0.00
2781.00
556.20
17. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
5.00
2756
572.25
3328.25
554.71
18. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
4.00
2224
549.40
2773.40
554.68
19. Marko Torlaković
Ban Jelačić
4.00
2208
563.08
2771.08
554.22
20. Hrvoje Ćosić
Medvedgrad
7.00
3902
528.50
4430.50
553.81
21. Ratko Medan
Radnik
3.00
1674
535.20
2209.20
552.30
22. Dominik Gregorina
Ponikve
3.00
1635
566.60
2201.60
550.40
23. Franjo Posavac
Hrabri
4.00
2206
542.75
2748.75
549.75
24. Tomislav Kerhin
Ponikve
4.00
2161
581.20
2742.20
548.44
25. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
5.00
2732
552.33
3284.33
547.39
26. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
3.00
1640
545.00
2185.00
546.25
27. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
4.00
2196
527.40
2723.40
544.68
28. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar II
3.00
1639
534.40
2173.40
543.35
29. Petar Maričić
Radnik
4.00
2158
558.60
2716.60
543.32
30. Dalibor Kerhin
Ponikve
4.00
2180
534.80
2714.80
542.96
31. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
4.00
2181
532.25
2713.25
542.65
32. Filip Boc
Ban Jelačić
3.00
1600
566.00
2166.00
541.50
33. Dejan Fišer
Hrabri
3.00
1615
543.67
2158.67
539.67
34. Ivo Slišković
Hrabri
3.00
1612
537.00
2149.00
537.25
35. Kristijan Kerhin
Ponikve
3.00
1601
545.00
2146.00
536.50
36. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
5.00
2671
542.00
3213.00
535.50
37. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
3.00
1593
540.67
2133.67
533.42
38. Vedran Štajdohar
Medvedgrad
6.00
3227
506.50
3733.50
533.36
39. Ivan Despot
Zagrebačka pivovara
3.00
1571
555.33
2126.33
531.58
40. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
4.00
2120
536.60
2656.60
531.32
41. Renato Kovačić
Dugo Selo 1934
3.00
1610
514.40
2124.40
531.10
42. Davor Matić
Medvedgrad
7.00
3733
515.00
4248.00
531.00
43. Marin Rosandić
Radnik
3.00
1620
503.00
2123.00
530.75
44. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
3.00
1577
545.50
2122.50
530.63
45. Goran Vukres
Medvedgrad
7.00
3700
500.50
4200.50
525.06
46. Robertino Mileta
Ban Jelačić
3.00
1532
566.50
2098.50
524.63
47. Vilim Crnić
Obrtnik Torbar II
3.00
1571
523.60
2094.60
523.65
48. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
3.00
1579
501.43
2080.43
520.11
49. Željko Popovčić
Radnik
3.75
1945
515.60
2460.60
518.02
50. Vlada Marinčić
Radnik
4.00
2089
494.67
2583.67
516.73
51. Igor Džeko
Medvedgrad
7.00
3576
536.00
4112.00
514.00
52. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
3.00
1553
492.67
2045.67
511.42
53. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
5.00
2469
521.00
2990.00
498.33
54. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
5.00
2417
527.75
2944.75
490.79
55. Milan Stančić
Obrtnik Torbar II
2.00
901
0.00
901.00
450.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ivan Kovačević
Radnik
3.00
1755.00
585.00
5.00
2789.00
557.80
8.00
4544.00
568.00
2. Karlo Mezak
Ponikve
2.00
1156.00
578.00
3.00
1676.00
558.67
5.00
2832.00
566.40
3. Goran Marko
Ban Jelačić
4.00
2312.00
578.00
5.00
3017.00
603.40
9.00
5329.00
592.11
4. Dragutin Črljenec
Hrabri
4.00
2303.00
575.75
4.00
2361.00
590.25
8.00
4664.00
583.00
5. Davor Antolković
Dugo Selo 1934
4.00
2289.00
572.25
5.00
2630.00
526.00
9.00
4919.00
546.56
6. Marijan Škof
Hrabri
4.00
2281.00
570.25
4.00
2368.00
592.00
8.00
4649.00
581.13
7. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
5.00
2851.00
570.20
4.00
2292.00
573.00
9.00
5143.00
571.44
8. Božo Munjas
Ban Jelačić
4.00
2279.00
569.75
5.00
3047.00
609.40
9.00
5326.00
591.78
9. Dorian Mezak
Ponikve
2.00
1138.00
569.00
3.50
1961.00
560.29
5.50
3099.00
563.45
10. Vedran Lovrić
Zanatlija Ivanić
5.00
2839.00
567.80
4.00
2332.00
583.00
9.00
5171.00
574.56
11. Mislav Hećimović
Ban Jelačić
4.00
2262.00
565.50
5.00
2913.00
582.60
9.00
5175.00
575.00
12. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
5.00
2826.00
565.20
4.00
2291.00
572.75
9.00
5117.00
568.56
13. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
4.00
2251.00
562.75
4.50
2396.00
532.44
8.50
4647.00
546.71
14. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
4.00
2247.00
561.75
5.00
2735.00
547.00
9.00
4982.00
553.56
15. Fran Hećimović
Ponikve
4.00
2240.00
560.00
5.00
2881.00
576.20
9.00
5121.00
569.00
16. Ratko Medan
Radnik
3.00
1674.00
558.00
5.00
2676.00
535.20
8.00
4350.00
543.75
17. Zoran Prlina
Medvedgrad
6.00
3348.00
558.00
1.00
546.00
546.00
7.00
3894.00
556.29
18. Hrvoje Ćosić
Medvedgrad
7.00
3902.00
557.43
2.00
1057.00
528.50
9.00
4959.00
551.00
19. Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
5.00
2781.00
556.20
0.00
0.00
NaN
5.00
2781.00
556.20
20. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
4.00
2224.00
556.00
5.00
2747.00
549.40
9.00
4971.00
552.33
21. Karlo Boroš
Sidra Zagreb
3.00
1656.00
552.00
4.00
2391.00
597.75
7.00
4047.00
578.14
22. Marko Torlaković
Ban Jelačić
4.00
2208.00
552.00
4.74
2669.00
563.08
8.74
4877.00
558.01
23. Franjo Posavac
Hrabri
4.00
2206.00
551.50
4.00
2171.00
542.75
8.00
4377.00
547.13
24. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
5.00
2756.00
551.20
4.00
2289.00
572.25
9.00
5045.00
560.56
25. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
4.00
2196.00
549.00
5.00
2637.00
527.40
9.00
4833.00
537.00
26. Nenad Kolundžija
Hrabri
4.00
2194.00
548.50
2.00
1199.00
599.50
6.00
3393.00
565.50
27. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
3.00
1640.00
546.67
4.00
2180.00
545.00
7.00
3820.00
545.71
28. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
5.00
2732.00
546.40
3.00
1657.00
552.33
8.00
4389.00
548.63
29. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar II
3.00
1639.00
546.33
5.00
2672.00
534.40
8.00
4311.00
538.88
30. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
4.00
2181.00
545.25
4.00
2129.00
532.25
8.00
4310.00
538.75
31. Dominik Gregorina
Ponikve
3.00
1635.00
545.00
5.00
2833.00
566.60
8.00
4468.00
558.50
32. Dalibor Kerhin
Ponikve
4.00
2180.00
545.00
2.50
1337.00
534.80
6.50
3517.00
541.08
33. Tomislav Kerhin
Ponikve
4.00
2161.00
540.25
5.00
2906.00
581.20
9.00
5067.00
563.00
34. Marin Rosandić
Radnik
3.00
1620.00
540.00
4.00
2012.00
503.00
7.00
3632.00
518.86
35. Petar Maričić
Radnik
4.00
2158.00
539.50
5.00
2793.00
558.60
9.00
4951.00
550.11
36. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
3.00
1617.00
539.00
3.00
1602.00
534.00
6.00
3219.00
536.50
37. Dejan Fišer
Hrabri
3.00
1615.00
538.33
3.00
1631.00
543.67
6.00
3246.00
541.00
38. Vedran Štajdohar
Medvedgrad
6.00
3227.00
537.83
2.00
1013.00
506.50
8.00
4240.00
530.00
39. Ivo Slišković
Hrabri
3.00
1612.00
537.33
4.00
2148.00
537.00
7.00
3760.00
537.14
40. Renato Kovačić
Dugo Selo 1934
3.00
1610.00
536.67
2.50
1286.00
514.40
5.50
2896.00
526.55
41. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
5.00
2671.00
534.20
3.00
1626.00
542.00
8.00
4297.00
537.13
42. Kristijan Kerhin
Ponikve
3.00
1601.00
533.67
3.00
1635.00
545.00
6.00
3236.00
539.33
43. Filip Boc
Ban Jelačić
3.00
1600.00
533.33
2.50
1415.00
566.00
5.50
3015.00
548.18
44. Davor Matić
Medvedgrad
7.00
3733.00
533.29
2.00
1030.00
515.00
9.00
4763.00
529.22
45. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
3.00
1593.00
531.00
3.00
1622.00
540.67
6.00
3215.00
535.83
46. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
4.00
2120.00
530.00
5.00
2683.00
536.60
9.00
4803.00
533.67
47. Goran Vukres
Medvedgrad
7.00
3700.00
528.57
2.00
1001.00
500.50
9.00
4701.00
522.33
48. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
3.00
1579.00
526.33
3.50
1755.00
501.43
6.50
3334.00
512.92
49. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
3.00
1577.00
525.67
4.00
2182.00
545.50
7.00
3759.00
537.00
50. Vilim Crnić
Obrtnik Torbar II
3.00
1571.00
523.67
5.00
2618.00
523.60
8.00
4189.00
523.63
51. Ivan Despot
Zagrebačka pivovara
3.00
1571.00
523.67
3.00
1666.00
555.33
6.00
3237.00
539.50
52. Vlada Marinčić
Radnik
4.00
2089.00
522.25
3.00
1484.00
494.67
7.00
3573.00
510.43
53. Željko Popovčić
Radnik
3.75
1945.00
518.67
2.50
1289.00
515.60
6.25
3234.00
517.44
54. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
3.00
1553.00
517.67
3.00
1478.00
492.67
6.00
3031.00
505.17
55. Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
2.25
1157.00
514.22
4.00
1953.00
488.25
6.25
3110.00
497.60
56. Igor Džeko
Medvedgrad
7.00
3576.00
510.86
2.00
1072.00
536.00
9.00
4648.00
516.44
57. Robertino Mileta
Ban Jelačić
3.00
1532.00
510.67
4.00
2266.00
566.50
7.00
3798.00
542.57
58. Branko Bokulić
Zagrebačka pivovara
2.50
1276.00
510.40
3.66
1828.00
499.45
6.16
3104.00
503.90
59. Davor Serdar
Zanatlija Ivanić
3.00
1525.00
508.33
3.00
1614.00
538.00
6.00
3139.00
523.17
60. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
5.00
2469.00
493.80
4.00
2084.00
521.00
9.00
4553.00
505.89
61. Bojan Štetić
Ponikve
2.00
985.00
492.50
2.00
1036.00
518.00
4.00
2021.00
505.25
62. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
5.00
2417.00
483.40
4.00
2111.00
527.75
9.00
4528.00
503.11
63. Milan Stančić
Obrtnik Torbar II
2.00
901.00
450.50
0.00
0.00
NaN
2.00
901.00
450.50
64. Branko Rečić
Sidra Zagreb
3.00
1292.00
430.67
0.77
384.00
498.70
3.77
1676.00
444.56

Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar II
1.00
556.00
556.00
3.00
1586.00
528.67
4.00
2142.00
535.50
Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
2.00
1108.00
554.00
3.00
1673.00
557.67
5.00
2781.00
556.20
Tomislav Lončar
Hrabri
1.00
548.00
548.00
1.00
511.00
511.00
2.00
1059.00
529.50
Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
1.25
677.00
541.60
0.34
152.00
447.06
1.59
829.00
521.38
Brane Milešević
Hrabri
1.00
538.00
538.00
1.00
519.00
519.00
2.00
1057.00
528.50
Matija Šorša
Ban Jelačić
1.00
535.00
535.00
0.00
0.00
NaN
1.00
535.00
535.00
Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
1.00
534.00
534.00
2.00
992.00
496.00
3.00
1526.00
508.67
Predrag Nemet
Sidra Zagreb
1.00
533.00
533.00
0.23
122.00
530.43
1.23
655.00
532.52
Milan Sudarević
Radnik
1.00
524.00
524.00
1.60
780.00
487.50
2.60
1304.00
501.54
Ivan Goran Popovčić
Radnik
1.00
521.00
521.00
1.00
513.00
513.00
2.00
1034.00
517.00
Ivica Andrijanić
Ban Jelačić
1.00
516.00
516.00
3.50
1976.00
564.57
4.50
2492.00
553.78
Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
1.00
504.00
504.00
0.80
392.00
490.00
1.80
896.00
497.78
Zlatko Kukuruzović
Radnik
1.00
497.00
497.00
0.00
0.00
NaN
1.00
497.00
497.00
Drago Marčinko
Medvedgrad
2.00
987.00
493.50
1.00
478.00
478.00
3.00
1465.00
488.33
Josip Ivezić
Radnik
0.25
104.00
416.00
0.00
0.00
NaN
0.25
104.00
416.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Hrabri
4.0
8802
4495
13297
554.04
96
4.0
8974
4442
13416
559.00
79
8.0
17776
8937
26713
556.52
175
2. Ban Jelačić
4.0
8827
4417
13244
551.83
93
5.0
11417
5988
17405
580.17
108
9.0
20244
10405
30649
567.57
201
3. Dugo Selo 1934
4.0
8778
4432
13210
550.42
133
5.0
10644
4981
15625
520.83
172
9.0
19422
9413
28835
533.98
305
4. Zanatlija Ivanić
5.0
10999
5483
16482
549.40
126
4.0
8821
4419
13240
551.67
109
9.0
19820
9902
29722
550.41
235
5. Ponikve
4.0
8666
4430
13096
545.67
96
5.0
11126
5690
16816
560.53
97
9.0
19792
10120
29912
553.93
193
6. Radnik
4.0
8635
4252
12887
536.96
151
5.0
10754
4999
15753
525.10
205
9.0
19389
9251
28640
530.37
356
7. Zagrebačka pivovara
4.0
8674
4172
12846
535.25
146
5.0
10865
4929
15794
526.47
204
9.0
19539
9101
28640
530.37
350
8. Medvedgrad
7.0
15231
7242
22473
535.07
262
2.0
4232
1965
6197
516.42
80
9.0
19463
9207
28670
530.93
342
9. Obrtnik Torbar II
3.0
6478
2912
9390
521.67
149
5.0
10876
5214
16090
536.33
134
8.0
17354
8126
25480
530.83
283
10. Sidra Zagreb
5.0
10562
5029
15591
519.70
233
4.0
8996
4279
13275
553.13
129
9.0
19558
9308
28866
534.56
362
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više