Pregled svih liga

Obrtnik Torbar II

Liga: 2. HKLC
Klub: Kuglački klub Obrtnik-Torbar
Adresa: Trg Mažuranića 13, 10 000 Zagreb
Email: obrtnik.torbar@gmail.com

Kuglana: Zagreb   Staze: 1-4
Redovni termin: srijeda, 18:00
Rezervni termin: subota, 15:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Robert Gajić 098 472 777 obrtnik.torbar@gmail.com
Vladimir Gašpert 091 484 71 69 obrtnik.torbar@gmail.com
Stjepan Pongrac 098 614 053 obrtnik.torbar@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Dalibor Bodiš
123264
123264
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
3.0
0.0
392.0
192.0
584.0
2. Tomislav Barjaktarić
121502
121502
5.0
5.0
4.0
3.0
13.0
10.0
17.0
17.0
379.0
360.8
184.6
173.6
563.6
534.4
3. Matej Gajić-Bukljaš
122316
122316
1.0
3.0
0.0
2.0
1.0
8.0
10.0
17.0
364.0
364.0
192.0
164.67
556.0
528.67
4. Branko Tomljanović
121490
121490
5.0
4.0
2.0
3.0
11.0
9.0
30.0
13.0
363.0
364.25
168.0
181.25
531.0
545.5
5. Vilim Crnić
121858
121858
5.0
5.0
2.0
3.0
7.5
12.0
29.0
36.0
357.0
356.8
173.6
166.8
530.6
523.6
6. Stjepan Pongrac
121866
121866
4.5
3.0
2.0
1.0
10.0
4.0
42.0
20.0
357.33
344.33
165.33
148.33
522.67
492.67
7. Josip Fabijanić
122086
122086
4.0
3.0
1.0
3.0
5.0
9.0
40.0
20.0
362.5
370.0
159.75
170.67
522.25
540.67
8. Milan Stančić
121867
121867
4.0
0.0
0.0
0.0
2.5
0.0
53.0
0.0
351.75
138.75
490.5
9. Marko Jozipović
123017
123017
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
7.0
0.0
324.0
138.0
462.0
10. Josip Blažek
120994
120994
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
5.5
0.0
5.0

387.0

194.5

581.5
11. Dario Kafol
121297
121297
0.0
3.0
0.0
3.0
0.0
8.0
0.0
3.0

364.67

194.33

559.0
12. Đino Pezo
121986
121986
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
5.0
0.0
3.0

364.0

182.0

546.0
BEZ NASTUPA
1. Damir Jordan
121838
121838
2. Matija Jurić
122826
122826
3. Ante Jurić
121496
121496
4. Ivan Košutić
123215
123215
5. Ivan Kulfa
123190
123190
6. Goran Šrajer
123183
123183
7. Ivan Štefan
123181
123181
8. Karlo Vuk
121868
121868
9. Miljenko Vuk
121869
121869
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3285 : 3229) 22.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, D
| | |
2 10 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3224 : 3181) 29.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
3 11 Obrtnik Torbar II Medvedgrad Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3243 : 3124) 06.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 20 Obrtnik Torbar II Ponikve Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3220 : 3129) 13.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
| | |
5 22 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3105 : 2956) 21.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
6 29 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3184 : 3145) 27.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 33 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3399 : 3253) 03.11.2021 19:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 38 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3158 : 3148) 10.11.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
9 44 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (3303 : 3251) 30.11.2021 18:00 Kristijan Kerhin, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
10 47 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
6.0 : 2.0 (3260 : 3259) 16.01.2022 10:00 Gordana Senta, A
Luka Bakić, D
| | |
11 55 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
19.01.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
12 56 Medvedgrad Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
29.01.2022 11:00 Gordana Senta, A
Petra Fiamengo, B
| | |
13 65 Ponikve Obrtnik Torbar II Grmoščica
5-8
04.02.2022 18:00 | | |
14 67 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
09.02.2022 18:00 | | |
15 74 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
14.02.2022 18:00 | | |
16 78 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
23.02.2022 18:00 | | |
17 83 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
02.03.2022 18:00 | | |
18 89 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
09.03.2022 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više