Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. PZC
Split
7 6 0 1 12 40.0 16.0
2. Sinj
Sinj
7 6 0 1 12 38.0 18.0
3. Imotska krajina
Imotski
7 5 0 2 10 36.0 20.0
4. Trogir
Trogir
7 4 0 3 8 30.0 26.0
5. Županijske ceste
Split
7 3 0 4 6 31.0 25.0
6. Brodosplit
Split
7 3 0 4 6 28.0 28.0
7. Poštar II
Split
7 1 0 6 2 19.0 37.0
8. KKGO Marjan
Split
7 0 0 7 0 2.0 54.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Sinj Trogir Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3166 : 3156) 24.09.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
1 3 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2665 : 3042) 22.09.2021 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
1 4 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3192 : 3080) 22.09.2021 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
2 5 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
5.0 : 3.0 (3093 : 2984) 02.10.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
2 6 Trogir KKGO Marjan Marija
1-4
8.0 : 0.0 (3151 : 2633) 28.09.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
2 7 Poštar II Sinj Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (2857 : 3108) 02.10.2021 18:00 Dražen Babić, B
Ante Šarić, D
| | |
3 9 Sinj PZC Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3216 : 3158) 08.10.2021 17:00 Tomislav Odrljin, A
Željko Krstić, B
| | |
3 10 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2701 : 2877) 06.10.2021 20:00 Tomislav Odrljin, A
Valentina Prpić, B
| | |
3 11 Županijske ceste Trogir Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3178 : 3184) 06.10.2021 17:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
3 12 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3139 : 3091) 04.10.2021 19:30 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 13 Trogir Brodosplit Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3355 : 3121) 12.10.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
4 14 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3043 : 3165) 16.10.2021 18:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
4 15 PZC KKGO Marjan Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3235 : 2756) 11.10.2021 19:30 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 18 Županijske ceste PZC Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3144 : 3163) 20.10.2021 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
5 19 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3174 : 2934) 18.10.2021 19:30 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
5 20 Imotska krajina Trogir GSC Makarska
1-4
8.0 : 0.0 (3298 : 3120) 23.10.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
6 21 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3074 : 3122) 30.10.2021 18:00 Denis Brajdić, A
Ante Šarić, D
| | |
6 22 PZC Brodosplit Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3190 : 3155) 25.10.2021 19:30 Ivanka Kragić, A
Ante Šarić, D
| | |
6 24 Sinj KKGO Marjan Marija
1-4
8.0 : 0.0 (3207 : 2658) 29.10.2021 17:00 Tomislav Odrljin, A
Željko Krstić, B
| | |
7 25 Županijske ceste Sinj Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3157 : 3227) 03.11.2021 17:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
7 27 Imotska krajina PZC GSC Makarska
1-4
2.0 : 6.0 (3127 : 3164) 06.11.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
7 28 Trogir Poštar II Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3150 : 2895) 02.11.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
8 29 PZC Trogir Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3295 : 3152) 08.11.2021 19:30 Tomislav Odrljin, A
Ante Šarić, D
| | |
8 31 Sinj Brodosplit Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3236 : 3190) 12.11.2021 17:00 Stanko Čota, A
Željko Krstić, B
| | |
8 32 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2743 : 3157) 10.11.2021 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
9 33 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3087 : 2635) 15.11.2021 19:30 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
9 34 Imotska krajina Sinj GSC Makarska
1-4
6.0 : 2.0 (3186 : 3125) 20.11.2021 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
9 36 Poštar II PZC Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2984 : 3203) 20.11.2021 18:00 Ana Vidan, A
Ante Šarić, D
| | |
10 38 Trogir Sinj Marija
1-4
11.01.2022 17:00 | | |
10 39 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
10 40 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
10.01.2022 19:30 | | |
11 41 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
19.01.2022 17:00 | | |
11 42 KKGO Marjan Trogir Poljud
1-6
19.01.2022 20:00 | | |
11 43 Sinj Poštar II Marija
1-4
21.01.2022 17:00 | | |
12 45 PZC Sinj Poljud
1-6
24.01.2022 19:30 | | |
12 46 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
29.01.2022 18:00 | | |
12 47 Trogir Županijske ceste Marija
1-4
25.01.2022 17:00 | | |
12 48 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
13 49 Brodosplit Trogir Poljud
1-6
31.01.2022 19:30 | | |
13 50 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
02.02.2022 17:00 | | |
13 51 KKGO Marjan PZC Poljud
1-6
02.02.2022 20:00 | | |
14 54 PZC Županijske ceste Poljud
1-6
07.02.2022 19:30 | | |
14 55 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
12.02.2022 18:00 | | |
14 56 Trogir Imotska krajina Marija
1-4
08.02.2022 17:00 | | |
15 57 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
15 58 Brodosplit PZC Poljud
1-6
14.02.2022 19:30 | | |
15 60 KKGO Marjan Sinj Poljud
1-6
16.02.2022 20:00 | | |
16 61 Sinj Županijske ceste Marija
1-4
25.02.2022 17:00 | | |
16 63 PZC Imotska krajina Poljud
1-6
21.02.2022 19:30 | | |
16 64 Poštar II Trogir Poljud
1-6
26.02.2022 18:00 | | |
17 65 Trogir PZC Marija
1-4
01.03.2022 17:00 | | |
17 67 Brodosplit Sinj Poljud
1-6
28.02.2022 19:30 | | |
17 68 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
02.03.2022 17:00 | | |
18 69 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
09.03.2022 20:00 | | |
18 70 Sinj Imotska krajina Marija
1-4
11.03.2022 17:00 | | |
18 72 PZC Poštar II Poljud
1-6
07.03.2022 19:30 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivan Tomić
Poštar II
3.00
1639
581.33
2220.33
555.08
2. Stipe Rako
PZC
4.00
2199
551.33
2750.33
550.07
3. Miloš Cvrlje
Sinj
2.00
1098
543.50
1641.50
547.17
4. Mihovil Parčina
Brodosplit
3.92
2138
550.33
2688.33
546.41
5. Ivica Lišnić
Sinj
3.00
1651
530.25
2181.25
545.31
6. Nedjeljko Pleić
Brodosplit
4.00
2197
526.50
2723.50
544.70
7. Hrvoje Spaija
PZC
4.00
2181
534.00
2715.00
543.00
8. Željko Maloča
Trogir
4.00
2177
535.33
2712.33
542.47
9. Petar Vukas
Trogir
4.00
2163
543.50
2706.50
541.30
10. Ivan Cvrlje
Sinj
2.00
1060
563.33
1623.33
541.11
11. Nediljko Gudelj
Imotska krajina
3.00
1622
537.00
2159.00
539.75
12. Ante Poljak
Sinj
2.00
1072
542.00
1614.00
538.00
13. Branko Biloš
Županijske ceste
3.00
1596
550.75
2146.75
536.69
14. Ivan Lozo
Županijske ceste
3.00
1614
529.25
2143.25
535.81
15. Dražen Gospodnetić
PZC
3.00
1591
547.00
2138.00
534.50
16. Ivica Đula
Sinj
2.00
1062
536.50
1598.50
532.83
17. Jurica Katušić
Županijske ceste
3.00
1592
534.00
2126.00
531.50
18. Bože Bagarić
Imotska krajina
3.00
1587
533.75
2120.75
530.19
19. Jozo Putnik
Trogir
4.00
2100
547.33
2647.33
529.47
20. Duje Ratković
PZC
3.50
1832
549.33
2381.33
529.19
21. Boško Stošić
Brodosplit
4.00
2133
507.67
2640.67
528.13
22. Mladen Kandžija
Trogir
4.00
2091
529.67
2620.67
524.13
23. Stipan Zorić
Imotska krajina
2.25
1171
524.00
1695.00
521.54
24. Ana Laus
Poštar II
3.00
1539
533.33
2072.33
518.08
25. Milan Šušnjara
Trogir
4.00
2039
547.67
2586.67
517.33
26. Josip Žužul
Imotska krajina
3.00
1551
0.00
1551.00
517.00
27. Marinko Vidić
Sinj
2.50
1282
526.00
1808.00
516.57
28. Ivan Miletić
Županijske ceste
2.00
1037
511.50
1548.50
516.17
29. Mate Buljan
Imotska krajina
2.50
1262
537.00
1799.00
514.00
30. Đorđi Buličić
Trogir
3.17
1617
520.67
2137.67
512.63
31. Josip Ravlić
PZC
3.00
1519
529.00
2048.00
512.00
32. Vinko Pisturić
Brodosplit
4.00
2015
544.00
2559.00
511.80
33. Matea Šipić
KKGO Marjan
3.00
1520
510.00
2030.00
507.50
34. Milan Brnas
Brodosplit
4.00
2004
530.55
2534.55
506.91
35. Darko Todorić
Brodosplit
3.50
1776
501.33
2277.33
506.07
36. Srđan Cvrlje
Sinj
2.00
992
514.50
1506.50
502.17
37. Branimir Buljan
Imotska krajina
3.00
1472
523.50
1995.50
498.88
38. Vjeko Budimir
Županijske ceste
2.00
979
517.50
1496.50
498.83
39. Ante Delić
Poštar II
3.00
1451
490.00
1941.00
485.25
40. Josip Martinović
Poštar II
3.00
1432
469.75
1901.75
475.44
41. Mario Križanović
KKGO Marjan
4.00
1843
470.50
2313.50
462.70
42. Nikola Vukičević
Poštar II
3.00
1386
464.75
1850.75
462.69
43. Nikola Vučković
KKGO Marjan
4.00
1821
466.00
2287.00
457.40
44. Mira Ivčević
KKGO Marjan
3.50
1593
439.33
2032.33
451.63
45. Ivan Ivčević
KKGO Marjan
4.00
1772
448.33
2220.33
444.07
46. Gabrijel Bjekić
Poštar II
3.00
1259
474.25
1733.25
433.31

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Mario Gudelj
Županijske ceste
1.87
1040.00
556.15
3.00
1575.00
525.00
4.87
2615.00
536.96
2. Ivica Lišnić
Sinj
3.00
1651.00
550.33
4.00
2121.00
530.25
7.00
3772.00
538.86
3. Stipe Rako
PZC
4.00
2199.00
549.75
3.00
1654.00
551.33
7.00
3853.00
550.43
4. Nedjeljko Pleić
Brodosplit
4.00
2197.00
549.25
2.00
1053.00
526.50
6.00
3250.00
541.67
5. Miloš Cvrlje
Sinj
2.00
1098.00
549.00
2.00
1087.00
543.50
4.00
2185.00
546.25
6. Ivan Tomić
Poštar II
3.00
1639.00
546.33
3.00
1744.00
581.33
6.00
3383.00
563.83
7. Mihovil Parčina
Brodosplit
3.92
2138.00
545.41
3.00
1651.00
550.33
6.92
3789.00
547.54
8. Hrvoje Spaija
PZC
4.00
2181.00
545.25
3.00
1602.00
534.00
7.00
3783.00
540.43
9. Željko Maloča
Trogir
4.00
2177.00
544.25
3.00
1606.00
535.33
7.00
3783.00
540.43
10. Petar Vukas
Trogir
4.00
2163.00
540.75
2.00
1087.00
543.50
6.00
3250.00
541.67
11. Nediljko Gudelj
Imotska krajina
3.00
1622.00
540.67
4.00
2148.00
537.00
7.00
3770.00
538.57
12. Ivan Lozo
Županijske ceste
3.00
1614.00
538.00
4.00
2117.00
529.25
7.00
3731.00
533.00
13. Ante Poljak
Sinj
2.00
1072.00
536.00
1.00
542.00
542.00
3.00
1614.00
538.00
14. Nikola Županović
PZC
2.00
1067.00
533.50
2.00
1096.00
548.00
4.00
2163.00
540.75
15. Boško Stošić
Brodosplit
4.00
2133.00
533.25
3.00
1523.00
507.67
7.00
3656.00
522.29
16. Branko Biloš
Županijske ceste
3.00
1596.00
532.00
4.00
2203.00
550.75
7.00
3799.00
542.71
17. Ivica Đula
Sinj
2.00
1062.00
531.00
4.00
2146.00
536.50
6.00
3208.00
534.67
18. Jurica Katušić
Županijske ceste
3.00
1592.00
530.67
4.00
2136.00
534.00
7.00
3728.00
532.57
19. Zdravko Radnić
PZC
2.00
1061.00
530.50
1.00
522.00
522.00
3.00
1583.00
527.67
20. Dražen Gospodnetić
PZC
3.00
1591.00
530.33
2.00
1094.00
547.00
5.00
2685.00
537.00
21. Ivan Cvrlje
Sinj
2.00
1060.00
530.00
3.00
1690.00
563.33
5.00
2750.00
550.00
22. Bože Bagarić
Imotska krajina
3.00
1587.00
529.00
4.00
2135.00
533.75
7.00
3722.00
531.71
23. Jozo Putnik
Trogir
4.00
2100.00
525.00
3.00
1642.00
547.33
7.00
3742.00
534.57
24. Duje Ratković
PZC
3.50
1832.00
523.43
3.00
1648.00
549.33
6.50
3480.00
535.38
25. Mladen Kandžija
Trogir
4.00
2091.00
522.75
3.00
1589.00
529.67
7.00
3680.00
525.71
26. Stipan Zorić
Imotska krajina
2.25
1171.00
520.44
3.75
1965.00
524.00
6.00
3136.00
522.67
27. Ivan Miletić
Županijske ceste
2.00
1037.00
518.50
4.00
2046.00
511.50
6.00
3083.00
513.83
28. Josip Žužul
Imotska krajina
3.00
1551.00
517.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1551.00
517.00
29. Ana Laus
Poštar II
3.00
1539.00
513.00
3.00
1600.00
533.33
6.00
3139.00
523.17
30. Marinko Vidić
Sinj
2.50
1282.00
512.80
4.00
2104.00
526.00
6.50
3386.00
520.92
31. Đorđi Buličić
Trogir
3.17
1617.00
510.09
3.00
1562.00
520.67
6.17
3179.00
515.24
32. Milan Šušnjara
Trogir
4.00
2039.00
509.75
3.00
1643.00
547.67
7.00
3682.00
526.00
33. Darko Todorić
Brodosplit
3.50
1776.00
507.43
3.00
1504.00
501.33
6.50
3280.00
504.62
34. Matea Šipić
KKGO Marjan
3.00
1520.00
506.67
1.50
765.00
510.00
4.50
2285.00
507.78
35. Josip Ravlić
PZC
3.00
1519.00
506.33
2.00
1058.00
529.00
5.00
2577.00
515.40
36. Mate Buljan
Imotska krajina
2.50
1262.00
504.80
4.00
2148.00
537.00
6.50
3410.00
524.62
37. Vinko Pisturić
Brodosplit
4.00
2015.00
503.75
2.00
1088.00
544.00
6.00
3103.00
517.17
38. Milan Brnas
Brodosplit
4.00
2004.00
501.00
2.75
1459.00
530.55
6.75
3463.00
513.04
39. Ante Strinić
Županijske ceste
1.50
751.00
500.67
0.00
0.00
NaN
1.50
751.00
500.67
40. Srđan Cvrlje
Sinj
2.00
992.00
496.00
2.00
1029.00
514.50
4.00
2021.00
505.25
41. Miro Rako
PZC
2.50
1238.00
495.20
2.00
1046.00
523.00
4.50
2284.00
507.56
42. Branimir Buljan
Imotska krajina
3.00
1472.00
490.67
4.00
2094.00
523.50
7.00
3566.00
509.43
43. Vjeko Budimir
Županijske ceste
2.00
979.00
489.50
4.00
2070.00
517.50
6.00
3049.00
508.17
44. Damir Bilokapić
Sinj
1.50
730.00
486.67
2.00
1023.00
511.50
3.50
1753.00
500.86
45. Ante Delić
Poštar II
3.00
1451.00
483.67
2.00
980.00
490.00
5.00
2431.00
486.20
46. Josip Martinović
Poštar II
3.00
1432.00
477.33
4.00
1879.00
469.75
7.00
3311.00
473.00
47. Nikola Vukičević
Poštar II
3.00
1386.00
462.00
4.00
1859.00
464.75
7.00
3245.00
463.57
48. Mario Križanović
KKGO Marjan
4.00
1843.00
460.75
2.00
941.00
470.50
6.00
2784.00
464.00
49. Nikola Vučković
KKGO Marjan
4.00
1821.00
455.25
3.00
1398.00
466.00
7.00
3219.00
459.86
50. Mira Ivčević
KKGO Marjan
3.50
1593.00
455.14
3.00
1318.00
439.33
6.50
2911.00
447.85
51. Ivan Ivčević
KKGO Marjan
4.00
1772.00
443.00
3.00
1345.00
448.33
7.00
3117.00
445.29
52. Ivica Šamanović
Županijske ceste
1.63
697.00
427.61
1.00
524.00
524.00
2.63
1221.00
464.26
53. Gabrijel Bjekić
Poštar II
3.00
1259.00
419.67
4.00
1897.00
474.25
7.00
3156.00
450.86
54. Miro Opačak
KKGO Marjan
2.00
797.00
398.50
3.00
1206.00
402.00
5.00
2003.00
400.60
55. Renato Muše
KKGO Marjan
2.00
681.00
340.50
1.00
421.00
421.00
3.00
1102.00
367.33

Marinko Maroš
Sinj
1.00
513.00
513.00
2.00
1083.00
541.50
3.00
1596.00
532.00
Tomo Špika
Trogir
0.83
425.00
512.05
1.00
527.00
527.00
1.83
952.00
520.22
Hrvoje Vlašić
Imotska krajina
1.00
475.00
475.00
1.75
851.00
486.29
2.75
1326.00
482.18
Mladen Gudelj
Imotska krajina
0.25
115.00
460.00
0.25
133.00
532.00
0.50
248.00
496.00
Blaženka Tutavac
KKGO Marjan
1.50
655.00
436.67
1.50
715.00
476.67
3.00
1370.00
456.67
Ante Mandarić
Brodosplit
0.08
23.00
287.50
0.00
0.00
NaN
0.08
23.00
287.50

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. PZC
4.0
8510
4178
12688
528.67
138
3.0
6504
3216
9720
540.00
71
7.0
15014
7394
22408
533.52
209
2. Sinj
3.0
6444
3016
9460
525.56
102
4.0
8660
4165
12825
534.38
116
7.0
15104
7181
22285
530.60
218
3. Trogir
4.0
8609
4003
12612
525.50
159
3.0
6552
3104
9656
536.44
85
7.0
15161
7107
22268
530.19
244
4. Brodosplit
4.0
8539
4007
12546
522.75
158
3.0
6350
3050
9400
522.22
116
7.0
14889
7057
21946
522.52
274
5. Županijske ceste
3.0
6425
2881
9306
517.00
144
4.0
8652
4019
12671
527.96
144
7.0
15077
6900
21977
523.26
288
6. Imotska krajina
3.0
6284
2971
9255
514.17
133
4.0
8582
4122
12704
529.33
142
7.0
14866
7093
21959
522.83
275
7. Poštar II
3.0
6076
2630
8706
483.67
195
4.0
8203
3755
11958
498.25
247
7.0
14279
6385
20664
492.00
442
8. KKGO Marjan
4.0
7537
3145
10682
445.08
375
3.0
5827
2282
8109
450.50
299
7.0
13364
5427
18791
447.40
674
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više