Pregled svih liga

Brodosplit

Liga: 3. HKLJ
Klub: Kuglački klub Brodosplit
Adresa: Hrvatske mornarice 10, 21 000 Split
Email: darkotodoric2@gmail.com

Kuglana: Poljud   Staze: 1-6
Redovni termin: ponedjeljak, 19:30
Rezervni termin: srijeda, 19:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Darko Todorić 099 339 13 17 darkotodoric2@gmail.com
Vinko Pisturić 099 735 27 69 vinko.pisturic@gmail.com
Duje Parčina 095 869 76 19

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Nedjeljko Pleić
121625
121625
4.0
2.0
3.0
2.0
9.5
6.0
29.0
11.0
380.5
361.0
168.75
165.5
549.25
526.5
2. Mihovil Parčina
123060
123060
3.92
3.0
1.0
3.0
10.0
10.0
13.0
12.0
356.89
360.0
188.52
190.33
545.41
550.33
3. Boško Stošić
123061
123061
4.0
3.0
1.0
1.0
8.0
7.0
20.0
23.0
355.5
340.67
177.75
167.0
533.25
507.67
4. Darko Todorić
121629
121629
3.5
3.0
1.0
2.0
4.0
9.0
21.0
19.0
345.14
354.0
162.29
147.33
507.43
501.33
5. Vinko Pisturić
121624
121624
4.0
2.0
0.0
2.0
4.0
6.0
26.0
15.0
352.0
364.5
151.75
179.5
503.75
544.0
6. Milan Brnas
122110
122110
4.0
2.75
0.0
2.0
3.0
9.0
41.0
13.0
348.0
350.91
153.0
179.64
501.0
530.55
7. Ante Mandarić
122644
122644
0.08
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
5.0
0.0
0.0
287.5
287.5
8. Igor Boraska
122921
122921
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
13.0

351.0

175.0

526.0
9. Duje Parčina
121623
121623
0.0
1.25
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
10.0

335.2

141.6

476.8
BEZ NASTUPA
1. Milan Ardalić
122815
122815
2. Davor Boraska
121619
121619
3. Miro Pogorelić
122814
122814
4. Dragan Škare
123034
123034
5. Marko Todorić
121631
121631
6. Josip Todorić
121630
121630
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3192 : 3080) 22.09.2021 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
3 12 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3139 : 3091) 04.10.2021 19:30 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 13 Trogir Brodosplit Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3355 : 3121) 12.10.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
5 19 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3174 : 2934) 18.10.2021 19:30 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
6 22 PZC Brodosplit Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3190 : 3155) 25.10.2021 19:30 Ivanka Kragić, A
Ante Šarić, D
| | |
8 31 Sinj Brodosplit Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3236 : 3190) 12.11.2021 17:00 Stanko Čota, A
Željko Krstić, B
| | |
9 33 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3087 : 2635) 15.11.2021 19:30 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
10 40 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
10.01.2022 19:30 | | |
12 48 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
13 49 Brodosplit Trogir Poljud
1-6
31.01.2022 19:30 | | |
14 55 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
12.02.2022 18:00 | | |
15 58 Brodosplit PZC Poljud
1-6
14.02.2022 19:30 | | |
17 67 Brodosplit Sinj Poljud
1-6
28.02.2022 19:30 | | |
18 69 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
09.03.2022 20:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više