Pregled svih liga

Poštar II

Liga: 3. HKLJ
Klub: Kuglački klub Poštar
Adresa: Hercegovačka 1, 21 000 Split
Email: mateo@poligon.hr; kk.postar@gmail.com

Kuglana: Poljud   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 18:00
Rezervni termin: srijeda, 20:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Milan Kolić 095 344 4773 millkol13@gmail.com
Elda Sinovčić 091 571 5877 elda.mirca@gmail.com
Mateo Vrlika 098 321 777 mateo@poligon.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ivan Tomić
121632
121632
3.0
3.0
3.0
3.0
8.0
9.0
6.0
3.0
364.0
381.33
182.33
200.0
546.33
581.33
2. Ana Laus
110611
110611
3.0
3.0
1.0
3.0
4.0
8.0
18.0
23.0
341.33
367.0
171.67
166.33
513.0
533.33
3. Ante Delić
122695
122695
3.0
2.0
1.0
1.0
3.0
3.5
32.0
25.0
332.0
334.5
151.67
155.5
483.67
490.0
4. Josip Martinović
123232
123232
3.0
4.0
2.0
0.0
5.0
3.0
34.0
44.0
341.0
318.0
136.33
151.75
477.33
469.75
5. Nikola Vukičević
122377
122377
3.0
4.0
1.0
1.0
4.0
5.0
51.0
52.0
337.0
325.75
125.0
139.0
462.0
464.75
6. Gabrijel Bjekić
123277
123277
3.0
4.0
1.0
0.0
2.0
2.0
54.0
47.0
310.0
325.25
109.67
149.0
419.67
474.25
7. Jure Biloš
121742
121742
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
8.0

370.0

159.0

529.0
8. Ivan Budiša
122466
122466
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
5.0

320.0

134.0

454.0
9. Elda Sinovčić
110390
110390
0.0
2.5
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
40.0

353.2

144.0

497.2
BEZ NASTUPA
1. Tonči Bauk
121741
121741
2. Emanuel Bjekić
123067
123067
3. Domagoj Bradarić
121743
121743
4. Mateo Erak
122467
122467
5. Anđelko Grubar
121745
121745
6. Kristijan Pudar
123114
123114
7. Petar Pudar
122431
122431
8. Dario Stojkovski
122852
122852
9. Leonardo Tomić
123070
123070
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
2 7 Poštar II Sinj Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (2857 : 3108) 02.10.2021 18:00 Dražen Babić, B
Ante Šarić, D
| | |
3 10 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2701 : 2877) 06.10.2021 20:00 Tomislav Odrljin, A
Valentina Prpić, B
| | |
4 14 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3043 : 3165) 16.10.2021 18:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
5 19 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3174 : 2934) 18.10.2021 19:30 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
6 21 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3074 : 3122) 30.10.2021 18:00 Denis Brajdić, A
Ante Šarić, D
| | |
7 28 Trogir Poštar II Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3150 : 2895) 02.11.2021 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
9 36 Poštar II PZC Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2984 : 3203) 20.11.2021 18:00 Ana Vidan, A
Ante Šarić, D
| | |
11 43 Sinj Poštar II Marija
1-4
21.01.2022 17:00 | | |
12 46 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
29.01.2022 18:00 | | |
13 50 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
02.02.2022 17:00 | | |
14 55 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
12.02.2022 18:00 | | |
15 57 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
16 64 Poštar II Trogir Poljud
1-6
26.02.2022 18:00 | | |
18 72 PZC Poštar II Poljud
1-6
07.03.2022 19:30 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više