Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Plitvice
Plitvička jezera
9 8 0 1 16 56.5 15.5
2. Velebit
Otočac
9 7 0 2 14 52.5 19.5
3. Goranka
Ravna Gora
9 7 0 2 14 50.0 22.0
4. Korana
Slunj
9 6 0 3 12 38.5 33.5
5. Crikvenica
Crikvenica
9 5 0 4 10 42.5 29.5
6. Bojovnik Trilj
Trilj
9 4 0 5 8 35.0 37.0
7. Istra
Poreč
9 3 0 6 6 28.5 43.5
8. MKK Mlaka
Rijeka
9 2 0 7 4 22.0 50.0
9. Kupa
Ozalj
9 2 0 7 4 19.0 53.0
10. Klek
Ogulin
9 1 0 8 2 15.5 56.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Klek Plitvice Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3230 : 3428) 25.09.2021 17:00 Josip Sušanj, A
Antonio Sušanj, A
| | |
1 2 Bojovnik Trilj Istra Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3237 : 3106) 25.09.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
1 3 Velebit Goranka Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3487 : 3320) 25.09.2021 15:00 Dražen Netahli, A
Željko Bićanić, C
| | |
1 4 Crikvenica Kupa Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3391 : 3310) 25.09.2021 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
1 5 Korana MKK Mlaka Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3333 : 3290) 25.09.2021 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
2 6 Plitvice MKK Mlaka Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3361 : 3197) 02.10.2021 17:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
2 7 Kupa Korana Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3357 : 3363) 02.10.2021 17:00 Davorin Krmpotić, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
2 8 Goranka Crikvenica SPC Goranka
1-4
6.0 : 2.0 (3296 : 3177) 02.10.2021 17:00 Štefanija Pezerović, A
Dubravko Mance, B
| | |
2 9 Istra Velebit Dom obrtnika
1-4
2.5 : 5.5 (3227 : 3349) 02.10.2021 16:00 Šime Karamarko, B
Iva Matošević, C
| | |
2 10 Klek Bojovnik Trilj Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3396 : 3393) 02.10.2021 17:00 Antonio Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
3 11 Bojovnik Trilj Plitvice Marija
1-4
2.0 : 6.0 (3324 : 3386) 09.10.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
3 12 Velebit Klek Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3525 : 3120) 29.09.2021 19:00 Željko Odorčić, A
Željko Bićanić, C
| | |
3 13 Crikvenica Istra Dom Matija Mažića
1-4
8.0 : 0.0 (3348 : 3197) 09.10.2021 17:00 Draženko Bistrović, B
| | |
3 14 Korana Goranka Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3242 : 3198) 09.10.2021 17:00 Željko Požega, B
Jelena Petrović, C
| | |
3 15 MKK Mlaka Kupa SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3168 : 3192) 09.10.2021 17:00 Dino Kos, B
Nebojša Šušnjar, C
| | |
4 16 Plitvice Kupa Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3476 : 3157) 16.10.2021 17:00 Krešimir Mesić, A
Dubravko Mesić, A
| | |
4 17 Goranka MKK Mlaka SPC Goranka
1-4
7.0 : 1.0 (3406 : 3188) 16.10.2021 17:00 Dubravko Mance, B
Marin Skender, C
| | |
4 18 Istra Korana Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3262 : 3134) 16.10.2021 16:00 Šime Karamarko, B
Iva Matošević, C
| | |
4 19 Klek Crikvenica Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3342 : 3419) 16.10.2021 17:00 Josip Sušanj, A
Antonio Sušanj, A
| | |
4 20 Bojovnik Trilj Velebit Marija
1-4
2.0 : 6.0 (3309 : 3430) 16.10.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
5 21 Velebit Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3451 : 3451) 23.10.2021 15:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
5 22 Crikvenica Bojovnik Trilj Dom Matija Mažića
1-4
7.0 : 1.0 (3395 : 3260) 23.10.2021 16:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
5 23 Korana Klek Šanac
1-4
7.5 : 0.5 (3364 : 3139) 23.10.2021 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
5 24 MKK Mlaka Istra SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3267 : 3252) 23.10.2021 17:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, B
| | |
5 25 Kupa Goranka Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3343 : 3387) 23.10.2021 17:00 Davorin Krmpotić, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
6 26 Plitvice Goranka Hotel Jezero
1-4
3.0 : 5.0 (3339 : 3355) 30.10.2021 17:00 Krešimir Mesić, A
Dubravko Mesić, A
| | |
6 27 Istra Kupa Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3257 : 3143) 30.10.2021 16:00 Vjekoslav Vido, B
Iva Matošević, C
| | |
6 28 Klek MKK Mlaka Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3264 : 3400) 30.10.2021 17:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, C
| | |
6 29 Bojovnik Trilj Korana Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3446 : 3259) 30.10.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
6 30 Velebit Crikvenica Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3486 : 3277) 30.10.2021 15:00 Željko Odorčić, A
Željko Bićanić, C
| | |
7 31 Crikvenica Plitvice Dom Matija Mažića
1-4
2.5 : 5.5 (3334 : 3344) 06.11.2021 17:00 Draženko Bistrović, B
| | |
7 32 Korana Velebit Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3311 : 3303) 06.11.2021 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
7 33 MKK Mlaka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
2.0 : 6.0 (3197 : 3249) 06.11.2021 17:00 Boris Sanković, A
Valentina Gal, A
| | |
7 34 Kupa Klek Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3319 : 3273) 06.11.2021 17:00 Davorin Krmpotić, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
7 35 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
7.0 : 1.0 (3472 : 3252) 06.11.2021 17:00 Štefanija Pezerović, A
Marin Skender, C
| | |
8 36 Plitvice Istra Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3440 : 3108) 13.11.2021 17:00 Dijana Mlinarić, B
Karolina Grčević, C
| | |
8 37 Klek Goranka Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3278 : 3492) 13.11.2021 17:00 Josip Sušanj, A
Božo Pavlaković, A
| | |
8 38 Bojovnik Trilj Kupa Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3396 : 3184) 13.11.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
8 39 Velebit MKK Mlaka Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3527 : 3231) 13.11.2021 15:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
8 40 Crikvenica Korana Dom Matija Mažića
1-4
3.0 : 5.0 (3313 : 3344) 13.11.2021 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
9 41 Korana Plitvice Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3318 : 3338) 20.11.2021 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
9 42 MKK Mlaka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
1.0 : 7.0 (3134 : 3331) 20.11.2021 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
9 43 Kupa Velebit Azelija
1-4
0.0 : 8.0 (3288 : 3583) 20.11.2021 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
9 44 Goranka Bojovnik Trilj SPC Goranka
1-4
8.0 : 0.0 (3454 : 3131) 20.11.2021 17:00 Štefanija Pezerović, A
Marin Skender, C
| | |
9 45 Istra Klek Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3341 : 3157) 20.11.2021 16:00 Damir Miloš, B
Iva Matošević, C
| | |
10 46 Plitvice Klek Hotel Jezero
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
10 47 Istra Bojovnik Trilj Dom obrtnika
1-4
15.01.2022 16:00 | | |
10 48 Goranka Velebit SPC Goranka
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
10 49 Kupa Crikvenica Azelija
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
10 50 MKK Mlaka Korana SRC Mlaka
1-6
15.01.2022 17:00 | | |
11 51 MKK Mlaka Plitvice SRC Mlaka
1-6
22.01.2022 17:00 | | |
11 52 Korana Kupa Šanac
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
11 53 Crikvenica Goranka Dom Matija Mažića
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
11 54 Velebit Istra Gradska kuglana Ot
1-6
22.01.2022 15:00 | | |
11 55 Bojovnik Trilj Klek Marija
1-4
22.01.2022 16:00 | | |
12 56 Plitvice Bojovnik Trilj Hotel Jezero
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
12 57 Klek Velebit Klek
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
12 58 Istra Crikvenica Dom obrtnika
1-4
29.01.2022 16:00 | | |
12 59 Goranka Korana SPC Goranka
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
12 60 Kupa MKK Mlaka Azelija
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
13 61 Kupa Plitvice Azelija
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
13 62 MKK Mlaka Goranka SRC Mlaka
1-6
05.02.2022 17:00 | | |
13 63 Korana Istra Šanac
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
13 64 Crikvenica Klek Dom Matija Mažića
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
13 65 Velebit Bojovnik Trilj Gradska kuglana Ot
1-6
05.02.2022 15:00 | | |
14 66 Plitvice Velebit Hotel Jezero
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
14 67 Bojovnik Trilj Crikvenica Marija
1-4
12.02.2022 16:00 | | |
14 68 Klek Korana Klek
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
14 69 Istra MKK Mlaka Dom obrtnika
1-4
12.02.2022 16:00 | | |
14 70 Goranka Kupa SPC Goranka
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
15 71 Goranka Plitvice SPC Goranka
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
15 72 Kupa Istra Azelija
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
15 73 MKK Mlaka Klek SRC Mlaka
1-6
19.02.2022 17:00 | | |
15 74 Korana Bojovnik Trilj Šanac
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
15 75 Crikvenica Velebit Dom Matija Mažića
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
16 76 Plitvice Crikvenica Hotel Jezero
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
16 77 Velebit Korana Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2022 15:00 | | |
16 78 Bojovnik Trilj MKK Mlaka Marija
1-4
26.02.2022 16:00 | | |
16 79 Klek Kupa Klek
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
16 80 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
26.02.2022 16:00 | | |
17 81 Istra Plitvice Dom obrtnika
1-4
05.03.2022 16:00 | | |
17 82 Goranka Klek SPC Goranka
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
17 83 Kupa Bojovnik Trilj Azelija
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
17 84 MKK Mlaka Velebit SRC Mlaka
1-6
05.03.2022 17:00 | | |
17 85 Korana Crikvenica Šanac
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
18 86 Plitvice Korana Hotel Jezero
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
18 87 Crikvenica MKK Mlaka Dom Matija Mažića
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
18 88 Velebit Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
12.03.2022 15:00 | | |
18 89 Bojovnik Trilj Goranka Marija
1-4
12.03.2022 16:00 | | |
18 90 Klek Istra Klek
1-4
12.03.2022 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dario Prađeno
Velebit
4.00
2373
592.52
2965.52
593.10
2. Petar Zubčić
Velebit
4.00
2338
589.60
2927.60
585.52
3. Sanjin Ruppe
Goranka
5.00
2938
554.29
3492.29
582.05
4. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
4.00
2316
583.40
2899.40
579.88
5. Robert Skok
Goranka
5.00
2846
604.50
3450.50
575.08
6. Nikola Uzelac
Plitvice
5.00
2869
0.00
2869.00
573.80
7. Bore Juričević
Crikvenica
4.00
2294
574.60
2868.60
573.72
8. Hrvoje Devčić
Velebit
3.00
1712
567.00
2279.00
569.75
9. Branko Šebalj
Velebit
4.00
2257
590.00
2847.00
569.40
10. Matej Barić
Plitvice
5.00
2814
584.25
3398.25
566.38
11. Safet Falatović
Plitvice
5.00
2797
595.00
3392.00
565.33
12. Ante Holjevac
Korana
3.00
1702
555.00
2257.00
564.25
13. Josip Obajdin
Korana
4.00
2250
560.40
2810.40
562.08
14. Krsto Lulić
Velebit
3.50
1940
587.40
2527.40
561.64
15. Joško Matijašić
Klek
4.00
2219
570.00
2789.00
557.80
16. Daniel Kolar
Plitvice
4.00
2216
572.00
2788.00
557.60
17. Zlatko Burić
Goranka
5.00
2780
563.25
3343.25
557.21
18. Miroslav Šegina
Kupa
5.00
2739
595.00
3334.00
555.67
19. Dragan Krizmanić
Plitvice
5.00
2764
552.00
3316.00
552.67
20. Jurica Bogović
Korana
3.27
1782
573.78
2355.78
551.71
21. Borna Crnković
MKK Mlaka
5.00
2768
541.50
3309.50
551.58
22. Ivica Bertović
Klek
4.00
2206
543.60
2749.60
549.92
23. Dalibor Podobnik
Goranka
4.50
2473
551.00
3024.00
549.82
24. Bojan Švob
MKK Mlaka
4.00
2208
540.25
2748.25
549.65
25. Stanko Klarić
MKK Mlaka
4.50
2497
524.00
3021.00
549.27
26. Stjepan Butorac
Crikvenica
4.00
2171
570.80
2741.80
548.36
27. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
5.00
2753
535.00
3288.00
548.00
28. Ivan Bogović
Korana
3.00
1632
554.50
2186.50
546.63
29. Tomislav Grdić
Klek
3.00
1629
554.57
2183.57
545.89
30. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
4.00
2175
538.86
2713.86
542.77
31. Nevenko Žanko
Bojovnik Trilj
4.00
2135
571.50
2706.50
541.30
32. Nikica Kučan
Crikvenica
3.50
1888
547.68
2435.68
541.26
33. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
5.00
2687
556.50
3243.50
540.58
34. Željko Matošević
Istra
5.00
2680
563.25
3243.25
540.54
35. Zlatko Marasović
Korana
4.00
2150
552.60
2702.60
540.52
36. Alen Gržić
Istra
4.00
2146
551.25
2697.25
539.45
37. Đorđe Čupurdija
Kupa
4.00
2134
559.50
2693.50
538.70
38. Davor Vukasović-Lončar
Bojovnik Trilj
3.00
1594
556.60
2150.60
537.65
39. Silvio Mesarić
Istra
5.00
2681
540.57
3221.57
536.93
40. Dino Senfner
Goranka
4.00
2171
509.00
2680.00
536.00
41. Ivan Petrović
Korana
3.50
1869
537.40
2406.40
534.76
42. Goran Anzur
Istra
4.00
2101
562.25
2663.25
532.65
43. Tomislav Kovač
Istra
5.00
2614
550.33
3164.33
527.39
44. Bruno Flego
Istra
4.00
2123
510.00
2633.00
526.60
45. Ivica Puškarić
Klek
3.00
1562
534.41
2096.41
524.10
46. Dragan Stipeč
Crikvenica
3.00
1511
548.00
2059.00
514.75
47. Branko Stipetić
Klek
3.00
1515
543.33
2058.33
514.58

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Luka Požega
Plitvice
3.00
1802.00
600.67
2.00
1207.00
603.50
5.00
3009.00
601.80
2. Dario Prađeno
Velebit
4.00
2373.00
593.25
4.81
2850.00
592.52
8.81
5223.00
592.85
3. Sanjin Ruppe
Goranka
5.00
2938.00
587.60
3.50
1940.00
554.29
8.50
4878.00
573.88
4. Petar Zubčić
Velebit
4.00
2338.00
584.50
5.00
2948.00
589.60
9.00
5286.00
587.33
5. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
4.00
2316.00
579.00
5.00
2917.00
583.40
9.00
5233.00
581.44
6. Kristijan Jelovac
Crikvenica
2.78
1598.00
574.82
3.33
1940.00
582.58
6.11
3538.00
579.05
7. Nikola Uzelac
Plitvice
5.00
2869.00
573.80
0.00
0.00
NaN
5.00
2869.00
573.80
8. Bore Juričević
Crikvenica
4.00
2294.00
573.50
5.00
2873.00
574.60
9.00
5167.00
574.11
9. Hrvoje Devčić
Velebit
3.00
1712.00
570.67
5.00
2835.00
567.00
8.00
4547.00
568.38
10. Robert Skok
Goranka
5.00
2846.00
569.20
4.00
2418.00
604.50
9.00
5264.00
584.89
11. Ante Holjevac
Korana
3.00
1702.00
567.33
4.00
2220.00
555.00
7.00
3922.00
560.29
12. Sanjin Jelovac
Crikvenica
2.50
1418.00
567.20
3.50
1911.00
546.00
6.00
3329.00
554.83
13. Branko Šebalj
Velebit
4.00
2257.00
564.25
5.00
2950.00
590.00
9.00
5207.00
578.56
14. Matej Barić
Plitvice
5.00
2814.00
562.80
4.00
2337.00
584.25
9.00
5151.00
572.33
15. Josip Obajdin
Korana
4.00
2250.00
562.50
5.00
2802.00
560.40
9.00
5052.00
561.33
16. Željko Bučar
Goranka
3.50
1965.00
561.43
4.00
2274.00
568.50
7.50
4239.00
565.20
17. Safet Falatović
Plitvice
5.00
2797.00
559.40
4.00
2380.00
595.00
9.00
5177.00
575.22
18. Zlatko Burić
Goranka
5.00
2780.00
556.00
4.00
2253.00
563.25
9.00
5033.00
559.22
19. Ante Vrcan
Bojovnik Trilj
2.75
1526.00
554.91
4.75
2726.00
573.89
7.50
4252.00
566.93
20. Stanko Klarić
MKK Mlaka
4.50
2497.00
554.89
3.75
1965.00
524.00
8.25
4462.00
540.85
21. Joško Matijašić
Klek
4.00
2219.00
554.75
5.00
2850.00
570.00
9.00
5069.00
563.22
22. Krsto Lulić
Velebit
3.50
1940.00
554.29
5.00
2937.00
587.40
8.50
4877.00
573.76
23. Daniel Kolar
Plitvice
4.00
2216.00
554.00
4.00
2288.00
572.00
8.00
4504.00
563.00
24. Borna Crnković
MKK Mlaka
5.00
2768.00
553.60
4.00
2166.00
541.50
9.00
4934.00
548.22
25. Dragan Krizmanić
Plitvice
5.00
2764.00
552.80
4.00
2208.00
552.00
9.00
4972.00
552.44
26. Bojan Švob
MKK Mlaka
4.00
2208.00
552.00
4.00
2161.00
540.25
8.00
4369.00
546.13
27. Ivica Bertović
Klek
4.00
2206.00
551.50
5.00
2718.00
543.60
9.00
4924.00
547.11
28. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
5.00
2753.00
550.60
4.00
2140.00
535.00
9.00
4893.00
543.67
29. Zvonko Buk
Kupa
2.50
1376.00
550.40
1.75
913.00
521.71
4.25
2289.00
538.59
30. Dalibor Podobnik
Goranka
4.50
2473.00
549.56
4.00
2204.00
551.00
8.50
4677.00
550.24
31. Miroslav Šegina
Kupa
5.00
2739.00
547.80
4.00
2380.00
595.00
9.00
5119.00
568.78
32. Robert Ratković
Bojovnik Trilj
2.00
1095.00
547.50
2.50
1258.00
503.20
4.50
2353.00
522.89
33. Zlatko Ćućić
MKK Mlaka
3.00
1639.00
546.33
2.71
1457.00
537.64
5.71
3096.00
542.21
34. Jurica Bogović
Korana
3.27
1782.00
544.95
3.70
2123.00
573.78
6.97
3905.00
560.26
35. Ivan Bogović
Korana
3.00
1632.00
544.00
4.00
2218.00
554.50
7.00
3850.00
550.00
36. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
4.00
2175.00
543.75
3.50
1886.00
538.86
7.50
4061.00
541.47
37. Tomislav Grdić
Klek
3.00
1629.00
543.00
4.60
2551.00
554.57
7.60
4180.00
550.00
38. Stjepan Butorac
Crikvenica
4.00
2171.00
542.75
5.00
2854.00
570.80
9.00
5025.00
558.33
39. Dino Senfner
Goranka
4.00
2171.00
542.75
1.00
509.00
509.00
5.00
2680.00
536.00
40. Leo Crnković
MKK Mlaka
3.00
1619.00
539.67
3.00
1606.00
535.33
6.00
3225.00
537.50
41. Nikica Kučan
Crikvenica
3.50
1888.00
539.43
3.67
2010.00
547.68
7.17
3898.00
543.65
42. Igor Kalafatić
Crikvenica
2.50
1348.00
539.20
2.50
1377.00
550.80
5.00
2725.00
545.00
43. Josip Arbanas
Velebit
2.17
1169.00
538.71
2.57
1484.00
577.43
4.74
2653.00
559.70
44. Dražen Stupić
Kupa
3.50
1882.00
537.71
3.00
1639.00
546.33
6.50
3521.00
541.69
45. Zlatko Marasović
Korana
4.00
2150.00
537.50
5.00
2763.00
552.60
9.00
4913.00
545.89
46. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
5.00
2687.00
537.40
4.00
2226.00
556.50
9.00
4913.00
545.89
47. Alen Gržić
Istra
4.00
2146.00
536.50
4.00
2205.00
551.25
8.00
4351.00
543.88
48. Silvio Mesarić
Istra
5.00
2681.00
536.20
3.50
1892.00
540.57
8.50
4573.00
538.00
49. Željko Matošević
Istra
5.00
2680.00
536.00
4.00
2253.00
563.25
9.00
4933.00
548.11
50. Ivan Pavlić
Kupa
2.65
1416.00
534.34
0.50
248.00
496.00
3.15
1664.00
528.25
51. Ivan Petrović
Korana
3.50
1869.00
534.00
5.00
2687.00
537.40
8.50
4556.00
536.00
52. Nevenko Žanko
Bojovnik Trilj
4.00
2135.00
533.75
4.00
2286.00
571.50
8.00
4421.00
552.63
53. Đorđe Čupurdija
Kupa
4.00
2134.00
533.50
4.00
2238.00
559.50
8.00
4372.00
546.50
54. Davor Vukasović-Lončar
Bojovnik Trilj
3.00
1594.00
531.33
5.00
2783.00
556.60
8.00
4377.00
547.13
55. Bruno Flego
Istra
4.00
2123.00
530.75
1.50
765.00
510.00
5.50
2888.00
525.09
56. Goran Anzur
Istra
4.00
2101.00
525.25
4.00
2249.00
562.25
8.00
4350.00
543.75
57. Ivan Gilić
Bojovnik Trilj
2.00
1050.00
525.00
1.00
519.00
519.00
3.00
1569.00
523.00
58. Tomislav Kovač
Istra
5.00
2614.00
522.80
3.00
1651.00
550.33
8.00
4265.00
533.13
59. Stjepan Mihalić
Kupa
3.00
1568.00
522.67
3.50
1938.00
553.71
6.50
3506.00
539.38
60. Mario Bolković
Istra
2.50
1303.00
521.20
3.00
1577.00
525.67
5.50
2880.00
523.64
61. Ivica Puškarić
Klek
3.00
1562.00
520.67
4.04
2159.00
534.41
7.04
3721.00
528.55
62. Ivanko Bošnjak
Bojovnik Trilj
2.00
1038.00
519.00
4.00
2203.00
550.75
6.00
3241.00
540.17
63. Branko Stipetić
Klek
3.00
1515.00
505.00
4.50
2445.00
543.33
7.50
3960.00
528.00
64. Dario Novosel
Kupa
3.85
1940.00
503.90
2.75
1485.00
540.00
6.60
3425.00
518.94
65. Dragan Stipeč
Crikvenica
3.00
1511.00
503.67
2.00
1096.00
548.00
5.00
2607.00
521.40
66. Tomislav Stipetić
Klek
2.00
995.00
497.50
0.00
0.00
NaN
2.00
995.00
497.50
67. Dobroslav Perušić
MKK Mlaka
2.75
1362.00
495.27
0.00
0.00
NaN
2.75
1362.00
495.27

Radislav Ružić
Crikvenica
1.22
716.00
586.89
3.00
1629.00
543.00
4.22
2345.00
555.69
Davor Gračan
Plitvice
1.00
576.00
576.00
2.00
1064.00
532.00
3.00
1640.00
546.67
Damir Sladović
Velebit
1.00
572.00
572.00
0.00
0.00
NaN
1.00
572.00
572.00
Zvonimir Kranjčević
Velebit
1.50
853.00
568.67
0.00
0.00
NaN
1.50
853.00
568.67
Vladimir Rapaić
Plitvice
2.00
1109.00
554.50
4.00
2132.00
533.00
6.00
3241.00
540.17
Tomislav Vuković
Korana
1.50
827.00
551.33
1.00
533.00
533.00
2.50
1360.00
544.00
Dejan Pezerović
Goranka
1.50
818.00
545.33
3.50
2030.00
580.00
5.00
2848.00
569.60
Tomislav Atalić
Velebit
0.83
451.00
543.37
0.00
0.00
NaN
0.83
451.00
543.37
Zoran Lovrić
Istra
0.50
267.00
534.00
1.00
495.00
495.00
1.50
762.00
508.00
Marko Kozlov
MKK Mlaka
2.25
1196.00
531.56
1.29
652.00
505.43
3.54
1848.00
522.03
Rolando Graovac
Klek
1.00
524.00
524.00
4.00
2298.00
574.50
5.00
2822.00
564.40
Elio Peršić
Crikvenica
0.50
260.00
520.00
2.00
1091.00
545.50
2.50
1351.00
540.40
Mario Rendulić
Korana
0.23
119.00
517.39
0.00
0.00
NaN
0.23
119.00
517.39
Ivan Obajdin
Korana
1.00
515.00
515.00
0.00
0.00
NaN
1.00
515.00
515.00
Mateo Benović
Klek
1.44
735.00
510.42
1.09
586.00
537.61
2.53
1321.00
522.13
Anton Porubić
Klek
1.56
796.00
510.26
0.77
377.00
489.61
2.33
1173.00
503.43
Antonio Petrović
Korana
0.50
254.00
508.00
0.00
0.00
NaN
0.50
254.00
508.00
Marin Butković
Klek
1.00
508.00
508.00
1.00
526.00
526.00
2.00
1034.00
517.00
Željko Kufner
Goranka
1.50
761.00
507.33
0.00
0.00
NaN
1.50
761.00
507.33
Milan Turkalj
Kupa
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Kristijan Pudar
Bojovnik Trilj
0.25
104.00
416.00
0.25
134.00
536.00
0.50
238.00
476.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Velebit
4.0
8911
4754
13665
569.38
58
5.0
11413
6063
17476
582.53
34
9.0
20324
10817
31141
576.69
92
2. Plitvice
5.0
11079
5868
16947
564.90
90
4.0
8951
4665
13616
567.33
68
9.0
20030
10533
30563
565.98
158
3. Goranka
5.0
11091
5661
16752
558.40
105
4.0
8910
4718
13628
567.83
60
9.0
20001
10379
30380
562.59
165
4. Crikvenica
4.0
8745
4459
13204
550.17
89
5.0
11034
5747
16781
559.37
61
9.0
19779
10206
29985
555.28
150
5. Korana
4.0
8801
4299
13100
545.83
96
5.0
11073
5495
16568
552.27
97
9.0
19874
9794
29668
549.41
193
6. MKK Mlaka
5.0
10950
5356
16306
543.53
153
4.0
8559
4207
12766
531.92
82
9.0
19509
9563
29072
538.37
235
7. Bojovnik Trilj
4.0
8736
4297
13033
543.04
103
5.0
11074
5638
16712
557.07
106
9.0
19810
9935
29745
550.83
209
8. Kupa
5.0
10809
5177
15986
532.87
134
4.0
8924
4383
13307
554.46
109
9.0
19733
9560
29293
542.46
243
9. Istra
5.0
10806
5109
15915
530.50
171
4.0
8819
4268
13087
545.29
93
9.0
19625
9377
29002
537.07
264
10. Klek
4.0
8624
4065
12689
528.71
166
5.0
11043
5467
16510
550.33
152
9.0
19667
9532
29199
540.72
318
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više